Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за влюбени с Големи Аркани

Go down 
+36
avsss
Антония
minirka
skarlet_01
Julsi
sun_shine1
Teya
ivelina13
pelle
Violet
geizer
desi1973
ivotania
AlexD
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
Луничка
kamikadzegirl
protuberance
Blackmoon
linda10
Galanthus
Artemiss
Зуки
CaPuHa
Aldemira
Calantha
YsDiD
sugar6
Miss Bloom
ivaivanova79
bibibi
Reni
Persefona
Frog
lindaLI
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
АвторСъобщение
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeВто Май 07 2013, 22:04

bibibi написа:


Когато теглих картата, просто някак си усетих,че ще покаже моето усещане,а не и на двамата, така че е възможно да е това. Аз, наистина, искам да съм си с него...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeВто Май 07 2013, 23:31

Биби - за теб ли са картите?

Ми много са хубави. Не се притеснявай- би трябвало нещата между вас да поемат сериозна посока.

какво искаш- да ти гледам подробно за него ли?- остави ми инициали и дати мерси
в другата тема мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 05 2013, 21:47

Това е подредбата за моя приятел К. и за нея


...........В.Жрица.....
Смърт.... .Обесеният.....Императорът.....
..................Страшен съд. ...

Според мен следва период на дистанцираност.Възможно ли е тази жрица да показва нещо като тайна информация-момчето познава неина приятелка и контактува с нея,за да разбере какво се случва?
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 08 2013, 21:06

пробвах и аз тази подредба...
СВЕТЪТ

ИМПЕРАТОРЪТ СЛЪНЦЕТО СМЪРТ

СИЛА
Вие какво бихте казали...Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 826247 
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 08 2013, 21:24

Ива, не разбирам каква точно е връзката в момента между тези двама души.Сякаш живят на различни планети. Може би и те се чудят заедно ли са наистина? Ако са -то се променят много различно.Жената отказва да се промени, тя иска да е както преди, но мъжът се променя.Дете ли имат или просто всеки в тази връзка иска да блесне, всеки е независим?На мен ми приличат на  навлизане в нов ета п от отношенията. Промяна ще има и тя ще изисква страстта да бъде укротена, да се надраснат личните желания, в името на нещо друго, по-голямо.Да не избързвам, но не ми прилачат на любовни тези карти.

Рени-при теб също не ги виждам да са двамата.Момчето използва теб-зада разбере каков ес случва.А неес случва кой знае какво, просто момичето се отдръпва.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 08 2013, 21:25

Според мен ти си тази,която определя 'правилата' в момента.Отстояваш позициите си и твърдо държиш на своето.Предстои някаква положителна промяна и , може би, пътуване.Някой от вас двамата да обмисля такова? В момента сте в леко труден период,но пречките между вас идват от принципите,които си поставяте,от самите вас,т.е препятствията във връзката ви не са външни.Поне така мисля...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 08 2013, 21:30

Благодаря,Персефона!Между тях нищо не се получи.
Бих искала мнение за следващите карти:

......................... .....Дяволът......
....Колесницата...Колелото на съдбата....Жрецът...
.......................Императрицата......
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 08 2013, 21:41

Дяволът на тази позиция говори за толкова силна обвързаност и зависимост, че откопчване е почти невъзможно.
Почвата изглежда плодотворна- сериозни намерения (освен ако единия не е женен) При другия нещата са в период на раздвижване, промени, развитие. Между тях колелото на съдбата ми звучи като някаква предопределеност- може би с този дявол над главата- някакво съдбовно изпитание. Има много страст тук.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 08 2013, 22:46

Рени,

...........В.Жрица.....
Смърт.... .Обесеният.....Императорът.....
..................Страшен съд. ...

Зациклили са отношенията между тези хора. Някаква тайна има над главите им и тя е свързана с миналото на един от двамата.  Обърквам се от позицията на Смъртта и Императорът - коя олицетворява мъжа, коя жената. Склонна съм да мисля, че мъжът преживява някаква трансформация, възможно е и да мисли за раздяла.

На Ива подредбата пак присъстват Императорът и Смъртта като позиция на партньорите. Тоест същото каквото и горе - някой преживява промяна. Между тях е Слънцето, което би могло да бъде положителен знак, но пък Силата говори за компромис. Сякаш някой е обвързан. Светът е хубавата карта, която дава всички шансове нещата да врвят в правилната за питащия посока. .
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 08 2013, 23:03

Фрог,наистина имаше тайна между тях-тя не му беше казала,че е сериозно обвързана с друг и след като разбра,той се отказа да се занимава.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 08 2013, 23:51

Фрог, за на Ива подредбата си мисля,че зад Слънцето се крие Обесеният,затова съм склонна да се съглася с теб.Но на мен темата за сенките в Таро ми е мътна и в случая не мога да коментирам кой знае как тази подредба.
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 10 2013, 21:47

да наистина понякога се чудят заедно ли са,трябва ли,защо го правят...но се случи нещо много важно-бременност!мъжа не реагира по никакъв начин-все едно нищо не е станало!Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 302820 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 302820 
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 19:58

Здравейте усмивка 

Искам да помоля за помощ по тази подредба, тъй като е явно, че не съм никак добра с картите Embarassed 
За моя близка приятелка е. Момчето е заминало на работа в чужбина, а преди това са се скарали, тя е предизвикала спора. Доколкото знам не са имали интимен контакт, тъй като познанството е от скоро.
Според вас има ли шанс нещата да продължат или не?

.....................Дяволът..........................
....Любовниците...Луната...Смъртта.....
.....................Колелото.........................


Благодаря многоПодредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 531608
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 20:36

Ако Влюбените отговарят за нея,то тя има някакво привличане от него и не знае какво да прави-двоуми се. За него може би всичко е приключило. Единият се чувства излъган, заблуден или объркан. Дяволът като карта показва секс, но ако са на разстояние един от друг, показва,че някой от двамата е възможно да използва хитрост или показва вманиачаване,обсебване и т.н.


Последната промяна е направена от Reni на Нед Юли 21 2013, 23:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 23:02

Мис, струва ми се че това момиче си има още някой. Между тях е имало някакво внезапно привличане, но нещата са стигнали до там. Той е приключил. Тази Луна между тях не дава никакви надежди. Май всеки си е по пътя си.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 23:24

Фрог, когато ми излезе на мен Луната в тази позиция в същата подредба беше в период, когато осъзнах колко много ме е заблуждавал даденият човек и че съм била като кон с капаци, бях изпаднала в много голяма заблуда и не можех да се понасям.Чувствах се като глупачка. Sad
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 06:44

Miss Bloom написа:
.....................Дяволът..........................
....Любовниците...Луната...Смъртта.....
.....................Колелото.........................


Надежда тук ми дава Дяволът.Тези двамата се намират в много неясна ситуцаия-голяма трудност е луната, вероятно момичето мечтае, прави планове, сънува някакви неща.При нея ще се появи партнъор ми се струва, много страст има в тая подредба, но двамата са коренно противоположни. При нея ще има любов, при него сякаш вратата е затворена.Тя самата усеща, че това не е мъжът-защо пита за него.Струва ми се, че момичето не пита за това момче само, сякаш пита по принцип за нейният мъж, за любов, защото картите дават повече информация от това, че между тях няма да се получи.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 11:12

Рени, много си права! Тя е привлечена от него и не знае какво да прави затова ме помоли да дръпна карти. Много често ми говори за него, а на него като че ли изобщо не му пука. Изглежда ми като тотален егоист.
Фроги, точна си, както винаги! Момичето няма друг. Да, нещата са започнали внезапно и неочаквано. Имаше драма в дома ѝ, преживя я тежко, беше в депресия, отдалечи се от всички, не общуваше почти с никого. Не знам дали Луната не показва точно нейните депресивни състояния и това да го е отблъснало.
Персефона, браво! Момичето е зодия риби, страшна мечтателка. Права си за противоположностите - той бил дева. Тя през цялото време се опитва да ме убеди колко е за нея, а аз ясно виждам куп несъответствия.
Ще пусна в другата тема една подредба дали скоро ще срещне някого.

Искам да ви благодаря от сърце, че винаги сте толкова мили, добронамерени и отзивчивиПодредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 948782830
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 11:28

Ох тези Деви... писна ми от тях Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 23 2013, 11:27

При разтълкуването на тази подредба ще ви помогне един постинг в тази тема

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t728-topic#18376

Съветите на Големите Аркани от Love Dove

мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 05 2013, 17:03

Реших да попитам картите какви ще бъдат взаимоотношенията ни с едно момче в близкото бъдеще.Искам да поясня,че нямаме връзка,а и в момента сме разделени,но предстои отново да се видим.

----------------Императрицата(обърната)--------------
Обесеният-------Колелото на съдбата------Магът
--------Светът---------------------
Предварително благодарямерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 05 2013, 21:34

Не ми харесва обърнатата императрица.

Нареди допълнително един КК за развитие на отношенията ви в близко бъдеще
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 06 2013, 13:22

Линда,няма как да наредя,защото нямам подходяща колода.Единствените карти,които имам са все големи аркани. Бях си ги взела с едно списание и така..... Иначе и на мен не ми хареса обърнатата императрицанедоволен 
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 18:22

1.Imperatricata
2.Imperator
3.Zvezdata
4.Obeseniyat
5. Strashen syd .

Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 19:12

Идеалната двойка сте, но ситуацията между вас сякаш се е променила. Усещате напрежение в тази връзка. Предстои един период на надежди,мечти и на лекуване на раните.
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 21:29

Mnogo pravilno Reni, v momenta sme v tozi period , minahme prez mnogo i da naprejenie mejdu men i nego nqma no ima naprejenie koeto idva ot drugi hora i se otrazqva na nas ! Blagodarq ti ! Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 531608 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 531608 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 531608 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 531608 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 531608 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 99390 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 22:51

Моля Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за влюбени с Големи Аркани
Върнете се в началото 
Страница 2 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
» Още една подредба
» Подредба път
» подредба кръст
» Любовна подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: