Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Карти показващи истински и дълбоки чувства

Go down 
+7
Вера
sugar6
thundergoddess
Blackmoon
lindaLI
Reni
Iva78
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 22:09

Iva 78 написа:
Момичета според вас кои карти показват силната и истинска любов? На мен рицар чаши ми излиза за влюбен мъж, 2 чаши е харесването, може би ако е в комбинация със сила, влюбени или папата би показала истински чувства. Самата карта влюбени е доста двулика може да показва чувства може да покаже и избор.
Копвам мнението си от темата въпроси и отговори. Любопитна съм при вас какви карти и излизат за истински чувства. Ще се радвам на вашето мнение мерси мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 22:53

5П е една много тежка карта, която показва много дълбоки и изпепеляващи чувства, любов към един човек,но и невъзможност на тези отношения, поради обстоятелства, независещи от питащия.

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 23:13

Съгласна съм, че в 5п има много любов- но за мен това е дълбока криза в отношенията- изпитания- както каза Рени външни - за чувствата на двамата един към друг.

Няма невъзможна любов. Както хората си го направят. 5 пентакли е един етап. Той може да бъде преодолян, може и да не бъде.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 23:15

Благодаря ти Рени. мерси. 5 пентакли е много тежка карта, това е любов която опустошава сърцето, често обаче показва и криза във връзката или пък несподелена любов.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 23:20

За мен Влюбените е картата на голямата и истинска любов.

Глупакът излиза когато си влюбен, Обесеният, Висшата жрица излиза когато си гледана и глезена, демек обичана жена. Силата - когато сексуалния живот във връзката е много удовлетворяващ за жената.

8 чаши, 10 меча - много силни, много дълбоки чувства, тежки, травмиращи, оставящи белези.

за 4 меча, 4 чаши казахме в предната тема- често излизат при връзки и силни емоции

Асо Пентакли може да се появи- когато си наясно, че си намерил нещо истински ценно- съкровище.

10 чаши - щастие

Светът- хепи- енда, пълната завършеност, екстаза от щастието и доволството, пиршество на чувствата

Много зависи всяка карта как е в комбинации и какъв е въпроса и така...



Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 23:29

Линда  Карти показващи истински и дълбоки чувства 156215 благодаря.
lindaLi написа:
Няма невъзможна любов. Както хората си го направят.
A тук си ужасно права , ние сами се забутваме в невъзможни и трудни ситуации, понякога една дума е достатъчна за да отвори врати.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 03:24


за 4 меча, 4 чаши казахме в предната тема- често излизат при връзки и силни емоции

Точно тези карти как да ги свържа с голяма любов? 4ч говори направо за безразличие и някаква отровна атмосфера на апатия, а 4м за дистанцираност.
8 чаши, 10 меча - много силни, много дълбоки чувства, тежки, травматизиращи, оставящи белези
Тези говорят за раздяла и край, вярно, че са болезнени, но ако ми се падне на въпрос какво чувства някой към мен тези карти мисля, че просто иска да ме разкара.
Обесеният пък какво общо има с чувства?!
5п- някаква депресия липса....
За любов силни карти приемам:
Влюбените, Императрицата, Жрицата, Жреца (макар последните две са са по платонична), Слънцето, Глупака (за начална фаза на любов), Дявола (за обсебваща любов), Силата (много страст)

2 чаши -истинска любов, 6-чаши любов от миналото която не можеш да забравиш, 9 чаши- влюбване, щастие, 10 чаши -хармония разбирателство.
Рицар чаши- влюбен човек, 5 чаши понякога е бурни чувства, асо пентакли- силна любов, асо-чаши зараждане на любов или подновяване на стара,

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 09:43

Да- 4 ч и 4 м на теория са така. Но практиката ни с известни двойки от романи и филми показа много честото присъствие на тези карти в любовните истории достойни за разказ. Прочети темата в този раздел и ще видиш за кои двойки сме питали и какви са били изводите ни.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
thundergoddess
Наблюдател
Наблюдател
thundergoddess


Female Cancer Брой мнения : 29
Join date : 07.01.2014
Age : 32

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 10:39

За мен лично 5 пентакли е невъзможно да има някакви отношения с тази карта излязла - защото показва, че единия в тези отношения е абсолютно дърво и изпитва пъъълна антипатия към другия - даже не антипатия, защото това е чувство - апатия, просто чувство няма.
Жрица - ако излезе за мъжки чувства, човека има чувства, да, обаче връзката е много кармично обременена. Мъжът може да се държи като дете и да е нерешителен, картата представ неговата анима и проблемите, които не е решил покрай нея. С обърната Жрица - може да се държи изключително изтерясало.
Императрица - е много хубав карта за чувства, означава че жената наистина е обожавана.
Любовниците - повече ги споменявам като нетрадиционното ми мнение, че не са кой знае колко дълбоки чувствата им, повече са като избор, някак въздухарско - все пак управлявани от Близнаци, винаги поставят дистанция и обожание отдалеч
Смърт - винаги добавя интензитет - ревности, омрази прочее чувства особено подсилва.

Асо чаши - едно прекрасно начало на любовното чувство, семенцето
Две чаши - истинската карта на взаимната любов
Четири чаш - човекът е уморен, емоционално изстискан от това, което е преживял, има нужда от емоционална почивка
10 чаши - заедно с 2 чаши, най-хубавата карта, която може да излезе за любовни отношения
Рицар чаши - наистина запленеен от другия човек с желание да покаже намеренията си, протяга ръка към другия
Крал чаши - по мои наблюдения излиза все накрая повече приятел, отколкото любовник


Ще продължа по-късно, че стана много дълъг поста. Smile
Върнете се в началото Go down
http://ezotg.blogspot.com/
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 10:48

На мен 5п са ми излизали наистина за дълбока и невъзможна любов.Тогава човекът,когото обичах беше обвързан и нямаше как да бъдем заедно.
Императрицата в момента ми излиза за едно момче в живота ми,но той се държи на разстояние от мен,хладно.
Наблюдавам,че Силата показва наистина дълбока и силна любов.
За Смъртта съм съгласна изключително интензивни чувства-от всичко по много.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 10:52

Много полезни наблюдения , тъндър!!

Знаете ли последната ми голяма любов, с коя карта започна? 3 чаши

Не сме били никога приятели, на наистина почнахме без сериозни намерения... Но съм изненадана колко потенциал като емоции се оказа, че има в 3 чаши като старт
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
thundergoddess
Наблюдател
Наблюдател
thundergoddess


Female Cancer Брой мнения : 29
Join date : 07.01.2014
Age : 32

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 11:05

3 чаши е и като творческо вдъхновение - така че отначало може да сте си били като "музи" един за друг. А запознахте ли се в голяма компания, обща или чрез общ приятел/познат?
Върнете се в началото Go down
http://ezotg.blogspot.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 11:11

Не, по интернет... Не знам дали 3 чаши може да се свърже със социалните мрежи.

Но имах 3 карти как ще се развивамв с него 3чаши беше последна, демек бъдещето- несериозни срещи - от време на време, но аз така хлътнах, че..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
thundergoddess
Наблюдател
Наблюдател
thundergoddess


Female Cancer Брой мнения : 29
Join date : 07.01.2014
Age : 32

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 11:14

Хм, трябва да наблюдавам повече - от една страна има резон, тъй като свързва повече от двама човека, от друга страна за такова нещо очаквам по-скоро комуникативните карти - повече мечове нещо.  Razz 
Върнете се в началото Go down
http://ezotg.blogspot.com/
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 13:19

Напоследък наблюдавам, че колкото са картите, толкова са и различните мнения за значението им. Аз пък изобщо нямам същите впечатления от тези карти, thundergoddess.

thundergoddess написа:
5 пентакли е невъзможно да има някакви отношения с тази карта излязла - защото показва, че единия в тези отношения е абсолютно дърво и изпитва пъъълна антипатия към другия - даже не антипатия, защото това е чувство - апатия, просто чувство няма.
За мен това е едно към едно определението за 4 чаши.

5 пентакли ми показва самотата на единия или двамата в дадени отношения. По някаква причина връзката не дава достатъчно по отношение на физическото на някой от партньорите или и на двамата. Най-често отсъствие на единия и другият е самотен. Както е в примера на sugar6.

Жрица и Императрица - две лица на едно и също нещо според мен в любовни въпроси. Излизала съм като Императрицата във въпроси за човек, който напираше да се жени и имаше желание за семейство и деца. Той просто не искаше да чака повече и търсеше Жената. При гледане за сегашния ми приятел, излизах като Жрицата, което аз тълкувам като Анимата - най-близкия приятел и партньор в живота, разбирате се с някого без думи, четете си мислите, еднакви сте или поне имате сходен начин на мислене. Тоест мъж, който търси Жрицата, си търси своята половинка, някоя, с която да има интимност на духовно ниво. Докато този, който търси Императрицата, търси майката на децата си.

2 чаши за мен изобщо не е чак толкова любовна карта. Да, има привличане и хармония, обаче ние всекидневно избираме да се обграждаме с хора, към които изпитваме тези неща, не е само когато си избираме мъж/жена. Когато са във въпроси за любов, една 2 чаши връзка не прави. Влюбените обаче са доста по-дълбоки като чувства. Те показват избор, а да бъдеш избран от някого измежду всички други хора наоколо вече си е нещо сериозно.

Смъртта винаги ми показва отношения, които са почти изцяло стъпили на сексуално привличане и нищо друго. Да, страст има, защото нещата са много нажежени, но обикновено не траят дълго.

Асо чаши, като всички други Аса не знам каква дълбочина може да има. При мен се проявява като изблик на емоции, който идва и си отива.
10 чаши е сложна. Понякога наистина показва перфектни моменти от типа "и заживели щастливо", но доста често ми показва и край на отношения. Достигнат е един максимум, който на питащия не е достатъчен, и нещата си замират до там.
Само за Рицар чаши явно са ни еднакви впечатленията. Влюбеният човек.
Крал чаши е по-скоро алтруист, той ще действа, защото ще иска да помогне като приятел. Може би хората често бъркат действията му с такива, продиктувани от любов, и затова има толкова лоша слава в този форум  усмивка Аз лично го виждам като някой, който иска всички да са щастливи и се опитва да помогне, когато не са.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
thundergoddess
Наблюдател
Наблюдател
thundergoddess


Female Cancer Брой мнения : 29
Join date : 07.01.2014
Age : 32

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 13:57

Вера, благодаря за споделеното, наистина интересни наблюдения - както казах в една друа тема - за мен възприятието на архетипите е различно за всеки един от нас до известна степен, защото сме различни хора. И когато аз казвам "истинска любов" в съдържанието й може да вклювам нещо, което не включваш ти или обратното, до известна степен е въпрос на предпочитания.  усмивка

За жрицата специално съм виждала изключително много случаи - то покрай мен все такива - и мои и от хора, в които винаги мъжът е някакъв инфантилен недорасляк и се държи наистина като детенце и в крайна сметка, нищо конкретно не предприема. Показва желание за някакви отношения по много детски начин, ядосва се, когато го оставяш, не те оставя да си тръгнеш и след като останеш, отново се държи отвратително. Такива отношения никога не се осъществяват като конвенционална връзка, ами се предпочитат определения като "приятели за секс", "просто приятели", "нямало нищо между нас" и т.н.
Жрицата и императрицата наистина са две лица на едно и също нещо - ЖЕНСКОТО, но това са като Луната и Венера в астрологията, коренно различни прояви на женското. Всяка жена носи у себе си и двете, но рядко може да са еднакви по сила, в повечето случаи едното проявление е винаги по-силно у една жена. Императрицата като светска жена, обожавана, плодовита, сексуална не виждам практически да има много общо с Висшата жрица - пазителка на тайните, смирена, семпла, много повече насочена към изполване на енергията си към духовното, отколкто към матералното.

За асата - мисля, че много често са подценявани - защото те са семето на всичко, на целия цвят и носят потенциала на целия цвят. Те не даяват пряка събитийност, но ако нещо се появи и после бързо отмине - не бих го преписала толкова на асо, колкото на обърнато асо. При мен появи ли се асо, значи определено ще става нещо, но е много неясно какво -  защото още не се е проявило във физическия свят, не подлежи на обяснение още от физическите закони и по-нататък ще стане ясно какво е.

За Жрицата - не тя е инфантилна и недорасла, особено ако се появи за ЖЕНА. Но когато се появи за МЪЖ е голяма истерия - мъжка истерия, защото мъжът иска да налага мъжката си природа в по-голяма част от времето и наистина много се стресира, когато влезе в досег със по-женското си начало, женските качества, които притежава. И затова жрицата за мъже не се отразява никак добре. Иначе виждала съм я просто наиситна много пъти в практиката ми, ако беше един случай, бих казала, че може и да е това, но наистина - само сега се сещаам за 5-6 случая за близки приятели или познати, а съм я виждала още в такива, когато съм гледала на по-далечни хора и все е било така. Сигурно е възможно и някой мъж да не истеряса в досег с женското в себе си, вярвам че има такива, просто още явно не съм видяла такъв жив и дишащ, който наистина да е окей с идеята, че това, че е мъж не му пречи да е жрица и да е жрица, не му пречи да е мъж.  Карти показващи истински и дълбоки чувства 402149 


Последната промяна е направена от thundergoddess на Сря Апр 02 2014, 14:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://ezotg.blogspot.com/
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 14:08

По принцип Върховната жрица може да значи и много други неща, например, човек, който умишлено не казва всичко, или пазена тайна. Също периоди на бездействие, когато съзнателно се оттегляме от активно действие по конкретен въпрос, изчакваме. Възможно ли е картата да е говорила за някакъв друг аспект от отношенията им? Защото ми е много трудно да я видя като инфантилна или недорасла, повече бих си представила Глупакът в тази роля.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
thundergoddess
Наблюдател
Наблюдател
thundergoddess


Female Cancer Брой мнения : 29
Join date : 07.01.2014
Age : 32

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 14:14

Поправих си горния пост и допълних за жрицата - в най-долния абзац, но си давам сметка, че стана малко хорнологично нечетливо, за което се извинявам, ако искаш го погледни.  усмивка 
Върнете се в началото Go down
http://ezotg.blogspot.com/
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 16:06

не знам коя карта би показа дълбока и безусловна любов,защото винаги изискваме нещо в една връзка,купуваме си нещо ...
не съм виждала истински обичащи се хора,но поне хора с реална преценка за отговорността в една връзка-да има ги такива покрай мен...
затова смятам че една луна,и една умереност са подходящи карти...
първата е реално проективна любов,граничи наистина с илюзии.тук биха в подкрепа едни 7ч
а умереност-малко по-земен тип двойка,по-скоро едната страна в двойката е тази...
смятам че ако единия се прояви като умереност ,другия често е меч,ако са разумни,толерантни...

5 пентакли-никаква любов.незадоволеност.

за обичащи се хора не зная-навярно луд,слънце,10ж...не зная любовта си има цена ...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 16:08

тъндър- в класацията за хронологично нечетливите(как само го каза)- май те водя ....  мерси 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
thundergoddess
Наблюдател
Наблюдател
thundergoddess


Female Cancer Брой мнения : 29
Join date : 07.01.2014
Age : 32

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 22:13

Е, условие винаги трябва да има зуки, няма ли, според мен на човека нещо му хлопа дъската и определено няма да излезе нещо хубаво от ситуацията му.  Карти показващи истински и дълбоки чувства 931243161 :hnd:

Иначе сетих се сега за три меча - като истинска, много силно прорязваща болка. В моите най-дълбоки депресии и като съм си хвърляла карти за някой, е излизало като сифнификатор за чувства тогава, когато съм се чувствала най-наранена и най-зле. За много хора също е така - така че излязат ли три меча в комбинация за чувства за друг човек, определено жестоко сте го жегнали - право в сърцето и едновременно сте му стъпили на най-болезнения мазол. :sm38.gif: :sm38.gif: :sm38.gif:  

9 меча - истински страх или наистина жестоки угризения на съвестта. Та те това е . Пентаклите нещо не ми лъхат много на любов, но трябва да ги има, за да има и действия към тези чувства и да има възможност да се получи нещо. ;)
Върнете се в началото Go down
http://ezotg.blogspot.com/
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 22:48

5П ми е излизала като невъзможната любов,буквално, особено, когато аз и той искахме да бъдем заедно,но външни обстоятелства не го позволиха...беше вече късно за нас...Все пак на картата са двама души,а това също има значение в Таро,иначе нямаше да има изображения върху картите, а само един надпис 5П,6П и нз си какво още...
Жрецът,мисля,че съм го писала някъде и се извинявам,ако се повтарям, ми е излизал,когато намираш себе си в другия,т.е "сродната си душа" - човек, който е минал през същото и който може да те разбере, и "почувства" .Съгласна съм,че при Жреца става на въпрос за платонична любов  усмивка усмивка Smile мерси 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 02:48

ми е излизала, когато съм се чувствала много самотна - несподелена любов. А в последствие ми излезе за дадена връзка, в която има физическа и емоционална дистанция. Но самото усещане е силно, постоянно и продължително.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeПон Апр 07 2014, 20:50

Любовни карти са чашите-те са свързани с емоции.Всички други говорят пак за любовни-ама за проблемни,най-много проблеми при мечовете.Намеси ли се разумът и желанието да критикуваме и осъждаме, край.Водата има способността да отмива и пирема болката, да я прощава и да я връща под формата на любов.
Но голямата и истинска любов няма нужда от карти, човек не изпитва потребност да си гледа за това или да му гледат.За това трудно и рядко се срещат подобни подредби. Човек пита когато се съмнява, а нямаш ли доверие-значи нещо не е съвсем наред в любовта.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitimeПон Окт 20 2014, 22:37

Преди време бях питала картите да ми опишат истинската и споделена любов,ето какво се падна
ц Жрица
Глупак+Императрица+Кула
няма ги Влюбените,нито Силата,което ме учуди доста,изненадана съм да видя Глупакът тук...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Карти показващи истински и дълбоки чувства Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти показващи истински и дълбоки чувства   Карти показващи истински и дълбоки чувства Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Карти показващи истински и дълбоки чувства
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: