Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дяволът и Любовта

Go down 
+20
AlexD
magica
Blackmoon
linda10
Вера
Calantha
dgakova
Ole
La la
beti
sugar6
Az_sum
Reni
Frog
Persefona
Кирин
Луничка
Moira
Iva78
lindaLI
24 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeПет Мар 22 2013, 13:02

мерси

ако имате комбинации и личен опит, споделете.

Правило ми е впечатление, че тази карта показва силни и страстни чувства, драматични връзки. Мисля, че е не само сексуална, но и много любовна карта. Дяволът и Любовта 1224881819

Twisted Evil


Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Мар 23 2013, 17:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeПет Мар 22 2013, 13:26

Линда много интересна тема си пуснала мерси Винаги когато подреждам карти за чувства и любов излиза дявола,много рядко минава без него. Според мен той олицетворява сексуалността, но и сякаш обсебване от чувствата които ни вълнуват.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeПет Мар 22 2013, 13:41

Последният път, когато мъж ми каза, че ме обича беше при една абсурдна ситуация.

През деня теглих карти, които описваха хаоса и бях цепила на Дявол.

Много зависи и всеки от нас как вижда любовта, де...Но аз си признавам, че съм си малко drama queen и спокойните и тихи връзки и чувства не са за мен.


Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Мар 23 2013, 17:14; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeПет Мар 22 2013, 16:35

Преди време исках да си обясня поведението в една конкретна ситуация на един човек, който ми беше интересен /за съжаление съм записала картите, ама не и самия повод да питам, но това няма значение, защото картите са достатъчно описателни за него по принцип/ - питам защо Х се държал по определен начин:

отговор, коментар, съвет, резултат:

Дявол, 2 меча, Рицар меч, 8 меча. - показателни карти - ето кога Дяволът няма нищо общо с любовта, толкова е далече от нея, че едва ли ще я стигне в този си живот..... Какво мислите по тези карти? – личност с много задръжки и проблеми на егото най-общо казано, може и повече детайли да се извадят....





Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 13:56

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:03; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Кирин
Наблюдател
Наблюдател
Кирин


Female Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 14:17

Луничке, точно страстен секс очаква от нея и хубави манджи. :sm38.gif:
...............................................................................................................................

Цитат :
допълвам поста си,защото ми хрумна друга идея-вероятно очаква да я подчини(силата),защото знае,че тя има чувства(ДЧ) към него и ще се поддаде на манипулация(дявол)???



Дяволът и Любовта 698924
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 16:16

Moira написа:

Дявол, 2 меча, Рицар меч, 8 меча. -

Мойра моето мнение тук е, че човекът е "полудял" и е много безпътен вътрешно. Толкова стангнация и ограничение има в тези карти... Като че ли с рицар меч те съветват да му помогнеш да излезне от това състояние...но ти не знам дали на този етап ще се съгласиш да го направиш...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 16:19

Луни- аз подкрепям Кирин.
Той очаква тя да покаже страстите и емоциите, които се мъчи да контролира и двамата да завъртят една луда, страстна връзка.
Не мисля,че очаква от нея само секс.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 18:08

Луничка-очакванията на мъжа са да се срещне с истинската женственост-жена, която му отстъпва, действа винаги следвана от сърцето си.Кралица чаши-отговаря на архетипа на жената -момиче.Възхищава му се, съгласна е с него, гледа го от горе надолу.Мека, зависима, нежна, женствена. Гъвкава, адаптивна, пасивна, радостна от самото присъствие на любовта, доверчива. Дяволът обаче тук предупреждава, че освен това ще очаква от нея-за нея да няма други богове-освен самия той.Което вече си е дяволска работа. Тоест- той ще иска от нея, да го постави на пиедестал, да бъде напълно зависима от него, в мисли, чувства, действия.Да бъде Бог за нея, а това вече е дяволска работа, защото никой човек не може да е обожествяван по този начин.Тук може да бъде и проблема-ако тя в един момент се усети прекалено хваната в капан.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 18:26

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeПон Мар 25 2013, 19:58

lindaLI написа:
Дявол, 2 меча, Рицар меч, 8 меча. -


Мойра моето мнение тук е, че човекът е "полудял" и е много безпътен вътрешно. Толкова стангнация и ограничение има в тези карти... Като че ли с рицар меч те съветват да му помогнеш да излезне от това състояние...но ти не знам дали на този етап ще се съгласиш да го направиш...

Супер Линдали, има едни думи на Алена - не прави непоискано добро, така че аз нищо не мога да направя, а и то беше отдавна, нямаме контакт сега. Обаче си права - вътрешно си има някакви проблеми и ограничения, изобщо на никого не пожелавам да си има вземане даване с такива хора. Дявол с мечове - бягай надалече!

Луничка написа:
Въпросът е какви са очакванията на мъж,спрямо жена:сила-ДЧ-дявол
- много красиви карти - страст и нежна сила - ето това очаква, изразено по всякакви начини... Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 09:27

Описание на любовни отношения в миналото - 10 чаши- Дявол- 5 жезли- драматична връзка, силна любов, емоции до крайности, невъзможност да бъде сложен категоричен край
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 10:49

Дяволът е материята-всичко материално, страстта.Не случайно е точно негатив на Влюбените.Дяволът не разбира от високите духовни стойности на истинската любов-той иска да притежава, обсебва,той за любовни отношения е адът на страстта, която и анти любов в основата си, защото изисква , да притежава и прави човекът роб-вързаните с окови влюбени, които могат да се измъкнат само през болката и осъзнаването.Трудна карта.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 11:11

така е.
Но появи ли се Дявола край и забвение на отношенията не стои като опция. Ще се мъчиш, влачиш, ще го мислиш...и ще го усещаш като татуиран на сърцето си.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 17:38

 
Цитат :
ще го усещаш като татуиран на сърцето си.
Линд, страшно точно сравнение......Дяволът и Любовта 1816326522 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 23:11

Момичета,какво показва според вас следната комбинация- Рицар П,Дявол,10Ж ?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 23:17

Рицар пентакли и Дявол ми се струва хубава комбинация. Дяволът дава  хъс на рицаря, а точно от това има нужда стабилният и малко муден рицар. Обаче не ми се връзват тези 10 жезли, освен ако не отбелязват, че му е много трудно да постигне целта, към която се е устремил. Не знам каква е тази тежест.
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 11:47

Случиха се някои не дотам приятни неща ,с този от интернет. Още тази сутрин. Изпитах гняв, обида,болка. И най-вече Тъга.
Сигурно и той също. Но това той го направи. Аз съм твърдо решена,и съм си взела решението.
След известно време отново изпитах надежда, че нещата може да се оправят,заради някои негови думи и действия. И реших, за последно да хвърля любовна подредба за нас.

Ето картите:


Сегашно-Дяволът

Моя свят-Любовниците

Неговия свят-7 жезли

Естество на въпроса- 6 пентакли

Пречки-6 меча

Уроци и знаци-9 пентакли

Моите надежди, желания,страхове-Асо чаши

Неговите-Асо мечове

Предизвикателство-Правосъдие

Резултат-8 жезли

Кажете,ще го бъде ли?Дяволът и Любовта 617156 
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 13:15

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 13:35

Багодаря ти Луничке!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 13:50

Рени, за мен това е описание на влюбен и собственически настроен мъж..добър е в секса, който не си разкрива чувствата- просто неговия характер е неговата тежка съдба.

Развитие на отношения- няма да е лесно, предстои труден период. Често 10 жезли води до раздяла или отчуждаване


Последната промяна е направена от lindaLI на Пет Авг 16 2013, 14:11; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 13:56

Линда ,кажи си мнението по последната ми подредба,Дяволът и Любовта 617156  моля ти се
Подкрепяш ли казаното от Луничката?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 14:09

Да, съгласна съм с Луничка, но като цяло от всичко до тук, което си писала и споделяла за себе си, те съветвам да се срещнеш с него и да видите как ще се чувствате двамата, мисля, че скандала се е получил в следствие на изнервяне преди срещата.
Срещнете се и каквото сабя покаже.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 14:16

Мерси Линда,прегръщам те.
Но .................дано дойде той на срещата,защото ако не,ще си остана на някоя пейка,тъжна и сама.
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 15:44

Здравейте,
той НЯМА да дойде.

Имал работа ,иска да е по нататък ,дори другата седмица.
Но АЗ не желая. И изтрих абсолютно всичко.
Разочарована съм,тъжна,напрегната и чувствам болка.
Но, картите си казаха за пореден път своята дума!!

Благодаря ви момичета,трогната съмДяволът и Любовта 396312 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дяволът и Любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дяволът и Любовта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 15 - Дяволът
» До 4 месеца в работата и в любовта
» Новото начало с нов човек в любовта
» Егоизмът и/или нереалните представи в любовта - кои карти Таро ги показват

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: