Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Личен - Тароблог

Go down 
АвторСъобщение
Fareq O'Neal
Наблюдател
Наблюдател
Fareq O'Neal


Female Libra Брой мнения : 89
Join date : 18.02.2013
Age : 35
Местожителство : Sofia

Личен - Тароблог Empty
ПисанеЗаглавие: Личен - Тароблог   Личен - Тароблог Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 20:25

Не знам дали тук е мястото за тази тема ,ако не е предварително се извинявам ,но сайта ми се стори интересен и реших да го споделя с вас.Смятам,че е подходящ за начинаещи , но и напредналите могат да го използват за да ъпгрейдват един вид познанията си.Идеята на сайтчето е да си направиш нещо като таро блог в който да си публикуваш различни подредби и да пишеш тълкуванията им - таро дневник.Ако искаш можеш да правиш тези подредби публични ,ако не искаш не.Идеята е след време като се върнете към дадената подредба да видите как се е развила ситуацията и да допълните коментара...така като се натрупат достатъчно подредби ще можете сами да уловите какво точно ви споделят вашите лични карти , тъй като аз съм на мнение ,че сред цялото това изобилие от тълкувания, тези които запомняме са точно тези с които ни говори нашето таро,за всеки един от нас тарото си има собствен език , всяка колода говори различно ,а всеки притежател се учи да говори на един език със своята. Ето го и сайта Smile http://www.tarotlog.com
Върнете се в началото Go down
 
Личен - Тароблог
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Таро и личен живот

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Говорилня :: Обяви-
Идете на: