Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeПет Фев 28 2014, 16:47

Галантус бурни емоции, резултат от писмена комуникация или ухажване по телефон, също ухажор който не е докрай сериоЗен, прекалено мн думи
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeПет Фев 28 2014, 17:10

Blackmoon написа:
1) Това, което чувства той към нея
ДЖ(об)
9ч, 7ж(об), Справедливост
2)
В близките 3 месеца как ще се развият нещата.
ц Отшелник
6м, 4П, паж Ж доп , АЧ
Каква е причината сега да не иска да е с нея?
ц 8М
Звезда(об),РП, Маг
.....

Ето ОВ: по тези мои подредби.
Мъжът в действителност е имал друга, докато са били разделени, но не се е получила работата. А какво точно е станало направо ще цитирам жената, за да ви стане по-ясна ситуацията и как картите са я отразили.

Жената написа:
"Искам да ти дам обратна връзка веднага защото се случиха мн.неща през този ден/вчера/
Въпросния човек ми се обади и поиска да се видим за 5 мин.И естествено аз се съгласих/защото съм патка/ в момента в който влязох в офисът му той просто се нахвърли да ме прегръща и целува.И най странното е ,че той е човек който не показва никакви чувства/ зодия Козирог/страшно е прикрит.И през тези 2,5 год. връзка за втори път го чух да казва че ме /обича/и че иска да ме убие от глупостите който правим.Права си че и двамата сме мн. инати и никой не отстъпва на другия.И сега в крайна смеска съм мн. объркана и не знам какво да правя ,очаквам. Между другото не говорихме изобщо само се прегръщахме и аз си тръгна защото бях като шокирана ударена с мокър парцал. В момента не желая и да мисля защото съм блокирала чудя се дали да му се обадя /и какво да му кажа/може би ми трябва да помисля няколко дни не знам."
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeПет Фев 28 2014, 17:18

Ясно, ами успех пожелам, но с прави 6 м и 4 п и само един пж там- нищо сериозно не виждам като развой

В интерес на истината установих че справедливостта като карта никак не дава хладни чувства, а просто едно адско усещане за обреченост и че нещата няма как да се получат... Така че ок- не е безчувствен човека към нея но за другите неща мисля както и преди
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeПет Фев 28 2014, 17:27

LindaLI написа:
Галантус бурни емоции, резултат от писмена комуникация или ухажване по телефон, също ухажор който не е докрай сериоЗен, прекалено мн думи
По-скоро ентусиазъм виждам. На дама Чаши й трябва нещо да я "стопли"  Въпроси и отговори 3 - Page 6 262180
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeПет Фев 28 2014, 18:32

LindaLi написа:
Ясно, ами успех пожелам, но с прави 6 м и 4 п и само един пж там- нищо сериозно не виждам като развой

В интерес на истината установих че справедливостта като карта никак не дава хладни чувства, а просто едно адско усещане за обреченост и че нещата няма как да се получат... Така че ок- не е безчувствен човека към нея но за другите неща мисля както и преди

На мен не ми говори добре комбинацията между отшелник + 6м за любовни отношения. Говори или за раздяла, или за желание за раздяла и някакво отчуждаване. Но 4п пък пречи раздялата да стане, понеже  това е да си се вкопчил в някой здраво и да не можеш да го пуснеш. Макар, че може да става въпрос да си държиш на своята гледна точка здраво, но аз не я тълкувам така тази карта, понеже 7ж ми говори за някой който държи на своята гледна точка и е готов да спори, а 4п е някакво желание да притежаваш другия, да си го пазиш само за себе си, макар да не е така силно значението за обсебеност, както е примерно при дявола. Също 4п ми говори за един застой, човекът се е вкопчил в нещо и си седи в това положение и не мърда.

Паж Ж и  Ач  говорят за някаква любов и страст, ама като че ли няма дълбочина на чувствата. И сякаш са емоции, които са нетрайни.
А значението което даваш за справедливостта е интересно. Аз я свързвах с премисляне на нещата и колебание. Ни може да значи и обреченост.

......

А за една позната изтеглих следните карти.

1)Какво чувства даден мъж към нея?
ц Ач
2м, 3м, паж жезли

Мисля, че човекът има чувства, които иска да отрече. Изпаднал е в апатия и се инати, не знае  какво решение да вземе. Чувства огромна болка, депресия и е отчаян, не вижда как може да излезе от тази ситуация. Има любов и страст, но  и болка, разочарование и конфликти.

2) Дали  той ще се свърже с нея и след колко време?
Дявол, 5м , 5ж
Тази комбинация ми е трудна да анализ. Мисля, че  има някакви манипулации, борби, страсти, подмолни действия май от страната на питащата. Може да има разговор, но той ще е като някаква битка, в която изглежда и двамата ще имат равностойни позиции. Ако се свърже с нея ще е след 5 дни или 5 седмици.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeСъб Мар 01 2014, 02:31

Блекмуун,на мен 5Ж на трета и като цяло жезли на 3та ми дават дни... Моля те,дай ОВ,ако той се свърже с нея да видим какво показват  мерси 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeСъб Мар 01 2014, 06:26

Ами дано да се свърже с нея, че да мога да дам ОВ, но самата комбинация някак не ми се вижда много добра, затова не знам, дали ще има развръзка.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeСъб Мар 01 2014, 09:59

На 3а 5Ж са ми показвали "Да"...
Да не би тя да го потърси и да се опита да го манипулира?
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeСъб Мар 01 2014, 16:31

И още един КК, който поне за мен беше интересен от последните дни. Въпросът е какви са перспективите за развитието на интимните взаимоотношения с определен човек.

1. Светът
2. 2 чаши
3. 9 жезли
4. Кралица чаши
5. 7 пентакли
6. 9 чаши
7. Колесницата
8. Паж жезли
9. Рицар пентакли
10. Отшелникът

Добро начало, добра основа и накрая 9 чаши и Отшелникът. Озадачиха ме тези карти...

Обратна връзка: отдалечаване поради други проблеми, излезли на дневен ред, които са много по-важни и приоритетни.


Последната промяна е направена от Tanya111 на Пон Мар 31 2014, 17:42; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 16:53

Има ли изгледи да се съберем с момчето ми?
Кулата, Крал Жезли, Звездата
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 17:03

Звездата на 3а позиция дава отговор "Да,на по-късен етап" ,но се надявам и другите да кажат какво мислят Smile  мерси 
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 17:06

Благодаря ти, а Кулата май не е много обнадеждаваща карта...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 17:08

заради кула и звезда-карти подходящи за нов с таро ... те казват нещо на теб,съпричастност.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 17:19

Кулата е на първа позиция и показва разрива в отношенията.
При подредбата с три карти: първата карта показва минало, втората - настояще,третата-бъдеще.
Като съвет мога да ти дам да питаш директни въпроси и да слагаш срок, за да можеш да проследиш картите и да разбереш какво точно са искали да ти покажат,например:
"Ще се съберем ли с Х. до три месеца?"
Обръщай внимание на коя карта цепиш,т.нар. карта - дъно, защото тя дава важна информация.
Записвай си тези подредби, датата, на която си ги правила, за да можеш да следиш за развитието на картите и , за да ги научиш по-лесно Smile

КЖ и Звездата - ще действаш,но действията ти ще дадат някакъв резултат на по-късен етап.  мерси 
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 17:24

Благодаря още веднъж Рени, ще последвам заръките ти  мерси 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 17:25

Моля! Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 19:29

Blackmoon- тълкуването ми на последните ти карти се припокрива с твоето.
Галюша- мисля и аз като Рени. Кулата показва може би, че имате с момчето някаква раздяла зад гърба си и все още процеса на лечение, включващ зарастване на раните не е приключил. Защото само със зараснали рани, може да осъществите ново пълноценно начало.

Таня

Цитат :
1. Светът
2. 2 чаши
3. 9 жезли
4. Кралица чаши
5. 7 пентакли
6. 9 чаши
7. Колесницата
8. Паж жезли
9. Рицар пентакли
10. Отшелникът

перспективи и тук има, но не осъществими в скоро време. В близкото бъдеще жената ще се отдалечи и затвори в себе си и всякаш ще вижда желанията си далечни и неизпълними. Ще е изпълнена с гняв, чувство на самота, застой и невъзможност нещо да направи. Тя има ясни сигнали за това, че има на какво да се надява с този мъж, но някак си изпълнението на всичко загатнато и обещано не е начертано чисто времево. Това води до ситуация- ни напред, ни назад.За сега жената трябва да се примири с това.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 21:05

Линда, съгласна съм се теб като цяло. Само искам да попитам по кои карти видя гняв и чувство на самота?

Аз виждам страхове, подозрителност, защитна позиция, неяснота, нетърпение. Вероятно дори оттегляне от ситуацията по Отшелника като контрапункт на Колесницата. Гневът може да се появи вследствие от това, но поне по тези карти, не го виждам. Невъзможността за действие при мен, обикновено се показва с Обесеният, Колелото на съдбата, 8 меча, 2 меча, а гневът с Рицар на мечовете, 5 меча. Може и нещо друго да има, но в момента това се сещам. Определено по-скоро виждам оттегляне поради липса на търпение да се изчака развитието.

----------------

А по картите момичето, което питаше дали ще се събере с момчето ѝ ми беше интересно дали момчето си ама друго семейство? Защо картите го показват като Крал жезли? Едната опция е, ако има друго семейство. Другата е, ако той просто е огнен човек, бързо действащ, бързо реагиращ. Или пък просто картите показват, че нещото, което се е случило между тях се е случило много бързо, те са действали прибързано по повод на ситуацията и сега им остава само да се надяват, че нещата някога ще се оправят. Честно казано, аз не обичам да виждам Звездата в такива гледания, защото особено в комбинация с Крал жезли може спокойно да означава, че дори и да има надежда, те няма да я дочакат, защото ще продължат напред.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 21:22

Кралица ч заобиколена от 9 ж и 7п
Колесницата, която среща ПЖ и минава през РП за да стигне в Отшелник

Цитат :
Само искам да попитам по кои карти видя гняв и чувство на самота?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 22:10

Все още не виждам гняв и самота.

Да не говорим, че това все пак е КК, което означава подредба с определени позиции, които означават нещо. Въпреки, че тук повече бих те разбрала в игнорирането на факта.

Както и да е. Явно всеки си вижда в картите някакви неща... И отново започвам да се питам какъв е смисълът изобщо да обсъждаме, като накрая стигаме все до този факт.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 22:21

Колесницата е много гневна карта, особено ако има заложени очаквания на Свят и 2 чаши, за да резултира Свят и 2 чаши в самотния Отшелник.
По това си правя извода, че проявлението на колесницата е точно гняв, защото за да се получи от Свят и 2 чаши усещане за Отшелник няма какво друго да е...но нека да видим как ще се проявят картите.

Пак уточнявам, че аз не виждам като цяло МНОГО тежка ситуация, перспективи има, но просто трябва момента да се изчака при тези двамата.

Всеки си избира дали да публикува подредбите тук и да иска дискусия. Аз лично се уча от чуждите мнения. По подредби които съм редила, често ми трябва допълнителен поглед. Често се е оказвало, че аз не съм достатъчно обективна и другите момичета тук са били прави за мои подредби.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 23:10

Черна луна написа:
2) Дали  той ще се свърже с нея и след колко време?
Дявол, 5м , 5ж
Тази комбинация ми е трудна да анализ. Мисля, че  има някакви манипулации, борби, страсти, подмолни действия май от страната на питащата. Може да има разговор, но той ще е като някаква битка, в която изглежда и двамата ще имат равностойни позиции. Ако се свърже с нея ще е след 5 дни или 5 седмици.
Дяволът е зависимост! Някой от тях двамата е зависим емоционално от другия и ще го потърси. За времето не мога да съм сигурна, но вероятно до дни.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 23:23

Таня написа:
1. Светът
2. 2 чаши
3. 9 жезли
4. Кралица чаши
5. 7 пентакли
6. 9 чаши
7. Колесницата
8. Паж жезли
9. Рицар пентакли
10. Отшелникът

Добро начало, добра основа и накрая 9 чаши и Отшелникът. Озадачиха ме тези карти...

9 чаши и Отшелникът, а между тях Колесницата..... дърпаш юздите и отиваш в посока 9 чаши, ако ги дръпнеш в другата си право при Отшелника. Интересни ми са тези две чаши - много ниска карта за любов върху една огрооооооомна нагласа.../Свят/. Не виждам кой знае каква перспектива, а ако се случи то ще е едностранна. Мисля, че питащата няма да е удовлетворена от избора си след известно време.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeПон Мар 03 2014, 00:56

Въпрос: какво изпитва даден човек към мен? Имали сме отношения в миналото.

ц. Отшелникът

8 чаши, Асо Чаши, 8 мечове (д. Кралица Чаши)

Вижда се липсата на комуникация, но предполагам има останало някакво чувство с тези чаши (без да броя Кралицата Чаши). Какво мислите?


Последната промяна е направена от Calantha на Пон Мар 03 2014, 00:58; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeПон Мар 03 2014, 00:57

А по картите момичето, което питаше дали ще се събере с момчето ѝ ми беше интересно дали момчето си ама друго семейство? Защо картите го показват като Крал жезли? Едната опция е, ако има друго семейство. Другата е, ако той просто е огнен човек, бързо действащ, бързо реагиращ. Или пък просто картите показват, че нещото, което се е случило между тях се е случило много бързо, те са действали прибързано по повод на ситуацията и сега им остава само да се надяват, че нещата някога ще се оправят. Честно казано, аз не обичам да виждам Звездата в такива гледания, защото особено в комбинация с Крал жезли може спокойно да означава, че дори и да има надежда, те няма да я дочакат, защото ще продължат напред. написа:

Не е семеен, но не отхвърлям вероятността да е срещнал друго момиче... И наистина раздялата беше много неочаквана, внезапна като гръм от ясно небе, без причина дори... все още пазя надежда за нас
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeПон Мар 03 2014, 05:42

Каланта- обичал те е много и все още дълбоко в себе си страда за теб.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitimeПон Мар 03 2014, 08:53

таня написа:
А по картите момичето, което питаше дали ще се събере с момчето ѝ ми беше интересно дали момчето си ама друго семейство? Защо картите го показват като Крал жезли? Едната опция е, ако има друго семейство.

*другата е влияние на мъж,изявен като родител. може момчето да става баща,може баща да не желае връзката им...
*лично аз казах че картите са типично за начинаещи с таро-звездата си е звазда при тях. именно затова го написах,вярно че момичето го каза,ние трябва да го отбележим и този факт ... обикновенно чаши,и големи аркани в крайности ще има,които са мост за нея.
за това казах-те са съпричастни с нея. просто дават кураж на питащия...могат да станат и безпощадни,ако звездата отмине,а кулата се скрие в някой меч,и справедливост,умереност,отшелник...но това са стъпки от избор...

дали съм права?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 6 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: