Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Циклични карти

Go down 
+9
oliv
Galanthus
Вера
Reni
Зуки
Moira
lindaLI
Frog
dgakova
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 11:31

Линд, чета един по един пропуснатите постове. При мен също Рицар пентакли ми излизаше, когато се появяваше на живо или в нета човекът, с когото сме приключили отношения. Но това беше докато имах някакво емоционално отношение към него. Вече не ми се появява този Рицар. Аз също излизам или като Императрицата или като Дама пентакли в зависимост от ролята, която поемам - по-скоро насочена към семейството или по-скоро насочена към себе си.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 11:41

Деси, за животните трябва още опит с картите, а тук не ги развиваме. Някак не ми се ще сега да започвам тази тема.
Преди два дни котето, което живееше при нас след смъртта на нашия котак, падна от терасата- 7-ми етаж. Умря в клиниката от гръдната травма, която беше получил при падането. Както се бях успокоила и отпуснала след тържеството, така стресът отново ме връхлетя и няколко дни не съм на себе си. Странно, но картите за седмицата /Вещерските/ не показаха това и се питам защо...
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 11:51

Направи тема и дори една подредба да е пак става. Аз също имам една за моето коте, което почина и всяка теория също сложи която прочетеш. ТИ няколко пъти вече казваш за тази тема и аз все си мисля че има какво да сложиш. Дори и малко да е, пак може да е от помощ. Повече обаче няма да пиша тук в темата че да не я спамим.
Сложи и Вещерското ще го мислим а моето също скоро би трабвало да дойде !
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 10:10

В последните ми питания често излиза Слънце
а също в питания за разни мъже 3 жезли.

Кажете какво виждате в тази карта 3 жезли? За мен 2 жезли ако е чудене и неспособност в момента да се вземе решение, 3 жезли е вече с по- изяснена картинка, ясен план...може би тази карта говори за постигане на яснота??
В личен план ми се струва, че е обмисляне на повече от една възможност за партньор..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 10:16

линда - обммилсянето...то вече е  факт,изградено е...не мислиш - просто имаш  три равнопоставени неща пред теб.всеки с своята сила,и харизма,дали ще избереш 1,2,3-твоя работа...затова и имаме 10жезли-много избори влачим на гърба си...

3ж-трима човека...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 10:20

3Ж и аз го свързвам с 3ма човека.
На мен в последно време ми излиза 9П и се чудя какво може да показва...Как мислите вие? Дали показва,че ще имам финансови затруднения? Защото за последното ми излизаше в такъв период...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 10:27

9 п- ще имаш работа, ще си заета с нещо, с това да сложиш нещо в ред - ще имаш възможностите да го направиш
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 10:34

Много благодаря,Линда!мерси 
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 12:35

3 жезли аз лично не я виждам като трима мъже или изобщо като избори. Изборите идват с двойките, при тройките вече нещата придобиват известна стабилност, един вид като число на проявлението. Ако с 2 жезли си имала две алтернативи и е трябвало да избереш една - примерно две предложения за работа, двама мъже, при 3 жезли вече си направила избора си и тепърва започваш да виждаш плодовете от това. Примерно мислиш за следваща по-сериозна стъпка, да го запознаеш с приятелките си, да го представиш на родителите си или просто си казваш "ей, с този пич май ще вземе да се получи най-накрая".

Пък 9 пентакли ми е една от най-чудните карти, но съм забелязала, че показва някакво обезпечено финансово положение, въпреки че доста често тези пари/имоти не са наши и това може да ни поставя в зависимо положение. Нямам предвид къща на брега на морето, яхта и Бентли, но достатъчно, че да не се тревожим как ще си посрещнем най-базовите нужди. Също така на мен често ми е излизала през периоди, в които съм се застоявала доста вкъщи.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 13:57

Верче- това, което описваш за 3 жезли- аз бих го казала за 3 пентакли - в любовните гледанки.

В момента в живота ми се мотаят повече мъже. Имам един, който си обичам от преди и 2ма, които са на дневен ред и все се чудя с кой от тях какво ще стане. И за тези двамата новите като си гледам- задължително 3 жезли ще изскочат в подредбата на всеки от тях. Не знам какво ми се показва- че всеки от тях е потенциален мой избор или че гледам с перспектива...или че това са перспективни възможности, които обмислям Циклични карти - Page 2 617156 Циклични карти - Page 2 528869 Rolling Eyes 

Със сигурност при тази карта има 2 думи - перспективи и възможности - и все съм на мнение- че обмислянето и претеглянето все още продължава- без категоричност. Тази липса на категоричност продължава чак до 5 жезли, после идва 6 ж- където си носиш кръста или короната според зависи, 7 ж отстояваш се, 8 ж -проверка до колко си гъвкав, 9 ж още повече отстоява решения независимо правилни или не, за да се стигне до 10 ж- където е квот- такова- понеси си го.

Изобщо жезлите са карти в които липсва категоричност - има много борба и себеотстояване...но липса на стабилност. За това за начало на едни стабилни отношения или каквото и да е стабилно посочвам 3 п. С 3 ж...малко ми е комси- комса всичко...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 14:15

Линда и Вера, мога ли да ви помоля да направим една дискусия за числата и боята при Таро в тази тема:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Като цяло да разискваме и да постнем някакви линкове или преводи на това как се променя дадена цифра с дадена боя. Например както казахте за двойките и тройките - 2 като число е стабилност, баланс, 3 е светата троица - свещено число което е в началото си, но има някаква завършеност в него. Но ето че 3 Чаши, е различна от 3 Пентакли, но все има нещо, което ги свързва и това е числото 3, а това което прави различният отговор на картата е боята. Аз отдавна искам да ги разбера по този начин и все се опитвам, но все немога да намеря точният отговор. Все намирам за числото, но защо точно боята го променя не ми е ясно. Ако научим по този начин малките аркани, мисля че ще ни е по-лесно. Естествено една дисекция на всяка карта ще ни даде много по-подробен отговор.
Тук мисля че и Фроги може да се включи, защото тя на два пъти ми споменава за боите, а аз ще включа и числата.
Ще бъда благодарна ако направим една хубава дискусия на тази тема.
Благодаря мерси 
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 16:27

Linda, разрових се из таро дневника си назад да видя конкретен пример за 3 жезли и открих, че ми се е паднала, когато с приятеля ми разглеждахме квартири в Пловдив, за да се местя тук и да живеем заедно. На пръв поглед още нищо конкретно не е имало, но идеята за него вече се е била появила в главите ни. В този смисъл жезлите са идеята за нещо, плана, а пентаклите са конкретиката, материалното. Примерно, 3 жезли се пада, когато търсите квартира, а 3 пентакли би трябвало да се появи, когато подписвате договора за наем. Но това съвсем не означава, че 3 жезли е по-нестабилна от 3 пентакли, защото за да заживеете заедно, първо трябва да се появи идеята за това. За да се появи нещо в материалния свят, първи трябва да има импулс за действие, което да го създаде.

Може би повтарящата се 3 жезли при теб говори за едно желание да предвидиш как ще се развият нещата от рано, дали някой от тези тримата кандидати е обещаващ, дали ще излезе нещо или само ти губят времето. Не ти се занимава само да излизате по срещи като в гимназията, готова си за нещо по-сериозно и не ти се губи време с някой, който няма намерение да ти го дава.

В любовни отношения си мисля, че ще е нещо такова: Асо жезли - срещаш някого и искрата прехвърча, силно физическо привличане, интерес. 2 жезли - той ти се обажда и ти се колебаеш - да излезеш ли с него или не. 3 жезли - вече сте излизали няколко пъти, получава се, харесва ти, чудиш се какво следва оттук нататък и започваш да си ви представяш като двойка.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 16:42

Ами дано да стане както казваш- ма тогава защо 3 ж ми излиза и с единия и с другия, и отделно и на мен ми се появява в мои лични питания за развитие в интимен план?
Може би показва кроене на някакви планове- явно това..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 16:53

Ами може би твоята настройка е такава, може да те предупреждава, че избързваш. Може би пък си мислиш, че любовния ти живот най-после е излязъл от някаква дупка и е започнал да се развива, да ти се получава (предполагам само, не знам как са конкретно нещата, освен че в момента покрай теб явно има такова количество мъже, че дори Мерлин Монро би ти завидяла усмивка )
А пък може и наистина да говори за трима мъже и картата да си значи това за теб, а аз да греша, с таро никога не се знае.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 16:55

Дами, годината още не е свършила, все още незнам дали това проявление е точно това , което си , мисля но .... нали на мен ми се повтаряха 3 Жезли и 4 Жезли, а аз бях влюбена в един, обаче през този период и като цяло от март месец бившият ми съпруг искаше да се съберем, в месеца ми предлагаше два пъти, всеки месец! Та ако тези карти са показали започването на процеса с 3 Жезли и събирането на "семейството" с 4 Жезли, ето защо са се повтаряли, просто са показвали другия мъж в живота ми, който действа скрито, а не така явно както се случваха нещата с другия.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 16:57

хаха- да, в момента съм много доволна- 3ма като слънце- всеки един е страхотен, мъж, скойто бих била (не говорим за досадни ухажори, които не обмисляш като опция)
Но работите с едно от момчетата са по..така развиват се по- активно да кажам...е този от картата все за един кол се е хванал! По това приличам на него!Циклични карти - Page 2 642334 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 16:59

да- да- 3 жезли е да обмисляш повече опции според мен

мъже, квартири, работа- каквото и да е........ето Вера казва, че на нея й е излизало в период в който са гледали жилища, повече жилища, мислели са- кое е най- доброто на тях..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 18:02

Много благодаря,Вера!мерси 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 18:05

Линда, на мен 3П ми е показвала намеса на друг човек във връзката, но не като любовница и т.н, а по-скоро такъв, който дава акъл,съвети и т.н. Понякога,естествено, намесата не е за добро.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 09:16

дълго време не бях  теглила таро.
но тази седмица започнах да затоплям колодата-фрог-главна виновница-игра със снимки -мерси 
и така, започнах да  търся и въпроси  за теглене на картие,в личен план,и  приятели.

повтаряща карта,и то не в  изтеглени карти, а винаги се намира  долу на колодата.било след подредба,било след  размесване за  прибиране в кутийката...винаги долу   виждам -висшата жрица
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 09:33

Това си ти и те! Просто си се върнала Циклични карти - Page 2 698924 , а те те приветстват!
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 19 2013, 23:28

Каква е разликата м/у кралица Жезли и крал Жезли? Ако се падат често, ги приемам като съвет към мен. Но защо на мен ми се пада крал Жезли, а не кралицата  Циклични карти - Page 2 481290215 Да съм по-дейна и самоуверена, по-активна, но чисто мъжката енергия ли трябва да интегрирам в живота си?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 19:47

Момичета,помощ -АП ме преследва тези дни-попитах какво иска да ми каже с тази карта - ц.АЖ/ 3Ж,4Ж,Звездата...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 28 2014, 13:03

при рени две аса,които само могат да потвърдят че новото е задвижено,и ще дойде желан успех,жезлите-кариера-звезда-след 3ж,4ж-избрано място над което да се излее тази звездна енергия на успеха,и късмета.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 28 2014, 13:04

тази седмица 9 меча ми излиза доста,в различни тегления.
*започнах да сънувам,отново
*преживях едни странности преди време в будност и в полусън
*...нещо предстои
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 28 2014, 13:16

Може би не трябва да се страхуваш и бориш срещу случващото се
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 28 2014, 13:42

Хм,не я бях видяла тази тема. До миналата седмица в продължение на месец 9 пентакли се появяваше като карта на цепене а от тази започна Обесения но вече навсякъде в подредбата. Явно зациклянето ще продължи пффффф Циклични карти - Page 2 4007341369
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Циклични карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Циклични карти   Циклични карти - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Циклични карти
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Циклични карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Таро дискусии и философия-
Идете на: