Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бъдеща любовна история (by love dove)

Go down 
+9
Зуки
Galanthus
Blackmoon
pelle
galiusha
zvezdichka
lindaLI
ivotania
DeTe_Ha_Xaoca
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
pelle
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeПет Окт 31 2014, 13:59

Момичета,

моля ви да ми помогнете с тълкуването на следните карти:

4 пентакли, висшата жрица (обърната), 8 пентакли (обърната)
крал пентакли, асо чаши, 9 меча (обърната)
умереност (обърната), обесен, кулата

Сигнификатора е колелото на съдбата. Асото беше 10-та карта от 30.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeСъб Юли 25 2015, 14:22

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Galantus... Shadowscape те харесват Smile  От първия път ми се получи при теб. Тъй като си казала или Кралица пентакли или Паж пентакли, прецених, че кралицата е по-удачния вариант. Именно тя се падна като сигнификатор така че честито, ще бъде наистина нещо ново (успех с правенето на карма Smile ) После излезе АЧ още в началоото на купчинката, така че ослушвай се оглеждай се може би до два три месеца ще се запознаеш с някого.

И сега една сълзлива историйка от мен.... Ако искаш някакво сериозно тълкуване с много ако, не разчитай, с тази подредба тъй ме тресе романтиката, че... не мога да мисля за нищо рационално Smile

Картите които изтеглих

ДП+10М+Обесения
6П+АЧ+Мага
9М+ДЧ+КМ

Ти (ДП) ще забравиш страданието (10М) и застоя (Обесения), ще се отдадеш (6П) на живота си и точно тогава ще срещнеш някой нов(АЧ). Някой интересен, мил, умен и съществуващ(Маг), за да те извади от кошмарите (9М) и да те потопи в собственото ти сърце(ДЧ) и както въздуха (КМ) е състояние на водата (ДЧ), така и той ще бъде твоето състояние.....
Година по-късно. Наистина бях в положение на 10М + Обесен и то доста време. Чак преди месеци се появи този Маг - сладкодумец обаятелен. Успя да ме омае, предлагаше и да ми е подкрепа в трудни моменти, да е до мен - въобще...толкова да знае какво да ми каже (направо не е истина какъв манипулативен е бил). Към него подходих като дама Чаши - мила, разбираща, чувствителна, разкрих се емоционално, но зад фасадата на Маг имаме един студен крал Меч, в чиито стени се сблъсках и дама Чаши се превърна в обърната, после обърната дама Жезли и накрая права дама Меч, което доведе до обърната Жрица - изпуснати силни думи. А той в обърнат Маг. Да ви кажа дама Чаши и крал Меч е трудна комбинация - незнайно защо мислех, че всъщност са идеална двойка. Кралят отряза комуникацията за изключително кратко време и това е. Дама чаши от картата гледа към крал Меч, но кралят гледа към себе си и не позволява на емоции да го занимават.
Обяснявам всичко това за да може да видите проявлението на картите в реалността. усмивка
Скоро ще ми е време за нова подредба Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 3473555709
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeСъб Юли 25 2015, 14:36

Всъщност ДЧ и КМ не са много добра двойка, ако не гледаме романтично на нещата. Въздух и вода не се докосват Smile те се претопяват едно в друго.
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeСря Сеп 23 2015, 01:36

Интересна подредба. По никое време вместо да съм в леглото, аз карти редя. Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 1329947235
Бях много въодушевена, че и двата сигнификатора излязоха още в първата купчинка, но до там.
После изчетох цялата тема до край, май никой, при когото подредбата се е получила, в крайна сметка не е дал ОВ Sad
Нищо, де. Надеждата умира последна... но според Стивън Кинг те докарва до лудост преди товаRolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeЧет Фев 11 2016, 14:12

Дала съм ОВ точно 2 коментара по-горе усмивка
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 13 2016, 16:19

Тази подредбба ми се стори твърде интересна и взех че я направих. Какво се получи: За сигнификатори избрах Дама меч /напоследък излизам като нея/ и ГА - Жрецът, която е картата на личността ми. Разделих колодата на три произволни купчинки, приблизително еднакви по дебелина. Най-високата карта от трите купчинки беше ДЖ. В тази купчинка присъстваха и Жрецът и ДМ, но първа излезе Жрецът, което означава според подредбата, че ще е някоя сродна душа. В купчинката присъстваше само 6Ч, което отговаря на човек, когото познавам и беше на 21-ва позиция от общо 31. Според начина на изчисление би трябвало да разбера кой е до 1м и 4 дни.../струва ми се невероятно всичкото това, ама така и така се хванах да я направя Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 402149    /
Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 38sAjNJGp41F3jGlNfK436
Имам известни идеи, които граничат с невероятното и ще съм много изненадана ако това се получи.
Ако следваме разказа по картинки, каквато е препоръката, се получава следното: Човекът има някои неща зад гърба си, обаче не са му достатъчни, очаква още нещо.Има един стълб, за който се е захванал, а зад гърба му има още два, за всеки случай. Ще трябва да почака, докато Умереността прелее, налее и балансира всичко, което е необходимо, защото онова фъстъче от Слънцето все още е малко/ като идея или потенциал/. Слънцето е заобиколено от чаши. Водата и топлината дават сила на семенцата и те започват да растат. Няма да мине без борба тая работа, но тя по-скоро е фитнес тренировка - човекът трупа емоционални мускули. Защо емоционални - не че жезлите показват емоции /въпреки че са огън/ а защото подредбата по принцип касае емоционален въпрос. Това естествено включва и отстраняване на конкуренция Twisted Evil  Така, стигаме до 6Ч, човекът отсреща предполага се е пораснал вече та може да се прави на мъж, на което другият човек/жената/ реагира като влюбена патица /ДЧ/ И после малко нещата отиват в интересна посока - момченцето от 6Ч се е превърнало в КЧ, но е и КП /бре, ще каже човек, че шестица от тото ме чака с този Rolling Eyes  И накрая 2Ч - харесва ми тая карта, харесва ми, дава идея за начало на нещо симпатично и топло. Сякаш нямат бърза работа. Пък и има опцията да стане или да не стане. Няма мечове и това не ми харесва. Няма действена карта.


Последната промяна е направена от Frog на Чет Мар 03 2016, 12:16; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 13 2016, 16:26

Фроги, съдейки по обратните връзки, които получих... на всички само периода им е излязъл Smile но пък при теб може да е друго Smile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 14 2016, 08:44

Дете, подредбата ми се видя интересна и затова я направих, но нямам кой знае какви очаквания, още повече, че не съм склонна да приемам никой завръщащ се. Малко дълъг е срока, но ще видим. А по твоя коментар разбирам, че освен Галантус никой не се е похвалил с реален резултат по нея.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 14 2016, 10:25

С линжери обсъдихме нещата на лични, тези дни. Но и тя каза, само периода. Обаче е нормално аз тогава бях решила понеже Шадоускейп ми седяха страшно захаросани, че ще захаросвам всички любовни истории Smile Smile Така че...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 14 2016, 18:27

Дете, аз пак не разбрах какво имаш предвид като казваш, че само периода е излязъл?
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 14 2016, 20:09

Фрог ще се опитам да обясня.Преди година и нещо Дете ми направи тази подредба, получи се след няколко неуспешни опита .От цялата подредба излезе вярен само периода в който се появи мъж, времеви, излезе месеца когато го срещнах и това че беше непознат.Така и не се получи любовна история , връзка- всичко приключи много бързо.За това си мисля че подредбата показва за мен запознанство, поява на мъж в живота ти, но не мисля че дава знак за връзка, може би само шанс, знам ли.
Мисля че определя период в който ще се появят любовни трепети, но не и нещо повече, поне според мен.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 14 2016, 20:12

Ахааа, ясно, ама нали все пак не само периода, но и появата на обекта е отбелязана. Както и да е, ще чакаме да видим дали има резултатност Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 402149 защото за никъде не бързаме  усмивка
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 15 2016, 08:54

Да ви кажа на мен също ми излезе вчера. Единственото, което се повтори, че справедливостта излезе сигнификатор. Периода , месец и 9 дни.
Другите карти сега ще се опитам да ги възстановя. Ето Smile

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 JJF9_ZFV7dHcLU-QDTPAr
Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Editor100x15
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 02 2016, 23:28

Дете, ново/и запознанства, но ти все още не си отворена към тях. Вътрешни противоречиви спомени, свързани с миналото, от които се опитваш да избягаш. 10П тук малко й се чудя - среща сред група/общност, която ще ти е приятна - усещане, че Светът ти е в краката. Но не виждам конкретна мъжка фигура...
___________
Ако някой има желание да ми тегли. Сигнификатор от ГА - Влюбените, а от малките се чудя паж Чаши или дама Чаши, а защо не и меч Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 642334 Която реши да тегли, може и сама да ме определи.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeЧет Мар 03 2016, 10:13

Галантус, в тая подредба не е нужна, конкретна мъжка фигура... все пак говорим за бъдеща любовна история, щом са излезли сигнификаторите значи фигурата по презумпция я има... ако искаш прочети отново обясненията за подредбата Smile А и слънцето само по себе си носи достатъчно мъжка енергия
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeЧет Мар 03 2016, 12:02

Дете, ако може би ли ми направила и на мен, ако се получи разбира се.Благодаря ти.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeЧет Мар 03 2016, 12:18

Дете, забелязвам повторения в моята и твоята подредба - Слънцето, 6Ч, 5Ж, 2Ч.... интересно е какво ще се получи при мен и дали изобщо ще се получи, защото освен 5Ж аз друга действена карта не виждам.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeЧет Мар 03 2016, 13:58

Хаха, Фроги при мен поне добре че 5-те жезли са след 2М Smile Но да видим Smile На мен в момента интересите ми хич не са насочени в тая сфера... ама...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 06 2016, 04:28

Щом така съм коментирала подредбата, значи така съм я усетила. Правилата не е задължително да ги спазвам безусловно. А Слънцето може да е мъжка енергия, но не смятам, че е мъжка фигура. Но няма да се включвам повече по темата.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 06 2016, 08:44

Аз пък си мисля, че точно на такива подредби с толкова много условия, правилата трябва да се гледат и спазват... но твоя воля... никой за нищо не е длъжен...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 06 2016, 11:37

Галантус, както знаеш тук всеки може спокойно да си казва мнението, а другите спокойно да го коментират,така че не се засягай. Интересното е, че в тази подредба, колкото и да се опитвам да избягам от формулата минало-настояще- бъдеще и/или желания - основания - действия, не ми се получава. За да се сътвори разказ по картинките, каквото е условието на подредбата, трябва да се включи времевото позициониране....
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 06 2016, 11:44

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Да ви кажа на мен също ми излезе вчера. Единственото, което се повтори, че справедливостта излезе сигнификатор.  Периода , месец и 9 дни.
Другите карти сега ще се опитам да ги възстановя. Ето Smile  

Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 JJF9_ZFV7dHcLU-QDTPAr
Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Editor100x15

Дете, твоята подредба ясно индикира появата на взаимни чувства и трепети с човек, когото познаваш. Вероятно отдавна се разминавате, защото е в твоето близко обкръжение и е възможно да е по-млад. Така или иначе, няма да разбереш кой е, докато не нахлуе в сърцето ти с взлом. Харесва ми последната тройка - удовлетворение, трепети и слънце Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бъдеща любовна история (by love dove)
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Любовна подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: