Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за влюбени с Големи Аркани

Go down 
+36
avsss
Антония
minirka
skarlet_01
Julsi
sun_shine1
Teya
ivelina13
pelle
Violet
geizer
desi1973
ivotania
AlexD
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
Луничка
kamikadzegirl
protuberance
Blackmoon
linda10
Galanthus
Artemiss
Зуки
CaPuHa
Aldemira
Calantha
YsDiD
sugar6
Miss Bloom
ivaivanova79
bibibi
Reni
Persefona
Frog
lindaLI
40 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
АвторСъобщение
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 22:07

ОФФ днес хич не съм в кондиция :sm38.gif: :sm38.gif: 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 15:38

Ще пусна тук една друга подредба с момче, с което се ухажвахме, фиртувахме, имахме няколко срещи и бурни вечери...но нищо не излезе.Живеем в различни градове.


------Справедливост-----
Звезда----Кула--------СС
--------Колесница--------

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 15:58

Да единственото,което ви е свързвало са били бурни емоции и хубав секс,но си мисля,че и на 2 са ви минавали мисли за нещо по-сериозно,даже мъжът според мен иска подновяване,но сте разбрали,че нищо няма да излезе и сте поели по различни пътища.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 09:07

ами за чувствата му не знам. помолих картите да ми опишат какво е като мъж е безразличен към жена - Страшния съд присъстваше. Не знам защо. Може би е индикация, че въпросния човек мисли още за минала тръпка?

А картите горе- аз съм ги теглила предиполовин година- като излизахме с това момче
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 09:36

Безразличието според мен идва от това,че човекът е готов за ново емоционално начало,че се нуждае от друг вид отношения,но може и както казваш ти,че мисли за стара тръпка.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 19:16

1- аз - луната
2- партньорът - справедливост обърната
3- ситуация, която предстои-силата обърната
4- усещанията ни-висш жрец обърнат
5- ситуацията между нас-умереност обърната

цепя на дявол. а докато бърках, изпадна също дявол. мисля, че той и луната доста добре описват мен, за него не знам. умереност - обърната - като че ли не е ясно как да смесим съставките, за да се олучи нещо ново и хубаво. поне моето усещане е такова, за него мога само да гадая.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 14:26

Артемис защо не опиташ с прави карти, с обърнати е доста трудно(поне на мен) да се тълкува.Иначе с тази обърната умереност сякаш нещата м/у вас не вървят така,както трябва.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 14:30

благодаря ти шугър.
ще се объркам на нова сметка, ако почна сега само с прави.
а иначе не вървят никак - не поддържаме комуникация. аз по-скоро исках да видя дали ще се покаже някакво раздвижване.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 14:42

Това,което ви предстои е представено от обърната сила.На мен,когато ми се е падала ми е показвала,,че нищо не можеш да направиш,един вид безсилие,но си мисля,че този човек си потиска чувствата,липсва му смелост да действа,поставил си е вътрешни бариери.Според мен засега няма да има раздвижване на ситуацията,Артемис.Но не се отчайвай по-нататък нещата може и да се променят.  Smile 
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 15:01

благодаря ти
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 00:46

за моя приятелка и мъж

--------Слънце----
Смърт----Справ.---Колесница
---------Колело-----

Тя казва, че е много силно привлечена от него, аз мисля, че имат шанс за някакви дори..стабилни отношения
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 06:59

Има привличане да и то е много силно и от 2 страни.Но малко ме притеснява слънцето за развитие,защото и на мен ми се беше паднало и засега с господина нямаме никакви отношения,но тук може и да показва положителни промени,хубави промени.Но от друга страна си мисля,че може да си затвърдят отношенията.Имат шанс от съдбата зависи как ще го използват.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 10:01

справедливостта между тях показва сериозен подход- един към друг- мисля си.

А при нея какво се случва- Смърт Слънце- би трябвало да е доволна
При него Колесница Слънце- ще блести, ще се чувства мъж и силен

добре е ,че при него е колесница, а при нея смърт- има уравновесяване на енергиите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 14:55

Справедливостта също показва здрав разум,т.е те ще достигнат до желанието отношенията им да станат сериозни.При него малко егото му ще е в повечко,а при нея виждам трансформиране на чувствата.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 20:32

Какво мислите за тази подредба? Мога да дам обратна връзка веднага, ако иска някой да се упражни? Smile                             
               
                    Обесеният
Смъртта ----  Силата ---- Страшният Съд
                    Луната
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 13:25

Calantha написа:
             
                   Обесеният
Смъртта ----  Силата ---- Страшният Съд
                   Луната

Това е за мен и един човек, към който аз съм безразлична и съм напълно пасивна - Смъртта, а той има чувства и дори тук съдът е буквален - написа ми неща, с които един вид ме осъжда за поведението ми... като цяло иска развитие на отношенията ни, не може да се примири. С Луната тук - има илюзии, фантазии , неправилна преценка на нещата, неяснота, при него обаче повече.
Силата - положението между нас- удържане на чувства от негова страна, безразличие от моя.
И не предстои развитие, същото зацикляне, защото аз нямам чувства към този човек. Аз така ги тълкувам нещата, макар че не мога да знам какво предстои все пак, може пък Обесеният да е смяна на гледната точка, преобръщане на нещата... Но не вярвам..
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 13:31

Значи тук смъртта показва тотално отсъствие на чувства.На мен на тази позиция винаги ми е показвала чувства,но явно си зависи и от другите карти.Смятам,че нещата ще си останат така м/у вас,няма да има промяна.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 14:11

Да, и аз така смятам. Смъртта ми е излизала на втора позиция за човек от миналото, който не дава никакви индикации, че има някакво отношение, т.е. по-склонна съм да вярвам, че показва едно НИЩО, още повече, че виждам, че тук моето безчувствие се описва от тази карта. Но наистина явно зависи и от другите карти много...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 19:36

много странно наистина.

Горе съм пуснала гледане за моя приятелка- тя много харесва мъжа и е описана от смърт. И друг път тази карта ми е показвала дълбоки чувства.
Но Калнта- нали тази подредба е за отношения с хора, които ни вълнуват и които искаме да са част от нашия живот. СС за това, че е влюбен в теб също е странно...Ако искаш да го провериш направи подредба как се отнася- там ти не учатваш..

Иначе самата тази цялата комбинация говори за едно НИЩО. Аз мисля дори мъжа не че е влюбен- иска секс. Така ми се струва.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 19:46

Линда, така е, подредбата е за хора, които имат, имали са или искат да имат някакви отношения и аз донякъде използвам ситуацията и по-точно това, което знам, че изпитва към мен с цел упражнение  Embarassed 
Да, видях горната подредба, където Смъртта отразява силни чувства или най-малкото привличане.
За влюбен - не мисля, че е чак влюбен, но съм убедена, че иска нещо сериозно с мен, той индиректно ми го казва и го показва. Тези карти ги изтеглих няколко часа преди да получа послание от него, в което се усеща лека нападателност и агресия, позволи си дори да дава оценки и да осъжда. Може би това е СС...., не знам...

Оk, ще направя една подредба в темата "как се отнася"...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 20:09

Да...сега видях другите питания- те много ясно описват това, за което тук разказваш....СС? нападателност, строгост...и това може да е
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 16:28

Да ви питам тази подредба колко често може да се прави-веднъж годишно или по-често?
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 18:30

Отношения между жена и мъж, които са заедно сравнително отскоро, но нещо не върви (това са тези за които излязоха като развитие тези карти
Цитат :
как ще им се развият отношенията през следващите 3 месеца:
цепя на Колелото на Съдбата
9 чаши, 10 пентакли, Луна, доп. 9 пентакли

На 1-ва позиция е мъжът - цепя на Отшелникът
                           
                                Обесеният
Справедливост ---- Страшният Съд ---- Дяволът
                                 Жрецът

Тя е обсебена от него и има дълбоки чувства, а той е по-хладен и ако не беше Жрецът щях да си мисля че му е направо безразлична и стои в тези отношения насила.
Ако съдя от моя личен опит със СС за отношения, мисля, че между тях стои ситуация, в която се изясняват неща, някой не е съгласен с нещо и това май е мъжът. Обесеният - мисля, че няма да имат развитие тези отношения, ще има някакво зацикляне... Но може и да е съвсем друга картинката - той за сега да е хладен и безкомпромисен, но между тях в същото време да има силно привличане и Обесеният да означава поврат, смяна на гледната точка, промяна към хубаво.

Ако може споделете и вашите мнения...  мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 18:37

Той е по-хладният и разумният от двамата.Между тях ще има изясняване и възраждане на отношенията им.Според мен обесеният тук не е застой,а по-скоро задвижване на ситуацията м/у тях.Имат чувства,не са безразлични.Въпрос на време е да се изяснят.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 19:21

Благодаря ти, Шугър  мерси Дано и още някой се включи с мнение, за да сравним Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 23 2013, 03:39

Az mislia che I'm predstoiat trudni vremena no razdiala ne vijdam...makar che muja malko na tam kloni v momenta
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 23 2013, 14:28

Благодаря, Линда мерси 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за влюбени с Големи Аркани
Върнете се в началото 
Страница 6 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
» Още една подредба
» Подредба път
» подредба кръст
» Любовна подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: