Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 20:53

Галантус- за да излезнат 2 кралици според мен внимателно и дейлно нейният женски образ е разгледан.

Линда10- откровен разговор, дирекност, категорична позиция. Но не го прави.. така грубо или безцеремонно, нека просто да се вижда твоята принципност. Дай аргументи
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 21:03

Линда, тук ми се струва, че картите просто описват ситуацията, а отговор няма. Имаш възможност за избор, опитваш се да го намериш, да постигнеш баланс в някакви стари отношения, но едва ли ще успееш.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 21:03

Благодаря,Линд  Въпроси и отговори 3 - Page 17 156215
Да,Frog,много ми е трудно да се разбера с този човек.Опитвам се да балансирам,защото въпреки всичко не искам да останем с лоши чувства. На моменти ми идва да тегля майни,но в следващия се сещам/а и той ми го напомня/,че съм зависима от него и така....
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 03:59

LindaLI, тя му е показвала много пъти нежната си страна, но от него дистанцираност и някакво съревнование да се покаже, че е по-по-най...


Последната промяна е направена от Galanthus на Чет Апр 03 2014, 11:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 09:13

Ами Галантусче, понякога ние от собствената си позиция мислим, че всичко възможно сме направили и сме се показали по най- добрия начин. Излезне ли дм в питане за любов обаче често ми сигнализира за неуместно поведение на романтичния фронт на жена, често тя много иска да бъде обичана, но дълбоко в себе си е наренена и съзнателно или не играе отбранителна или нападателна позиция... Прави леки опити за нежност, но от вътре тя не я излъчва и за това се получава изкуствено и често тази жена бива отблъсната, именно защото се съмняват в нейната искреност в желанието в получи любов.
Мъжете си мислят ,че тя е една силна жена, която има цел. Иска да ги подчини. Така го разбират и за това реагират агресивно на тази кралица.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 09:34

Galanthus, просто още едно хрумване от мен - този човек намира жената за слаба и нуждаеща се от мъж (Кралица чаши, об.), също и неособено уверена в себе си и собствените си възможности (Кралица мечове, об.) и като цяло си почесва егото чрез нея (Слънце). Мен ако питаш, хич няма смисъл да се занимава с него.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 10:27

моля някой да ми дръпне карти дали М /мъж/ е във връзка  мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 10:45

артемис-теглих 3 карти
император-лудия-императрица
няма сериозна,официална такава.
има авантюра с повече от една жена.или просто не се отнася сериозно към жена с която общува,начални свалки...
интересно само големи аркани...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 10:58

благодаря ти Зуки. на мен ми се струва, че може да има нещо, но е само предположение
по тези карти ми изглежда влюбен - император и императрица все едно са семейна двойка и глупакът по средата ги свързва
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 11:06

На мен ми се струва,че има,все още са в началото,може би са на вълна флирт,но има определена жена в живота му.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 11:22

Благодаря ви за включването по подредбата. И двете мнения си имат резонност мерси 

Теглих за месеца в любовно отношение: обърната Жрица, обърнат Свят, крал Пентакли
Нещо недовършено с краля или ще се появи нов човек?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 11:43

По картите на зуки аз определено мисля, че има жена, мисля че е много влюбен и си мисли, че е открил човека за себе си.

Галантус, краля е конкретен мъж, нещата са в застой- липса на удовлетворение, за момента
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 12:12

Аз се обърквам малко като ми се пада дворцова на 3-та позиция, защото тегля минало - настояще - бъдеще и се чудя дали не е нов човек, а и не питам конкретно за някого в случая  мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 13:38

Дворцовата ако е дама и пита жена, ако въпроса е за любов без дама меч, развоя е благоприятен за жената.

Но виж при кралете нямам много наблюдения... Ако някой има ще се радвам да сподели
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 13:56

Пфф.. Сега чета Priania за крал п. Противно на много схващания тя казва, че появи ли се той в подредба прав значи , че в живота на жената ще се появи сериозен мъж и верен партньор или за мн дълги години или дори за цял живот. Бил верен, отдаден, мечтата на всяка жена.

За чувства значел истинска любов , която няма лесно да умре. Тя е на мнение, че този крал търси равностоен партньор и няма да се обвърже с груба жена или несериозна..

Различен поглед за  крал пентакли ...... Харесвам Приания....

Айде галантус цъфна и върза Smile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 14:11

Май ще започна да го харесвам този крал,защото на мен досега ми е показвал човек с прекалена гордост,който няма току-така да си покаже чувствата,даже на моменти ми изглежда груб и хладен като императора.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 14:18

Ами то зависи и от комбинациите... Ама на една приятека и излизаше за гаджето й, искаше да се жени за нея, но верно много властен... И аз намирам общо с императора
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 14:24

Все съм цъфнала усмивка Ама да видим, че е такъв застой... Въпроси и отговори 3 - Page 17 481290215
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 14:38

Аз също намирам, че има много общо с Императора. Крал Пентакли има властен, твърд и труден характер, голямо его, знае какво иска и как да го постигне. Точно както каза Линда -търси равностойна партньорка, търси най-добрата сред най-добрите.  Със силен естетически вкус, хедонист, не се задоволява с по-малко, отколкото смята, че заслужава. Много материален и обикновено добре печели, но и много чувствен, страстен, сексуален, изобщо всякакви физически наслади обича, трябва да са му задоволени всички сетива.... Все пак е Пентакли, земен знак, отговаря на знака на Телеца в астрологията, доколкото знам, а нали планетата-управител е Венера - любовта.
За отношения, за хора, които са във връзка показва отдаденост, високо цени жената до него и като цяло семейството си и се грижи много за него. Чувства се спокоен обаче, когато знае, че той е водещият във връзката и затова както някъде обсъждахме - Кралица Чаши е неговият тип жена, идеалната партньорка за него. Стабилен, верен и много качествен и отдаден партньор за взаимоотношения.
Но ако се пита  за хора, които са разделени, често показва безразличие, студенина, високомерие и няма да си мръдне пръста, няма да има действие от негова страна. Очаква другия да го търси и моли ако изобщо има отношение.
Но ако излезе за характеристика на съпруга ви примерно, си е направо 6-ца от тотото според мен, като все пак се имат предвид и другите карти естествено...


Последната промяна е направена от Calantha на Чет Апр 03 2014, 14:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 14:47

За отношенията ми с един човек се бяха паднали КП,ДЧ,8П даже Дид ми беше изтеглила тези карти-ами човекът изобщо както Каланта е написала не си мръдва пръста,абсолютно дърво,с изключително его,но съм решена и аз да постъпя като него,пък да видим тогава!
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 14:53

Той ако има все пак някакво отношение, ще е доволен ти да направиш крачка към него.. да му покажеш внимание, интерес, защото той смята, че ги заслужава по рождение. Тогава може да омекне и да стане много благ... нахранила си му егото и той ще е много доволен от това, ще има по-топло отношение. Но ако и ти нищо не направиш, не очаквай да се мръдне... даже да му се иска. Може да се мръдне ако реши, че иска сексуално задоволяване и няма друг подходящ наоколо.. тогава може и да те потърси и преклони малко глава (силно казано), защото Крал като него не може да е ощетен по никакъв начин, всичко трябва да е задоволено.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 15:00

Направих необходимото,за да му покажа,че не ми е безразличен,даже се учудвам,че изобщо направих крачка към него,защото съм страшен инат и егото винаги ми е правило номера,но явно съм си намерила майстора  :sm38.gif: 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 15:02

Ами по тези карти би трябвало да се съберете, да бъдете заедно, поне да започнете да излизате по- сериозно в някакъв момент...

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 15:09

Ами моят опит с него е този... хич не е лесен, но спечелиш ли го веднъж, е много верен, отдаден и стабилен партньор както написах по-горе. И ако си избрана от него може да се чувстваш поласкана, защото той много мисли и преценя и според него това, което той е избрал, е възможно най-доброто. Говоря по принцип Smile
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 15:10

Засега не ми се вярва,но пък нещата сякаш много мудно ще се случват с тия пентакли,но ще видим всичко е възможно.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 15:12

И аз мисля като Линда.... Според мен те харесва, има добри впечатления от теб, но изчаква нещо, той си е муден по принцип както казваш...Но е и добър стратег също така, може да му се върти нещо в главата....
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 15:30

:sm38.gif: ха сега де, описанието на Линда е страхотно, на Каланта също! Имах го точно тоя пример (въпреки, че мъжа беше зодия Скорпион, си беше чист Крал Пентакли)  Въпроси и отговори 3 - Page 17 402149 само, че от мен да знаете връзката между Крал Пентакли и Кралица Жезли е просто взривоопасна! Всичко е просто страхотно, защото и кралицата доволна от силния партньор и краля доволен от достойната партньорка, но като стане въпрос за водещ във връзката и - ВОЙНА!  :sm38.gif: 
Може би наистина Кралица Чаши ще му пасне идеално  Въпроси и отговори 3 - Page 17 302820
 
ПС: шугър, ти преобладаващо на коя дама се опреличаваш (казвам преобладаващо, защото всяка от нас носи по малко от характера на всички дами)?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 17 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: