Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 11:09

5 п си е точно "ходене по мъките"...но да не забравяме все пак, че хората се намират пред църква- тоест "дори и да е трудно- не губете надежда, Господ е с вас!"

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 11:35

Какво означава сънят на приятелката ми?

Сънува бившият си, с който са разделени от известно време.

Цепим на Кула ( В манга Таро тя не е разцепена от мълния, а е превзета крепост- чрез революция и победа)

Въпроси и отговори - Page 2 567814050

Влюбени 5 ч Свят

Въпроси и отговори - Page 2 797351257Въпроси и отговори - Page 2 686996247Въпроси и отговори - Page 2 457214202

В това Таро Влюбените са силно влюбени, страстно, но в много буреносна обстановка (вятър), която може да включва и трети лица ( трето дърво зад момичето, което губи значение на фона на целувката- момчето се преборва с конкуренцията)- после е ясно- загуба...прекрасна карта е светът на 3та (в тази колода)
Аз мисля,че ще се съберат отново.

Други мнения????? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 12:33

lindaLI написа:
Аз мисля,че ще се съберат отново.

Няма да се съберат, тя много го иска (5Ч), но си цепила на Кулата.
Ссори Въпроси и отговори - Page 2 302820
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 13:26

хмм..аз приех кулата+5 ч- сегашната раздяла

често картата на която цепя ми казва нещо повече за състоянието на кверента...

а и все пак питаме какво значи сънят... Значи, според теб Джема значи..категорична раздяла?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 15:02

lindaLI написа:
Значи, според теб Джема значи..категорична раздяла?

ДА, и квинта ти е Обесеният.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 16:33

lindaLI написа:
Цепим на Кула ( В манга Таро тя не е разцепена от мълния, а е превзета крепост- чрез революция и победа).
Влюбени 5 ч Свят
Според мен сънят й показва, че тя иска да се съберат отново, липсва й, но нищо не може да направи - чувства се като Обесения. А дали наистина ще се съберат - това е друг въпрос. усмивка
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 16:52

аз като един любител на сънища и невеж тълкувател на таро и сън ще споделя мнение, естествено в моя стил - разхвърлян и неразбираем...горко на четящия...има един само който ме води в подобни изявления и той тълкува времето по картата на БТВ Rolling Eyes

така-от картите ми става ясно че сънуваното което е реално за нея в събития които са станали е кулата-фактическата им раздяла...другите карти са сънят и, а той навярно е бил красив,романтичен,но затворен в стените на една реална кула...с една дума огледален сън на нейното желание,върху истинатата,демек радялата им...

ще ползвам израз на приятелка в такъв случай тя казва:''гладна кокошка просо сънува''
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 16:53

зуки написа:
ще ползвам израз на приятелка в такъв случай тя казва:''гладна кокошка просо сънува''
Smile
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 17:14

А може и Кулата да показва до тук приключилите им отношения и последващите 3 карти тяхното възобновяване, както и сегашната раздяла в лицето на 5 чаши. Така че събиране може и да е възможно Въпроси и отговори - Page 2 2560441086 поне според мен Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 17:32

Момичета- как изчислихте тази квинта Обесен?

аз по принцип изчислявам само 3те карти- без тази цепенето- имаме 6+5+21=32=5
В Манга 5 е Жрица

Ако прибавим Кулата- квинта става 21 - свят

Въпроси и отговори - Page 2 617156

Така...след този сън- бившият й я потърси и сега те си контактуват- без да имат интимни отношения...може би светът тук е дал едно сдобряване...липсата на интимност по жрица..за мен тук си е логична Жрицата като квинта..

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 17:42

dgakova написа:
А може и Кулата да показва до тук приключилите им отношения и последващите 3 карти тяхното възобновяване, както и сегашната раздяла в лицето на 5 чаши. Така че събиране може и да е възможно поне според мен

да ти призная честно- и аз така смятам- картата Свят е най- прекрасната карта в Манга за мен, а кулата в Манга често значи- да обърнеш ситуацията в своя полза- да направиш революция- от роб да станеш свободен/господар (на ситуацията)- но само времето ще покаже.

А по квинта Жрица.....нещата още дълго, дълго ще се влачат!

Джема, Зуки, Галантус! Въпроси и отговори - Page 2 156215 Може и вие да сте правите- ще давам ОВSmile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 17:44

lindaLI написа:
аз по принцип изчислявам само 3те карти- без тази цепенето- имаме 6+5+21=32=5
32 + 16 = 48 = 12 - Обесен усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 17:51

Galanthus написа:
аз по принцип изчислявам само 3те карти- без тази цепенето- имаме 6+5+21=32=5
32 + 16 = 48 = 12 - Обесен

а така- а аз изчислявам получената долу квинта 5 + 16...о.к жрица и обесен като квинти е..... да ти се изчака чакалото.

Макар, че според мен в квинтата не трябва да се включва карта на която цепим...пак казвам -тази карта ми казва нещо за кверента- неговото отношение към ситуацията, която се разглежда, неговите емоции често...

А- я кажете сега- вие как гледате на картата на която цепите?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 18:15

тъкмо щях да впиша че ще имат среща , след като са приключили....

аз не изчислявам картите, кога и защо го правите...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 18:17

зуки написа:
тъкмо щях да впиша че ще имат среща , след като са приключили....


аааа- света като среща Въпроси и отговори - Page 2 402149 hallo

И все пак...вибрациите на тази колода са по- други.

Ако бях изтеглиха на Уейт- Влюбени 5ч Свят и бях цепила на кула- щях да кажа- мила моя- това беше вашата ама категорично. Така и така не си била единствената, не го мисли вече.

Но с манга усещането за развоя ми е коренно различен..не знам...ще видим..

За кулата-теглила съм кула за дневна- чувствах се силна, победителка, не ми пукаше какво ще става- можех със всичко да се справя.

...просто значенията са същите, но имат друг нюанс.


Последната промяна е направена от lindaLI на Чет Дек 06 2012, 18:25; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 18:18

зуки написа:
аз не изчислявам картите, кога и защо го правите...

за допълнителна светлина върху подредбите.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 19:08

Хубаво сте започнали тази тема ама изяснете за квинтата и какво е това кверента ??? Що се отнася до картата на цепенето, винаги ми е показвала и в дневните карти, пък и в другите, как се чувствам, какви са ми емоциите, настроението ми. А Кулата, това си е една много интересна карта. Винаги съм поглеждала със свито сърце появата й, но особено в дневните карти наскоро ми показа и едно ...... преместване на мои близки! Къщата ми наистина беше тотален хаос за един ден, докато подредя. Говоря за тарото на Уейт. А това, което е показано горе е много примамливо, хубаво. Смятам, както Линда, че посланията, които носи Манга съответстват на картините и не отговарят на общоприетите послания на Уейт.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 19:13

---


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 31 2014, 14:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 19:17

Redgina написа:
Но кога 5 пентакли отразява страхът ни и кога е в действителност загуба, неуспех и т.н.
Наистина имаме различни нива на тълкуване, така че трябва да съобразяваме комбинациите... тъй като рицаря показва промяна, а пажът е възможност си мислех, че комб. е позитивна, но сега като я гледам, ако 5П беше на средна позиция, наистина щеше да значи моментното притеснение, което я е накарало да тегли карти.
На трета позиция сочи, в какво се е превърнал Рицар Жезли...къде е надеждата тук!?

Въпреки желанието и добре свършената работа (РЖ, ПП), резултатът е 5П. По-вероятно е отговорът да е Не.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 19:31

lindaLI написа:
Какво означава сънят на приятелката ми?
Сънува бившият си, с който са разделени от известно време.
Цепим на Кула
Включвам се по тегленето, за на не надробявам нещата. Сънят е бил разтърсващ за твоята приятелка /Кулата/.
lindaLI написа:
Влюбени 5 ч Свят
Напомнил й е за това, което е имала и което е загубила. Последната карта може би означава нейната надежда отново да се възродят старите чувства и в него, защото в нея ги има. Но, за да сте сигурни в посланието наредете едни карти по конкретни въпроси свързани с двамата, а не със съня й.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 21:09

зуки написа:
ще ги взема ли,получа ли(не е заплата,заработка),затова питането е такова.

картите са:

рицар жезли - паж пентакли - 5 пентакли

--- доста време мина от моето редене и доста време почаках за резултата.така пари ще се получат(утре). малко или много - само ще кажа че не бяха дадени от сърце,натъртено,натрапено,натякното и куп обидни истерии...
обяснявам си рицаря с положителността на очакваното-да пари ще има.
пажът-бавното действие,развитие,докато се задвижат нещата. и те се получават през трета страна,от ръка на ръка,та до мен.
5 пентакли- аз и подателя би трябвало да сме в добри отношения,но уви,нещата се развиха ужасно в случая. бедни ,ниски чувства,неприятни сцени...това бяха и опасенията ми, както казахте-страх. страх на бодсъзнателно ниво че може да има такъва реакция,сякаш не толкова ме притеснява дали ще ги имам тези пари,колкото това което чуха ушите ми...
може би 6 пентакли биха били укротили и рицаря , ако това е неговата изява,но в такъв случай би бил на място един крал,наместо пажа....а шесте пентакли ако бяха-кралят щеше да си е в ролята на вижте ме,и запомнете, но нямаше да има думите...

Лала,Линда,Фрог-благодаря ви. вашите мнения ми дадоха насока как да ги разтълкувам и аз картите...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 07 2012, 09:01

зуки написа:
така пари ще се получат(утре). малко или много - само ще кажа че не бяха дадени от сърце,натъртено,натрапено,натякното и куп обидни истерии...

дам, 5 п- получаваш го по трудния начин, един вид " Ще видиш зор, но ще си го получиш"- имах такива усещания за тази карта..има църква- няма как да няма резултат, който е Бленуван.
В Манга също на картата двама бедни съпрузи се молят на боговете за помощ. Но личи че са добри хора, че са чисти и ще получат подкрепа.... като идва 6 П само не знам тези двамата просяците ли са или благородника Въпроси и отговори - Page 2 402149 Но важно е, че те получават измолената помощ. Вече зависи какво са си пожелали, нали- 5 жълтици или 5000.

Нали въпроса е дали ще получиш, което си искала? трябва да отбележим че 5 п е дал трудния път към успеха (изстрадания).
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 07 2012, 10:10

Men mi е интересен тук и рицарят жезли- показва или обидните думи (кавга както често този рицар ми показва) или разстояние.Някой е на далеч .заминал е някога. 5п си е иъстрадано желание. Без значение пари или любов....
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 09 2012, 18:04

Въпросът,който зададох е дали Х. е женен. Комбинацията е 7Пентакли, Паж чаши, 4 Пентакли. Имам усещането, че е имал сериозна връзка, възможно е да е имало предложение за брак и сега стабилно семейство, въпреки, че твърди друго. Вие какво мислите по тези карти?
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 09 2012, 19:05

Аз мисля,че не женен и не мисля,че иска да се жени. усмивка
Върнете се в началото Go down
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 09 2012, 19:58

Да, Антония. Той не вярва в брак, църква,религия и пр.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 09 2012, 22:32

Смятам, че не е женен, дори по тези карти ми се струва, че ревниво си пази пространството, свободата. Или е млад или е недорасъл, тоест май малко лигльо пада. Въпроси и отговори - Page 2 558911
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 2 от 31Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: