Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ДА или НЕ

Go down 
+34
БабаВуна
Teya
La la
Violet
Miss Bloom
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
taroman
galiusha
sisulche
Федя
pelle
zoh
magica
Вера
thundergoddess
Ole
Tanya111
Blackmoon
милена
Reni
Moira
Calantha
lindaLI
Galanthus
jasminbg
Антония
Зуки
Луничка
Artemiss
linda10
sugar6
Frog
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 16:19

Зуки, в питането подсъзателно може и да има вложено за пари. Става въпрос, че една циганка ме напити онзи ден в събота и ми ги наговори едни. За разни магии за разни неща, даде ми един лист и каза да не го губя. Просто аз много се страхувам от такива циганки защото като не им дадеш и започват да кълнат. Та въпроса ми беше дали ме излъга за тази магия дето уж ми била направена, а парите са намесени в случая от това че нямах по-малко от 20 лв и и ги дадох после ме хавана яд, но не зная какво да правя в крайна сметка с този лист. За това попитах картите, дали ме излъга, за да зная дали мога да го изхвърля. Но нещо така обърнати не можах да ги разбера. С тези влюбени накрая просто ми се видя като избора е твой дали ще вярваш или не.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 16:58

детена хауса-сигурно имат послание картите,като са точно тези,и точно по този ''грешен'' начин появили се.

ти в момента си била ''омагьосвана''от тях...

инък винаги можеш да се отървеш от листчето....не че съм на ясно с практиките,законите,и реда в ''магията'',но по мое мнение думите им ще имат тежест,когато са сведени до ''земята'' това е листа,а ти си плащаш за ''информацията'', то е нещо като заемка.но в случая е ниска магия над теб,''хипноза'' не е точната дума,но нещо от сорта-вербувана си за момента...
избора е твой,дали да им вярваш или не(избора води до плащане,или до тръгване)

случайноста с картите и изтеглянето им ,не е случайна вече,просто са ти отговорили на друго ниво...тароман го знае,опита се да обясни за кълбото...
хареса ми това от тароман-Падат си те еднакво, както в северното полукълбо, така и в южното, от горе надолу към земната повърхност-смятам че ляво дясно,в един огледално на долу образ ще носи различната информация

там има не само огледален образ,а и посоката от погледнатото...
объркано е,и аз не знам какво улавям,но е ''огледало''горе,право,долу,право и така...дали си на долу с главата(провесения имам предвид в таро) или не,света е един и същ,защото сме се научили да го припознаваме като прав,да го знаем такъв,само че там посоките ляво дясно може да се повлияят ,и да се разчетат като грешка

значи-нямаш нищо,споко...показали са ситуацията,и невъзможноста да го разбереш на момента,
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 17:26

Дете на хаоса, изобщо не разбрах, че цялото ти тесте е било обърнато! Забрави това теглене и изобщо не се впрягай на циганки. Всеки или повечето от нас са попадали на такива. Някаква даже ми фокуси ми показваше. Така, че забрави тегленето, изхвърли каквото е там и си живей живота. Яд ме хваща като разбера за такива истории, ама човек се хваща.

Тароман написа:
Frog, лоша е основата, това като за начало. Накъде с лоша основа при посещение в чужбина? И погледни, че последната карта не е Крал меч, за да кажеш нещо в тази посока. Според мен ще се размекне и ще се откаже, иначе се приготви да гледаш сеир!

Тароман, кое е основата? Имаш предвид картата на цепенето вероятно? А защо смяташ, че ще има сеир? Заради комбинациите ли?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 18:38

DeTe_Ha_Xaoca, какво ти е казала тази, че са ти направили магия, да не ти върви в любовта, като някаква форма на отмъщение ли?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 18:49

Frog, да, Асо Меч е неподходяща основа за чужбина, освен ако не отиваш там със завоевателски намеренияусмивка Мотивацията му да отиде там може да е някоя приятелка, т.е да отива там при нея и заради нея. Но по-вероятно ми се струва да си остане тук - Крал Меч избира Кралица чаши пред Крал жезли и отговорът е не, т.е не заминава. В противен случай в чужбина може да стане жиголоДА или НЕ - Page 17 402149
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 19:18

Честно казано вече дори не си спомням всичко, което каза, а и аз толкова държах да се отърва от нея, ама знам ли едно на милион се случва някоя да не те будалосва, не знам. Просто беше като репей, така се лепна за мен.
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeВто Юни 24 2014, 21:03

На въпрос: "Ще взема ли виза за САЩ?", ми се паднаха 6 м, 5 ж, кралица М.

Взех виза. На тези карти, никога не бих дала ДА за верен отговор.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeВто Юни 24 2014, 23:01

Зох, видиш ли Кралица меч на трета, значи отговорът е положителен, но след положени от теб усилия...
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeСря Юни 25 2014, 09:17

6м - пътешествие, заминаване/виза; 5ж - томбола; кралица М - жена осъществяваща желанията си, готова да налага волята си, обаче в случая явно принудена да жертва нещо, защото от тримата пътници при 6м, оцелява само тя...ДА или НЕ - Page 17 402149
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 03:25

ще ме приемат ли тази есен да уча магистратурата, която съм избрала?
ц РП
АП, КЧ, РЖ
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 09:01

Да, смятам, че АП ти дава положителен отговор, РП била си постоянна в предишното си учене, АП идва като награда заради рицаря, КЧ и РЖ хъс и знание как да се възползваш от ситуацията, смятам че да.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 12:14

Дано да си права. КЧ+ РЖ може би показват, че съм амбицирана да уча това, защото го харесвам.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 12:46

Може да Smile Хъс и знание Smile това ми бяха асоциациите при тази комбинация Smile
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 11:46

Ще успея ли да запиша магистратура тази есен в същия университет?

Крал жезли - Колелото на съдбата - 3 жезли

Мисля, че ДА...
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 12:10

Според мен твърдо да.С твоето активно действие,ще получиш това,към което се стремиш. усмивка 
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 13:03

И според мен ДА! Колелото+3Ж оптимистично ми се вижда Smile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 15:25

Хмусмивка Картите на Blackmoon са хубави като цяло и аз в началото се заблудих колко гладко ще мине всичко, но принципно Крал чаши не харесва агресията в рицар жезли и няма да го предпочетеусмивка Особено пред Асо пентакли, затова трябва стабилна подготовка, защото от тази гледна точка, към момента, отговорът според мен е "не". Това може да означава само, че не е научила все още това, което ще я питат на изпита ДА или НЕ - Page 17 402149
Едно време аз предварително знаех кога ще си взема изпита и кога не и четях докато не получех онова приятно вътрешно усещане за предстояща победа усмивка 
Колкото до картите на Miss Bloom, те говорят, че нещата са на кантар, т.е още усилия са необходими, но не е изключено самата тя да се откаже по някаква причина или да го отложи за друга година.ДА или НЕ - Page 17 2452898414
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 17:53

Ами  то няма да  е точно изпит, а някакво интервю и успеха от дипломата ми, която  е 5,23 така че няма как да става въпрос за научаване.
Ето още един въпрос за магистратурата.
Какво ще ми донесе тя в живота?

ц 5ч
Императрица, 7п, ПЖ


Май показва, че сега с ентусиазъм ще подходя към нея, ще ми донесе нови емоции, но после и разочарования, притеснения и неудовлетвореност.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 22:25

Логично погледнато тези, които са оцелели до четвъртата година на следването, би следвало да запишат без проблем магистратура, стига да го заявят това желание по съответния ред.
Иначе за Blackmoon излиза все едно би било загуба на време, усилия, енергия и добър тонус, една такава магистратураусмивка А също е възможно да попадне на недобри приятели/приятелки по време на следването. Ако аз бях на нейно място, бих си намерил още на часа работа по специалносттаSmile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 16:06

Първо не по темата - днес е особен ден. Не знам какво има във въздуха, но всеки ми се оплаква, че не е в кондиция изобщо. Все е било ама 6-7 човека да ми говорят едно и също.... а и аз не се чувствам във форма. Това само като отметка за деня. Rolling Eyes 

Иначе имам едно питане и не знам дали да търся астро или таро подкрепа. Трябва да си освободя една пратка от митницата. В зависимост от това на какъв митничар ще попадна, зависи колко ще платя 20-50-150 лв. И представете си това е съгласно закона /митничарят преценява/. Та въпросът ми е ако отида утре в митницата ще си освободя ли пратката безпроблемно? Ако има някой да дръпне три карти ще съм благодарна.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 16:17

Фроги, аз изтеглих карти, но нещо не ми харесват... ДА или НЕ - Page 17 558911 

8 меча - 5 чаши - 4 меча

Стойността, която трябва да заплатиш не зависи ли от обявената стойност на продукта?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 16:21

фроги- астрологично - изчакай да мине утре- направи го в четвъртък или петък- ако може да изчакаш малко- даже по- добре през август. ;) първите дни
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 16:35

Моя приятелка блокира бившия си във фб, но от тогава прие няколко покани на някакви странни хора. Подозира, че бившия може би я следи от скрит профил. Следи ли й профила?

Дявол + Императрица о. + 9 жезли о.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 16:38

Много благодаря и на двете  ДА или НЕ - Page 17 156215 ДА или НЕ - Page 17 156215  Мис, Линд!
Ще изчакам поне до четвъртък или петък. Принципно до 20 дни от днес нататък трябва да прибера пратката,  мога да изчакам и до 1 август, но едва ли ще имам толкова търпение.
Мис, проблемът е, че обявената стойност е по-ниска. Така, по преценка на митничаря, пратката може да се отвори и да оспорват стойността на продукта и данъците, които се дължат.

Линд, Дявол + Императрица о. + 9 жезли о.- мисля, че момичето има основание да се съмнява. Има емоционална зависимост - той от нея или тя от него.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 18:43

Линд, ми те тези карти са си красноречиви,следи я
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeСря Юли 23 2014, 13:59

Frog, да не вземеш да отидеш днес за пратката?усмивкаПри Юпитер в съвпад със Слънцето, подкупа ще е огромен :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 08:51

Тароман, не отидох вчера, а и днес няма да ходя. Реших да опитам в петък. Да видим какво ще стане  ДА или НЕ - Page 17 800909Подкуп едва ли ще има, ама откуп със сигурност /ДДС/. Въпросът е дали ще е 20 или 200 лв. ей това е проблемът, а преценката е субективна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ДА или НЕ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДА или НЕ
Върнете се в началото 
Страница 16 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: