Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next
АвторСъобщение
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Мар 26 2014, 17:00

Благодаря Рени ще си помисля над тълкуването ти  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Мар 26 2014, 17:15

Момичета, един човек ще се появи ли отново я живота ми пре април, искам да събера още мнения

ц. Крал жезли

Об. 7п 6 меча 9 чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Мар 26 2014, 18:28

мисля че да
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Мар 26 2014, 19:32

да ще се появи
Върнете се в началото Go down
thundergoddess
Наблюдател
Наблюдател
thundergoddess


Female Cancer Брой мнения : 29
Join date : 07.01.2014
Age : 32

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Мар 26 2014, 23:10

Той ще се появи, но според мен въпросът е повече колко дълго ще остане.  Въпроси и отговори 3 - Page 15 800909  Кралят жезли може да е с много горещи страсти, но те бързичко изстиват.

Обърнатите седем пентакли - в миналото нещо не сте се разбирали на база злободневни въпроси, може затова да сте се скарали и да сте прекратили отношения. 6те меча винаги се движат в някаква посока, не мисля, че много се застояват. С 9 чаши - хубав секс между вас може би, но за друго не съм сигурна. Smile
Върнете се в началото Go down
http://ezotg.blogspot.com/
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 04:58

Съгласна съм с thundergoddess. Човекът ще се появи, но не се очертва много да се заседи, все пак обаче появата му ще донесе хубави емоции.
ОВ: По моите подредби с бившия се оказа, че той наистина има друга. Дали е сериозно или не не знам. И решил да си запази добрите отношения с мен и да сме приятели, защото уж държал на мен. Обаче аз не съм сигурна, че имам желание, след като той е с друга, това го приех много тежко, макар че го очаквах по картите и други белези.

Ето какво попитах за него сега:
1)Какво цели?
КС, АМ, ДЖ
Тук мисля, че цели да прекъсне този цикъл от отношения, който се повтаря и да е с нея ДЖ е тя.
2) Какво чувства към мен?
9ч, Кула, 2ч
Странна работа. В миналото е имало хубави емоции и любов, сега обаче има разпад, яд и смята, че всичко е приключило, после обаче пак любов...  Въпроси и отговори 3 - Page 15 302820 
3) Какво иска?
КЖ, 6ч, РП
не разбирам какво трябва да значи...  Въпроси и отговори 3 - Page 15 302820 Може би това, че иска да сме приятели.
4 Какво ще направи?
Слънце, ДП, Дявол
Нещо май ще ме излъже, ама тази лъжа ще ме зарадва. Пак не ми е ясно Въпроси и отговори 3 - Page 15 302820 
Помагайте и вие мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 10:43

Благодаря момичета....аз харесвам като цяло 9 чаши, доста подценявана е тази карта... А за мен не е никак по- слаба от 9 п.. Не ми излиза често тази карта. Аз буквално я разбирам като празник за душата... Но ще видим.

Аз принципно не очаквам да се случи нещо такова, но други неща ми насочиха вниманието към този въпрос, ще дам ов
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 10:47

Блекмун този мъж категорично не те е забравил, но иска да ти прави на пук. Иска за сега да те накара да приемеш обстоятелствата и да влезеш в ролята на любовница....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 10:53

Ето тва е кп- някои каЗват безчувствен бил... Не е така. Иска да подчинява.

Тъндър- крал жезли не ми излиза също често в лични питания- последния път като ми се появи ми донесе сериозна връзка, ся не казвам че случая ще е такъв, но за мен той е мн сериозен крал
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 16:02

Обаче как да разбирам това какво ще направи Слънце ДП Дявол -дали не значи, че ще иска да прави секс с мен? Иначе този дявол често излиза за него. Аз реших, че е защото има друга, но може да показва и че ме лъже или иска секс  Въпроси и отговори 3 - Page 15 302820 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 16:04

или обсебване,Блекмуун
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 16:09

Да де- аз това казах- любовница... Приятели пеиятели но ще пробва да те прелъсти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 17:09

Блекмуун, какво ще направи?
По Слънце,ДП,Дявол - Ще се опита да те заслепи - това е целта- с думи и действия, които ще ти харесат,ще ти погалят егото, ще се чувстваш добре.Не знам по какъв начин и как,но ще се опита да те заблуди,че има шанс да сте заедно; ще се опита да те заблуди,че има чувства към теб; ще те накара да мислиш,че ти си била и ще останеш нещо много специално за него.. и всичко това, не само заради секса,но и за да си задоволи егото,че си "негова", че ще си на "stand by" - винаги,когато ти звънне и ти да си готова...Иска да знае,че те е подчинил.Че друг няма да погледнеш,че с друг няма да бъдеш- и не ,защото иска да е с теб,а за негово вътрешно морално удовлетворение и спокойствие,както казах... да си гали егото...  Въпроси и отговори 3 - Page 15 800909  Въпроси и отговори 3 - Page 15 800909  Въпроси и отговори 3 - Page 15 302820
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 18:59

Два бързи въпроса от мен:

1.Имам ли шанс за връзка с Н.?

Цепя на 7 пентакли  

Асо Чаши - Глупак- Рицар Пентакли


2. Развитие на нещата през април

Цепя на Рицар Пентакли

Смърт-Страшен съд-4 жезли

Търся обективни мнения, собствените ми емоции подвеждат.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 22:03

какъв е шанса момиче да започне любовна връзка в следващите 3 месеца.

ц. 3 пентакли

Отшелник - об. 5 м- 8 пентакли

Бих казала голям. Има си тайнствен ухажор от доста време, на когото май му е дошъл момента да блесне
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 22:09

Интересни карти за друга дама- същия въпрос:

ц. 4 п

Влюбени - об. Сила - Рицар меч

не харесвам 4 п за любов, показва прагматизъм...а останалите карти са страшно непрагматични и страстни..прекалено силни за повърхностни сексуални отношения, но пък не виждам връзка


Последната промяна е направена от lindaLI на Чет Мар 27 2014, 23:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 23:18

Магика- има шанс за връзка с момчето, категорично, да

През април би трябвало да се случи нещо важно, предполагам през идния месец ще се върне в живота ти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 01:23

LindaLi написа:
ц. 4 п

Влюбени - об. Сила - Рицар меч
Хем й се иска много, хем нещо все още я спира. Не знам как са при нея нещата, но сякаш трябва да преживее първо минало разочарование, за да е готова да отвори сърцето си отново  мерси
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 01:26

magica написа:
Имам ли шанс за връзка с Н.?

Цепя на 7 пентакли  

Асо Чаши - Глупак- Рицар Пентакли
Имат шанс за любовна авантюра, но някой подхожда предпазливо и прагматично, което поставя нещата в застой или по-скоро се случват бавно мерси Или друг вариант е да става въпрос за внезапно влюбване, което питащата иска да премине в нещо по-сериозно и картите да отразяват нейното желание.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 04:08

lindaLI написа:
Интересни карти за друга дама- същия въпрос:

ц. 4 п

Влюбени - об. Сила - Рицар меч

Обърната Сила ми прилича по-скоро на силни страсти без много чувства, като че ли си пази в сърцето някой в който е влюбена, но за сега колкото и силна страст да има към него няма да има връзка, защото той ще й откаже.

ц. 3 пентакли

Отшелник - об. 5 м- 8 пентакли


Ами за това момиче има шанс да си намери приятел. Някой от работата или ученето й  колега или приятел е възможно да си я харесва и да направи нещо по въпроса, за да я спечели.

Рени, по моя въпрос мисля, че си права. Мисля,че човекът ще направи нещо приятно, което да ме зарадва и да ми вдъхне надежда, но няма да е искрен, дали ще са сладки приказки или секс не знам, но нещо  не много почтено.

Ето и за него и другото момиче:
1 Какво ще бъде окончателното му решение за отношенията му с И.
ц. КМ
Обесен, 6ч, Кула
д 10ж

2 Ще се раздели ли с И в близките 3м?
Ц. 5П
Император, 9ж, 2ж
-  (карти поясняващи последната ДЖ, РП, Колесница)

Гледам няма да му вървят много добре нещата, ако не скъсат то ще има проблеми и сякаш чувства няма да има.


magica

Два бързи въпроса от мен:

1.Имам ли шанс за връзка с Н.?

Цепя на 7 пентакли

Асо Чаши - Глупак- Рицар Пентакли


2. Развитие на нещата през април

Цепя на Рицар Пентакли

Смърт-Страшен съд-4 жезли


Има шанс за връзка, но нещата ще станат доста бавно и трудно и крайното решение ще го вземе той и ще бъде това което иска. Но ако досега не сте имали връзка се вижда началото на нова любов и хубави изживявания.

Нещо е приключило вече, предстои голяма промяна преосмисляне на нещата, изясняване на отноешенията и откриване на ново щастие, което ще е нова връзка вероятно.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 07:10

Добро утро, момичета

Давате надежди и то големи. Аз се опитвам да навържа някак противоречията между картите и реалността...

Определено съм влюбената и с надеждите.
Н.е този, който в началото активно буташе всичко в тая посока, след което се дръпна и отказа. И се получи един много неловък луфт в отношенията. Сега имитираме общуване на повърхността, което мен не ме устройва, а него го поставя в небрано лозе.

Тегаво е положението, а тегавите положения са доста болезнени.
Затова съм се хванала за карти и знаци.

Собственото ми разчитане беше за резки, шокови обрати и проглеждане. Картите предсказаха и трудностите, и закучването. И да, Blackmoon, решението ще вземе отново той. Така както преди дни взе решението да сме "само приятели".Ей затова питам картите напълно ли е изчерпана ситуацията, явно не е.

То април не е далече, ще си покаже...Ама дупе да ми е яко Smile
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 11:35

Линда 10 написа:

2М(об)
Кула,ПЖ,ДМ

Какво иска от мен?
Глупак
6Ж,3П,ВЖ-всички обърнати

Какво очаква да постигне?
Маг об
ВЖ,КЧ(об),Дявол(об)


LindaLI написа:
Линда10....този да не би да е решил да се разделя от теб- за сега на това ми прилича...плод на някакво емоционално решение, нещо е решил че си му дотегнала, не иска да се чувства така подвластен на теб.


ОВ-
Тук явно наистина е имало такова желание и то е било породено от интрига.Казали са му нещо за мен,което не е вярно.След,което имаше скандал и изяснихме това.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 11:39

sugar написа:
И аз зададох същия въпрос като на Рени "Ще се запознаем ли с Х?"
ц.Смърт
Глупак,Слънце,Дявол

ОВ запознахме се,но аз бях инициаторът.Запознанството се случи в интернет.

блекмуун написа:
Така , че отговорът дали ще се се запознаете е "ДА". И запознанстовто ще промени значително теб или живота ти.
 Въпроси и отговори 3 - Page 15 698924 
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 11:43

Линда10 написа:
Картите ми за утре-как ще мине денят ми?
Луна
Императрица,6Ж,ДЖ


sugar6 написа:
Да ще пътуваш и според мен много хубаво ще си изкараш,ще бъдеш ухажвана и ще се чувстваш неутразима


OВ-точно така се чувствах  мерси 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 14:49

magica, сега като поясни нещата някак почнаха да ми се изясняват работите. Наистина показват, че ще имате отношения, но сякаш повече приятелски. Понеже  РП когато се е падал на мен в гледания обикновено е някакъв застой или пък мъжът иска само приятелство. Асо чаши ти се пада в миналото, значи тогава е възникнала любовта. А сега е глупакът, сякаш има някакво глупаво, несериозно отношение от негова страна, човекът търси забавения и несериозни отношения, сякаш, а ти ако искаш по-сериозни отношения той се е изплашил и е решил да станете само приятели. Няма дълбочина на чувствата му и отношенията. Хубави и приятини изживявания може да има, но той ще реши. Промяната (смъртта) вече е станала, предстои да вземе той окончателно решение с което да изясни нещата между вас. Като цяло ще има мир, хармония  и радост накрая, но дали ще значат 4ж любовна връзка или приятелство? Понеже 4ж могат да значат и просто едни добри приятелски отношения. Общо взето 4ж говри за приятни преживявания и все пак не е типично любовна карта.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 15:45

Добра ти е логиката, принципно съм съгласна с нея. Но Смъртта и СС са в подредбата за следващия месец. Според мен тогава ще падат камъни, някой ще си отваря очите, ще се трансформира, ще приключва или почва...

Ние в момента имаме "окончателност" уж...Обаче ситуацията при него наистина е Глупак, тая карта вече за втори или трети път ми излиза при подредба за него.

Малко като си поуспокоя емоциите, ще му направя една подредба за намерения.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 15:54

Магика според мен ще бъдете заедно на мен картите мн ми харесват
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 15 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 15 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: