Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Руни - пркатически занятия

Go down 
+6
sugar6
lindaLI
БабаВуна
galiusha
Зуки
dgakova
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 16:53

мисля че някой днес ми каза че Меркурий утре е ретро вече.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 18:35

Да, в предретроградна сянка е, а от утре - ретрогаден  :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 20:55

Да, ама той на мен по натал си ми е ретро, аз го следя по принтера в офиса... винаги се бъгва :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 08:04

аз от три дни,та и днес сънища,отражния на нещо засягащо реално моя живот.хора,роднини,къщи,връзките...само че нещо не ми е ХЕПИ,а напротив нещо ми е дискм.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 06 2014, 11:05

леле...комшийката завидя на новият ми парапет на терасата,и как ме подмина самоооо

ето руните,за срещата и'с моите очи:
вуньо-маназ об-гебо

излиза че об.маназ може да е завист,ревност.
с гебо в комбинация-зложелател(аз да си кажа,да и се връща лошото)

вуньоидва от немското вюншен,което е Желая...

оууу-ма много лошо гледа и мисли тази жена ,сякаш си е казала,ми е казала нещо заредено със силно негативна информация (мирър)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 06 2014, 11:10

Ахъм... какъв е този парапет бе, че толкова емоции да се вложат... Ще и мине след време негативната настройка
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 06 2014, 11:13

нищо особено,хаха

но тя си е такава,и мен не харесва ... обаче едно дяволче ме кара да я дразня тази седмица... Embarassed Руни - пркатически занятия - Page 6 481290215
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeВто Окт 07 2014, 11:33

Днес метнах руни да видя какво хубаво ще ми се случи:

Алгиз об, Феху об, Кеназ об, Ансуз об, Уруз права, Лагуз права, Иса права,  Гебо права, Перту права,  Турисаз об, Беркана об, Наутиз права, Йера права

Галюша и Зуки, може ли вашето мнение ?

Аз лично пак виждам някакви любови дето хем ще потръгнат, хем ще поспрат .... знам ли
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeВто Окт 07 2014, 11:50

Ах... на мен ми е трудно с толкова много руни... обаче като гледам толкова обърнати, изглежда, че в момента си в труден период и с иса по средата, май и така ще си остане... любови.. с обърнат турисаз и обърната беркана за мен са си разочарования, аз за перт бях казала, че ми е много неясна... като че ли ми казва не е сега твоя момент...обаче пък в комбинация с турисаз и беркана може да означава стара любов, може именно от там да дойдат разочарованията... просто трябва да минеш през този период и после да изгрее слънце и за теб- йера
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeВто Окт 07 2014, 12:11

Галюша, извинявам се че немога да си ги тълкувам толкова добре, руните са много по-лесни и не ме изтощават като Таро, обаче са ми много трудни, днес пак ще попълвам за Теорията за Руните, имам три сайта от които взимам тази информация обаче както при Таро, теорията е едно, практиката е друго Руни - пркатически занятия - Page 6 531608 Руни - пркатически занятия - Page 6 99390 мерси
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeВто Окт 07 2014, 12:54

бабче, моля ти се няма за какво да ми се извиняваш и аз много им се чудя, понякога даже като ги чета по имена и се чудя как изглежда....ако искаш ми метни едни руни и за мен мерси
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeВто Окт 07 2014, 18:12

За какъв въпрос?

А иначе да дам ОВ, ако се счита това за случилото което те показват.

Преди малко се сблъсках с бившия ми и той така се стресна като ме видя, сърцето ми се разтуптя - незнам за неговото но ми олекна поне че го видях. Все още той има значение за мен. Но нищо само се сблъскахме ,но пак си беше хубаво Smile


Последната промяна е направена от БабаВуна на Вто Окт 07 2014, 18:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeВто Окт 07 2014, 18:14

Ами да речем какво ми предстои през октомври
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeВто Окт 07 2014, 20:01

Бабе,и аз с толкова руни се обърквам

скука,също така може да си се подразнила на някой.
да не би да си в цикъл?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeВто Окт 07 2014, 20:47

А иначе да дам ОВ, ако се счита това за случилото което те показват.

Преди малко се сблъсках с бившия ми и той така се стресна като ме видя, сърцето ми се разтуптя - незнам за неговото но ми олекна поне че го видях. Все още той има значение за мен. Но нищо само се сблъскахме ,но пак си беше хубаво


Галюша , за теб за октомври :

Тейваз, Турисаз об, Феху, Ейваз об, Ууньо , Наутиз об, Дагаз об, Хагалаз об, Ехваз, Райду об, Соуло об, Ингуз, Отила, Гебо, Перту об.

Случват се всичките по принцип дори и за два дни могат да се случат, но аз питах за целия месец, така че ...
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeВто Окт 07 2014, 23:44

Благодаря, с толкова много руни освен да си ги разделя на периоди... и май към края на месеца ще ми е по сполучлив.... и този перт защо.... че и обърнат даже....
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeСря Окт 08 2014, 14:26

Какво да очаквам от лунното затъмнение?

3-2-1
INGUZ-SOWELU-MANNAZ

Май ще си взема успешно изпитите.... Друго?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeСря Окт 08 2014, 16:40

а какво се очаква от едно лунно затъмнение,днес и в Фб ВИДЯХ че питата за същия въпрос?

според мен всеки иска да бъде сам,уединен в някакъв ритуал,но май е грешно като подход това.
всеки търси истината в луната,а тя е в светлината на слънцето...ами няма луна,няма слънце-къде сме?май сме сами...това е ако успееш да се отделиш от себе си,ще срещнеш цялото аз(други такива луннискитници)...ами бъди добра,прави добро,дай и получи топлина и светлина...
мисли си за добрите хора,контактите с тях,пожелай си такива.
всъщност всеки изхожда от проблемите и грижите си-и това май е грешен подход...
не знам,просто говоря  по твоите руни,и едни карти ленорман,които някой днес беше питал със същия като твоя ъпрос?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeЧет Окт 09 2014, 07:12

галюша,пак еднаквост ...виж
какво ми даде,какво получих аз от пълнолунието и затъмнението:
лагус-соувело-райдо

покой,в който трябва да се пидготвя за път.кратко казано. ???
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeЧет Окт 09 2014, 10:06

Да... и мисля е, защото нещо ни убягва, не знам какво... не в луната, а в слънцето трябва да се взираме...
Мисля, че ти предстои нова работа или пътуване до желано място..
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 13 2014, 16:29

Какви намерения за бъдещето има мъж към мен ?

Хера, Отила обърната и Маннуз

Мануз показва и друга жена , да той е женен, не съм влюбена в него но ми е приятно ианче. Отила показва неща които се случват от време на време и Хера е отново да се видим - да той беше много зает и сега почти всеки ден иска да се видим, нещо му липсвам. А интересното е че не правим секс Руни - пркатически занятия - Page 6 302820 Само се виждаме и си говорим, имаше и други неща , но не е истински секс Руни - пркатически занятия - Page 6 302820 Точно за това питах какво иска той ?
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeВто Окт 14 2014, 10:02

Нужна си му, за да понася по-леко ежедневието си вкъщи...Това, че не правите секс се получава нещо от типа на "аз те разхлъзгвам, друг намазва"...
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeВто Окт 14 2014, 10:30

Ехееее, много яко го каза хихихиихихи, може би и тук трябва да направим Руни и Секс хихихииихихих Smile
Ама то това разхлъзгване ми се отразява .... така като съм си гледала, евентуално ще правя секс през декември , ужас ... Руни - пркатически занятия - Page 6 105895932 :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeПет Окт 31 2014, 10:08

дневна руна - УРУЗ - здраве,сила,мощ,добра природа .... мерси Руни - пркатически занятия - Page 6 826247 така ми е най-добре и удобно
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeПет Окт 31 2014, 10:28

А бе със Уруз ще си пълна с енергия, днес ще си готовоа, концентрирана и ще си на 100% Здравето и то така. Ама удобно - по-скоро ще подскачаш от енергия Smile
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 14:32

питах какво ще ми донесе предстоящата соларна година:

SOWELU - EHWAZ обърната - ALGIZ

затруднявам се как да ги тълкувам. изглежда, че няма да е много лесна година, но ще прикючи добре
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 14:58

Ще започне добре годината, ще чувстваш позитивизъм, ще имаш успехи... ще се появят недовършени дела от миналото, ще се справиш успешно...всичко, с което се захванеш ще е успешно, динамична година ще бъде
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Руни - пркатически занятия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Руни - пркатически занятия   Руни - пркатически занятия - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Руни - пркатически занятия
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Руни за Зуки
» въпроси , отговори, Руни
» Книги за РУНИте, руни в мрежата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Руни,и други методи за гадаене :: Руни-
Идете на: