Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 6

Go down 
+22
Вера
Gabriela FA
woman22
Теодор
Artemiss
galiusha
zvezdichka
Teya
Galanthus
Frog
БабаВуна
La la
DeTe_Ha_Xaoca
Антония
Зуки
sugar6
vviktorova
lindaLI
Violet
oliv
Miss Bloom
CaPuHa
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 14 2015, 14:04

sugar6 написа:
Линд аз виждам усамотяване,обмисляне,нещо като да останеш сама със себе си,ще стигнеш до някакви изводи за живота си,иначе РЖ си е пътуване

аман от толкова осмисляне, това е годината на действието, рекла съм. цялата 2014- стоях, мислих и дървено си философствах, ще ми се този период да отмине вече
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 14 2015, 14:08

оф,Линд и аз съм в такова положение само мисля,философствам и накрая нищо,все едно съм с вързани ръце...и на мен ми се иска раздвижване,ама ще си почакам още...иначе за февруари при теб така ги виждам нещата...може би от март нататък ще има нещо повече
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 14 2015, 14:26

LindaLI написа:
аман от толкова осмисляне, това е годината на действието, рекла съм. цялата 2014- стоях, мислих и дървено си философствах, ще ми се този период да отмине вече
Мда, обаче ще мислим още, докато Сатурн окончателно не се раздели със знак Скорпион. Поне усещането ми е такова.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 14 2015, 14:29

кога окончателно Сатурн се маха от скорпион,той сега е в стрелец,ама май пак ще се връща в скорпион
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 14 2015, 15:09

Ще се върне втората половина на годината туто финито, ама като влезе в стрелец, няма да е по-розово...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 14 2015, 15:53

По- добре е в стрелеца, по- добре е. Стрелеца като цяло е бенефичен знак, понякога обаче е прекалено раздут, прекалено оптимистичен, разпилян. Сатурна може да му подреди къщата дето се вика, енергията е структурирана и целенасочена
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 14 2015, 16:24

ДА бе ама ми е в дома на комуникацията.... не че голямо значение има де, реално не съм изпитала огромни финансови затруднения тази и предната година в края като ми беше във 2-ри дом, така че надявам се няма да има нарушена комуникация като мине в 3-ти...
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 14 2015, 16:46

хич не ме кефи това, че ще е в стрлец заради квадрата му с уран. на фона на последните събития
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 14 2015, 19:47

Дете, няма да ти я наруши, ще ти я направи по- сериозна, с по- големи хора, ще научиш неща които са ти полезни. Трудности винаги има при сатурн- те вървят с кармичния ни път..за какво сме дошли на тази земя ако не е сатурн- и чрез него да си износим кармата....и като приключим с нея да се подготвим за ново прераждане. Трети дом не е тежък дом, влиянието му в кардиналните и неподв. Домове се усеща по- остро на сатурна...След като ти е минал през втори и ти е опозицирал осмия, сега за трети няма ама въобще от какво да се притесняваш... Освен ако нямаш предизвикателни аспекти и тн- винаги зависи

Артемис- ти си знаеш.. Ако нямаш знакови прогресии едва ли би могла да го усетиш стресиращо...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 14 2015, 19:55

имах предвид в глобален аспект. мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 14 2015, 19:57

При мен ще навлезе в 2,предполагам,че ще ми е една идея по-леко,отколкото като беше в 1,то тия 3 години ми бяха едни най-тежките обаче пък сега съм друга,научих важни уроци,но по трудния начин Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 14 2015, 21:07

О..сатурн през първи... Три карти 6 - Page 19 931243161

Артемис, Урана си стои в Овен, Сатурна движи през Стрелец...сигурно имаш в предвид квадрата с Нептун?

Да не спамим темата, де, но мисълта ми беше, че Сатурна влиза в по- добра обстановка и в знак, в който му е много по- леко. Сатурна не обича марсовите знаци, а Скорпиона е знак, който съдържа много предизвикателства...и на него не му е комфортно около Сатурна, щото нали няма по- голям шеф от Плутона и тн. Общо взето- ще си отдъхнем. А за ретро периода не се притеснявайте- най- трудното вече е минало, нищо непознато и което не сме го видяли няма да се случи през идните месеци на ретроградност.

пп- а относно квадрата с нептун, все пак нептуна екзалтира в стрелец и при квадрата ще има рецепция..не мисля, че ще е много страшно проявлението му...спирам, спирааааааммм
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeЧет Яну 15 2015, 01:25

Как да приема този отговор?

Кое от реакцията ми в спора е било неправилно според очевидец?

4п
Справедливост, Страшен Съд, 7 Меча

Комбинацията е много яка Сп+СС , ами 7м и 4п ?
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeЧет Яну 15 2015, 08:25

може би си била прекалено остра или си изгубила обективност /7м са последна/
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeЧет Яну 15 2015, 10:09

Незнаех че 7М е изгубване на обективност, но проверих и на друго място и там го пише ... Но може да показва че и съм мислила повече за себе си, за материални придобивки. Което си беше така де. Спора беше за това че 2 години аз търпя родителите на другото детенце да разполагат в шкафчето а за нас няма място никога. Та дечко отишъл и метнал ботушите в друго шкафче та ги търсих по другите . Бях бясна и удрях и трясках. Та питах щото губя контрол върху себе си и исках да разбера дали бъркам някъде. А може всъщност това да показва че губя мисъл в този момент от ярост.
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeЧет Яну 15 2015, 19:26

.


Последната промяна е направена от woman22 на Чет Яну 22 2015, 20:01; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeЧет Яну 15 2015, 19:30

Момче ме моли за помощ със съвети. Дали ще успея да съм полезна?

обърната 2П, обърната 7П и Отшелник

Отшелникът ми дава надежда в тази насока. Или може би картите описват него, търсещ отговори.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeПет Яну 16 2015, 15:02

Мисля, че чрез теб ще осъзнае (открие) нещо сам друго няма да се получи.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeПет Яну 16 2015, 15:23

Галантус написа:
Момче ме моли за помощ със съвети. Дали ще успея да съм полезна?

обърната 2П, обърната 7П и Отшелник

Според мен ще успееш да му помогнеш,но внимателно прецени съветите си към него,ще си му от голяма помощ.Ще преобърнеш представите му за нещо,за което се опитва да вземе решение или ще му дадеш вярната насока. мерси
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 12:41

Здравейте,
Имам 2 въпроса от чисто здравословен характер. И тъй като съм чувала, че Таро дава най-точни отговори при въпроси за здраве, а аз не съм тълкувала често подобни, ще ви помоля за помощ.

1. Ще се справи ли сестра ми с алкохолната си зависимост?

кула, рицар чаши, 6 пентакли.

Кулата е периодът на борба, на всичките отричания, криения и нарушени обещания, адът на самозаблудата, рицар чаши я виждам като нея. Тя е емоционална, сякаш неразбрана изпълнена с мнго неща, които иска да каже. 6 пентакли дава шанс, който тя трябва да вземе за да се оправи.

2. Какви ще са резултатите от биопсията на баща ми?

8 чаши, рицар жезли, 10 жезли?

Тези карти хич не ми харесаха. Между другото 10 жезли ми е излизало като проблеми с кръстта и мускули, но това няма общо с въпроса. Да не би таро да ми показва, че проблемът не е там където го търсим, а именно в дископатията на баща ми?
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 12:49

Zoh ще се справи но само с помощ от близките.Ще и трябва вашата подкрепа, да и подадете ръка.
А за втория въпрос имам мнение но не ми се иска да го давам, доста сериозен е въпроса мерси Стискам палци всичко да е ОК
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 20:51

мъж как оценя дадена случка?
изпадна 6 пентакли обърната
цепя на Умереност
10 чаши обърната - 5 пентакли обърната - Колесницата обърната

ще предприеме ли нещо по въпроса?
8 жлези обърната - висша жрица - 7 меча обърнати. цепя на 7 жлези обърнати
не, май не му и минава през ум

отношенията м/у Х и У до края на февруари. /деца/
умереност обърната - Висша жрица обърната- 5 пентакли. цепя на 5 чаши
не добри. тази 5 пентакли накрая може и да дава някаква привързаност все пак макар и трудна. или е по-скоро един вид че по принуда имат контакти.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 22:48

Artemiss написа:
мъж как оценя дадена случка?
изпадна 6 пентакли обърната
цепя на Умереност
10 чаши обърната - 5 пентакли обърната - Колесницата обърната

ще предприеме ли нещо по въпроса?
8 жлези обърната - висша жрица - 7 меча обърнати. цепя на 7 жлези обърнати
не, май не му и минава през ум

отношенията м/у Х и У до края на февруари. /деца/
умереност обърната - Висша жрица обърната- 5 пентакли. цепя на 5 чаши
не добри. тази 5 пентакли накрая може и да дава някаква привързаност все пак макар и трудна. или е по-скоро един вид че по принуда имат контакти.

Artemiss много ми се ще да ти тълкувам, обаче не умея с обърнати.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 23:04

Artemiss написа:
мъж как оценя дадена случка?
изпадна 6 пентакли обърната
цепя на Умереност
10 чаши обърната - 5 пентакли обърната - Колесницата обърната

ще предприеме ли нещо по въпроса?
8 жлези обърната - висша жрица - 7 меча обърнати. цепя на 7 жлези обърнати
не, май не му и минава през ум
отношенията м/у Х и У до края на февруари. /деца/
умереност обърната - Висша жрица обърната- 5 пентакли. цепя на 5 чаши
*Някой се чувства ощетен в тези отношения, сякаш дава повече и получава малко в замяна. Не е щастлив, самотен, фрустриран.
*Прибързани действия, оттегляне, може и да свали картите, но като цяло сякаш нищо съществено.
*Отношенията между децата - те не могат да се спогаждат, различни характери и разбирания. Охладняват и се дистанцират. Чувстват се изоставени. мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeНед Яну 18 2015, 01:46

Artemiss написа:
мъж как оценя дадена случка?
изпадна 6 пентакли обърната
цепя на Умереност
10 чаши обърната - 5 пентакли обърната - Колесницата обърната
Смята, че не получава това което заслужава и  иска, дал е повече, а не е получил нищо, опитва се да търпи това положение и да прави компромиси, но е  огорчен, ощетен и смята, че нещата изобщо не вървят, обиден е.

Цитат :
ще предприеме ли нещо по въпроса?
8 жлези обърната - висша жрица - 7 меча обърнати. цепя на 7 жлези обърнати

Не му се занимава, осъзнава нещата и сякаш иска да разкрие някаква истина, но не мисли, че си заслужава да се занимава и не знае дали така няма да сгреши.

Цитат :
отношенията м/у Х и У до края на февруари. /деца/
умереност обърната - Висша жрица обърната- 5 пентакли. цепя на 5 чаши
Неприятни отношения, някакво приятелство има, но сякаш принудително иначе има вършено доста неприятни и болезнени чувства.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeНед Яну 18 2015, 01:51

zoh написа:
Здравейте,
Имам 2 въпроса от чисто здравословен характер. И тъй като съм чувала, че Таро дава най-точни отговори при въпроси за здраве, а аз не съм тълкувала често подобни, ще ви помоля за помощ.

1. Ще се справи ли сестра ми с алкохолната си зависимост?

кула, рицар чаши, 6 пентакли.

Ще се оправи, но ще й е доста трудно и това ще е голямо изпитание за нея, затова ще й е нужна любов , помощ и разбиране от близките.

Цитат :
2. Какви ще са резултатите от биопсията на баща ми?

8 чаши, рицар жезли, 10 жезли?
За жалост нещата не вървят добре, но мисля, че ще се оправи, обаче и за него ще е много трудно.

Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitimeНед Яну 18 2015, 03:42

Х(мъж) ще ми даде ли всички пари които ми дължи преди да си тръгне?
ц Отшелник
ПЧоб, ДП, Луна
доп 8м
Мисля, че ще ме излъже и ще се окаже, че аз нищо не мога да направя? Mad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 6 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 19 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 6
Върнете се в началото 
Страница 19 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: