Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next
АвторСъобщение
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeНед Май 05 2013, 10:55

Въпроси и отговори - Page 15 C6874b3bb532
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник



Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeЧет Май 09 2013, 13:58

Лизи написа:
Една подредба и от мен, за която ще дам обратна връзка до 3-4 Април.Какъв ще е финансовият резултат за Л. в следствие на исканията му към фирма Б.?4 Чаши, Сила, Паж пентакли
Според мен Л. няма да е доволен от предложението на Б. , ще има някакво споразумение и ще получи пари, не голяма сума, но явно ще го задоволи.
Действията се развиха малко по малко в продължение на април и началото на май месец и затова давам ОВ чак сега......Предложената сума от Б. наистина не задоволи Л. В началото на май месец казаха, че ще обмислят и след празниците новото предложение също не удовлетвори Л. Увеличението на първоначалната сума беше незначително. Адвокатът каза, че ще задвижи дело.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 09:54

Ще пътувам ли в периода 20-22 май?
Сила,7М,Рицар Ж

Въпроси и отговори - Page 15 1232893688_fsjk9725_image037Въпроси и отговори - Page 15 1232893708_yzeo9978_image057Въпроси и отговори - Page 15 1232893727_trmp8560_image076
Искаше ми се-ама път не виждам.Вие как мислите-ще дам скоро обратна връзка.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 10:06

Според мен ще пътуваш,много го желаеш това пътуване,ще комбинираш различни варианти и накрая ще успееш да заминеш.Ще пътуваш с някой друг. мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 10:07

Два пъти го пратих,значи ще пътуваш! Въпроси и отговори - Page 15 156215
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 11:46

Persefona написа:
Ще пътувам ли в периода 20-22 май?
Сила,7М,Рицар Ж
И според мен ще пътуваш - какво друго е Рицар Жезли!?
Само дето може да си сама.
Но нито една карта не опровергава пътуването - 7 Меча сочи дори внимателно обмислени планове.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 11:59

La la, ще ми е интересно да видя прогнозата ти за изборите днес,ако не си направила още? усмивка
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 13:15

Ами -планирам пътуване работно, няма да съм сама, ще видим.Не знам защо първото ми усещане беше, че няма да пътувам.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 17:17

Redgina написа:
La la, ще ми е интересно да видя прогнозата ти за изборите днес,ако не си направила още?

Ха, не ми е хрумвало да тегля за това..., ако имам време преди разни предварителни резултати, ще тегля ;)
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeПон Май 13 2013, 15:04

Здравейте, момичета! Имам един въпрос - до 6 мес ще заминали за чужбина - Силата - Магът - 6 меча. По 6 меча на трета позиция може ли категорично да се каже, че ще се осъществи пътуване? Понякога си мисля, че комбинациите са добре, а се оказва точно обратното. Затова ви моля за съвет.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeПон Май 13 2013, 16:44

Ккаво става с тази Сила-всяка втора подредба последните дни все тя излиза.6М може да е пътуване, но може и да е оттегляне, отказ от пътуване, не е еднозначна тази карта.След нея е хубаво да има още една, за да се види накъде води 6М. Малко натиск върху ситуацията и упражняване на силата на волята над силата на съдбата усмивка , което може да означава забавяне.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeПон Май 13 2013, 18:07

MAITE написа:
Здравейте, момичета! Имам един въпрос - до 6 мес ще заминали за чужбина - Силата - Магът - 6 меча. По 6 меча на трета позиция може ли категорично да се каже, че ще се осъществи пътуване? Понякога си мисля, че комбинациите са добре, а се оказва точно обратното. Затова ви моля за съвет.

Ти била ли вече там, където мислиш да ходиш? Или поне имаш едно доста стабилно подсигурено място където да отидеш?

Магът ми е доста чужбинска карта и за това казвам - да. Тези карти за мен предвещават пътуване.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 19:41

---


Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 01 2014, 20:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 20:12

Луничка-имало е среща или поне е имало разговори и изясняване.Той е по -висш, тя му се пада нещо като обучаема или поне така се държи.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 21:35

Не са се срещнали според мен, Луничка. Възможно е да са провели тел. разговор но лична среща не е имало.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 21:49

На един човек са му откраднали ценна вещ /злато/. Съмнява се в трима човека, които са му били на гости - двама мъже /от една съседна държава и една жена /от друга съседна държава/. Зададох няколко въпроса но се оплетох.

Мъж или жена са откраднали златото?
10 меча, 2 чаши, 9 жезли

В други подобни изпитания, със снимки например, при такъв въпрос независимо от картата - боя и бройка, излиза човекът който е на снимката - ако е мъж на картата има мъж, ако е жена на картата е жена. Сега обаче стоя и гледам и си мисля че тук картите ми разказват историята и тя не е точно такава каквато потърпевшият разказва. Бил е в невъзможност да реагира на някакво свое мимолетно увлечение и е завършил с рани /кражбата/.

Ще му го върнат ли?
Паж чаши, Асо чаши, Смърт - НЕ

Кой открадна златото - българин - Глупак, южен съсед - Асо чаши, западен съсед - 6 жезли - последният е, той си е тръгнал с трофея.

Какво да направи за да му го върне?
Асо пентакли, Император, 8 чаши
Нищо не може да направи....





Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 22:00

Frog по твоите подредби съм съгласна с теб, по картите на Луни мисля, че е имало среща
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeСря Май 15 2013, 08:49

Цитат :
Днес Н осъществила ли е среща с Т?(във връзка с професионален план)Отговора ще ми е известен най-късно до утре вечерта. мерси ПП-КМ-ПЖ
- леле луничка, твоите карти как си приличат с моите за питането, дали човек,ще вземе пари които му се дават(темата е 3карти,там ФРОГ е напипала нещо, има един проблем,който не е непоправим,но да видим...няма компромати и подкупи-не сме господарите на ефира,закачка)
инък по картите ще кажа че ,как да го кажа ходено е , търсен е този човек Т, самата среща,вероятно е била или кратка,може и телефон.
има контакт този Н,с Т, но според мен пак ще ходи до този Н.всъщност-този паж жезли,предполага свършена работа от човека на който е възложена, в моя случай дори показва посредник . така че - да , мисля че е имало среща,разговор.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeСря Май 15 2013, 09:00

хм, Фрог, и аз съм питала за откраднати неща, и някак не успях да намеря отговора. но съм съгласна с теб,че често картинката-мъж,жена -отговаря на истината.

за мен е южен съсед.
какво да направи-да попита него,или другия от двамата. имало ли е двойка между тези хора?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeСря Май 15 2013, 09:36

зуки написа:
за мен е южен съсед.
какво да направи-да попита него,или другия от двамата. имало ли е двойка между тези хора?
До колкото знам не е имало двойка, но подозирам, че човекът не ми казва истината. Тоест ценния предмет може да е откраднат не при гостуването на хората, за които разправя /бегли познати, дошли само да пренощуват/, а при гостуването на жена при него с която той е имал кратка емоционална /и сексуална / връзка. Виж само как са подредени картите. На първата мъжът е закован за земята, проснат, двете фигури на втората, които пият -мъж и жена, значението им на начално влюбване и третата - мъжът е бинтован а погледът му показва колко е наранен от тази случка. Трите мъжки фигури на картите е човекът който пита, а жената е фигурата. Мъжът отрича да е имало други обстоятелства. /Каза ми само, че в този ден е спял на земята, в смисъл в стаята си, но нали са били доста хора... както и да е.
Между другото Зуки, чета "Отвъд страха" и реших да опитам със сънищата. Не съм сигурна дали трябва да продължавам с тази практика и затова я споделям обаче ще продължа в другия раздел на форума - Сънища, за да го обсъдим ако искаш мерси
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeСря Май 15 2013, 12:12

Фрог-твоите карти наистина разказват история. Открадването е свързано с предателство, което самият той е извършил към някого или с много силна обида към него, която не е могъл да прости.Възможно е това предателство да е свързано с любов.По-скоро предателство към любовта.Следващата подредба с чашите и смъртта ми говори пак за това-този човек е обърнал гъб на любовта заради нещо друго.Мисля, че трябвада перосмилси нещата за себе си и да промени отношението си към любовта, която изглежда смазана под този император.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeСря Май 15 2013, 17:50

Персефона, нямаш представа колко точно казваш нещата. Не знам къде ги видя, моля те да ми обясниш.....И понеже и Зуки и Линда са наясно с нещата ще поясня, че това е бившият ми приятел, с когото преди година се разделихме. Тогава се захванах с картите. Когато свикнах да живея без него той се наскита, насити и пак се появи. Добър човек е, но е млад и наивен. Разкрива ми една по една глупостите, които е направил - с по едно изречение.... котката, която му подарих, е умряла отровена от съседи, кръст от бяло злато, който му подарих, му бил откраднат от почти непознати гости....не мисля повече да го насърчавам да ми пише. Напоследък бях писала че много често ми се появява Рицар пентакли в подредбите, но заедно с него натрапчиво върви и 3 меча.... Последната карта си я изживях преди година и ако трябва отново да я минавам ще означава че съм много глупава... мерси

Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeСря Май 15 2013, 19:06

-


Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 01 2014, 20:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 08:37

---


Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 01 2014, 20:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 09:44

Луничка, много ярост се е събрала в единия от двамата за които питаш. Другият, подчиненият, се защитава, но с тази Кула накрая нещата са ясни - ще се разрушат окончателно отношенията, ще се разтърси общността в която са. Обаче аз тези карти ги виждам и като съвет - това ще стане, ако подчиненият продължава да се държи по този начин, да обръща гръб на агресията. Така или иначе нещата не вървят на добре и според мен няма какво да губи, а само може да спечели ако се превърне от Принцеса в Кралица меч например!
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 14:23

Луничка-кулата е спасение, от самозаблудата, че интелектуалното превъзходтво може да застане над всичко.Опасна е тази ситуация, спори се, говори се, но това са само думи, без загриженост за отношениеята, без да се дава сметка че думите нараняват и двете страни, студени и безчувствени думи, в които всеки търси своето право.Кулата ще сплоти отношенията, според мен кулата ще спаси положението.Ще накара и двете страни да преосмислят ценностите си и да не се самозабравят в ненужни спорове и войни. Кулата разчиства пътя на отношения и работа, които си струват и дава шанс според мен.Дано не съм прекалено оптимистична.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 15:27

луничка- проблема идва от подчинения. именно той е могъл да спре кулата да не идва.шефа отреагирва веднага и ето я кулата. крив поглед,недвусмислени думи и -ето кавгите.

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 15 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 15 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: