Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Empty
ПисанеЗаглавие: три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ   три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 16:45

Момичета, позволявам си тук да пусна тази тема, която касае излизането на три карти с еднакви цифри при гледане с три карти. Знам, че имаме подобна тема, но бих искала  там да развиваме знанията, които касаят появата на еднакви цифри в по-големи подредби /могат да са и две и три и четири, а и пет еднакви / ако номерът на някой ГА съответства например на останалите/ , като могат и да не са подредени една до друга.
Нека тук споделяме опита си с три карти с различни комбинации от еднакви цифри:
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ   три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 16:54

Ето веднага един пример : Попитах дали един мъж ще ме потърси през октомври и излязоха


7 пентакли, 7 жезли и 7 чаши. Цепих на 6 жезли. Аз мисля, че няма да ми се обади, просто защото така е логично. Няма причини да ми се обажда, освен ако ....има две-три изключения, но ще съм страшно изненадана ако го направи.
Та освен конкретният отговор тези три седмИци ми се сториха доста странни, меко казано. Преминават от пентакли /работа/ през жезли /огън, действие/ до чаши /емоции/ и на всичко отгоре са равнопоставени.
Преди време - няколко месеца на въпрос какво изпитва един мъж се паднаха 6 пентакли Влюбените/6/, 6 жезли - доколкото си спомням.Като открия комбинацията ще я напиша и ще я коментирам
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ   три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 17:35

Линда написа:
Няколко числа на куп

4 десятки – отговорностите много тежат на вас или партньора
3 десетки – краят на трудностите наближава
4 деветки – екстемна изолация
3 деветки – преминали сте успешно през важен урок във връзката
4 осмици – мощни и изненадващи промени, по- скоро положителни
3 осмици – заминавате на пътуване с любимия
4 седмици – дълбоко духовна връзка
3 седмици – добър късмет
4 шестици – връзка между 2 сродни души, която е от много прераждания насам
3 шестици – велико удовлетворение
4 петици – подвижност, гъвкавост
3 петици - Всякакъв род конфликти, лош късмет
4 четворки – дългосрочна стабилност или преместване в нов дом
3 четворки – местене в нов дом
4 тройки – креативна връка, отглеждане на деца
3 тройки – изневяра, флиртуване, липса на отдаденост
4 двойки – връзка за цял живот
3 двойки – сватба
4 аса – тотално нова, първа, нов тип връзка или отново шанс в любовта
3 аса – голям късмет, бременност

по двойки:

2 десятки – приключвате връзката или фаза във връзката
2 девятки – някой от вас има нужда да прекара време сам
2 осмици – ще чуете новини, които ще повлиаят на отношенията
2 седмици – егото или липсата на самочувствие у единия може да се отразят нестабилно на отношенията
2 шестици– въпроси около равнопоставеността между партньорите може да се отразят на ръзката
2 петици – постоянни спорове, твърдоглавието и ината на единия се отразяват на отношенията
2 четворки – правите ремонти в къщата или гледате нов дом за местене
2 тройки – някой от вас двамата има нужда от промени и разнообразие
2 двойки – хармонични промени и комуникация, необходимост да се направи избор
2 аса – ново партньорство, нов старт
Поствам го и тук.

За първата комбинация-по тези карти 3 седмици показа добър късмет- но по самите карти- не мисля, че ще го направи (че ще се обади)- въобще мисля, че не му е това в главата.

За втората- какви чувства има- Мисля, че харесва жената главно за секс. търси плътското удовлствие там
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ   три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 21:08

Благодаря, Линд, много са полезни тези комбинации, които даваштри карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ 156215 
Обаче има много голямо значение и кои са съответните карти.  В случая липсват само мечовете със седмиците, но за тях после. Сега преписвам комбинацията, изтеглена през май -
6 меча, Влюбените, 6 пентакли - да, вероятно е изпитвал сексуално желание. Ситуацията  до този момент не се е развила, тоест няма действие от негова страна. През това време забравих за  този субект. Няколко месеца дори не се виждахме, но се наложи служебно да му се обадя, по-скоро му написах смс и той веднага звънна. Изненада ме реакцията му, защото изобщо не беше необходимо да ми се обажда. Теглих пак карти и излязоха едни, които вече коментирахме тук - само ще ги напиша за да си припомните /Свят, Маг, Умереност/. Ето, субектът и неговите мераци еволюират, обаче го е страх или срам да подходи по някакъв начин. :sm38.gif: Аз не бързам, а и не съм сигурна дали изобщо искам да съм с този човек. Наблюдавам и чакам да видя какво ще се случи.

Трите седмици са за друг човек, ама и там не бързам, ще видя какво ще излезетри карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ 481290215 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ   три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 09:57

аа така както си написала втората комбина- вече картите иначе ми изглеждат- няма само сексуален интерес- много те харесва, но едва ли ще предприеме резки действия със 6-те пентакли накрая..
И по следващите карти Свят Маг Умереност- виждам същото....ти не желаеш ли да му помогнеш и да го подбутнеш...?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ   три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 12:04

Линд написа:
ти не желаеш ли да му помогнеш и да го подбутнеш...
три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ 642334 неееее, Линдче, няма да го побутна, трябва да се научи да си взема това, което иска или поне да опита. Пък е и доста по-малък от мен /на години/, така че ако иска - да действа. Аз в момента само наблюдавам, защото не съм сигурна дали искам да съм с него три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ 283610114 освен с мускули с друго не ме впечатлява, а това не е достатъчно.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ   три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 16:09

ще ни дадат ли от работа допълнително някакви пари за празниците?

5 жлези, 5 чаши, 5 пентакли обърнати.
цепя на крал меч обърнат

по принцип не се очаква, но реших да питам.
струва ми се, че картите са оста категорични и дават отрицателен отговор. все пак слагам подредбата с учебна цел
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ   три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 11:24

===


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 15:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ   три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 12:35

на пролет...или когато тогава...или като намериш подходящата ...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ   три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 15:22

Artemiss написа:
ще ни дадат ли от работа допълнително някакви пари за празниците?

5 жлези, 5 чаши, 5 пентакли обърнати.
цепя на крал меч обърнат

ОВ-не
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ   три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 18:21

Artemiss написа:
М ще предприеме ли нещо към мен през декември?

6 меча-Влюбените-6 пентакли
цепя на Императорът


Императорът - нещата зависят от него, едва ли ще предприеме нещо
влюбените - ще вземе някакво решение, вероятно ще ми даде да разбера / 6тици-Близнаци-комуникация/ че окончателно ще приключат нещата /6 меча/. 6 пентакли не знам как да ги тълкувам - може би, че ще благоволи да ме уведоми все пак. или ще се обади да ми честити празниците.

Луничка написа:
Artemiss,интересно-имаш три шестици,числото на Венера-планетата на любовта.Явно той обмисля да започне връзка с теб.Само тая 6п нещо не ми пасва-затруднява ме на въпроси за отношения.(единия притежава повече от другия-така нареченото неравностойно положение,или другия вариант-ще претегля какво печели и какво губи с тази връзка.)

Frog написа:
Имах подобен въпрос и подобни карти /три шестици с Влюбените по средата/ опитах се да го открия в тефтерите, но не успях. Сега ще го потърся тук и ще ти дам препратка.

Артемис, намерих го и аз но в тефтерите: Въпросът при мен е за чувствата на мъж към жена и забележи

6 меча, Влюбените, 6 пентакли....

Въпросът е зададен някъде в началото на лятото, до този момент чувствата остават все така неясни. Няма видимо движение, няма действие от страна на мъжа, а личи, че не е безразличен към жената....Отношенията са приятелски със закачливи елементи, но действие няма.

ОВ-едно голямо нищо. даже не се обади за празника. рови за нещо трети лица, но не ми е ясно какво точно иска от тях и защо въобще се занимава.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ   три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти С ТРИ ЕДНАКВИ ЦИФРИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: