Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСря Окт 22 2014, 21:22

При мен не е показвал такива обрати. Карта за обрат при мен доста често се явява, колелото Smile
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСря Окт 22 2014, 21:25

Аз имам предвид не промяна в ситуация , а моето тотално преобръщане на виждането ми за нея.И тоя път не съм сигурна обясних ли добре Въпроси и отговори 4 - Page 28 826247
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСря Окт 22 2014, 21:29

Обясни, Тея, обясни. Но просто на мен нищо не ми преобръща, за това казвам, че на мен не ми показва обрати. Промяната на моето виждане, не на ситуация, доста пъти е излизала като Глупак. Като "да погледнеш през очите на глупака, за да видиш друг свят".
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСря Окт 22 2014, 21:32

Беше от типа ,както уж всичко ми е ок ,а изведнъж буквално стана с главата надолу...От този род преобръщане...Не е в хубав смисъл обаче...
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСря Окт 22 2014, 22:50

Моля за помощ. Тази комбинация от дявол о влюбени ме затруднява. Теглих карти , с въпрос какво мисли Л за нея. Паднаха и се

дявол, 4 меча и влюбените


Дяволът го приемам за изкушение, дали тя не е изкушение в очите на Л? Така ли да го тълкувам?


Последната промяна е направена от woman22 на Чет Окт 23 2014, 21:20; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 00:40

7 пентакли, 4 меча и обърната Жрица - очертава ли се секс по тези карти?

Стана ми интересно как ще се прояви обърнатата Жрица. До сега ми е излизала като хладина и болезнена дистанцираност, а и в горната подредба няма дейни карти.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 01:04

Galanthus , аз пак предупреждавам ,че не гледам с обърнати карти да не ме вземате съвсем на сериозно ,ама тая работа ми се вижда като нищо и половина пък за секс да не говорим...Сори
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 15:38

Galanthus,
7П са абсолютен пас. А и в комбинацията 7П + 4М - дълго обмисляне дали си струва да стане работата. ВЖ об. - студенина и огорчение.... :/
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 17:50

Здравейте, момичета SmileТеглих карти за една приятелка, която излиза с един човек, но има съмнения, че той все още се вижда и с бившата си, с която уж от няколко месеца не поддържат връзка, но се случва да се видят, защото са на едно и също работно място... А пък и ретроградния Меркурий допринася... Питахме - какви са отношенията им в момента -

ц. 6 чаши

6 жезли, Звездата, Влюбените

Ами според мен определено поддържат връзка и имат срещи вероятно даже.. Нещо се е възродило явно при тях. И с тези 6 чаши като основа - поглед към миналото и не само поглед май. А и тези три 6-ци - хармония и удовлетворение. Вие какво мислите? мерси

Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 21:46

Каланта, и според мен се виждат. Важното е обаче, че там чувствата не са угаснали. Много се колебае този човек какво да направи - дали да се върне или не.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 00:08

Каланта,
още картата не цепене май си подсказва, че още се връща назад в миналото или просто че тези двамата си имат общи спомени, връщайки се към тях. Има две шестици - те са спокойствие и хармония, т.е. нямат романтични взаимоотношения, а просто спокойна комуникация помежду си и се виждат. Той може би още таи надежди за техните взаимоотношения и желае да направи избор... дали да се върне назад или да продължи напред....
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 13:42

Девойка среща нов мъж. Тя пита:

Какво изпитва той към нея?

Цепи на Императрица

3 пентакли-Рицар Мечове-2 пентакли

Странно хладни карти, при положение че реално началото е повече от бурно между тези хора. Мога само да кажа, че идеята за връзка с нея фигурира в мислите на този мъж по Императрицата, той е готов да се бори за нея и да я защитава като един Рицар Мечове-влизайки в конкуренция, но общо взето засега тя е част от приоритети, а не приоритет. Той е човек с отговорности по пентаклите -обучение, пътувания, работа и се опитва да организира всичко така, че да намали стреса. Не му е лесно, всичко с времето си.

И тъй като в момента наистина е на път, тя пита дали мисли за нея:

Цепи на 4 мечове

10 пентакли-Дявол-Асо Жезли


Пътуването наистина е с цел да си почине и релаксира / 4 меча/. Нужно му е да подреди мислите си на спокойствие. 10 пентакли дава опорна точка в семейните връзки, материалния комфорт -приложимо към нея ми говори за някакво желание за градеж, за стабилност. Дяволът е изкушение, страст, непреодолимо привличане - комбинирано с Асото Жезли като ново начало, енергия, прилив на сексуална страст и не само... вече ми пасва на картинката с бурното начало и ухажвания. Да, бих казал, че мисли за нея, желае я и му липсва.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 14:51

аекс,дали пък мислите не звучат така"бремена?''.да мисли за нея.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 15:09

Абе много е рано да ги плодим и множим бе...Иначе да, защо не, Императрицата като благодатна почва да се посее и Рицарят Меч като активна сила...сее и защитава Smile

Иначе тая комбинация по която толкова се кълвете в другата тема 4 М-Дявол - най-общо аз си я обяснявам като активна неактивност. Мечовете в случая не бягат от Дявола, не се бият с него, по-скоро събират сили и ум за това, което идва напред.

При Woman имаше и Влюбени, което обясняваше и причината- избор и колебания.

Много врява бе , тебе коронясахме ли те за админ?
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 15:11

Алекс ти си като идваш, завърташ се и изчезваш... При теб постоянството изчезна...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 15:14

Колело на Съдбата -Маг.

Тука го има / Алекс/-Тука го няма /Алекс/.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 15:25

не,ще изчакаме звездите ... че гледаш днес какво става горе,такова и долу...четох на марги паскалева хороскопа.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 15:37

защо писах ''бременост'' заради асо ж,и императрица...
но с тези мечове,мира няма.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 23:16

AlexD, предполагам този мъж не е семеен. Ако не е, то има стабилност и страст в отношението му към нея, и желание. А тя много й се иска сякаш да е в позиция на Императрица.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 23:37

Съгласна съм в целия анализ на Алекс по картите, само това АЖ накрая много ме изненадва. Някакво вяло, самотно, стръчнало там .... би свършило някаква работа само ако Дяволът му даде сила на това зрънце. Иначе ще си остане само като розови сънища.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 11:06

Galantus, не е семеен. Императрицата ми седеше малко прекалено за тоя начален етап, но всъщност тя прави подредбата.
Иначе без нея щяхме да имаме чисто и просто един решителен, волеви Рицар Мечове- устремен към обучение и кариера с подкрепата на семейството си.

Frog, Асото Жезли на мен тук ми дава нужната доза огън и ентусиазъм. Ако ги нямаше тях, Дяволът можеше просто да си почива при мама и тате-изкушавайки се :-)
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 11:21

само една жена,която има готови идеи за тях двама , ще си го грабне момчето,защото ще си прав Алекс,ще си стои при мама.
което си е добре,някой двойки се обвързват сериозно,покрай бременост...

моя приятека попита таро за дъщяри...асо ж-беше на 3...и идея си нямаше че ще забременее,и ще се ожени заради това...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 12:35

Въпроси и отговори 4 - Page 28 531608

Какво изпитва към мен сега? (за бивше гадже)



7Ж. Асо мечове 7П

Иска разговори, иска изясняване ....
Задава си въпроса дали това, което е било си е струвало или не...
Иска да покаже сила, надмощие, че е прав...




Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 12:47

Общо взето да -иска да си получиш заслуженото / от негова гледна точка/, да си ти ги рекне нещата.

Нищо повече.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 12:57

Алекс, на въпроса какво изпитва мисля, че има сексуални желания към нея по Императрицата, притесняват ме комбинацията от 3П с 2П, тъй като може да показват трета страна във взаимоотношенията и че този мъж жонглира с две дами. РицарМ обикновено не включва чувства, а по-скоро само мисли...
А дали мисли за нея? Мисля, че да заради 4М - все пак оставаш сам с мислите си. Дявол+АсоЖ аз пак си мисля, че е на сексуална тематика.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 13:09

Не търсим чувства все още, търсим потенциали... Императрицата е потенциал. Това не е любовницата Жезли, не е жената с чувствата / Чашите/. Това е съд, в който слагаш нещо и виждаш след време какво ще се роди... И се грижиш...или не се, зависи.
Рицар Меч в случая разсъждава върху отговорностите.
3 п-2 п- не виждам грам любовен триъгълник в тия карти.

Но добро включване все пак, пък в сексуалното желание няма нищо лошо :-)
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitimeНед Окт 26 2014, 13:15

Е, Алекс всеки нали ги вижда и усеща нещата по свои си начин Smile 3п и 2п е предположение. Имала съм случаи, в които 3П са показвали трета страна. Пък и все пак, ако наистина е нещо много скоро, няма как да има чувства, има потенциал за такива както ти сам казваш Smile винаги в самото начало може да си се позамисляш за трета страна, докато нещата не са станали сериозни... а за сексуалните работи даже много добре, каквото и да си говорим винаги първо е сексът, после идват другите неща Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 28 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 28 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: