Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next
АвторСъобщение
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 15:27

Ива написа:
1. Каква е първопричината за действията на един мъж спрямо мен. Цепя на висшата жрица, 9 чаши, папата и рицар чаши. Странно това са си хубави карти почти любовни, а човека действа срещу мен.
2. Каква е първопричината за забавянето и протакването на моята дипломна работа вече трети месец. Цепя на 10 пентакли, императрица, кралица чаши и сила.
Здравей,Ива.
По първия ти въпрос-първопричината за лошото отношение на този мъж към теб е следната-този човек ти завижда,ти си всичко това,което той не е.Той разбира това,много често си го е мислел,в очите му изглеждаш като човек,който получава всичко много лесно и незаслужено,докато той постига всичко много по-трудно.Именно за това е озлобен към теб.Завижда ти за нещо свързано с квалификация или ти си с по-висок ценз от него.Буквално си му като фикс идея.

По втория въпрос-тромава структура,хората,които са ангажирани с твоята дипломна работа се занимават и с други неща,проявяват известна доза незаинтересованост.Явно ще спазят някакъв срок в последния възможен момент.мерси 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 16:02

Луничка и Антония благодаря ви за отговорите момичетамерси  Луничка наистина изглежда така сякаш задоволява егото си при условие че ходя и му се моля за неща които зависят от него. мерси 
Антония никога не бях се замисляла че може да ми завижда, той е с много по висок ранг и квалификация от мен, но това обяснява много неща. Всъщност този човек е професора от който зависи дипломната ми работа. Наистина той има много работа но да бавиш една работа вече трети месец при условие че срока за оценяване е един месец е няма начин да няма скрита причина за това.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 16:04

Луничка тази жена иска да има приятелски отношения с теб, но сякаш някой нещо ири някой я спира, според мен конкретен мъж.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 09:02

имам цяла страница от комбинации.
на някои ще постна въпросите.
но като цяло всичките се отнасят конкретно към семейни взаимоотношения.
проблем ли има,криза на нещо ,липса на друго,или ''утопия'' пък може би ''маска'' на и за любов,а която май винаги е липсвала,или навярно е умряла,някога,някъде...кой е убил? сигурно и това го има,сигурно е жена,мъж,или има и още някой ...

*не ангажирам да се тълкуват всички подредби,може би по усещане,на някой ще му въздейства сдадена
но ми прави впечатление повтаряемост на карти
които засичам обаче не само в изтеглените,а и в карти които са от горе и долу на колодата,след изтеглените три.

5жезли-дявол-9чаши-пътя който трябва да върви,въпреки всичко.''с битка,с бораване дори на непозволени неща,трябва да се стигне до личното усещане за щастие.а липсва ли такова усещане,се чудя?дявол-силно материално влияние,натиск навярно има.9чаши-може би сам е най-добре да се върви по този път...

светът-рицар чаши-страшен съд-избора,каквото и да значи това,ммм,ще ги разгледам като карти завършващи някакъв етап,посредника е един рицар чаши,лутащ,кротък,смирен,рицар борещ се ,или преборил светското,и поспрял преди да се разплати,и преобрази в крал или кралица...но кой елемент ще ''облече''?

асо чаши-8пентакли-сила-какво трябва да изостави?-всичко онова което мисли че прави,празно е,не се пълни с нищо полезно,хммм въпрос на оцеляване е,и вярва в личната сила,но има време до нея.май сега върви пътя,(поглеждам комбинациите по-нагоре)

7пентакли-колелото-кралица жезли-с какво не би се задоволил питащия-тук си мисля ,дали има пръст късмета,съдбата,силаат на кралижата жезли,навярно рицаря чаши,не искал да бъде кралица жезли,но защо?...или силата трябва да спомогне имено тази кралица и енергия да заработят,ако до този момент всичко е стояло на едно място,то е започнало вече раздвижване на палстове,пререждане,и пренареждане.дали някой обвинява събдата си???

глупак-крал пентакли-6жезли-какво кара питащия да се чуства доволен.-ммм,шантава работа.хаос,и в хаоса един крал с пентакъл.навярно тук има отражение на нечие поведения,ми сигурно на питащия му се налага да се прави на шут,и да постиля килим на един самопровъзгласил се крал на Нещо си...

10пентакли-смърт-асо пентакли-добре ли е да напусне мястото ,питащия?-малко не хубаво зададен въпрос,добре ли еее,но пък се надявам таро знае идеята на питането...отново нишка с късмет-асото пентакли...да би било здравословно и оздравително това напускане.с този край се сглага край наистина на прекалено натоварване10п,край и начало...хубава комбинация-относно картите...не занм дали е на добро за питащия,но комбинацията си я бива
и понеже казах че ми правеше впечатление на повтарящи се карти в комбинациите или под и над колодата ето две: тук имаме горе8жезли-долу-крал жезли-да,бързо се е почнало,или скоро е станало,причина мъж,да.така де той е подгряващия елемент,има и другииии

кралица жезли-10жезли-6чаши-от къде идва подобно отношение(негативно,грубо),към питащия от човека ТГ-ммм в обикновените карти дама спатия-кралица жезли я свързват с майката,дали има връзка,детство-6ч,ангажираност на вниманието ,преданост към тази жена...но защо му се отразява така,че да прояви агресия към другите заради нея...товар...непосилен е за него... с едни карти към тази комбинация като изясняващи ''привързаността''-умереност-3жезли-8меча-зависимост,обърканост,3жезли-поглед към материална позиция,като да му е запушена устата,очите...и все пак,сам си прави света такъв...тук има и карти горе:дявол-долу:висша жрицаоф,какви карти-умереност,дявол,висша жрица-тройката със 3ж...и тези 8меча,всичко е в псохиката,всичко е таммммм



Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 18:02

Въпросче от мен, как да накарам преподавателя да се размърда и да ми впише най накрая оценката от дипломната работа. Цепя на кралица пентакли, 2 мечове паж чаши и звезда, допълнително към звездата изтеглих светът. Да си затворя очите и да се държа миличко, ами цвездата хич не я разбирам като съветВъпроси и отговори - Page 29 617156  . Вие как мислитемерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 18:27

Почерпка...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 18:45

Благодаря Зукимерси Ще се пробвам за почерпкатаусмивка 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 18:56

И си мисля,май иска да дойде крайния срок.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 18:58

Зуки крайния срок изтече преди месец. ...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 19:03

Ооуууу ... Пфффф... Тоя пък..
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 19:35

Сега баща ми ми се обади и ми каза,че фирмата,в която работи има дългове и може да фалира?Попитах картите дали ще фалира и се паднаха Силата,Смъртта и Влюбените.Пфу нищо не ми говорят,може би защото съм афектирана...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 20:23

няма фалит. ще има приключване на нещо, може би на самата структура - преструктуриране..някаква трансформация на самия бизнес или нещо от сорта

Ива- не мисля, че нещо в случая зависи от теб
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 20:27

зуки искам да коментирам- но просто не разбрах историята и въпросите към подредбите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 08:38

да ти кажа Линда, комбинациите са изцяло насочени към едно семейство.
техните взаимоотношения,колкото и  ''добре'' да стоят ,те не се градят,поради простата* причина  че всичко е  върху тънък лед,обаче,жената  това  вече  я ''задушава'', не че нямат  истински топли чуства,ами и защото  е принудена,да  си затваря и очите и ушите в  този дом(в който  обаче не са само те двамата)
та така,заради  скорошен спор,и не само словесни нападки,тя   изтегли  тези карти.
първо мислех да ги пусна  само като карти,но после  дописъх до тях и ''скопен въпрос'',кратък...дори си мисля че  тя не пита,ами май търси отговор  от миналото, за бъдещето...като да  получи потвърждение че момент на промяна отдавна  е започнал,но тя не минава  в тази промяна...

по горе  сложих  звездичка на простата причина-и си мисля ами каква е...дали изобщо има такава,и защо си я създават тя,или той,или те ...

@трудно е може би защото не сме  правили така във форума,но на онзи момент   имаше много въпроси,жената  към картите,и към нея самата...

инък-става дума за мъж и жена...и без въпрос да гледаш подредбите,мисля че  има какво да се коментира,която и да е от тях


5жезли-дявол-9чаши-пътя който трябва да върви,въпреки всичко
светът-рицар чаши-страшен съд-избора,каквото и да значи това,ммм
асо чаши-8пентакли-сила-какво трябва да изостави?
7пентакли-колелото-кралица жезли-с какво не би се задоволил питащия
глупак-крал пентакли-6жезли-какво кара питащия да се чуства доволен
10пентакли-смърт-асо пентакли-добре ли е да напусне мястото ,питащия?
кралица жезли-10жезли-6чаши-от къде идва подобно отношение(негативно,грубо),към питащия от човека ТГ-

*като комбинация от карти последната ми се струва силна.заради самите карти и елементи,не заради питането на жената.не знам,просто ми се иска от време на време да гледаме на таро по-теоритично,знам ли,отдавна това търся,и аз не разбирам това ми ''поведение''...
другата е подредбата с глупака-крп-кралица ж....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 09:50

Момичета Благодаря ви за отговорите.мерси  Уви ситуацията е много трудна и мъчителна за мен, ужасно е да стоиш и макаш, но няма друг начин явно.Въпроси и отговори - Page 29 396312 
Върнете се в началото Go down
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 10:27

ЗДРАВЕЙТЕусмивка 
Ето ме и мен с нови въпроси 
1Ще възобновя ли комуникацията си с Д до 3 мес
3Ж- 4 П -6 Ж цепя на 2 ж
Четох ,че 6 Ж на последна позиция показва дългоочаквана среща или телефонен разговорВъпроси и отговори - Page 29 617156 
2.Как ще се развият отношенията между И и С за 3 месеца напред
3 М-ПЖ-ЛУНАТА
Не са обнадеждаващи карти
3.Как ще се развият отношенията между Г и Х за 3 месеца напред
ДЖ-КМ-ВЛЮБЕНИТЕ  Цепя на АП
Тук явно има намесен 3 човек ,но не въждам какъв ще е изхода,явно трябва да се направи избор
Ще се радвам да чуя и вашите мнения
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 10:41

зуки написа:

5жезли-дявол-9чаши-пътя който трябва да върви,въпреки всичко
светът-рицар чаши-страшен съд-избора,каквото и да значи това,ммм
асо чаши-8пентакли-сила-какво трябва да изостави?
7пентакли-колелото-кралица жезли-с какво не би се задоволил питащия
глупак-крал пентакли-6жезли-какво кара питащия да се чуства доволен
10пентакли-смърт-асо пентакли-добре ли е да напусне мястото ,питащия?
кралица жезли-10жезли-6чаши-от къде идва подобно отношение(негативно,грубо),към питащия от човека ТГ-
Добре, подредбите са за мъж и жена, които имат проблеми в брака.

5ж Дявол 9 чаши - това ми прилича на насилие проявено, може да я е ударил, но после много галантно се е извинил. Мисля, че жената го изкарва извън контрол, комуникацията им е нарушена, спореовете не са градивни. Всеки слуша само себе си и гледа от собствената си камбанария. Отношенията им чисто комуникативно са доста повърхностни.
Пътя който трябва да извърви- да не се оставя да бъде потискана и мачкана.

свят рицар чаши СС - възраждане на емоции, любов, романтично чувства. Избора е свързан с това да ги приключи или възобнови

Асо чаши 8 пентакли Сила - Това са карти описващи ЛЮБОВ, хубава връзка, в която жената е щастлива, НО твоето момиче е питало от какво трябва да се откаже! тя трябва да се откаже от начина по който тя иска да бъде обичана- тя иска да е възхавалявана, ценена, демонстрации на любов. ако иска да е стози мъж- да се откаже от идеята,ч е той може да й го даде

жената явно е в депресия от доста време. - 7 п Колело ДЖ
Глупак КП 6 жезли - би я накарало да се почувства доволна ако мъжа й прояви повече спонтанност.

Дали е добре да напусне - 10 п Смърт Асо П - добре ще е, не е казано,ч е трябва да е завинаги

ДЖ 10Ж 6 ч - запазила е някакъв негативен спомен и дълго го е кътала, не го е изговорила, останала е обидена в себе си. това я е карало постоянно да предизвиква мъжа...и това води до неговия отговор (агресивен отпор).
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 10:44

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 08:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 10:51

ЛуниВъпроси и отговори - Page 29 531608 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 11:55

бети написа:
ЗДРАВЕЙТЕ
Ето ме и мен с нови въпроси
1Ще възобновя ли комуникацията си с Д до 3 мес
3Ж- 4 П -6 Ж цепя на 2 ж
Четох ,че 6 Ж на последна позиция показва дългоочаквана среща или телефонен разговор
2.Как ще се развият отношенията между И и С за 3 месеца напред
3 М-ПЖ-ЛУНАТА
Не са обнадеждаващи карти
3.Как ще се развият отношенията между Г и Х за 3 месеца напред
ДЖ-КМ-ВЛЮБЕНИТЕ Цепя на АП
комуникацията има шанс да бъде подновена, но не виждам това да доведе до нещо кой знае какво

По втория въпрос- виждам, че едния ще обича и ще страда, ще има надежди, ще му е трудно.

Г и Х ще са заедно и ще са много щастливи- отношенията им ще търпят позитивно развитие.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 12:11

мерси мерси мерси Въпроси и отговори - Page 29 3032713799 
линда
5ж Дявол 9 чаши - това ми прилича на насилие проявено, може да я е ударил.Избора е свързан с това да ги приключи или възобнови, тя иска да е  ценена, демонстрации на любов. ако иска да е стози мъж- да се откаже от идеята,ч е той може да й го даде,ДЖ 10Ж 6 ч - запазила е някакъв негативен спомен и дълго го е кътала, не го е изговорила, останала е обидена в себе си. това я е карало постоянно да предизвиква мъжа...и това води до неговия отговор (агресивен отпор).

Въпроси и отговори - Page 29 754878091 
ДЖ 10Ж 6 ч - запазила е някакъв негативен спомен и дълго го е кътала, не го е изговорила, останала е обидена в себе си. това я е карало постоянно да предизвиква мъжа...и това води до неговия отговор (агресивен отпор).
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 12:39

Благодаря ти много ЛиндаВъпроси и отговори - Page 29 531608 
Объркал съм картите по 3 въпрос
ДЖ-ДМ-ВЛЮБЕНИТЕ и при това положение нещата се променят
Относно 2 въпрос кой според теб ще страда мъжът или жената
Извинявай за многото въпроси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 14:47

ааа дама жезли дама меч влюбените?? тук г или х. обвързан ли е- то е ясно, че е избор между две дами. тя любовница ли му е?
обясни ни тази ситуация

за кой ще страда - не знам, кой мислиш, че обича повече- и или с? единия не,че няма чувства но просто си играе с чувствата на другия.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 14:59

Доколкото знам Х е обвързан, но прави опити да възобнови отношенията с Г
По вторият въпрос мисля, че жената обича повече и мъжът по скоро си играе с нейните чувства
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 15:09

ще направи избор в полза на любовта. дано любовта за него да е г. възможно е и така да стане. защото ти питаш за развитие при тях двамата...а влюбените е хубава карта.

нареди един КК за тези двамата г. и х.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 15:17

Ще наредя утре ,защото се налага да излизам.
Благодаря ти много за вниманието Линдамерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 12:23

няма да я пускам тази в  темата за време,защото  не е зададен  въпрос -кога...а един  такъв:
''ще си намерили работа до март месец жена работа"
Въпроси и отговори - Page 29 1232885247_bvgb7093_image049Въпроси и отговори - Page 29 1232885253_egcb5803_image056Въпроси и отговори - Page 29 1232885206_yozw9661_image008
крал меч-7 чаши-справедливост

Въпроси и отговори - Page 29 302820 ,не.ще има  или промяна ,която  не е свързана с професия.друго май ще е...ще има  предложения,но дали ще  му повярва тя,може да е  красиво,желано,примамливо.
и кой ще реши,кой ще вземе  решението вместо жената която пита,и търси работа.
защо ли така  усещам картите...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 29 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: