Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Next
АвторСъобщение
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeЧет Юни 27 2013, 15:49

Явно, когато се повтаря боята на картата, която е по средата, в третата карта, се забавят нещата... Успех за следващия път!
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeЧет Юни 27 2013, 15:52

Маите-щеше да го вземеш.Таро ти даваше отлична възможност, но винига имаме личен избор.Ако беше останала щеше да се справиш.Общо взето по картите си стигнала само да 2ж и си избрала този път.Може би така е по-добре за теб,не се знае.
Харесвам Таро, защото то дава избори, подпомага самопознанието.Но не взима решения вместо нас.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПет Юни 28 2013, 17:34

Оо на мен картите на Маите ми се струват много точно описали ситуацията
..за мен Крал мече реже- категорично и хладнокръвно..аз пък виждам точно обратното на Персефона в картите- или щяха да я скъсат или по КМ+ АСО м съвсем логично тя се прорязала сама...Но така е- всеки има своя поглед.

Момичета, как мислите - имаме ли шанс да получим спонсорството

5 жезли 5 чаши 3 жезли

Основа 10 пентакли
Потенциал 7 жезли

Цепила съм на Рицар чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПет Юни 28 2013, 17:40

Линд-пред всеки от нас има по поне седем възможности, Таро се опитва да ни покаже някои, но какво избираме.Може би и за това има толкова различни гледни точки към картите.Крал М може да реже, но може и да поучава и помага-зависи как се отнесеш към него и ситуацията.
усмивка 
По товите карти за спонсорството-много кризисна ситуацията, шанс има, но е някак в далечината.Ще трябва да го извоювате май, но ми се струват много нажежени страстите и много кризисна и хлъзгава ситуацията.Мисля, че няма да стане по начина, по който очаквате.Може би ще се отложи във времето.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПет Юни 28 2013, 17:45

Какви са хората, които се опитват да подливат вода?


Глупак 9 пентакли 9 жезли

Основа 7 меча
Потенциал 2 меча


Мисля, че това са млади хора, които много са си повярвали, хитруват, интигантстват, но по 2 м не мисля, че нещо ще успеят да постигнат...От тези карти съдя, че нещата може би ще се развият добре за мен Въпроси и отговори - Page 18 528869 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПет Юни 28 2013, 19:41

Линд, нещо трудно ми се вижда с тези карти спонсорството. Поне един меч да се беше появил или рицар....Ако го очакваш сега ще е почти невъзможно заради конкуренцията. Може би трябва да проведете още разговори, да сте по-настоятелни и да продължите да се борите. По вторите карти - нямат потенциал тези, за които питаш, но и имат амбиции.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeСъб Юни 29 2013, 20:17

Любимата подредба като нямам време-Попътен и насрещен вятър в отношенията жена-мъж, пита жената.
Попътен вятър -9Ж
Насрещен-Влюбените.
Страхувам се, че жената е много влюбена и няма да чуе тълкуването ми.Или може би аз съм субективна.Мисля, че тя трябва да се пази от този мъж, да не слуша сърцето си този път.Така мисля, но не знам дали има смисъл да го казвам.Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeНед Юни 30 2013, 11:15

ехее..много яка подредба- кратка и ясна!

Ами Персефона, аз обожавам картата на влюбените- свързвам я с хубави, интимни преживявания ВинагИ. Но тук тъй като е насрещен вятър бих казала, че жената май не е единствения избор за мъжа- тоест трима ми се виждат.
Трябва да го приема по- резервирано. Да си има едно на ум.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeНед Юни 30 2013, 11:18

Да, линд-това ме притеснява и е причина да не вярвам, че ще й донесе добро тази връзка.Може би трябва да направя някоя по-подробна подредба.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeНед Юни 30 2013, 11:36

Аз мисля също като Линда,но си мисля,че накрая жената ще го спечели с постоянство и любов.Макар,че мъжът се двоуми,не е безразличен към нея.Просто в момента не е съвсем наясно с чувствата си.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeНед Юни 30 2013, 11:41

Ще пусна по-късно една подробна подредба-какво да очаква тя от връзката.Благодаря Ви!мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeНед Юни 30 2013, 12:17

Да и аз като Антония мисля, че бъдеще за тях има- не ми се виждат карти като за край. Просто жената да не бърза да слага розовите очила. 9Ж е картата на песимистичния реалист Въпроси и отговори - Page 18 402149 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeНед Юни 30 2013, 13:54

Персефона, виж как само две карти вадят толкова много нюансиRolling Eyes 
Ето и моят поглед - до тях крачи  страхът един от  друг, подозрителността, недоверието, но това е в момента. Срещу тях е любовта.Тя  е по-силната и не само заради това, че е ГА. Харесват ми картите.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeНед Юни 30 2013, 22:17

Благодаря Фрог-аз все си мисля, че понякога по-кратките подредби вадят повече неща, защото ти позволяват да се съсредоточиш.Има страх и недоверие-права си.Но кой може да спре любовта.усмивка 
Направих им още една подредба-какво жената може да очаква в близките месеци-Колесница,Принцеса ж,Магъосник
Въпроси и отговори - Page 18 1225191097_libm5943_07-Major-ChariotВъпроси и отговори - Page 18 1225532201_ozzw2765_77-Minor_Wands_PrincesВъпроси и отговори - Page 18 1225191092_rnwk6640_01-Major-Magician
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 01 2013, 19:23

зададох директен въпрос-в събота ще бъда и на сватба.
поканени сме,от мои роднини,но радата на мъжа ми тези дни се изпокараха с моите роднини,които ще правят сватбата.натиска върху мен е огромен да не споменавам за сватбата даже...

кралица жезли-5жезли-6пентаки

6 пентакли,съм я виждаал пак в питане за ходене на едно събитие,и не се получи,нямаше среща
тогава беше в същата трета позиция тази карта
гедайки кралицата и 5 жезли-си мисля,с точното поведение за пред фамилията ми,може и да отида
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 01 2013, 19:49

Зуки-много са нагорещени страстите-не давта категоричен отговор тези карти.зависи от теб, изборът е изцяло твой.Мисля, че 6П щее свързан с носене на подаръци-прилича на хвърляне на монети или от онези сватбените неща.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 01 2013, 20:11

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 08:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 01 2013, 20:15

Персефона, тази подредба за жената ми харесва, тя е действена, активна знае на къде е тръгнала и защо го прави, пълна е с решимост и енергия. Мисля че има съюзник до себе си с който гледат в една посока...

Зуки, и тук ще ти кажа - трудна работа освен ако сама не отидеш, съгласна съм с Персефона.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 01 2013, 20:16

Луничка, браво на вас!!!
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 01 2013, 20:21

зуки написа:
зададох директен въпрос-в събота ще бъда и на сватба.
поканени сме,от мои роднини,но радата на мъжа ми тези дни се изпокараха с моите роднини,които ще правят сватбата.натиска върху мен е огромен да не споменавам за сватбата даже...

кралица жезли-5жезли-6пентаки

6 пентакли-даване на подарък на младоженците, например.

Кралица жезли си ти,5 жезли-спор,война-важно е да се прекъсне навреме,трудностите са за кратък период.
Клоня към да-ще отидеш. Не знам защо така ми се видя.Гледах ти и другата подредба и там си мисля за положителен отговор,но ще пиша там.Ти самата трябва добре да аргументираш желанието си пред близките.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 01 2013, 21:47

Въпроси и отговори - Page 18 1232893678_nilc0120_image026Въпроси и отговори - Page 18 1232893687_bnxc8721_image035Въпроси и отговори - Page 18 1232893719_kwip1768_image068Въпроси и отговори - Page 18 1232893655_crkt2372_image005

Затрудни ме една подрдеба за жена-добре ли е да се раздели с мъж?
Отговор-рицар Ч
коментар-влюбени
съвет-4Ж
резултат-5П

Много влюбена ми се вижда, но явно не в човека, за когото пита.Любов ли бе да го опишеш, но сякаш тя няма да се раздели с другия мъж.Съветът как го разбирате-да си пази питомното, че без това навън ще попадне под студа на тези 5П? Но какво са 5П-пред рицар чаши и влюбенитеусмивка 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 01 2013, 22:03

Персефона, тук има много чувства и те не са насочени към съпруга й, обаче ще остане с него и такъв е съветът/чудя се дали изобщо е съвет това или просто показва какво ще се случи. Резултатът - любовта и ще е бездомна, защото 5 пентакли също е любов, но тя е онази, обричаща на скиталчество, отхвърляната, скритата... Поне един меч да имаше....
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 01 2013, 22:11

Фрог-много точна и хубава интерпретация-да имаше един меч, ама няма.И на мен не ми се струва като съвет-като неизбежност.Много ми хареса интерпретацията ти на 5П-не бях я виждала като бездомната любов.Благодаря Фрог.мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 01 2013, 22:19

5п показва тежка раздяла и период, в който любовта живее, но не се изживява.
Няма как след като тя толкова много обича..ама е решила да си стои вкъщи..няма как да й е лека раздялата.
5 пентакли мъчи дълго и си е голямо страдание и изпитание за любовта. Но след като си го е избрала..Ще си стои с питомното, но няма да е щастлива. Но през това й е писано да мине. Докато излиза 5 пентакли- няма да са заедно...когато действието на картата почва да отминава..тогава може пак да погледнат за общо бъдеще
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 01 2013, 22:24

Благодаря Линд-няма да й бъде леко.Дано намери сили.Много сте ми ценни-не бях виждала толкова страни на 5П.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 01 2013, 22:33

Персефона, да ти кажа в блога ми днес публикувах точно постинг за Влюбените- толкова ми е любима тази карта...жалко, че тя завършва в 5 п...но това е за сега
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 02 2013, 07:48

Отговор-рицар Ч коментар-влюбени съвет-4Ж резултат-5П написа:

Едно надуто асо чаши би имала и в двата случая тази жена.
картите показват нейния избор-тя остава с мъжа си,но никога не променя своето отношение за тяхната двойка,има други очаквания,мечти-нейните влюбени са голи,и тя ги ''харесва'' такива. просто не е любовникарка,не би рискувала да се раздели.
ако се появи някой,не,тя иска мъжа си,и тя знае защо,не е заблудена,напротив,но и тя така дава любовта.може и сама си пречи-не виза в раздяла,но по този начин не може да си позволи и друг мъж.промяната трябва да настъпи в нея.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 18 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: