Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Духове, сенки и подобни ....

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeПет Яну 25 2013, 14:49

Мили мои съфорумки, Духове, сенки и подобни .... 2560441086 подмазвам се още от началото, че пак ще задам въпрос за който може да нося критики, но сигурно вече ме познавате и занете че аз си питам всичко, което ми дойде на ум. Все пак от питане глава не боли Smile

Напоследък до моите уши стигат все повече истории за духове сенки и подобни плашещи енергии и аз исках да чуя какво е вашето мнение по въпроса за тях и дали мога с картите да разбера защо даден дух е дошъл, мъж ли е, жена ли е, кой е и как мога да осъществя връзка с този дух например. Не говоря за призоваване, а за дух , който вече е тук и помага за някои неща, показва присъствието си в дадени моменти и т.н. Просто искам да знам дали мога да ползвам картите за връзка с духа или поне с някаква подредба да разбера повече за този дух.
Моля, ако темата не е за този форум да ме уведомите, но все пак избрах категория в която предположих че мога да я пусна, така че искрено се надявам да не нося много критики Духове, сенки и подобни .... 3351190372
Върнете се в началото Go down
coolest
Наблюдател
Наблюдател
coolest


Male Брой мнения : 30
Join date : 11.01.2013

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeСъб Яну 26 2013, 16:28

dgakova, тарото в различни окултни системи се използва за връзка с отвъдното при разни ритуали . Така ,че бих казал "Да, с таро може да се разбере дали в мястото присъства дух и информация относно духа. Smile
В "Съвременна магия" Доналд Майкъл Крейн представените ритуали включват гадаене с таро. Ако имам време ще се опитам да пусна повече информация.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeНед Яну 27 2013, 13:19

Аз много много неискам да се занимавам с магии, въпреки че имаше човек, който искаше да ми предаде знанията си, и съвсем съзнателно се опитвам да възпирам някои неща около себе си и да избягвам натрупването на подобни знания. Ще погледна тази книга (ако я има в електронен формат) и ще видя за какво става въпрос.
Днес наредих едни карти дали в последния един месец съм била посещавана от дух и ми излезе :

5 Мечове, 9 Жезли и Жрецът

Може 5 Мечове и 9 Жезли да показват големият ми страх от това, психическото ми натоварване, желанието ми да се преборя с това и Жрецът да е отговор - Да.
Ужас, от всички неща само и дух ми трябваше .... Духове, сенки и подобни .... 558911 мале


Духове, сенки и подобни .... 72571927



[IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img210/1144/61084631.jpg][/IMG]



Духове, сенки и подобни .... 88984640



Вижте само отдолу под жрецът как има две мъжки лица като на духове ..... оххх Духове, сенки и подобни .... 1329947235 направо скоро ще Духове, сенки и подобни .... 2609729247


Вашето мнение какво е ?

мерси


Последната промяна е направена от dgakova на Нед Яну 27 2013, 13:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeНед Яну 27 2013, 13:46

На въпрос "Какви са намеренията на духа към мен" отговора е:

Изпадна и се обърна към мен карта 4 Чаши, а останалите, които наредих са:

4 Жезли, Сила и 7 Жезли

Духове, сенки и подобни .... 84362608



Духове, сенки и подобни .... 74712478



Духове, сенки и подобни .... 38341874



Дали това означава че иска да ме подкрепя и да ми помага ?

Само 4 Чаши какво може да означава - в мойта книжка има такова описание:

Скука, желание да се тръгне на някъде, но неясно в каква посока. Противоречия във всичко. Чувство за застопореност. Оставане без дъх. Очакване за външен стимул. Горчивина за минали събития. Пътят към нещо по-добро изглежда трънлив и труден ....


Може да е горчивина за минали събития .... може да е дух който ме познава ...

Темата изглежда луда, но имаше и хора, които присъстваха на последното нещо, което се случи и тогава вече повярвах че си имам дух. Иначе другите неща, неможех да си ги обясня , но просто махвах с ръка и не им обръщах внимание ... Духове, сенки и подобни .... 617156
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeНед Яну 27 2013, 17:43

При въпрос дали имам роднинска връзка с духа, отговора е :

4 Мечове, Любовниците, Алхимия /Умереност/ ....

Добре, 4 Мечове при мен е:

Период на почивка, отдих. Кратка отмора след дълго боледуване. Освобождаване от мъките. Настаняване в болница или период на възстановяване след болест. Край на лечението. Оттегляне в усамотение. Изгнание или заточение. Прекъсване. Кратко уединение, изолация. Пауза за освежаване. Оставяме меча настрани и възстановяваме енергията си. Ум, тяло сърце и дух се обединяват в едно. Възраждане. Цялостност. Умиротвореност.

Любовниците е ясно - човек с който съм имала любовни отношния може би ...

Алхимия /Умереност?/ - отново показва Ин и Ян, но и духовност, превръщането от малко в голямо ....

Де да знам, нещо прекалено леко ги тълкувам и се притеснявам че се заблуждавам или не хващам нишката ....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeСъб Авг 31 2013, 07:38

няма да пиша за духове, но ще отбележа съвпадение от изминал ден-изтъкан от странности и съвпадения,случайности и не съвсем...

говоря по телефона-приключвам разговор,на екрана оповестяват че имам- 666 минути разговор оставащи
минавам през магазина,вземам някакви дреболийки,плащам сметката-6,66 лв.

ако бях сама,нямаше да обърна внимание,но бях с детето ,и понеже се впечалява от всякакви драконски,вампирски,рицарски и там подобни истории- ги забелязах,казах,отбелязах...

всъщност-няма случайности*
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeСря Мар 11 2015, 16:38

minirka написа:
Хаха Бабе ти верно ги атакуваш много твоите зъби  :sm38.gif:

Стана ми интересно как ги усещаш тези духчета? Чуваш, виждаш или като полъх? Чела съм, че като се чува скърцане на ламината или паркета както при ходене, това били такива същества - мислите ли че е вярно? Да не кажа че два пъти като лягах вечер и загасях всичко и тъкмо се наглася за сън и чувах доста силно чукване на нощното си шкафче - направо ми настръхна косата. Духове, сенки и подобни .... 1329947235

Да, ходят и се чува, татко, когато почина, два дни след това си дойде буквално у нас. Бяхме с майка , чу се натискането на дръжката у нас след това се чуваше движение на тяло и аз помислих че е съседката, след това чух и 4 тежки стъпки заедно сшумуленето от тялото при движение в кухнята /щото тя е с паркет/ и когато никой не отговори, отидох да видя какво став - познай озовах се в средата на нищото. Нямаше човек, а това всичко го чухме с майка и двете. Незнам дали мога да ти опиша какво се случи с тялото ми в момента в който осъзнах какво става, въпреки че преди това вече се бях сблъсквала с тях - да ми мятат вилици пред бившото ми гадже, да ми помагат да не разлея една огромна чиния със супа и т.н. После след няколко дни се обади по телефона баща ми, като телефона звънеше 4 пъти и по-глухо от обикновеното звънене. Аз се зачудих защо звъни по един път и спира, но наистина звъненето не беше толкова силно. А това беше съвсем нов телефон, тъкмо днес й го бях дала и нямаше записи на телефонни обаждания. След като чух това, звъннах на телефона й да го намеря къде е и той се раззвъня много силно а е бил до главата й на леглото, тя е спала. Взех телефона й и гледам че има 5 повиквания - мойто + другите по-глухите 4 = 5! Отварям да видя номерата, които са й звънели и представи си - моето 1 го е отчело с номер, другите изобщо ги няма ! Така майка казваше че той й звъни и като отиде на гробищата при него . Между другото с мои роднини се случват много по-големи и силни неща с починалият им съпруг и баща - моите тука боб да ядат. На моя приятелка починалият мъж също й е звънял с неговия си номер, с неговата си мелодия на телефона.
ИНаче у нас след като татко си тръгна тук те си играят и силата им не екато човешката. Ако духът не реши да пусне нещо, което е хванал - ти по никакъв начин неможеш да го помръднеш.
Иначе аз ги виждам като бели и черни сенки. Но до колкото разбрах аз виждам техните енергии а не самите духове. Същите енергии виждам и като се пренасям на друго място и ако там има хора ги виждам по същият начин. Неможе да се определи мъж или жена е, но може да се определи дали този човек е здрав по силата на енергията.

Така ги виждам, това се случва /сега немога да описва всичко/ но сега са пощуряли, само фърчат наляво надясно. Понякога се придвижват много бавно, можеш да ги гледаш и да се взираш в тях, но какво като се взираш няма как да видиш повече. Иначе съвсем наскоро ми направи впечатление че някои духове просто си се връщат и ги виждат и други хора - не само аз - съвсем обикновени хора. Един дядо е бил починал много отдавна, а ние с един съсед наскоро го бяхме видяли да седи на пейката пред нас и много се зачудихме че е починал толкова отдавна а ние сме го виждали. После бях тръгнала да водя малкия на детска и видях една жена стоеше пред къща и гледаше много странно - свита, в погледа й имаше болка , беше малко като луда. Седмица след това видях некролога й, че е починала преди година, но нали знаеш че некролозите са на 1 и след това на 3 години, т.е. тя може да е починала преди малко повече .... направо замръзнах като видях това. Та това че и моя съсед беше виждал този дядо да седи наскоро на пейката, както и аз ми говори че виждаме духове и като хора, обаче просто незнаем кой е дух и кой не. Те тези по нищо не се различават от обикновените хора. Но такива случаи съм имала малко.

Забравих да кажа - един ден с майка ми си седяхме на терасата /лятото/ и си говорехме, и майка ми казва - светни лампата на спалнята за да ни е светло и по едно време се чува ЩРАК! Точно от най-специфичния бутон за лампата в спалнята, който няма как да се различни с никой друг в апартамента, а той щрака и силно, чува се в другите стаи татко като гасеше и светваше от този ключ. Двете с нея се обърнахме да видим кой щрака - това стана внезапно - реакция на тялото да види кой е там, и нито лампата се включи, нито пък човек имаше. Настръхнахме и двете. Обаче си знаем, че татко просто е бил с нас и е участвал в разговора, просто е изпълнил нареждането на майка ми. И така, ... много са минирка, няма изброяване, и в барчета съм виждала плуващи енергии и къде ли не. Но е супер много, общо взето е това, сигурно вече се и повтарям, казвала съм някои от случките и преди.
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeЧет Мар 12 2015, 14:18

Бабе супер изчерпателно си описала нещата, за което ти благодаря. Определено при теб май е постоянно това явление, докато при мен рядко се случват такива неща или по-скоро рядко обръщам внимание. Аз имам два подобни случая с предмети. Единия път трябваше да ходя на другия ден по болници и такива неприятни неща, бях страшно притеснена, подтисната и сутринта като се събуждам, за да тръгвам към болницата отвивам си завивката, за да стана и какво да видя - една малка ламинирана иконка, която си имаме и стоеше закрепена на стената беше под завивката ми с лика нагоре. Първо беше зима, не сме отваряли нищо, за да става течение, второ мястото на което стои е на около 2 метра от там където я намерих и то под завивката /както споменах е ламинирана, така че не може да литне като лист и да се носи, ако падне би трябвало да е право надолу/ което го приех като знак, че всичко ще мине по най-добрия начин.
Другият ми такъв случай е когато дядо почина. За първи път се сблъсквах със смъртта така пряко. Много се разстроих като научих по телефона. Седях и докато плачех му казах, че ако е тук при мен и ме чува да ми даде знак - да премести дървената икона /която е доста масивна и тежка и е подпряна на нощното шкафче/ докато се къпя. При което влязох да си взема душ и после като отидох пак в спалнята какво да видя - иконата завъртяна на пенджусе. Абсурд това да стане по такъв начин дори шкафчето да се бутне. Никой не беше влизал в стаята нито каквото и да е друго.

Много ми се иска да мога да си чувам духовния водач и другите ангели които са с мен, но за съжаление не мога. Може би те усещат, че още не съм готова и ще се стресна ако това стане, иначе постоянно им говоря yu

Но също така Бабе да те питам не те ли е страх, че може някой гаден дух да ти направи нещо лошо - мен това ме вцепенява направо като си го помисля. И не знам какво иска да ми изпрати като послание този дух, който така ми чукваше по нощното шкафче.

Друг мой опит е автоматичното писане - един единствен път тръгнаха нещата да се случват, но тъкмо започнах да си движа ръката под чуждо влияние и се стреснах и всичко приключи. От тогава пробвах няколко пъти, но нищо.... ще ми е интересно да разбера други ваши опити с тези същества Surprised
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeПет Мар 13 2015, 03:06

Ами аз съм виждала как дух влиза в тяло на приятелка. Но там би трябвало и ти да го искаш, ако тръгне духа да го прави, друго могат да местят предмети, както и ти си видяла и да ти изкарат акъла. Но можеш и да им говориш те чуват. Могат и да те пазят също, но не искай такива неща от тях.

Иначе относно разговорите с твоя духовен водач ... ти самата трябва да се сблъскаш с някои проблем за да израстне нивото ти така че да ги чуваш. Преди малко имах гледане с истински гадател, тя незнае нищо за живота ми а такива неща ми изцепи че ми завъртя главата. Не са в България хората от които трябва да се учим. Тук е мръсно. Но и такива хора трудно се хващат, те си знаят способностите и не ги разпиляват. Знаят и цената на информацията , която дават. Ние тук боб да ядем всичките пред тези хора, дето са къде къде пред нас. Те докато си приказват с теб ти гледат, знаят онова което е важно за теб , дори и ти да си мислиш че не е такова.
Иначе тази жена потвърди че тези дни връзката й е много добра, аз пък й казах че моите духове са се развилнели, та преполагам че има нещо за да се подобрява така комуникацията с тях или поне способнстите ни в окултното.
Аз също забелязах че като говоря с хората знам отговора без дори да съм чувала за това нео преди, още преди те да го кажат, и моите духовни водачи са се разприказвали. Обаче, когато си под напрежение, умът ти е зает с какви ли не глупости, няма как да чуеш духовните си водачи .

Чудя се дали да не си правим обща медитация ? Всички да се съберем в определен час и да седнем да медитираме - това много подобрява връзката с нас и с духовните водачи. А при мен може и с духовете , кой знае какъв калабалък ще настане тук :sm38.gif: не че в момента не е ....

Мда, ще питам останалите в Дъра Бъра, може пък да искат ... , после ще обменяме опит ...
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeВто Яну 05 2016, 01:56

Онзи ден пак изгоних един дух дето си играеше с вратите. Те явно си имат някакви неща, които си правят и си правят основно тях. Помолих го да си тръгне - ок- няма го.

Днес обаче направо си изкарах акъла, цялата се смразих, омръзнаха ми вече. Ето и историята:

Отидох до банята като светнах лампите на коридора, после на коридора на банята и тоалетната, за да проверя дали бойлера е загрял. Ок загрял е и се върнах в стаята на детето да си лежа и гледам телевизия/че само нея отоплявам в момента/.
След малко отивам на тоалетна, светвам лампите в коридора от единия ключ, щото те са три ключа за да може от всяка точка на коридора да светва целия коридор, и лампите не светват. Тръгнах да проверявам ключовете един по един - ток - няма. Съответно ми светва че е изгорял бушон. И за да потвърдя дали е изгорял бушон - щото са от старите, отидох да проверя кои точки на апартамента също нямат ток и това е половината кухня, т.е. се потвърждава , че даден бушон е изгорял. Ок проверих дали по мрежата с контактите работи една допълнителна лампа за да осветявам поне някаква част от коридора - работи. Супер, викам, имам временно осветление, утре ще сменям бушона. А тези бушони са със жички. Т.е. трябва да оголя една медна жичка и да я пъхна в бушон, като изкарам преди това изгорялата. Най-интересното беше че няма в тази мрежа нито един уред, който да натовари бушона като бойлер, печка, и подобен консуматор. Зачудих се, но приех идеята че е изгорял и го оставих за утре на светло да сменям жиците.

Отидох си отново в стаята на детето да си гледам тв и случайно поглеждам под вратата - СВЕТЛИНА !!!! Викам е ся вече това е ебавка .... писна ми. Викам ше стана да проверя дали и тази половина от кухнята има ток - ИМА !

БАХ МАМОООО, пак щях да насера гащите ... викам не се живее тука. Няма как изгорял бушон да се възстанови. През всичките ми 35 години никога не се е случвало това.

Писна ми, писна ми !!!! Е така живея аз в напрежение . Как да ги махна завинаги ? Не е никак забавно. Гоня ги ама по единично, после дойде друг и докато усетя че има се виждам в чудо.

Искам нормален живот.
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeВто Яну 05 2016, 02:21

Духове, сенки и подобни .... 642334 лелеее Бабет умирам от смях като си те представя отстрани. Звучи доста зловещо обаче. Най-добре говори със свещеник или някой който се занимава със същества от отвъдното....ама някой, който наистина разбира, за да не оплеска нещата и дори да ги влоши. Едва ли това са лоши същества, но наистина е стресиращо. Ако разбера нещо ще ти кажа Shocked
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeВто Яну 05 2016, 02:39

Аз говорих с един човек, и той каза че те искат да говорят с мен , ама аз не ги чувам. Само един път чух татко и до там беше. Само духовният водач си чувам чат-пат, като реши да ми говори. И знаели били че аз мога да имам връзка ...глупости. Нека разберат че нямам връзка, и не ги и ща. Този тормоз в чистата му форма е от 2012 година насам.

Не е смешно, не знам кой може да ми изкара акъла. Аз сигурно ще умра от страх някой ден, не от естествена или друга смърт.

А свещениците нищо не правят освен да ми прочетат една молитва и си тръгват.
След смъртта на татко тук имаше свещеник, който да изчисти ама не се спира. Не знам до каква степен църквата е силна. Вече виждам как си тръгват един по един. Може би трябва да им дам забрана нито един да не идва, но на какво ниво да го направя ??? Може да кажа че в дома ми искам да идват само ангели и нито едно друго същество, пък ще видим какъв ще е резултата. Може да помоля Бог за подкрепа, той ще ми даде насока , май това е най-добрия вариант.
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeВто Яну 05 2016, 02:55

По принцип ако свещеникът не е с чисти мисли и душа не помага въобще, ето защо дори и едно освещаване няма ефект от такъв свещеник. Иначе знам, че трябва да се обърнем към Архангел Михаил за закрила от лоши енергии или от същества с които не искаш да контактуваш. Помоли го да допуска само тези енергии които ти искаш и да те закриля от същества с лоши намерения.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeВто Яну 05 2016, 03:05

Ето това е добра идея, само че аз не се чувствам толкова свързана с тях. Но може би това е решението.
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeВто Яну 05 2016, 13:27

Аз също не чувствам такава връзка с тях, но когато съм имала нужда съм се обръщала поименно към някой от тях. Не знам дали е имало ефект, но мисля, че дори да не ги чуваме, те чуват молбите и желанията ни, стига да ги заявим ясно. Успех Бабче мерси
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitimeПет Яну 15 2016, 16:14

Това със сигурност е истинско !

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Духове, сенки и подобни .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове, сенки и подобни ....   Духове, сенки и подобни .... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Духове, сенки и подобни ....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Поглед в неизвестното-
Идете на: