Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 6

Go down 
+22
Вера
Gabriela FA
woman22
Теодор
Artemiss
galiusha
zvezdichka
Teya
Galanthus
Frog
БабаВуна
La la
DeTe_Ha_Xaoca
Антония
Зуки
sugar6
vviktorova
lindaLI
Violet
oliv
Miss Bloom
CaPuHa
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
АвторСъобщение
Вера
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 13:26

La la, много сме, силни сме :sm38.gif:

За математиката и аз не знам какво да кажа, но правят впечатление и 7 мечове, и 10 жезли - все човек, който работи сам.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 09:15

7меча-време,време в което влагаме усилия,старания,време което сме готови да отдадем за да  стигнем до целта си.изследване,изучаване,проучване,запознаване.интелектуаен труд,може да показва математик-като професия.(7м,6м)-което е по-добре от 4п-би био сметкаджийско,призимено-7 си е хубаво число,но дърпа енергия.трябва да си насяно с  себе си,а си СС много на място е дошъл-с вяра,гупака-той е знак за новото,зеена светллина,свобода в избора
СС-глупака-си ти габриел,решението ,искането да се захванеш с нещо,което е значимо,нужно за повече хора.Може би сега е момента да се захваща именно тази дейност,как да кажа назрял е нейния момент,някой трябва да  прокара нещата-пионера...

7м-може да показва и че не си единствена,но и че си сама. добре е да си с съмишленици,но да си независима.то е въпрос на договор,статут-заради хляба,за който питаш.ако искаш печалба,бъди сам шеф,подчинени дал господ.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 09:17

вера мерси 
-да 7м-и математика-много застъпено е в друиди и уика колодата като изображение
Три карти 6 - Page 10 7ofswordsdc
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 11:04

Именно, Зуки, и аз тази колода съм ползвала най-много, а 7 мечове в нея (не знам за математиката, но) много ми прилича на Паисий Хилендарски. Даже сега с музея на восъчните фигури, който откриха в родния ми град, асоциацията е още по-силна:

Три карти 6 - Page 10 988298_10201633859429225_178546473_n
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 11:05

зуки* написа:
7меча-време,време в което влагаме усилия,старания,време което сме готови да отдадем за да  стигнем до целта си.изследване,изучаване,проучване,запознаване.интелектуаен труд,може да показва математик-като професия.
усмивка  харесва ми това описание - от къде е?
от друиди и уика ли?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 11:15

не Лала,така ми се подредиха думите(усещане) от въпроса,картите и Габриела
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 11:51

моя близка преживя шок,с пожар у дома и,към 5сутринта

има ли умишлен палеж
8пентакли-5пентакли-колело/ц.6пентакли

как е възникнал пожара
колело-маг-император/ц.5пентакли

по невнимание ли възниква пожара
луд-крал меч-2чаши/ц.дама чаши

мислех да ,има умисъл,като гледах комбинация първа...но някак се навързаха двете първи комбинации с третата.и май няма такова нещо.
макар жената да подозира мъж,то си е само нейно подозрения.
дама ч-крал м -/луд-2ч

май тя е направила,или ненаправила нещо за нейната безопасност.

ако някой има желание-може ида ми изтегли карти за този случай.
да разбера истината за този пожар(палеж), в дома на л.м.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 13:14

странни карти...50 на 50 съм. дръпнах ти карти. обаче и по тях не мога да преценя


има ли умишлен палеж
2 меча - крал жлези, 2 жлези
цепя на асо жлези

как е възникнал пожара
кралица жлези-4жлези-кралица меч
изпадна паж жлези
цепя на рицар пентакли

мъжът. който жената подозира ли е подпалил пожара
асо пентакли-смъртта-3жлези
цепя на 2 пентакли


по принцип гледам с обърнати, тук всички са прави.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 13:37

благодаря Артемис.
и на мен много ми странно

на въпрос-умишлен-да имаме асо ж,2ж,кж

може и да е с умисъл,нещо сложено РП, от ПЖ, нещото е РП, а пажа жезли е запалимостта,както и движението на подпалвача...
4жезли-огнище...а то се запали кумин на жената,когато печката не е била запалена

артемис написа:
мъжът. който жената подозира ли е подпалил пожара
асо пентакли-смъртта-3жлези
цепя на 2 пентакли
тук не мога да тълкувам
-ако тя не се беше събудила,смъртта щеше да е факт
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 13:46

да не би някой да я е подучил да прави нещо тогава?
как е възникнал пожара
кралица жлези-4жлези-кралица меч
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 13:56

Зуки, и по твоите и на Артемис картите не мисля, че е умишлен.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 13:58

Зуки, според мен няма някакви "злонамерени" карти, които да предполагат умишленост. Все си мисля, че 7 мечове, Рицар мечове, Дявол, нещо такова би трябвало да излезе, ако имаше умишлен палеж, а пък и кой е този човек, дето съзнателно ще направи подобно нещо. Слава Богу, че приятелката ти се е събудила, малкия дявол е било един вид...

За картите ти, струва ми се по-скоро като някаква доработка, някой нещо си е изобретил по комина или печка някъде, което не е сработило, както трябва. Поне на мен така ми се струва, но предполагам, че пожарникарите би трябвало да се произнесат по въпроса и ще се разбере.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 14:09

значи че на време се е събудила.
на време да види пожара,не навреме че е подала въздух,за да тръгне нещо ако е тлеело.

всъщност историята е битова
-в 5 се събужда жената,вижда че печката е загаснала,но стои дърво в нея.
разровила е пепелта,отворила е капаците на чудото,и чува тътен на огън
печката не гори,но чува огън...излиза на двора,вижда че комина гори,на върха му има огън от около метър.
видяла е съседа на прозореца,който е стоял без осветление в стаята.
огъня загасва,но остава топлината,и постепенното ''смъкване''на жарта по комина,до тавана на къщата...
с пожарогасител,с лейки вода в комина загасихме живата жар.но докато в 5,6,7 коминното тяло беше студено,в 8,9,10 не се пипаше от горещина...

ами след като пламъка е изгаснал,тя извикала по тел,друга комшийка.после се обади на мен към 7...извикахме сина и...но пожарна не извика,сега съжалява,защото вярва че мъжът-съсед е сложи нещо,не веднъж той с съпругата му са намеквали че пушека от този комин,би в техния двор...битово и зимно...само че сега  се плаши,да не я запая,и тя да не вземе да не се събуди....иди и кажи,че може сажди да са се запалили...и все пак,от горе на долу?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 15:44

Зуки, не е лошо тази жена да звънне на някой специалист или дори пожарната за инспекция на самия комин, защото явно има проблем с него. За да не стават повече такива инциденти, защото не е шега работа. Ако съседите са сложили нещо в комина, то най-вероятно ще се открие при проверка от компетентни хора.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Gabriela FA
Наблюдател
Наблюдател
Gabriela FA


Female Брой мнения : 31
Join date : 15.09.2014

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 15:50

Здравейте, момичета! Ако има някое момче, да се обозначи да не го обидя! Smile

Благодаря ви за отговорите! Това, което сте написали, и аз така го чувствам. Особено за 7 меча, съвсем по този начин имам желание да запазя в тайна, за да стане. Направих първоначално проучване, което много ме обнадежди, защото открих математическа зависимост между нещо доказано и това, което аз искам да докажа. Но това беше вчера. Вчера в деня на съня и дневната ми карта беше Асо жезли. Но нямах време да тегля по всичките въпроси, за което съжалявам малко, защото днес не съм в тонус. Теглих допълнителни карти и лошото е, че в един момент от тегленето така ми се доспа, като че съм под упойка. И картите, които теглих в това състояние не ми говорят много, и въпросите станаха едни странични и объркани...

Започнах будна и ето какво:
Цепих на Магьосника. (Това го чувствам като да съм в свои води.)
Като цепих се сетих, че не съм си разбъркала картите в двете посоки, но не исках да прекъсвам тегленето, та теглих само прави.
Ще се справя ли сама с предварителните проучвания? – Върховният Жрец (Ще се справя)
Ще успея ли да формулирам правилните хипотези? – Обесеният. (Колебах се повече от пет минути в това теглене и оттук нататък загубих тонус. Прекъснаха ми и по телефона. Обесеният го разтълкувах, че няма да ми хареса това, което съм открила. Или че знам, че на другите няма да им хареса. Теглих още две карти за доизясняване.) 9 меча и 6 пентакли. (Сигурно ще се разочаровам, ще преживея някакъв провал. После ще се появи помощ и подкрепа. Но това, което си мисля, е че просто бързам преди вятъра. Много му е рано на този въпрос с хипотезите, дори не съм почнала работа по темата.
После попитах, дали това, което искам да докажа, наистина съществува, и изтеглих Крал чаши. За мен е отговор Да.
Тука има няколко въпроса извън темата и накрая Някой ден ще успея ли да го докажа? - Рицар чаши. И това го разбирам като Да. Чашите ми се набиват на очи.
Колкото до математиката, на въпроса дали ще имам математици на разположение, дори и да не знаят по какво работя, изтеглих 9 чаши и това го разбирам, че въобще няма да ми трябват наистина.

Благодаря ви за вниманието! Да не ви отклонявам повече от новата тема.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 07:51

кои карти са ви показвали занимания с йога?
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 14:12

Искам да направя още един блог с Оракула на Равин - The Messengers, обаче тя е доста стриктна във връзка с копирайта и затова мисля да ѝ пиша и питах картите - да го направя ли?
излязоха Слънцето, Маг и 9 Жезъла - хубави са, но ще изчакам малко... надявам се да ми отговори положително, но 9 Жезъла някак задържат процеса...
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 14:34

Artemiss, аз не се занимавам с йога, но си мисля, че може би Обесеният може да я показва. Също така в една специфична колода, Gaian Tarot, 9 жезли много ми прилича на йога:
Три карти 6 - Page 10 Gaian-tarot-treeТри карти 6 - Page 10 Nine-fire

La la, заради Мага бих ти казала да го направиш, но ми се струва, че на така зададен въпрос картите по-скоро отразяват твоето състояние, отколкото да ти дават отговор. Мисля си, че би било по-добре, ако питаш как би реагирала тя, ако й пишеш.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 17:42

Благодаря, Вера усмивка 
може и да си права, така че конкретизирах въпроса
Как ще реагира тя -
8 Пентакъла, 9 Меча, Крал Меч/   2 Меча
Три карти 6 - Page 10 Image072 Три карти 6 - Page 10 Image043 Три карти 6 - Page 10 Image038

Три карти 6 - Page 10 Image050


по-скоро ще ме отреже тотално ако изобщо прочете мейла... по 2 Меча се чудя дали ще стигне до нея... но тъй като картите все пак са силни, предполагам, че ще има реакция.
Ще пробвам и после ще дам обратна връзка ако ми отговори Smile



Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 18:20

Ами заета е с нейни неща и едва ли ще й е до теб,така че да,май ще те отреже..
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 18:22

Според мен картите отразяват теб и твоето чудене по този въпрос. В крайна сметка ще вземеш категорично решение мерси
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeВто Дек 02 2014, 12:00

La la написа:
galiusha написа:
Има ли вероятност до края на следващата седмица да получа поне част от парите си?

3Ж/
Императрица-6Ч-СС

Императрицата изглежда съм аз... и май ще трябва да вадя тежката артилерия- СС, ама резултата... Три карти 6 - Page 10 617156
Да, по вторите две според мен ще ти се издължат, дори с всичките.


ОВ
До този момент нищо.... Sad
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeВто Дек 02 2014, 12:36

Съжалявам, мила... СС би трябвало те освободи от миналите неща... Може би заради двете големи аркани ще се забави във времето...6 Чаши, също е да оставиш миналото назад...
Вероятно Императрицата още не иска да пусне 6-те Чаши, твърде е привързана към тях, но все пак няма избор - със Страшния Съд ще има освобождаване от този проблем, просто ще видим, колко време ще му трябва...
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeВто Дек 02 2014, 13:43

И аз като La la ги виждам нещата с тази разлика, че под "освобождаване от този проблем" си мисля по-скоро, че трябва да ги забравиш тези пари. Дано не съм права.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeВто Дек 02 2014, 16:09

Благодаря мерси
Вера, за съжаление и аз имам такива опасения... дано греша...

Тези дни смятам да отида на едно събитие, попитах дали конкретен човек ще бъде там

АЧ/
4Ж-РМ-ПМ

4Ж е събитието и показва, че ще бъда там... Май и човека ще е там и с тези мечове дано не се изпоколим, ако РМ символизира него-ще се държи студено, дистанцирано... ох с толкова мечове май по-добре да не е там...
Върнете се в началото Go down
Теодор
Наблюдател
Наблюдател
Теодор


Male Taurus Брой мнения : 23
Join date : 09.10.2014
Age : 28

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 04 2014, 16:15

Ще ми прави ли проблеми една учителка ... ?

Благодаря предварително! Smile

Принцеса жезли; обърната 4-ка мечове; побърната принцеса мечове

Не и писна да ми прави интриги, а днеска ме заплашва, че щяла да ми намали оценката. Идваше ми да и обясня през къде ми е, но се сдържах. :sm38.gif: :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Теодор
Наблюдател
Наблюдател
Теодор


Male Taurus Брой мнения : 23
Join date : 09.10.2014
Age : 28

Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 04 2014, 16:23

обърната*, а не побърната. Не изключвам да е побъркана! Три карти 6 - Page 10 642334


Последната промяна е направена от Теодор на Чет Дек 04 2014, 16:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 6 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 6
Върнете се в началото 
Страница 10 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: