Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 6

Go down 
+22
Вера
Gabriela FA
woman22
Теодор
Artemiss
galiusha
zvezdichka
Teya
Galanthus
Frog
БабаВуна
La la
DeTe_Ha_Xaoca
Антония
Зуки
sugar6
vviktorova
lindaLI
Violet
oliv
Miss Bloom
CaPuHa
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
АвторСъобщение
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeЧет Дек 11 2014, 23:44

Ми нещо ще те постави в ситуация на силни желания и изкушения. Те май не говорят много ....
Обаче Смъртта и на мен ми говори на някаква промяна в плана преди тръгването. Дай ОВ после ♬
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 12 2014, 02:08

Дете ,
да и аз като останалите смятам с тая Смърт ,че може да има някаква промяна в плановете като цяло .Но на самото пътуване си мисля че ще се отдадеш на всички пороци :sm38.gif:  , които ти се иска Smile  .
Приятно изкарване мерси  и дай после ОВ
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 12 2014, 12:36

не виждам карта която да промени плана на пътуването да се сбъдне
може да се появи нов член към групата
или може да си имаш работа с ухажор
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 12 2014, 13:42

Аз все още смятам, че автобуса ще се счупи Smile
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 12 2014, 13:49

Дете,и аз мисля като теб,проблеми при пътуването,повреда,спукана гума и т.н.Наистина си вземи повече сандвичи усмивка Дано всичко да е наред. мерси
Ще чакам да дадеш ОВ като се върнеш. мерси
Весело да си празнуваш,от все сърце ти го желая!!! усмивка
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 12 2014, 15:39

Дявол ми е излизал и като разочарование. Само тази Смърт не знам, но не ми се вписва, нещо не ми допада.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 12 2014, 15:54

Само да кажа че смърт напоследък ми е излизала не за промяна а просто за нещо, което просто изчезва - умира. Но не е задължително на негово място да дойде нещо ново и по-хубаво .

Но има и друг начин да се тълкуват картите. В миналото се е случило нещо, което е предизвикало това пътуване - Смърт, след това е пътуването и след това е Дяволът - момент на силни желания, вътрешни терзания , но отвън да няма особена промяна или да се случва нещо, което ще успокои теб. Напротив, ще те държи под напрежение. Но това си е нещо, което ще си е само в теб. Не е задължително да засяга другите. Тази карта е лична !

Искам пак да ви кажа - след 2 години практика чак сега забелязвам че доста често първа карта в 3 карти ми излиза за миналото, 2 за сегашното и 3 за бъдещето. Така че помисли дали преди не се е случила тази Смърт, след която да е било оргазнизирано пътуването ?
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 12 2014, 16:49

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Е голям резил ще е, ама ще е забавно, тръгваме с колегите на банкет, пък къде в край на краищата ще се озовем, ще ви кажа след 2 дни Smile

Много се задълбочихте, залагам на нещо по ежедневно и не толкова дълбоко Smile ухажор, различна дестинация, счупен автобус...
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 12 2014, 17:03

Ами аз съм забелязала,че като излязат само главни аркани нищо съществено като събития не се случва.Така,че е възможно просто да дават емоционални настройки в случая. мерси
Върнете се в началото Go down
Gabriela FA
Наблюдател
Наблюдател
Gabriela FA


Female Брой мнения : 31
Join date : 15.09.2014

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 12 2014, 21:55

Какво да направя, за да се справя с изпитите навреме и отлично?
Цепя 5 чаши обърнати
5 меча обърнати, Слънцето обърната, 3 жезли
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 12 2014, 22:01

По картите виждам някаква блокировка, може би на витално ниво- по слънцето...спаднал ти е нещо тонуса. тов може да попречи на ефективното учене.
Трябва да си прочистиш главицата, 3 жезли го виждам като hiking,разходка сред природата- няколко часа- да се катериш, да слизаш....може би да раздвижиш и обърнеш това слънчице там мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Gabriela FA
Наблюдател
Наблюдател
Gabriela FA


Female Брой мнения : 31
Join date : 15.09.2014

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 12 2014, 22:42

Преуморих се и се задръстих - и главата, и графика. Нямам време за всичко, а е много. Слънцето може да е завръщането към удоволствието от ученето, а не ученето като задължение. Така мисля да го обърна. Мерси, Линда! Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 13 2014, 08:53

аз се съсредотичих върху 3 жезли за съвета- с всички тези обърнати виждам изхода по нея. Някъде в нея ли видя удоволствие от ученето?
Слънцето е свързано с удоволствие, наслаждение и енергия, но в момента това нещо е блокирано и трябва да се отключи по 3 жезли. Наистина в случая я виждам като физическа активност, но ако можеш просто да превключиш и да си кажеш- ок от утре ученето ми е удоволствие- ами супер, да.
Ако е така, защо питаш картите, просто действай усмивка  Всичко което правим трябва да го правим с радост и любов - вселенска истина.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 13 2014, 09:45

Габи, може и да не успея да те убедя да се разходиш няколко часа сред природата ;), но нека ти обясня от къде виждам физическата активност в 3 жезли.
1. самото изображение на картата
2. 3 жезли се управлява от слънце в овен

Останалите карти ми сочат една отпадналост, загуба на енергия и понижен тонус. Чисто на витално ниво липса на енергичност на организма. това може да се отрази на мисленето и мозъчната дейност.
3 жезли е прочистен мозък, възбудени са му всичките импулси, мисли бързо с лекота (овенската) мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 13 2014, 10:23

3 жезли не е ли умуването какво да прави, поне аз така го виждам. мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 13 2014, 10:29

За мен 3 жезли си е набелязване на цели и постигане на поне една от тях.Значи отговорът е изцяло в 3-те жезли-ясно определяне на желаните резултати и тяхното постигане без излишни емоции/5 чаши обърнати/,без притеснение/5 меча обърнати/ и без почивни дни и отпускане на празнична вълна/Слънце обърнато/.
Смятам,че ще успееш и ще се справиш много добре! мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 13 2014, 10:38

Galanthus написа:
3 жезли не е ли умуването какво да прави, поне аз така го виждам. мерси

100 % е и това.
Но аз вкарах и астро значението..а слънцето в овен хич не стои и не умува да ти кажа

Понеже тя пита за съвет- аз така го видях...тълкувам си Три карти 6 - Page 12 402149
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 13 2014, 12:08

това е от 6.ноември
зуки* написа:
днес научих ,че  едно момиче,освен че не ходела на училище,май не се е и прибрала у дома...бабата е притеснена,(род.са зад граница)

9жезли-колесница-имепратор ../ц.5жезли

корена на нещата е спор,разправии-така тълкувам по 5ж
колесницата-ядосано поведения,реакция на момичето,и взето решение да замине някъде.
император-тя самата е овен,а аз император го свързвам с овен или телец...пътува до император.може да е по-възрастен на години,но може и статут(брат,баща)
прикриване на следи-9ж,с това бягство,пренасочва умишлено мислите на другите над нов проблем.

помните този въпрос.
сега месец след тоя случай,бащата специално  идва да я вземе.защото  е изпусната работа...

теглих карти за това,причини да я забере

умереност-папа-5жезли/цепено на колесница

колесница и умереност-решението .пътуването . зад граница.крайно време беше.
папата-моралното,възпитанието.бабата.нещо чуто,нещо разбрано.
5ж-разправии
папа-5ж-бабата която не е била слушана от девойчето.повод също бащата и майката да вземат крайни мерки,за да има превъзпитаване(с колесницата си е наказание)

подозирам че е изключена и от училище.снощи бяха у нас,но не се повдигна повдигна темата по тоя начин,просто мълчаха.споменаха че момичето не се разбира с бабата.(истина ,но не детайлна)
папата,колесницата,5жезли-може би в някой момент да намекват за училище,учебен процес,възпитание.като в комбинация да показват и проблем именно там.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 13 2014, 12:30

Зуки,
мъдър и добър баща, разумно решение- Умереност- Жрец
решителност- колесница, ще се наложи със сила...това го мисля и по 5 жезли, може да има доста съпротива и драми от момичето. 5 жезли на последна често ми сочат големи олелии...и тази колесница в сянка..


Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Дек 13 2014, 12:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 13 2014, 12:31

калпазанка
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Gabriela FA
Наблюдател
Наблюдател
Gabriela FA


Female Брой мнения : 31
Join date : 15.09.2014

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 13 2014, 21:41

Да ви отговоря на вашите отговори! Smile Благодаря ви за включването на всички!

Паднал ми е тонусът наистина. И сред природата ми е много добре. Искам да ида някъде и няколко дни да не мисля, че горкият ми мозък! Много се радвам на ученето, голямо удоволствие ми е, защото си е моето нещо. Но уча два семестъра наведнъж и ми е малко оувър, заля ме вълната на домашни и изпити, и ми поизчезна удоволствието, защото почнах да се надпреварвам с времето.

Късно си осмислих картите (това е един от страничните ефекти на преумората). 5 меча обърнати е вътрешната ми борба кое по-напред. Слънцето обърнато - загубеното удоволствие (но не напълно, просто умората надделява над удоволствието). 3 жезли - много съм упорита, просто няма да ме спре нищо да се справя с това, което сама съм си поставила. И ще успея. Вече си взех два изпита отлично. Smile Остават само още 12. :D
Върнете се в началото Go down
Gabriela FA
Наблюдател
Наблюдател
Gabriela FA


Female Брой мнения : 31
Join date : 15.09.2014

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 13 2014, 21:46

И един друг въпрос да ви попитам. Гледах на едно момиче. Тя изтегли първата и втората карти и преди да изтегли третата, от тестето паднаха три карти и се наредиха сами след втората. Такова нещо не ми се беше случвало досега. Наредиха се с лицето надолу, подравниха се като останалите, като че аз да съм ги сложила така. И аз ги взех и ги сложих като втора тройка, а момичето си изтегли и третата карта. И гледахме двете тройки карти така - момичето какво си тегли, и картите какво искат да му кажат. Така ми дойде, не знам дали постъпих правилно. Дали не трябваше да ги оставя като 3-та, 4-та и 5-та и накрая да сложи тя 6-тата, тогава щеше да се тълкува по-различно. Вие какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 13 2014, 22:17

Всичко е вярно, както ви дойде и го усетите, ако сте ги записали, след време може да видите и други неща в тях и да вникнете по-надълбоко.
Върнете се в началото Go down
Gabriela FA
Наблюдател
Наблюдател
Gabriela FA


Female Брой мнения : 31
Join date : 15.09.2014

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 13 2014, 22:56

La la написа:
Всичко е вярно, както ви дойде и го усетите, ако сте ги записали, след време може да видите и други неща в тях и да вникнете по-надълбоко.
Благодаря, Ла ла! Smile
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 14 2014, 15:01

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Какво да очаквам от пътуването си в следващите два дни?

ц. ПЧ/ Смъртта+Колесницата+Дявола

Е страшна работа с тия големи аркани, да не ни се счупи автобуса с тая колесница и тази смърт Три карти 6 - Page 12 302820 хм....ще се запася със суха храна за 4 дни.... типично по телешки Smile

ДА ви дам ОВ... Не се счупи автобуса, не се озовахме другаде, но пътя беше счупен и сменихме маршрута... Нищо интересно в крайна сметка, нищо кой знае колко запомнящо се, добре прекарано време с колегите извън работна среда Smile
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 14 2014, 15:46

Смъртта+Колесницата винаги дават неприятности по време на път,така че това е най-малкото,което е могло да стане.Радвам се,че си жива и здрава и даваш ОВ. мерси

п.п.Дето се вика Дяволчето не е било толкова черно усмивка
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 14 2014, 16:18

Снощи теглих и аз 3 карти - какво ще ми се случи в дискотеката?

Дявол, 6 Чаши, 10 Меча

Начи Дявол и на мен като на Детето ми излезе за добре прекарано време. Нямах кой знае какви терзания на душата. Явно Дяволът има и тази си страна - свързана със забавалението /това ще го опиша в Таро теория/
6 Чаши е ясно -  половината дискотеката беше с бивши гаджета, бивши колеги, бивши секс партньори.
10 Меча - мина изкукуригалата приятелка на моята приятелка и аз от учтивост да я поздравя и тя се обръща с отговора - Шо ма ?
Усетих боденето в юмрука ми, ама нямаше как да направя каквото и да било, бях до охраната точно ... Та 10 Меча може да е като някаква неочаквано и грубо изказване срещу теб. Рязко е.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 6 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 6
Върнете се в началото 
Страница 12 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: