Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 10:23

тароман написа:
Linda, на някаква изневяра ми намирисва тук Струва ми се, че си изплакала доста сълзи по въпросния човек, преносно казано... И някой от вас двамата е събрал опит през това време.И все пак, отговорът на въпроса, ще поднови ли този човек комуникацията с теб в близко бъдеще, изглежда е не, според поставените карти. Обадил ти се е след месеци, което при една сърдечна връзка е много време!

И преносно, и пряко- много сълзи изплаках. При нас нещата са така драматични, че не ми се говори- виж, че съм цепила на 8 чаши, първа ми е 8м - прекъсната е връзката- вижда се.. 8м тук си бях 8 месеца...в комбинация с други карти влиянието на тази карта може и да е по- кратко, може и да е по- дълго. Друг път в отношенията ни 8М пак беше излезнала в комбина със 7 пентакли- така,че аз си знаех, че 7,8 месеца 8 меча ще ме държи.

А иначе самата ми комбинация- за мен носи Да отговор- Крал жезли, Кралица жезли на последна винаги осъществяват идеи- поне в моя опит е така.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 13:24

Р ще се обади ли на М до 9 септември 2013?
Император - 10 П - Звезда.
(Картите не са за мен. ) Тя му е звъняла настойчиво около 3-4 пъти, но той така и не е вдигнал.
Отказва да общуват. Преди това отношенията им бяха под влиянието на Кулата. Внезапна промяна. Изведнъж прекъснаха всякакви взаимоотношения. Мисля, че той няма да я потърси. Въпреки това, тя ще продължи да таи надежди. 10 П - не ми се връзва? Как я виждате тази карта?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 13:45

аз мисля, че ще я потърси, но не до 09.09- може доста по- натам да е..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 16:27

Здравейте,
зададох въпрос,свързан с мъж,с който си пиша по интернет.
Ще се срещнем ли на живо?/за срок до 2 месеца/

Асо Мечове
Кралица Пентакли
Силата
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 16:35

az_sum изглежда тук да си хванала бика за рогата- май ще поставяш условия - той ще се съобрази с тях.

но силата, носи винаги съвет- не се налагай, подходи финно и НЕ-императивно..жената от картинката укротява Царя на животните все пак- каквото и да й даде- ще е АКО той иска, тя не може да принуди с външно проявление на силата- а само чрез вътрешно
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 16:47

Мерси Линда,
всъщност сега изведнъж се породи в мен това усещане.Бих ли се видяла с него?
Самата аз не знам....има нещо вълнуващо обаче и въображаемоEmbarassed 
По скоро пасващо на фантазията ми.

А сега зададох въпроса: Ще правя ли секс с него?
И излязоха тези карти:

6 чаши
Паж Мечове
Колелото на съдбатаEmbarassed 
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 18:53

Благодаря ви за помоща!!!мерси СТРАХОТНИ СТЕ!!!
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 20:48

Az_sum написа:
6 чаши
Паж Мечове
Колелото на съдбата
Дали няма да изкочи някой бивш от миналото или просто да се изгуби интереса...Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 21:01

Момичета много ви благодаря,за морето заминавам в края на месеца,дай боже нищо да не се обърка този път, издействах си отпуска и най-вече кой да ме замести,това беше проблема,иначе ще ходя сама така реших и никой не съм питала ,много се изнервих напоследък,а и компанията която исках се боя че няма как да е получа.
Колкото до фирмата май ще съм сама,само не знам как ще се справя и дали ще успея но ще го мисля иначе после ако стане всички искат да участват,но на мен ми трябва подкрепа сега не после,но нищо...
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 21:11

Сега попитах картите дали един познат ще дойде на морето -цепя на 10 п-
картите са рицар чаши,Маг и 5п-честно казано клоня към не,първите карти са добри но това 5п не го разбирам,започвам да се чудя дали не показва моето състояние сега че винаги излиза
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 21:19

Линда, изплаканите сълзи при теб явно водят до две неща – пречистване и овладяване на емоциите. От гледна точка на съдбата, по-важното е пречистването и затова изглежда получаваш подаръкусмивка  Но от гледна точка на приятеля ти и вашите типично скорпионски отношения, по-голямото предизвикателство е емоционалното ти равновесие, което той е надушил по някакъв начин и е решил да ти се обади отновоусмивка 
Не е изключено също да е имал някаква връзка, която е приключила и той оставайки сам, да е решил, че трябва да ти прости...усмивка    Ако не е твоя вината за раздялата, това означава, че той се завръща, за да те експлоатира емоционално и по всяка вероятност за пореден път да те нараниусмивка
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 21:24

Надявам се ако дойде да е просто приятел,имам нужда точно от това сега,но малко е вероятно.


Последната промяна е направена от linjeri на Пет Авг 09 2013, 01:14; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 21:27

Момичета не знам дали е уместно да питам за здраве но съм много притеснена и реших да опитам,въпроса ми е братовчед ми А.ще запази ли пръстите си на ръката,стана инцидент и ръката ме е премазана,2 пръста са рисковани и може да се наложи ампутация-та искам да знам дали ще се справи и ще си запази пръстите-цепя на 6ж
картите са крал чаши,паж чаши и 5п-това изобщо не ми помага
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 21:43

Az_sum, ти искаш да си имаш половинка, човек с когото да споделяш, но като че ли все още те е страх от сексуалното общуване, вследствие на запознанство от Интернет, затова подтискаш страстите сиSmile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 21:47

linjeri, силно се надявам да си ги запази - пригответе се да дадете пари ако се наложи, за да го оперира някой наистина добър хирург.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 21:47

Този човек има сериозна нужа от вниманието на близките си и точно 5 П показва че има загуба на част от орган ... неможе да бъде по-точно просто ....
А 6 Жезли показва че ще се справи.

Линжери написа:
Сега попитах картите дали един познат ще дойде на морето -цепя на 10 п-
картите са рицар чаши,Маг и 5п-честно казано клоня към не,първите карти са добри но това 5п не го разбирам,започвам да се чудя дали не показва моето състояние сега че винаги излиза
Ще те излъже нещо и няма да дойде, а иначе ти много искаш !
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 21:52

Много ви благодаря,вече мина операцията,колкото за пари те не са проблем,шефа му е австриец и понеже е станало по време на работа всичко се поема от фирмата,просто исках да знам дали сега вече пръстите ще реагират добре на това което е направено,иначе е минала добре и успешна,но не се знае до колко,трябва да се чака,за да се разбере трябва да минат няколко дни
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 21:56

ДГакова благодаря ти,ще видим дали ще дойде или не,аз съм се настроила че ще съм сама
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 21:58

Цитат :
ще си запази пръстите-цепя на 6ж
картите са крал чаши,паж чаши и 5п-това изобщо не ми помага
Правена ли му е вече операция? Ако не-ще се наложи.Едно от значенията на 5  пентакли е-загуба.Ако не ги загуби,не знам до каква степен ще се възтанови,за да може да са както преди.Определено ще има проблем с ръката.
Много съжалявам,дано да не ги загуби и да се възстанови бързо!мерси

п.п.Писали сме едновеременно.Ще се радвам да се оправи.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 22:01

Тони благодаря ти,операцията мина,сега ни казаха да чакаме дали ще се възстанови чувствителността в пръстите и дали кръвта ще достига до там без проблем,за сега има чувствителност,но двата пръста са черни и това ги притеснява
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 22:08

6 чаши-ПМ-Колелото - Според мен 6 чаши е индикатор, че с човека общувате посредством интернет. Възможно е някой да бъде по-рязък, язвителен в изказванията си. Да се създаде конфликтна ситуация. До секс според мен няма да се стигне.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 22:22

Не, MAITE, 6 чаши показва, че тя иска другарче. Колелото в случая е символ на Интернет, където можеш да се запознаеш с някой на лотариен принцип, дори и без да си му виждал лицетоусмивка  ПМ е някой, който иска секс и явно дебело и го е подчерталусмивка А тя, за да си има другарче, се чуди дали да не плати цената за товаТри карти 2 - Page 22 402149
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 23:16

Благодаря ви Таромен и МисБлуум,
и двамата имате право като че ли...
Не знам...страх ме е от много неща.
Просто реших да попитам,картите какво вещаят....ама,няма точен отговор.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 23:21

Момичета и един последен въпрос от мен-попитах картите какъв ще бъде мъжа с който ще започна връзка-попитах като ориентир за мен
цепя на 8ж-дали това няма да стане скоро не знам,но показват действия или че проявяввам такива за да го открияусмивка 
6м,5п и 10 п-не знам дали съм права но си мисля да не би да е някой също наранен,преживял нещо а по 5п да е песимист ,но пък 10 п е другата крайност-това да не показва материалното състояние,ако е така ще е добре устроен,стига да не съм тръгнала в тълкуването в грешна посока
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 23:27

10 П - готов за стабилна връзка - семейство !
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 23:36

Дано,да е така,сега се сетих да питам след колко време ще създам връзка
цепя на паж меч,картите са дама пентакли,Маг и рицар меч-тези мечове за мен показват разправии ,май няма да е скоро,е аз още не съм го срещнала,но все пак
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 23:56

linjeri, е ти сега нали отиваш на море, там възможности бол!усмивка  Иначе съгласен с Деси - 10п, улегнал, готов за семейство, но може същевременно 10п, да означава и човек от офиса ти, с когото си споделяте житейските трудности, някой който ти се оплаква че сърцето му е разбито.усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 22 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 22 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: