Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 06 2014, 09:43

абе според мен не го прави, СС често показва хладнокръвно отношение..ще се разочароваш нещо.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 06 2014, 11:44

аз и без това се отказах вече,така сметнах за добре
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 06 2014, 12:11

появявала ми се е в питания смърта,и СС-и нищо,бавна работа,края си е край,ма е едно туткане,затваряш си очите за истината,и се криеш в оправдания-уж за по-добро...

някои хора казват-ела зло,че без тебе още по-зло....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 06 2014, 16:36

kamikadze, ако приемем, че Обесеният покровителства 10М, защо рицар пентакли да не означава, че отива при нея с пръстен и със солидни аргументи, които ще и допаднат?усмивка 
sugar6, по транзитите си оприличена на млада дама, домашарка, обичаща сигурността. Може би си изпуснала една страстна връзка непризнавайки пред човека чувствата си. Интересно би било ако си водиш записки да видиш какво си правила на 5-ти юни, 25-ти юли и 28.7, дали са били по-специални за тебе дниВъпроси и отговори 4 - Page 6 402149
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 06 2014, 17:08

АП(об)
2Ч,Влюбени(об),Звезда +СС

Ето още едно теглене на СС за отношения,но в комбинация със Звезда и Влюбени(об).От една страна 2Ч,която показва хармония,следвана от Влюбените(об),което е невъзможност за избор,след това идва надеждата,че все пак изборът ще бъде направен и накрая този СС...
какво показва според вас?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 06 2014, 19:03

Ако разгледаме комбинацията Звезда +СС заедно, означаваща като промяна носеща много позитиви, може да се говори за някакво дълготрайно обвързване. Само че не знам дали в тези обърнати карти няма нещо извратено, като това да е втори брак на всеки от съответната двойка, загуба на дете, заради Асо П об., обаче въпреки това предлагане на брак и т.нВъпроси и отговори 4 - Page 6 402149
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 06 2014, 21:20

Жената има предишни връзки,а мъжа е имал брак,да.За загуба на дете- тя има един спонтанен аборт преди години,но не от този мъж.Значи да очаква предложение за брак,така ли  :sm67.gif

Не знам защо,но тази карта ,СС, винаги ме стряска,когато я видя,без значение от колко позитивни карти е заобиколена.Става въпрос за съд и присъда,може и оправдателна да е ,но докато ти прочетат присъдата си все под напрежение.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 06 2014, 21:56

Звезда +СС заедно, означаваща като промяна носеща много позитиви! След като си дала две карти, да ги тълкуваме заедно май е най-добре усмивка Видя ли обаче как ги хванахме, че не са от вчера двамата хубостници?Въпроси и отговори 4 - Page 6 402149 Почвам вече да си вярвам и аз!:sm38.gif: Асо пентакли обърнато може да значи и брак по сметка ако някой от двамата е безбожно богат усмивка Обаче на мен ми се струва, че най-вероятно ще се опитат да се съберат напук на съдбата, незачитайки никаква логика, морал или принципи.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 06 2014, 22:02

Че той е "добра" партия ,си е едно на ръка  Smile  Струва ми се,че и двамата се използват,така да се каже-единия да не е сам,другия да не е гладен.И си прав-най-вероятно ще опитат да се съберат,а какво ще излезе от цялата работа... ще питаме картите по-натам.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 07 2014, 09:31

АП(об)
2Ч,Влюбени(об),Звезда +СС

Искам да поздравя Тароман за нюансите, които е хванал hallo 

Лично на мен тези карти доста ми харесват...ооообаче...Звезда на 3та в право положение често ми е показвала охладняване, отдалечаване, че един от хората се връща към стара любов от миналото.

При тези прогнозирам, че някой ще свири отбоя. Може би питащата.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 07 2014, 15:46

Цепя на 2 пентакли
Крал мечове/10 жезли/Колесницата
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 07 2014, 18:30

Двама мъже - една жена. Тя пита какви са чувствата на двамата към нея

Мъж1
4Ж/Слънце+Луна+10М

Приятно му е сякаш в нейната компания, харесва я, но с тази Луна едва ли ще предприеме някаква стъпка към нея. 10М пък ми идват или като недоизживяна от негова страна болка или, че в комбинация с луната, която ми стои доста неутрално тя ще се заблуди в чувствата му и ще се стигне до 10М. Надявам се да е първото.

Мъж2
2Ч/2Ч+9Ч+5Ж+6Ж(изпадна)

Така с този ми се струват по-оптимистични нещата, той я харесва, даже май с тези 2Ч е в някакъв начален етап на влюбване, може би очаква крачка от нейна страна (9Ч), те обаче ми се струват твърде различни по 5Ж и не само ми се струват, както се оказа имат доста различен начин на живот и не бих заложила, че нещо ще се получи, но изпадайки 6Ж мисля, че ще могат да се спогодят по някакъв начин единия ще победи сякаш или ще наложи начина си на живот или ще се споразумеят по някакъв начин и този конфликт, който съществува заради разликите няма да попречи...

Вие как смятате?
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 07 2014, 18:50

Дете на Хаоса:

1 мъж - Приятно прекарване заедно, крах накрая, двете Светила взаимно се обезсмислят. Няма на какво да се гради, чувства също няма да се появят.

2 мъж- Ще опита, ще се влюби, ще показва топло отношение. Съгласен съм, че са малко различни като светоусещания и интереси. Имат шанс да преодолеят проблемите си, чувствата ще са водещите.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 07 2014, 19:07

Сори, знам, че ви писна от каузата пердута, която чепкам, оообаче...

Казус: Поставен е пряк въпрос "Имаме ли все още общ свят?" Питат се картите ще има ли отговор и какъв ще е той?

Цепи се на Крал Пентакли

6 чаши- Крал Пентакли- Умереност

Типичен кон с капаци / Крал Пентакли/. Пресметлив и егоистичен. Всичко мери през кантара на собствените си потребности.
Неговият свят, неговото минало / 6 чаши/ - Коня с капаци / Крал Пентакли/ - Умереност накрая, която или няма да даде отговор на въпроса- отново! - или отговорът ще доведе до една временна раздяла. Т.е. общ свят аз не виждам тук.

А вие!?

Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 07 2014, 19:08

дете-сякаш вътрешно иска да бъде харесана от първия мъж,там е страха,там е интереса.
непонятното привлича.

понеже аз все по трудния начин,от зад на пред нещата се случват...си мисля-първия ми харесва повече от втория,и с моя късмет на опаки,ще кажа...лесното е при втория...

стига да иска лесното,че може да го обвинят и него в непукизъм ,който не разбира от дума като му кажеш''ко праиш при мен''...просто може да е кротък ,Човек.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 07 2014, 19:24

алекс,често идват 6 чаши при питания на това момиче...

няма да казвам някои неща които мисля,не е Времето...
ако се случи че те се забременят? по тая детска карта 6ч

крал пентакли не е кон с капаци,да сухар е това е моето мнение за него,но си стои на мястото...тепърва да го изграждат като характер...линда обаче казва за него-обичащ е.
така че за мен това е изграден характер,който има собсвено мнение за кое,как,кога...
спомням си че тароман беше казал тя да даде нещо
та ей на-жестта,знака ,жената трябва да даде,покаже,поиска (не да проси)...6чаши-са миналото.там се прави вземане даване...и картинката го изобразява даже...няма как да отсъди грешно краля.той просто е справедлив .

той работи ли.защото за мен този човек има отговорности към някой,нещо.привързан е към друг,не жената от подредбата...

и аз не виждам общ свят.различават се във виждането за света. умереността е компромис заради трета страна,страна която е повода за битките,споровете...има и друго важно нещо,освен половинката,и не може да се подели,лично е.

да,като са я карали,така ще я кретат-6ч-умереност. каквото каже краля.надали жената ще се примири с това.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 07 2014, 19:47

При мен КП идва като мъж в живота на жена, който няма намерение да излиза от там. А вътре ли е то той дели нейния свят, така че щом въпроса е дали все още делят общ свят, сякаш да. Но този свят, който е по 6Ч не е света, който тя се е надявала да имат. А Умереността накрая сякаш е някаква неопределеност в тези отношения.

Зуки, питащата по моите карти казва, че не дава превес на никого от двамата и двамата ги харесва еднакво.

Алекс много се надявам да няма започващи отношения с първия, които да приключват с крах, че голяма драма....после ушите ми знам какво ще чуят.

Това което аз и дадох като съвет е да си сяда на д*то при второто момче и да не се занимава с глупости. НЕ познавам първия, втория бегло доста интересна и философски настроена личност...много свободолюб и не много кротък...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 07 2014, 19:55

И двамата са хора с отговорности. И двамата работят. Има го тоя момент при него с пазенето на някаква строго лична територия, която е в основата на това да не е открит към нея. Има много неща, които не й е казал, не е избрал да й ги каже.

Тя трудно го разбира. Няма как да го разбира по-добре, ако той не й помогне. Това изисква да се говори, да се общува, да се търсят допирните точки, да се проявява гъвкавост...и за това е нужно желание, добра воля. Крал Пентакли отказва по калния начин тук. "Не участвам" или "Участвам, когато аз преценя, а не когато ти имаш нужда" си е кална формулировка, когато насреща си все пак имаш човек, който е уязвим откъм чувства. Да, И. не е желаният от нея Крал Чаши с неговата подхранваща и омекотяваща енергия, не е Крал Жезли с неговата експресивност и спонтанност при разрешаването на проблемните ситуации, в известен смисъл за съжаление на Д. не е и Крал Мечове, който пак ще откаже, но ще го направи ясно и веднъж завинаги.

Според мен Д.и си дава, и си показва достатъчно. Даже повече от достатъчно, като го виждам той какво я прави в замяна. Ама пак ме замисли, Зуки. Каза вчера да й направя подредба на нея. Какво може да направи, за да си помогне в тази връзка.

Да, харесва ми идеята. Мисля, че Висша Жрица в случая ще даде яснота.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 08 2014, 00:16

ОВ: Отговор не й се даде, а Кралят Пентакли да си стои в самодостатъчната сухарщина.

Коментар отстрани: Тепърва ще схваща какво точно изгуби Smile
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 08 2014, 01:24

И преди утре да ме е попитала Д. / а тя ще го направи/ -ето две подредби за неговата реакция, като изведнъж открие, че тя повече не му е даденост, с която е свикнал.

1.Каква ще е първата му реакция до края на тази седмица?

Цепя на 5 чаши

3 чаши-4 чаши- Колело на Съдбата

Възможно е тоз пън да го изживее доста бурно и след дъжд качулка да отприщи емоциите. Ще се чувства изоставен. Криво ще му е. /5 чаши/. 3 чаши му предлага забавления, приятно прекарване с други хора -ще се поддържа зает известно време. Само че 3-ката чаши не балансира нито болката по 5-ицата, нито следващата 4-ка чаши. Там го пращат в манастира да се кае и да си скубе косата. Накрая, преди да се е гръмнал, идва Колелото на Съдбата да му каже, че тези промени са за добро. Хепиенд. До 3 дена няма да има ритуално виртуално самоубийство със сигурност :-)

2.Дългосрочна реакция до края на месец август

Цепя на 5 пентакъла

Паж Жезли- Колесница- 8 чаши


5-тте пентакъла казват, че кой каквото си направи-цяло село не може да му го направи. Загуба и каръщина. Всъщност хора около него няма да липсват, нищо чудно да се появи и някаква нова романтична възможност/ Паж Жезли/. Колесницата ще му даде възможност да балансира емоциите си, той ще работи в тая насока- ще вложи самодисциплина и воля. По 8 чаши ще отхвърли миналото като наистина минало. Т.е. ако до края на август не се случи някакъв обрат между тях с Д. -един за друг ще останат минало.

Добре :-) Лека.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 08 2014, 09:09

Цитат :
Цепя на 2 пентакли
Крал мечове/10 жезли/Колесницата

Тук се вижда отдалечаване, в ситуация, в която е доста сложно и натоварващо вече да се съществува
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 08 2014, 09:12

Цитат :
Мъж1
4Ж/Слънце+Луна+10М
Дълбока история, много страдание, обич, отминало е, но я е забравил трудно.
Ако е нова история- разочарование от нещо, много я е харесвал, много се е впечатлил от нея, но нищо няма да предприеме


Мъж2
2Ч/2Ч+9Ч+5Ж+6Ж(изпадна)

Повече е основано на химия и сексуалност това привличане
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 08 2014, 09:16

Цитат :
Казус: Поставен е пряк въпрос "Имаме ли все още общ свят?" Питат се картите ще има ли отговор и какъв ще е той?

Цепи се на Крал Пентакли

6 чаши- Крал Пентакли- Умереност

При положение на много направени подредби и прогнози за бъдещето на двойката според мен поне такива въпроси са безпредметни. На мен тези карти нищо не ми показват освен едно- всичко остава каквото е било...то това не е и отговор на въпроса....просто има смисъл да се направят една две подредби и да се следи историята на двойката. Така се проверяват най- точно и значенията на картите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 08 2014, 09:18

Цитат :

Цепя на 5 пентакъла

Паж Жезли- Колесница- 8 чаши


в тези карти обаче се вижда категорично послание- човекът ще вземе окончателно решение за раздяла до края на август. не мисля, че нещата ще са приключили на 100%, но може раздялата и доста да продължи
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 21:09

ОВ и тук на първата ми подредба за реакция:

Каквото и да чувства, на повърхността- бетон. Не човек, а желязо, дето е писал Вапцаров.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 21:24

Блиц въпрос.

Предистория: Д.решава да тества почвата, защото й писва пасивно да чака в ъгъла и да си страда. 3 дни са достатъчно време за размисъл и тя временно активира профила си. Публикува невинен статус "Просто проверявам...да съм липсвала на някого, някой да има нужда от мен?"

Статусът е прочетен веднага, за има-няма пет минути И.влиза, чете и пак излиза.

Д. пита картите какво ще направи И. Ще има ли реакция до края на вечерта и ако да-каква ще е тя?

Цепи на Рицар Чаши

Рицар Чаши - Императрица- Асо Жезли


Рицарят говори за игри на въображението, мечтания хипотетичен любим, честите промени в настроението. И.ще има импулса да й пише. Ще схване намека. Императрицата в случая е Д...да, тя е все същата обичаща жена с нейното желание да е с него. Асо Жезли е силен импулс към нещо ново, нещо значимо, дава и сексуален порив към нея.

Синтезирана комбинацията дава добри шансове той да й отговори на "провокацията" и то доста страстно.
Ама като си знае тя с кого си има работа, нищо чудно картите да се окажат само Рицар Чаши - игри на въображението и мечта по хипотетичен любим, чиста проекция.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 21:50

Аз пак да питам,жена,дете при него...това асо,пак с мойта бременост,но дали пък след време...
И тук съвет да не прекалява, рицар чаши,с императроца и асож,да не и се идсипе нещо неповикано.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 6 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: