Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 31  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 19:51

РМ+ Рч- Рисков възлюбен

РЧ+РМ- страстна любов
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 19:55

lindaLI написа:
РМ+ Рч- Рисков възлюбен

РЧ+РМ- страстна любов
Леле Въпроси и отговори - Page 7 1329947235 Благодаря Линда. Супер инфо. Като ми остане време ще взема да се поровя из немските форуми, така и не съм влизала в прословутия форум на Хайо Банцхаф.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 20:39

Ооо аз влизах! Ама не успях да открия някаква супер полезна информация, която да е безплатна
То там всичко е платено dies bezahlen das bezahlen, Schnauze voll von alles bezahlen Rolling Eyes noo nemzite sa si biznesmeni hora niama kakvo da im se surdim..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 21:38

Лизи написа:
Днес подадохме едни документи за работа на мъжа ми и казаха, че ще гледат да има резултат до 2-3 дни...."Какъв ще е резултата?"Паж мечове, Глупакът, Крал пентакли
Извинявам се за късната Обратна връзка , но много тежък грип ме повали :-( : казаха, че със сигурност ще го поканят на интервю, за да видят за коя позиция да кандидатства по точно.
Въпроси и отговори - Page 7 1816326522
lindaLI написа:
аз по- скоро бих казала, че мъжа ти май нищо не очаква- подал ги е докуметите ей така- търсил, питал,разпитвал- а дали пък от фирмата не са разпитвали и да са стигнали до него- не знам кой точно е разпитвал- не мога да се ориентирам Но! На мен ми се струва, че поне покана за интервю ще има. И после пак ще редиш карти
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 22:22

усмивка Въпроси и отговори - Page 7 100361828
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeВто Фев 19 2013, 08:45

Ето няколко въпроса свързани с обстановката в България:

"Какъв ще е резултата от протестите срещу ЕРП ?"

4 меча , Звездата , 2-ка чаши

"Ще има ли предсрочни избори ?"

Рицар жезли ,Кралица мечове ,10 пентакли

"Ще успеят ли хората да сменят избирателната система от пропорционална на мажуритарна?"

7чаши, Дяволът ,5 меча

"Какво ще направи Премиера в създалата се ситуация ?"

8 пентакли ,Слънцето ,6 пентакли

"Ще има ли повишение на доходите на българите (скоро)?"

Паж пентакли ,Паж чаши ,7 меча

Ще се радвам да чуя коментарите Ви ,ако въпросите са ви интересни. усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeВто Фев 19 2013, 09:59

Въпроси и отговори - Page 7 99390 Реджи! Супер инициатива!

Redgina написа:
"Какъв ще е резултата от протестите срещу ЕРП ?"

4 меча , Звездата , 2-ка чаши

Ще се успокоят нещата, според мен ще има някакво споразумение, може да има обявяване на намаляне на цените на тока...има нещо от сорта- и вълка сит и агнето цяло.

Redgina написа:
"Ще има ли предсрочни избори ?"

Рицар жезли ,Кралица мечове ,10 пентакли

Не мисля. Картите ми изглеждат доста стабилни, положението ще бъде овладяно. Жена ще успокои нещата- излиза силна женска фигура на преден план.

Redgina написа:
"Ще успеят ли хората да сменят избирателната система от пропорционална на мажуритарна?"

7чаши, Дяволът ,5 меча

Благодаря за този важен въпрос. Но виждаш картите. Карти на илюзии и заблуда. Онези отгоре нямат интерес от нещо подобно.

Redgina написа:
"Какво ще направи Премиера в създалата се ситуация ?"

8 пентакли ,Слънцето ,6 пентакли

Хубави карти. Вече има план. Нещо което е трябвало да даде резултат сле повече време ще го направи да даде резултат по- скоро. Ще раздава пари. На пенсионери, майки, доволни и недоволни. Мисля, че и на него ще му дадат някакво рамо- може от вън, ще получи похвала, възнагреждение и той за нещо....което пак може да му вдигне рейтинга.

Redgina написа:
"Ще има ли повишение на доходите на българите (скоро)?"

Паж пентакли ,Паж чаши ,7 меча

тцъ Въпроси и отговори - Page 7 396312
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeВто Фев 19 2013, 14:01

lindaLI написа:
Today at 9:59 am
lindaLI написа:
Redgina написа:
"Какъв ще е резултата от протестите срещу ЕРП ?"

4 меча , Звездата , 2-ка чаши


Ще се успокоят нещата, според мен ще има някакво споразумение, може да има обявяване на намаляне на цените на тока...има нещо от сорта- и вълка сит и агнето цяло.


19.02.2013 12:33 Борисов: От 1 март можем да намалим с 8% цената на тока

:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeВто Фев 19 2013, 15:05

Паж п +паж Ч +7 меча= вервайте ми ;)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeВто Фев 19 2013, 15:43

зуки написа:
Паж п +паж Ч +7 меча= вервайте ми ;)

е, то и логически няма как да стане СКОРО...как да стане скоро повишаването на доходите- да падне освен една торба с пари от небето..

няма как....това е сложен и дълъг икономически процес.

Аз бих наредила карти- доходите на българите до 2015, доходите на българите 2015-2017- нооо...таро не вярвам да може да гледа толкова напред в бъдещето.

Баба Ванга е казала, че до 2018 България ще бъде Швейцария на Балканите, вярвам й...така, че предполагам, че доходите на българите ще се вдигат, но няма да стане скоро и изведнъж.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeВто Фев 19 2013, 18:16

Втрешена от видеото и новината за БТР-ите и военна полиция в Центъра на София, зададох въпрос "Какъв ще е резултатът от влизането на машините в София"

Всичките карти са обърнати
Глупакът

Рицар Ж

ОПитват се да внедрят прозрачно и глупаво обяснение (Глупакът)
Сблъсъци не виждам, но като резултат виждам покачване на напрежението - двете последни карти не ги тълкувам като пасивни, а напротив.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeВто Фев 19 2013, 20:03

Благодаря за коментарите , ето това е Таро в действие!
Аз гледах рано сутринта и още на обед имаше резултати, аз не разбрах отнеха ли лиценза
на ЧЕЗ ?
Може ли да тълкуваме 4 меча като прекъсването на договора на ЧЕЗ за доставяне на енергия (Звездата) и подписване на споразумение (2-ка чаши) с други ЕРП ?
Какво мислите? Давайте и ваши комбинации
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeВто Фев 19 2013, 20:05

jasminbg написа:
Всичките карти са обърнати
Глупакът

Рицар Ж
Глупаво и прибързано решение...
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeВто Фев 19 2013, 20:15

lindaLI написа:
Redgina написа:
"Ще има ли предсрочни избори ?"

Рицар жезли ,Кралица мечове ,10 пентакли


Не мисля. Картите ми изглеждат доста стабилни, положението ще бъде овладяно. Жена ще успокои нещата- излиза силна женска фигура на преден план.
усмивка супер тълкуване!
lindaLI написа:
Redgina написа:
"Ще успеят ли хората да сменят избирателната система от пропорционална на мажуритарна?"

7чаши, Дяволът ,5 меча


Благодаря за този важен въпрос. Но виждаш картите. Карти на илюзии и заблуда. Онези отгоре нямат интерес от нещо подобно.
Да ,няма как да се прецакат сами!
lindaLI написа:
Redgina написа:
"Какво ще направи Премиера в създалата се ситуация ?"

8 пентакли ,Слънцето ,6 пентакли


Хубави карти. Вече има план. Нещо което е трябвало да даде резултат сле повече време ще го направи да даде резултат по- скоро. Ще раздава пари. На пенсионери, майки, доволни и недоволни. Мисля, че и на него ще му дадат някакво рамо- може от вън, ще получи похвала, възнагреждение и той за нещо....което пак може да му вдигне рейтинга.
Абсолютно! Бойко ще дойде на бял кон (Слънцето) и ще ни огрее ,и ще раздаде пари на бедните !
lindaLI написа:
Redgina написа:
"Ще има ли повишение на доходите на българите (скоро)?"

Паж пентакли ,Паж чаши ,7 меча

Малко пари (Паж п.),залъгване (Паж чаши) прах в очите,сами трябва да си извоюваме правата....
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeВто Фев 19 2013, 22:08

Redgina написа:
Ето няколко въпроса свързани с обстановката в България:
"Какъв ще е резултата от протестите срещу ЕРП ?"
4 меча , Звездата , 2-ка чаши

Това тяма да го коментирам, че вече се видя до къде го докарахме...
Redgina написа:
"Ще има ли предсрочни избори ?"
Рицар жезли ,Кралица мечове ,10 пентакли
Тук по тези карти си мисля, че има такава възможност задари 10П, обаче теглих и аз едни карти : На въпрос ще падне ли правителството излязоха Колелото на съдбата, Луната, Умереността
Мисля си, че нещата ще се успокоят за по-продължително време, е поне до изборите.
Redgina написа:
Ще успеят ли хората да сменят избирателната система от пропорционална на мажуритарна?"
7чаши, Дяволът ,5 меча
Не, няма да успеят и то не само по картите /които между другото са абсолютно точни/ , а и заради това, което си знаем - нито един от тези, които имат възможност да променят избирателната система няма да го направят, защото не им е изгодно.
Redgina написа:
"Какво ще направи Премиера в създалата се ситуация ?"
8 пентакли ,Слънцето ,6 пентакли
Ще работи трескаво да си върне позициите на Краля Слънце, като раздава пари на нуждаещите се.
Redgina написа:
"Ще има ли повишение на доходите на българите (скоро)?"
Паж пентакли ,Паж чаши ,7 меча
Ще има лъжи и обещания, и никакви действия освен това, че краденето на дребно ще продължава
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 03:46

Redgina написа:
"Какъв ще е резултата от протестите срещу ЕРП ?"
4 меча, Звездата, 2-ка чаши
За мен картите показват търпението и най-вече бездействие на народа срещу това, което се случваше и сякаш сега...се обединява срещу въпросните монополисти, търсят се решения (по 2Ч), но все още емоциите преобладават над здравия разум.
Redgina написа:
"Ще има ли предсрочни избори ?"
Рицар жезли, Кралица мечове, 10 пентакли
Безсмислено е от предсрочни избори, освен да се назначи служебно правителство, но с кого... Като цяло не знам дали 10П не е ЕС като една голяма структура или показва, че КМ е от сериозен род или има позиции.
Redgina написа:
"Ще успеят ли хората да сменят избирателната система от пропорционална на мажоритарна?"
7 чаши, Дяволът, 5 меча
Илюзии и прах в очите, хитруване и използване на ситуацията за печелене на позиции. Въобще, коварни номера и манипулации, от които никой няма да спечели.
Redgina написа:
"Какво ще направи Премиера в създалата се ситуация ?"
8 пентакли, Слънцето, 6 пентакли
Кралят Слънце (наш Буда) по-скоро ще се ръсне тук-там, колкото да не е без хич, ама пари няма. Ще е по-скоро показно и за замазване на очите.
Redgina написа:
"Ще има ли повишение на доходите на българите (скоро)?"
Паж пентакли, Паж чаши, 7 меча
Трудно ми е да тълкувам тези двама пажа - за мен 7 меча показва, че хората ще се справят всеки за себе си. ПП е хубава карта в това отношение, но до ПЧ? Ако се подготвяте да подпишете договор, отново го прочетете внимателно. Бъдете внимателни с документите. Да не ни прецакат отново с подписване на някакви обвързващи договори зад гърба ни Въпроси и отговори - Page 7 800909
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 04:06

jasminbg написа:
Втрешена от видеото и новината за БТР-ите и военна полиция в Центъра на София, зададох въпрос "Какъв ще е резултатът от влизането на машините в София"
Всичките карти са обърнати
Глупакът

Рицар Ж
Жестокост и покачване на напрежението. Едни хаотични и неадекватни действия и от двете страни, макар че да биеш, който ти падне, е повече от неадекватно. За мен обърнат рицар Жезли показва провокатори също...Но определено се видя, че обърнати карти не значат пасивност, а и имаме жезли в случая.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 09:33

Redgina написа:
Благодаря за коментарите , ето това е Таро в действие!
Аз гледах рано сутринта и още на обед имаше резултати, аз не разбрах отнеха ли лиценза
на ЧЕЗ ?
Може ли да тълкуваме 4 меча като прекъсването на договора на ЧЕЗ за доставяне на енергия (Звездата) и подписване на споразумение (2-ка чаши) с други ЕРП ?
Какво мислите? Давайте и ваши комбинации

Ами тук завсиси как разбереш въпроса. Аз го разбрах като някакъв краен резултат от протестите.....Ма с тази Звезда може да покаже и наранените хора от снощи по време на протестите( но те бяха не срещу ЕРП-тата вече- малко излиза от темата)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 09:41

Redgina написа:
"Какво ще направи Премиера в създалата се ситуация ?"

8 пентакли ,Слънцето ,6 пентакли


чухте ли извънредните новини? ето още едно доказтелство, че слънцето предсказва край. Макар, че си мисля, че той в крайна сметка ще спечели от тази ситуация все пак...

Redgina написа:
Redgina написа:
"Ще има ли предсрочни избори ?"

Рицар жезли ,Кралица мечове ,10 пентакли


Не мисля. Картите ми изглеждат доста стабилни, положението ще бъде овладяно. Жена ще успокои нещата- излиза силна женска фигура на преден план.

хмм....знчи може би ще имаме временна премиерКА. Въпроси и отговори - Page 7 617156
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 10:39

ПИсала съм в темата за дневни карти, че паднаха три.
Моля вижте ги, аз не мисля, че се отнасят за МЕН обаче, а за създалата се ситуация:

Картите за деня - изпадна Глупакът, изтеглих Отшелникът и допълнителна Кралица жезли.
Отнесох ги като:
Комуникация с лековерен човек, която ще ме хвърли в размисли и разговори с Кралицата.

Сега виждам описването на настоящата ситуация.
Върнете се в началото Go down
Кирин
Наблюдател
Наблюдател
Кирин


Female Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 11:11

Да, Кралица жезли лично на мен често ми е излизала, за да представи някаква държавна институция или хора с представителни функции. Що не е Крал жезли, Императорът, или Жрецът, не знам. Отшелникът прекрасно описва оставката на правителството, но Глупакът на първа позиция ме притеснява. Ситуацията като цяло е доста непредсказуема и нестабилна- не че това е новина.

Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 14:50

Frog написа:
Redgina написа:
"Ще има ли предсрочни избори ?"
Рицар жезли ,Кралица мечове ,10 пентакли

Тук по тези карти си мисля, че има такава възможност задари 10П, обаче теглих и аз едни карти : На въпрос ще падне ли правителството излязоха Колелото на съдбата, Луната, Умереността
Мисля си, че нещата ще се успокоят за по-продължително време, е поне до изборите.

Въпроси и отговори - Page 7 1329947235 .... ето Колелото в действие. Rolling Eyes
хвърлете едни карти дали парламентът ще им гласува оставката плс Въпроси и отговори - Page 7 440471
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 19:46

lindaLI написа:

Какво ще направи Премиера в създалата се ситуация ?
8 пентакли ,Слънцето ,6 пентакли
ето още едно доказтелство, че слънцето предсказва край

8 Пентакли скоро ми излезна за кражба ... Слънцето - явно абдикира, защото на мен ми излезе слънце за приключване на отношения с приятелка, и 6 П - за да си разплати дълговете към някой или нещо - 6 П

Frog написа:

На въпрос ще падне ли правителството?
Колелото на съдбата, Луната, Умереността
Мисля си, че нещата ще се успокоят за по-продължително време, е поне до изборите.

Колелото е ясно- завъртя се и всички бяхме свидетели на неговото действие, въпреки че преди месец и с мен се случи същото - събитията на 180 градуса!
Ще ни прати после това колело малко на луната и Умереността - ново начало !

Отговора е било Коелото а другото са последствия в които се вижда промяна - новото начало !
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 20:10

Chestno vi kazvam v lunata I umerenostta ne vijdam nikakvo novo nachalo...po skoro niakakvi za bludi I neiasnoti koito shte produljat dulgo vreme
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 20:26

Аз също не виждам ново начало в Луната и Умереността,Луната си е заблуда,неизвестност,нищо не е такова каквото изглежда,а Умереността се появява обикновено когато липсва такава,по-скоро виждам поредица от грешки и неадекватни решения,които ще се разрешат едва тогава,когато нещата наистина се успокоят и се появи все пак някакъв меч в подредбата.
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 21:09

И аз съм съгласна с Антония и Линда...при Луна и Умереност никаква яснота, направо двете карти които напоследък ми се падат и не ги обичам...все някакъв застой ми показват, никакво развитие, все едно тъпчене на едно място.

Само да добавя за 10 Пентакли - за ситуации когато съм питала ми излиза, че каквото е положението такова си и остава.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitimeСря Фев 20 2013, 21:50

За Умереността - всъщност ако погледнем жената, която прелива водата от едната чаша на другата може и да се приеме като застой - ама сега в едната чаша и хоооооп в другата, айде пак в едната и айде пак хоооооп в другата ... но де да знам .... ще поживеем и ще видим !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 7 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: