Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 2

Go down 
+32
taroman
DeTe_Ha_Xaoca
cveteto1988
CaPuHa
La la
sisulche
Stefitaa
Miss Bloom
galiusha
zvezdichka
jasminbg
Федя
zoh
pelle
Calantha
Artemiss
Tanya111
Blackmoon
Galanthus
bibibi
Вера
linda10
Антония
Reni
thundergoddess
sugar6
MAITE
Iva78
Frog
lindaLI
Зуки
Луничка
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
АвторСъобщение
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 09 2014, 21:09

И аз се учудих, затова хвърлих едни карти. Въпроси и отговори 2 - Page 5 617156 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 09 2014, 21:42

Zoh, честно казано, отивам с огромното желание на този семинар и тук ДМ ,може би ,показва точно това - че аз действам...Важен е за мен и се надявам да науча, и разбера много полезни за мен неща, а също и да създам контакти... мерси 
Просто 9Ч ми изглежда несериозно на фона на Императора и ДМ...  мерси 

Не, този колега иска да ти признае нещо от преди,нещо,за което не знаеш и се надява да му влезеш в положение и да проявиш разбиране, определено е свързано с работа...  мерси
Може да ти поиска и пари... знам ли... усмивка усмивка усмивка

За мен СС+Жрец = Признание+Прошка Smile
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 09 2014, 22:04

Хм, така като го каза и се замислих, дали не иска да напуска  Въпроси и отговори 2 - Page 5 283610114 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 09 2014, 22:15

Едва ли...Не виждам 8Ч... но се чудя с ДП последна...възможно е да останеш доволна от чутото...
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 09:53

Значи, не напуска, ама още го е срам да си каже  Въпроси и отговори 2 - Page 5 302820 
Каза, че не е свързано с нищо служебно, а лично с мен..
Чакам и ще дам обратна връзкаSmile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 13:36

Zoh,да не би да ти е хвърлил око ;) Ще се радвам да дадеш ОВ Smile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 14:38

Момичета, според вас с каква цел мъж тегли кредит? Въпросът е зададен от съпругата му,на която той нищо не е споменавал относно това.
Имам 2 подредби на този въпрос,защото не бях сигурна дали картите ми показват,или не... Но и двете са странни

ц. 9П/ 6П,Звездата,ДМ  - тук си помислих,че картите показват питащата и затова по-късно теглих другата.. Сега като ги гледам тези комбинации си мисля,че не показват нея... Възможно ли е да показват,че друга жена настоява за този кредит...Имаме 9П и ДМ - това са характеристика на жена, която не е семейна,независима жена, която знае какво иска и как да го получи...

ц. 6П/ АП,КП,Дявол   - Тук,според мен, картите показват състоянието на мъжа, но с този Дявол на 3-а не ми харесват.  Чудя се дали това АП на 1ва, с последвалия КП не показват,че той вече е вземал този кредит, или си е просто отражение за неговото желание да го получи...
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 15:41

6П/ АП,КП,Дявол

Рени,
Според мен също това е състояние на мъжа. С мераци за просперитет, за пари, които дяволът обещава. Иска да има друг имидж на състоятелен и на помощ идва Дяволът. Нещо като любима фраза от филма Адвокат на дяволът: Vanity - my favorite sin.

6П,Звездата,ДМ - още веднъж 6 пентакли + звезда според мен показва желанието му, за състояние, което иска да получи.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 15:01

Цитат :
как ще мине гостуването?

4чаши обърната - 7 пенатакли - 6 меча обърната
цепя на кулата

мина добре. но преди това изникна нещо непредвидено и за малко да се отложи
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 14 2014, 01:01

Здравейте, теглих карти за да видя отговора на един мой въпрос. Ще се излекувам ли от моя здравословен проблем?
Изтеглих на 1-ва позиция обърнат Отшелник
на 2-ра Колесницата в нормална
и на 3-та обърнато Слънце.
Цепих на обърнати 5 меча

Аз го виждам че може би няма да се излекувам (макар че не е толкова сериозен за сега проблема) именно заради обърнатите пет меча..
Вие какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 14 2014, 10:01

и аз със здравословен въпрос.
Ще успея ли да зачена и бременоста да завърши успешно на този МЦ?
Цепя на 7Пентакли
Император-6П-9чаши.

Да отбележа нещо - ще съм със стимулация, затова излизат според мен 6П, а Императора в случая го виждам като лекаря. 9 чаши може да са 9 месеца, но може и да са измамни илюзии. След месец ще дам ОВ.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 14 2014, 17:27

Здравейте теглих на карти на моя роднина. И тъй като скоро си купих карти, не знам дали анализа ми е верен. Ето, какво и писах. Ако анализа ми е грешен, няма проблеми някой да ме насочи правилно, за да видя грешките си Smile
Въпрос: Дали скоро ще се прибере от чужбина?

Рицар Пентакли (Цепих), Кулата, Пентакли4 ,  мечове6

Предвещава събития, който са необратими,но за добро,  ще се случи нещо неочаквано.В момента проявяваш, пестеливост и отговорност. Ще пътуваш.Всички желания ще ти се изпълнят, настъпва краят на някакъв период с придружаващи неприятности и напрежение.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 14 2014, 17:44

Федя,а ти провеждаш ли някакво лечение относно този здравословен проблем?
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 14 2014, 20:22

Искам и аз да задам един въпрос. Днес един колега ми каза, че иска да ми каже нещо, но го е срам. Уточнявам, че аз съм му ръководител. Та...
Страшният съд, Жрецът, Кралица пентакли.


Давам ОВ: Каза ми, че съм му тръпка и много ме харесва като жена.  Въпроси и отговори 2 - Page 5 1329947235
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 14 2014, 21:12

Zoh,очаквах го и това Smile
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 14 2014, 21:16

Рени,
и все пак ако се върнем към картите, не се виждат някакви за флирт. По-скоро са ми сериозни карти...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 14 2014, 21:39

Zoh, на него явно не му е било лесно да направи това самопризнание/сс/,както и на самата теб ти се е сторило малко като "гръм от ясно небе",но си останала доволна,погалило ти се е самочувствието по ДП. Жрецът показва периода,в който той е умувал как да ти го каже,може би, а също и че ти си обмисляла какво точно е имал да ти каже... Вероятно момчето таи надежди и му се иска да се случи нещо между вас... С този Жрец е много показателно,че си му "тръпка" и по ДП също...
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 14 2014, 22:39

Да Рени, до скоро се лекувах, кажи речи 3-4 дена вече са минали. Петък беше последният ден в който те се лекувах.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 14 2014, 23:19

Федя,по тези карти сякаш лечението ти не е било адекватно или недостатъчно и затова по това Слънце об имаш резултат,но е незадоволителен. Ти да не би да си се лекувал сам,на своя глава или някой ти е препоръчал нещо?
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 00:02

Федя, твоя проблем сега е свързан не само с физиката, но и с емоциите. Някакви емоционални притеснения имаш. В момента има умора в теб и загуба на енергия. Продължавай да се лекуваш ще се оправиш, но по-бавно ще стане.

Зох аз това си и мислех за твоя случай, но не го казах, защото не бях сигурна.

Жасмин процедурата с оплождането ще мине успешно, не се притеснявай.

Звездичка, твоя роднина има или ще има някакви ядове и притеснения там, които (ще) го карат да иска да се върне, обаче все още ще постои там, заради парите, ще се върне, но ще има известно забавяне, заради РП, който показва човек, който бавно взима решения. Не знам още колко ще остане, но е сигурно, че ще се върне.
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 00:14

Рени, ами ходих при лекар тъй че не... той ми изписа медикаменти и ги употребих до крайният срок. :/
ЧернаЛуна, със същото лечение или с различно от това което съм предприел ?
Благодаря много Дами.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 00:46

Не знам какво е заболяването ти но ми се струва, че трябва да подсилиш организма си с витамини и някакви неща за имунната с-ма., да пробваш друго лечение това не работи, да си по-позитивен и да си почиваш.
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 00:52

Благодаря много!
 мерси
Ще го имам в предвид!!
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 11:51

Blackmoon, мерси за тълкуването и а дано, от днес почвам стимулацията.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 15 2014, 12:00

Blackmoon, благодаря много. Явно още съм много далече от правилните анализи, но ще се опитвам . мерси 
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 08:25

Как ще мине ваденето на зъба днес?
Цепя на 10 Пентакла
2 ЧАШИ ПАЖ ЧАШИ 9ЧАШИ
Досега е било все мъка с моите зъби и сега по спешност и този. Надявам се чашите показват лесна екстракция.

ОВ - извадиха два зъба, и общо 9 часа бях по зъболекари и операции.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 18 2014, 19:28

Чувствата на мъж към жена:
Влюбените
7М 6М 5М

Според мен е имало някаква искра, но колкото бързо е пламнала, толкова бързо е и угаснала, дайте ми и вие някакви мнения, още се уча Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 2 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 2
Върнете се в началото 
Страница 5 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: