Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Магия

Go down 
+29
Вера
Reni
Blackmoon
linda10
Angel Eyes
jasminbg
Persefona
Moira
Iva78
Антония
dgakova
krisiqhua
twilight
Tanya111
Зуки
лилиум
Frog
Redgina
La la
simonabs
Лизи
Алиса
viatar
Shopkata
Anima
Старо злато
aso pentakli
Elen
Admin
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 16 2013, 00:43

Защо си мислиш че е възрастен ? Жрецът в тази позиция показва за какво е магията, а не кой я е направил. 2-ра позиция показва кой я е направил, ако евентуално се появи такава карта.
Иначе със сигурност знам две жени, които развалят магии и не взимат пари.
Но наличието на магия се усеща по принцип. Особено ако е Жрецът тук в първа позиция и е магия за тежки проблеми в брака, няма начин да не ги усетиш. Това са си тежки проблеми. Настроението също се променя, абе магията се усеща. Иначе едната жена е в София, а другата в Кресна (Благоевградско).
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 16 2013, 10:25

Жасмин-няма по-страшна магия от собствените ни страхове и самовнушението е страшна сила.Не се зареждай с негативни мисли, така сама са " омагъосваш". Възможно е този възрастен човек изобщо да не подозира, че с мисълта си , дори подсъзнателна е предизвикал нещо такова.Може би някой е искал много силно да останеш, каквото и да е-така се е случило, така е трябвало.Магията най-често си я правим сами.А магия се "разваля" с доброта и молитва и за теб и за тези, които са мислили лоши неща за теб или са правили някакви ритуали, защото за тях е по-негативно. Още повече утре е Прошка-добър ден за прощаване на такива неща.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 16 2013, 11:21

Жасмина или Ясмина, не знам как точно да го произнеса. Магията съществува, та дори не искам да ти описвам какви последствия може да има. Друг е въпросът дали ще се върне на правещия в този или друг живот. А ти самата ако не усещаш наличие на магия , значи я няма просто и картите са ти показали нещо друго. По принцип магия в брака означава големи спорове, изневери, агресия и необичайни за партньора действия, думи и т.н. За здравето е внезапно или постепенно НЕИЗЛЕЧИМО или НЕОТКРИВАЕМО заболяване. За спиране на късмета е например, да губиш постоянно, да те глобяват постоянно ако шофираш, а бе усеща се намесата на магия. Тя съществува и тук съм писала моя случай когато бях ДЕТЕ на 8-9 години - съответно няма как да си направя тежка магия и няма как да се открие чрез метод, който е против физичните закони нали! Като все едно да видиш летящ фотьойл и да не повярваш че магията съществува!
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 16 2013, 13:12

ами не усещам такова негативно влияние, но ме уплаши Жрецът на първа позиция.
Казвам възрастен, защото някъде тук четох, че Жрецът символизира възрастен мъж.

По-скоро наистина с негативни мисли някой ме спира. Свекър ми не одобрява, че живеем отделно, не иска да мислим за емиграция, баща ми също не иска. На моменти доста се караме с мъжо, но не мога да кажа, че има агресия, злоба, изневери. И се караме точно, защото проектът ни за емиграция забоксува и така вече 2 години. Всеки път, когато има шанс да идем на интервю, а не ни извикат изпадаме в ужассснии скандали.

dgakova четох за твоя случай, не е като да не вярвам в магия. Лятото една приятелка беше платила да четат за мен и за нея Кипрянови молитви и в момента на четене бях в нас, но ми приложа ужасно. После разбрах, че свеки е забъркала навремето някакви "магии" и се беше изпуснала пред приятелката ми (тя й беше зъболекар тогава). Магии за брак, да се оженим. Като я питах директно - нееее, саамо искала да ми четат молитви в Св.Мина.

Чета се Жасмин Smile Като цветето Smile
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 16 2013, 14:44

Оххх Магия - Page 5 3351190372 като бях тийнейджър имаше един парфюм с аромат на жасмин ... Магия - Page 5 3351190372 Това е любимия ми аромат ... толкова ме разтопява ...
Иначе Кипрянови и Васильовите молитви са с клетви, заклинания, те затова не би трябвало да се казват от обикновение хора, защото се кълне и расото пази попа от това да се върне и е нормално ако е имало нещо да излезне, но от всичко, което съм чела и видяла от тях е че са краткотрайни. Ако си в София, отиди при тази жена, все пак по-добре да реагираш дори да няма нищо, отколкото да не реагираш а да има магия. И другото, ако единия неиска да тръгне и има външни фактори не е нужно да има магия, просто той повече се влияе от семейството и ако го е страх да замине и да поеме отговорност да остане "сам" е нормално да има скандали.
Ако имаш притеснения, отиди и виж.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeВто Май 21 2013, 15:08

Angel Eyes: Да позна .. на тази дата сложих край на една болезнена връзка и започнах нов живот ,а най-щастливия човек беше майка ми. След 1година вече бях омъжена и чаках своето бебе ,което вече е на 6 месеца. Но за жалост на тази дата след това трудно решение получих нервен срив и от тогава се боря с един постоянен страх . Ако можете попитайте картите дали имам магия направена от бившият ми приятел. Благодаря сърдечно :*


1. 7 чаши
2. Луна
3. 3 жезли + Паж чаши
4. Кралица мечове

Много си жестока към себе си, защо си решила, че цялата отговорност за всичко само на тебе се пада, за връзка трябват двама все пак, не може само единият да дава, както ти си правила. Хората смятат, че всичко при тебе е ок, че си стабилна като цяло, с лек характер. Само че вътршено се разкъсваш от съмнения и че чудиш откъде ли ти е дошло всичко това, затова търсиш причините в магия, а магия няма. Ти сама се самонавиваш да мислиш така и точно това ти вреди, т.е. страховете сама си ги накарала да оживеят и да станат част от теб, защото наистина заради предишния мъж си се уплашила от нещо, била си объркана и не си знаела какво да мислиш, все още си така по въпроса с предишната вързка. Започни да си повтаряш, че няма реална причина да се страхуваш, страхът се е получил в резултат на излъгани надежди и много стрес, най-важното: не се осъждай, задето се чувстваш така, и това ще отмине. мерси
Върнете се в началото Go down
Angel Eyes
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 4
Join date : 13.05.2013

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeВто Май 21 2013, 23:43

Прекрасна си :* Благодаря много ,че ми обърна внимание . И ще послушам съвета ти ..всеки ден си задавам въпроса Защо се е случило? Знам отговора и се самосъжалявам вместо да преодолея и простя за всичко. Отново благодаря Smile))
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeПет Май 31 2013, 09:17

swekitata забъркват какви ли не работи.
една позната попита картите ''имали направено Нещо негативно в сухите билки,подправки които и' дава '' за готвене нейната свекърва?
съмненията идват и от друго,когато свекървата дава дрехи, все казвала ,че не трябва да ги пере,а да ги обича,тя ги била изпрала вече !!

та за сухите подправки и храни-картите саа
8 меча-паж чаши-асо жезли

уеът,права колода.

смятам по 8 меча има намеса,насочени лоши Неща,и са по скоро лоши мисли насочени към жената,като надумване,клетва от самата свекърва .чашата подкрепя,асото потвърждава че се правят негативи от страна на свекървата,мисля че асоциация карти ица-жената,да е неподвижна,без думи,воля,поглед,глас,сиата да е насочена към мъжа,асото жезли,предполагам,пажа е разделитената граница,от там се плаши тя,страха за правача е детето,защото самата тя ще си навлече лошо така.
все пак подправките са за всички.жената ще хвъря всичко-така каза.
пажа и жезъла ме тревожат,тази жена е отворена към такива лошотии.
инък младото семейство са -жена-дете-мъж-картите намекват за това ,образно казано по картинките



Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 10:14

Здравейте,направих подредбата за съпруга ми,защото в последно време не мога да го позная.
Картите са : Светът,АМ,ДЖ,5Ж. Май има намеса,или просто му търся оправдание?

Същия въпрос за мен: Страшен съд,Колелото,2Ч,Императорът

Май положението е сериозно.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 22:03

Направена ли е магия за любов на Х. от Р.? Писах вече за случая в темата 3 карти.

Направих диагностика ц.6ч
1КЖ 3 9П
2РЧ 4 Любовници
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 23:46

И по тези карти се вижда,че няма нищо,Блекмуун мерси
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 09:04

И аз не виждам нищо такова по тези карти. Просто човекът си е влюбен.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 12:01

1. Причини, които ни карат да подозираме за магично въздействие. 2 пентакли

2. Присътства ли в действителност въздействие (контролна позиция)-6 пентакли
3, 4. Как се изразява въздействието:
3. Какво забелязват околните?слънце
4. Какво забелязва питащият?луна

5. се търси кой е направил магия?4 пентакли

6. По какъв начин е било направено?5 меча

7,8. Причините за въздействие:
7. Скакво го е заслужил питащия (кармически причини и т. н.)?2 меч
8. С каква цел е направено въздействие ( отмъщение, да се отнеме любимия човек,поради финансови причини и т.н.)?маг

9. Какъв негатив носи въздействието върху питащия ?колесница

10. Има ли смисъл да се развали магията?страшен съд

11. Какво трябва да се напрви за да се развали въздействието?императрица

12. Резултатрицар жезли

ползвам права колода уйет.
нетипично,но мъж ме помоли да тегля карти дали има нещо негативно върху него.

много интересни карти като съчетания,позиции в появата си.
единствено императрица и рицар жезли не ги разбирам,а колесницата ме стресна,но само защото я виждам като енерция,поток,сила хванла една права...докато императрицата е всеобхватна,пробуждаща,даряваща по заслуги,ето че и страшен съд си е на място...

1,2-2п,6п
3,4-слънце,луна
не не мисля че има магия.по-скоро питащия няма реална преценка за света околосебе си,и онова което сам прави за себе си и света.
4,5-4п,5м
сам ,сам нещо е направил,и се е омотал в ходове.слаб играч.дребнав.все ми се струва че наднича една ниска справедливост...
7,8-2м,маг-от него се е очаквало да прави нещо,но той е пасувал.

9-колесница-път,безпътица.с тази колесница ????

10-ст.с-не мисля че трябва да се прави нещо,освен питащия да приеме нещата.а това че има и други участници,които се долавят по-6п,5м,маг-и позициите им на картите-те също ще получат ''подарък'' от ст.с. заради намерения (маг)
11-императрица.мм???-ами след страшния съд идва и нови свят,новия ден,нова пролет.просто трябва да е по внимателен...с рицар жезли-новпът,

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 12:08

пак за същия мъж


Подредба от А. Клюев "Диагностика на аурата"

---1-------3--
---2-------4--

1. Магия (ако приътстват ГА - Отшелникът, Смъртта, Кулата Луната или Асове. Влюбените или Асо Чаши често указват на любовна магия,Висшият Жрец - тежки задължения в брака.)
2. Уроки (приътствието на 9М или 10Ж) Ако активирана позиция №1 тогава тази пзиция уточнява от къде идва или кой направил магията.
3. Отношението на околните.
4.Отношението на клиента към себе си.

9п----кула
свят--2жезли

отношението на околните е грубо,и разрушително за него,сякаш той се вглежда тепърва в тях и вижда себе си по друг начин.-кула-2ж
9п-свят-собсвен свят.там е корена,личното отношение на питащия за себе си и към другите.

моя за помощ,намирате ли че по тези две подредби този мъж е под влияние на нечия магия
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 10:43

Зуки- по тази последната подредба, ижда се същото което и по горната- магия няма! Хората го харвсват външния свят е позитивно настроен към него, сила свише го пази, той се намира обаче в състояние на самоблокаж. Това скоро ще приключи.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 00:07

Здравейте дами! Трябва ли да има определено нареждане за това гледане? И ако има бихте ли ми показали как да го направя и как да формулирам въпроса си към картите?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 01:25

Федя, разбъркваш добре картите,цепиш с лявата ръка от дясно наляво, събираш купчинките и теглиш 4 карти,които редиш във формата на квадрат по следния начин:

---1-------3--
---2-------4--

1. Магия (ако приътстват ГА - Отшелникът, Смъртта, Кулата Луната или Асове. Влюбените или Асо Чаши често указват на любовна магия,Висшият Жрец - тежки задължения в брака.)
2. Уроки (приътствието на 9М или 10Ж) Ако активирана позиция №1 тогава тази пзиция уточнява от къде идва или кой направил магията.
3. Отношението на околните.
4.Отношението на клиента към себе си.

След това сравняваш картите с описаните тук,за да разбереш имаш ли направена магия/негативно влияние....
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 08:37

Благодаря много. Днес следобед мисля да изпробвам това редене. Ще пиша какъв резултат съм получил.
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 16:31

Дами, разбърках картите според описанието ( въпросът който си задавах докъто редях картите беше дали има магия над майка ми ) паднаха се карти..
на
1-ва позиция - Колесницата (нормална позиция)
2-ра - 4жезли (нормална позиция)
3-та - 9жезли (обърната позиция)
4-та - Колелото на съдбата (нормална позиция)
Моето тълкувание е :
Че от 1ва позиция показва че няма направена магия.
2ра позиция показва че няма направени уроки над нея
3та позиция според мен показва че има хора около нея който и завиждат за това което е постигнала.
4та позиция показва че тя е наясно че има хора който и завиждат. С лекота ще може да ги премахне.

Искам да поясня че това ми е първото сериозно гледане. Моля споделете Вие какво мислите по въпроса! Благодаря на Рени още веднъж за оказаната помощ!
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 22:23

Федя, майка ти да не е имала разправии и разногласия с роднини?  Имам чувството,че маските на определени хора са паднали и тя си е дала сметка що за хора са... Някой близък да не би да има рожден ден скоро? Или пък са станали разправии на някакво събиране...Знам ли...
Магия няма по тези карти  мерси


Последната промяна е направена от Reni на Съб Апр 12 2014, 00:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 00:24

Да. точно така. Всичко което каза е правилно !  Магия - Page 5 402149  И да.. скоро има рожден ден ! И се скараха..
(доста точно виждаш нещата)
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 00:47

Благодаря Smile
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 01:28

Тъй като съм сигурен че на член от моето семейство е направена магия, искам да разбера на кой и от кого.. и се надявам че ще успея да разбера.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 10:21

Федя,пробвай да зададеш въпроса и да изтеглиш 3 карти, записвай си комбинациите..
А защо си мислиш,че някой има магия? Питам от любопитство- има на лице определени факти или някой ти го е казал?  Smile
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 12 2014, 12:12

Рени, знам че има защото преди няколко години майка ми и майка и разбраха че имало магия но не знам на кой член от семейството..предприеха някакви действия за ограничаване на магията.. толкова ми е известно..

Наредих 3те карти за баща ми.
Паднаха се :
Жрецът в нормална позиция
Императорът в нормална позиция
и 5 чаши в нормална позиция

тези 5 чаши нещо не ми харесват.. мисля че ако е имала магия тя наистина е отслабнала.. но все още си стой.. макар и отслабена..
Върнете се в началото Go down
Pollie
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 4
Join date : 26.05.2014

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeПон Юни 02 2014, 15:21

Здравейте, момичета! Допреди няколко години бях твърдо убедена в скептицизма си относно магиите, докато не се оказа, че свекърва ми сериозно е поработила около разубеждаването ми. Ставаше дума за магия, направена да се "активира" през определен период от време. И последиците наистина бяха грозни! За известно време нещата се нормализираха, но отскоро започнаха да рецидивират - по същия начин, както беше преди три години. Много моля, ако някой би искал да хвърли картите вместо мен, да ми прати съобщение на лични. Аз самата се чувствам толкова изтощена, че ако опитам, вероятно ще скапя нещата още повече. Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 16:59

Подредба от А. Клюев "Диагностика на аурата"
за Pollie

---1-------3--
---2-------4--

1. Магия -колело на съдбата
2. Уроки-7пентакли
3. Отношението на околните.3пентакли
4.Отношението на клиента към себе си-5пентакли

поли,правено е нещо,не знам дали е магия,защото не съм на ясно с тия неща.
но ето как тълкувам картите.
право казваш че има въртене,повтаряемост.
правено е за да си слаба,да си неуверена,подвластна.
да си контролирана.
само че ми изкача нещо и като опитност,това повтаряне е може би урок.за теб самата е знак.
не се подценявай,ами намери решение за теб,не мисли за другите.
от страни е лесно да кажеш-ако мислиш че не те обичат,не те ценят,загърби и продължи...ей това загърбване и продължаване-някои го разбират по един начин друг по друг.
загърбваш,приемаш и продължаваш,без да отделиш хората от себе си...другия вариант е-загърбваш,приемаш,оставаш на същото място с хората...
и двете пътеки са с една основа-прошка.

и друго-заключен късмет.но е много преди да имаш свекърва.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Магия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Магия
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Магия
» Таро и магия
» Магия с таро
» Таро и Магия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Карма и съдба.Магия.-
Идете на: