Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АвторСъобщение
Shopkata
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Сеп 09 2011, 19:34

Въпроси и отговори - Page 5 1268903644_pgyb3179_Ages-520005 Въпроси и отговори - Page 5 1268903507_nzqr1845_Ages-50024 Въпроси и отговори - Page 5 1268903492_umzl2462_Ages-50002
Кога (разбирайте ,при какви обстоятелства,какво трябва да се случи) , че мъж да ми даде това което искам?
Първото ,което ми хрумна е че, тогава когато от дребен шарлатанин стане истински манипулатор. усмивка Но сега това което ми прави впечатление,че от обърнатия император ,чрез 2 П се превръщз в Маг. Обърнатия Император = мъж с комплекси, и то много силни, да не кажа осакатен, чрез ..какво са 2 п тук ??? - става мъжествен ,зрял , спосбен на обмен,не единствено да получава както е при Императора (0) т.е. пак има израстване и вече способен на нормална комуникация.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСъб Сеп 10 2011, 10:54

Shopkata написа:
Ма Злато,аз не виждам да се държи дръпнато.Дето казваш,по-ми мяза на сватба.Да не е отишал някъде да сватбува...Как да го е страх ,като той си пътува на там... Не мога нищо да видя като отдръпване...ИЛи сеаг което ми идва на ум с Папата е че единият от двамата е семеен.,но отдръпване пак не виждам,макар и това. Има удоволстване.

За сега мога да кажа,че дръпнатоста на човека се изпарява,отваря се към жената,става по-мил.За сватба не знам,но удоволствието е голямо
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 29 2011, 16:54

Какво чувства мъж към мен?
Светът,Колесница,10Ч
Въпроси и отговори - Page 5 1251229392_egms7098_image300023 Въпроси и отговори - Page 5 1251229380_xzes1059_image300009 Въпроси и отговори - Page 5 1251229411_vujv2470_image300047
Ха сега де...
Върнете се в началото Go down
юлия алексиева
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 26.09.2011

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Сеп 30 2011, 10:51

Здравейте момичета не знам в коя тема да пиша и затова реших тук ,защото въпросът е любовен .Първо поздрави за форума мерси много интересен ,богат на теми ,дискусии и най -вече полезен Въпросът -с какви чувства е останал към мен Юлия ''я''колодата е 78 врати
Дявола,крал жезли ,стршният съд .Хубаво беше да кача и картите ,защото знам ,че в тази колода се гледат картинки ,но нещо не се справям с качването .
Моят коментар -Бил е като обсебен от мен силни сексуални импулси ,но и като бреме ,тежест от което трябва да се отървем искаме или не ,ако съдим по страшният съд аз ,обаче не знам дали картите не показват моите емоции дали пък аз не съм обсебената .
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Сеп 30 2011, 12:11

юлия алексиева написа:
с какви чувства е останал към мен

Въпроси и отговори - Page 5 Major111 Въпроси и отговори - Page 5 Wands110 Въпроси и отговори - Page 5 Major210


юлия алексиева написа:
Бил е като обсебен от мен силни сексуални импулси ,но и като бреме ,тежест от което трябва да се отървем искаме или не
Smile

И се отърва (Страшния съд) от тук правя извод, че няма чувства, човекът е започнал нов живот защото той така си поиска (КЖ)
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
юлия алексиева
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 26.09.2011

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Сеп 30 2011, 20:21

Джема написа:
Мисля че,си права благодаря за комнтара .Чак нов живот едва ли ,но и да е така ....Успех! всяко зло за добро така мисля аз .Убедена съм обаче ,че нямаме път заедно .Ето и мойте карти към ситуацията
Кралица жезли,кралица меч,страшният съд -наранена съм ,но това е връщане на зад няма .Съжелявам отново ,че не се справих с качването на картите .Благодаря за коментара още веднъж усмивка
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Окт 14 2011, 00:50

Ново въпросче-какъв е шанса любимият ми да се върне при мен?
Императрица,2Ж,ПажП
Въпроси и отговори - Page 5 1252652182_lrpc5267_a5e0ff1ba62d Въпроси и отговори - Page 5 1252652195_phas4379_5a3dcba4a1d1 Въпроси и отговори - Page 5 1252652230_mymj6340_f6ae94f7de73
Кажете вие как виждате нещата,аз гледам през розови очила и виждам шанс
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 15 2011, 15:23

zlatna30 написа:
Ново въпросче-какъв е шанса любимият ми да се върне при мен?
Императрица,2Ж,ПажП

Лично аз тук не виждам никакъв шанс.

Болезнена смяна на схемата (2Ж) любов, разбирателство, растеж, отношения (Императрица) и пасивност от твоята страна (ПП)

С други думи: Не можеш да повлияеш на болезнени промени.
Тази колода не ми позната, трактувах, като таро на райдера.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeВто Ное 22 2011, 23:16

Подредба взаимоотношения
Дясна колонка-жената,лява-мъжът

(1) и (2) - Показват мислите на страните свързани с тези отношения.
Това е нивото на съзнанието, нивото, къде страните се опитват да осмислят ставащото-Слънце+10Ч
(3) и (4) - Показват чувствата на партньорите.
Това е нивото на емоциите, показва също така надеждите или страховете-РицарП+Сила



(5) и (6) - Външната страна на нещата, поведението, което ни се демонстрира.
Възможно е да има разминаване между мисли, чувства и поведение-Глупак+Съд
(7) - Това, което характеризира връзката в момента. Всички останали карти е добре да се разглеждат свързани с тази карта-8П
Въпроси и отговори - Page 5 1251227609_ekah0843_image250021 Въпроси и отговори - Page 5 1251227630_prnn7705_image250047
Въпроси и отговори - Page 5 1251227654_wyya5077_image250077 Въпроси и отговори - Page 5 1251227603_mwpv2277_image250013
Въпроси и отговори - Page 5 1251227595_qoff8543_image250002 Въпроси и отговори - Page 5 1251227610_ukdz2115_image250022 7.Въпроси и отговори - Page 5 1251227650_vokq8168_image250073
Не ми се получи качването на изображенията както трябва,но мисля че се разбира
Изобщо не ми се връзват картите,нищо не схващам.Нищо не вдявам напоследък
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 23 2011, 09:58

Златна, знаеш ли зодията на мъжа ? Телец, дева, козирог ?
Още ще те помоля, качи 7 и 9 Пентакли, за да мога да ти обясня моето виждане на тази подредба.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 23 2011, 13:18

По подредбата на Златана- няма жезли и мечове.... И аз както Джема ,смятам,че мъжът е Дева по РИцар П , хем земна зодия и хем подвижна. Слънцето ми казва ,че той е способен да обича,склонен да се приспособява с 8 п към обстоятелствата ,но и е много непосотянена -Глупак,но пък обича предизивкателствата. Жената- 10 ч ми говори за смейство и семейни пречки в комбинация с Силата. Това са невъзможности от битиен характер или статут. Тя като поведение търпи някави сериозни промени.По силата мисля че се е опитала да сложи намордник на мъжа,но е осъзнала ,че това само утежнява обстоятелствата.Плаща си за грешките по 8п и излиза на чисто. Искам да кажа ,че жената пречиства и очиства нещо и тогава май нещата приемет нова посока по Глупака. Само да вметна ,че Глупака много често ми е излизал на любовни въпроси ,точно като карта на флирата обаче.Нищо повече от флирт.Но пък тук е в комбинация с Рицар П ,което би трябвало да е сериозно отношение ,вдъхващо сигурност.


Последната промяна е направена от Shopkata на Сря Ное 23 2011, 14:34; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 23 2011, 13:28

Shopkata написа:
.По силата мисля че се е опитала да сложи намордник на мъжа

Въпроси и отговори - Page 5 698924 Въпроси и отговори - Page 5 642334 Въпроси и отговори - Page 5 3032713799
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 23 2011, 16:54

Зодията е Кози рог.Ето ги и 7П И 9П
Въпроси и отговори - Page 5 1251227649_ducs9540_image250072 Въпроси и отговори - Page 5 1251227651_pafb5609_image250074
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 23 2011, 22:42

Златна, ето, как аз виждам подредбата ти:

Във нулева позиция имаш 8П за мен тази карта мост от 7П към 9П. Цифрата осем означава преходен период, преход към новата фаза, значи ще бъде тежко.
или ще минеш през моста и ще получиш блага или се отказваш и поемаш някакъв друг път.
Въпроси и отговори - Page 5 1251227649_ducs9540_image250072

човекът нещо си посеял, и за да получи някаква печалба Въпроси и отговори - Page 5 1251227651_pafb5609_image250074 трябва да работи, да се труди не зависимо как, физически или с главата си.

На мъжът му пада Слънцето в мислите, ако не този Рицар П, щях да кажа, че във връзката той е щастлив, но ако РП съвпада със зодията на човека, това означава, че мъжът има женски, пасивни, приемащи черти в характера си. Значи мъжът е много егоистичен, мисли само за себе си и не е готов да минава през "моста" (8П) не е готов за новия цикъл на отношенията. И за това свидетелства Глупакът, той ти го демонстрира, просто поема пътя си и няма да ти даде никакви обяснения.

За жената.
9Ч говори, че във стари отношения човек окрива в партньора си нещо, за което до сега не е предполагал, в стари отношения човекът отново се влюбва в партньора си.
Или представи си един мъж, който имал много връзки и много жени и изведнъж му се среща жена която не прилича на всики останали, тя е тази единствената, която му преобръща представата за жени изобщо.

Така и в твоята подредба, жената среща мъжа, за когото мисли, че той е човек на живота й (9Ч) и я удовлетврява във всички отношения и особено във сексуалните (сила). Но в подредбат ти жената също не може да възприеме преходния период на 8П и иска, жадува за промяна (Съд), на мен ми се струва, че жената не гледа напред, а иска да възроди отношенията.
Трактувах подредбата ти, като таролог на таролог.
Надявам се, че не съм те пренатоварила с моите философски Въпроси и отговори - Page 5 2609729247 изказвания мерси
На някакъв друг човек щтях просто да кажа, че мъжът не иска да бъде с тази жена, защото отношенията стават много сериозни и той няма желание да се грижи за някой друг освен за себе си и изоставя партньорката си. Жената иска да продължи тези отношения, защото обича този мъж и мисли, че той единствения и неповтримия в живота й.


Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 24 2011, 00:07

Джема написа:
Значи мъжът е много егоистичен, мисли само за себе си и не е готов да минава през "моста" (8П) не е готов за новия цикъл на отношенията. И за това свидетелства Глупакът, той ти го демонстрира, просто поема пътя си и няма да ти даде никакви обяснения.
Въпроси и отговори - Page 5 698924
Джема написа:
9Ч говори, че във стари отношения човек окрива в партньора си нещо, за което до сега не е предполагал, в стари отношения човекът отново се влюбва в партньора си.
Или представи си един мъж, който имал много връзки и много жени и изведнъж му се среща жена която не прилича на всики останали, тя е тази единствената, която му преобръща представата за жени изобщо.
Въпроси и отговори - Page 5 698924
Джема написа:
Така и в твоята подредба, жената среща мъжа, за когото мисли, че той е човек на живота й (9Ч) и я удовлетврява във всички отношения и особено във сексуалните (сила). Но в подредбат ти жената също не може да възприеме преходния период на 8П и иска, жадува за промяна (Съд), на мен ми се струва, че жената не гледа напред, а иска да възроди отношенията.
Smile Абсолютно точно
Shopkata написа:
Жената- 10 ч ми говори за смейство и семейни пречки в комбинация с Силата. Това са невъзможности от битиен характер или статут. Тя като поведение търпи някави сериозни промени.По силата мисля че се е опитала да сложи намордник на мъжа,но е осъзнала ,че това само утежнява обстоятелствата.Плаща си за грешките по 8п и излиза на чисто. Искам да кажа ,че жената пречиства и очиства нещо и тогава май нещата приемет нова посока по Глупака.
Smile така е,само не се знае дали нещата ще поемат в нова посока
Благодаря за коментарите,нищо не ми говорят картите в последно време затова и не взимам участие.Май ,май не е за мен Тарологията Въпроси и отговори - Page 5 396312
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 24 2011, 00:16

zlatna30 написа:
Май ,май не е за мен Тарологията


Shocked

Ти добре се справяш с картите, само сега преживяваш някакъв кофти, период понякога и на мен ми се случва нищо да не виждам.
Горе главата Въпроси и отговори - Page 5 947743
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 24 2011, 00:19

Джема написа:
На някакъв друг човек щтях просто да кажа, че мъжът не иска да бъде с тази жена, защото отношенията стават много сериозни и той няма желание да се грижи за някой друг освен за себе си и изоставя партньорката си. Жената иска да продължи тези отношения, защото обича този мъж и мисли, че той единствения и неповтримия в живота й.
Джема мерси -ми много точно си го казваш,това е горчивата истина
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 24 2011, 00:23

Джема написа:
Ти добре се справяш с картите, само сега преживяваш някакъв кофти, период понякога и на мен ми се случва нищо да не виждам.
Мерси,но едва ли ще отмине периода нищо да не виждам-май бях до тук с Тарото Smile
Върнете се в началото Go down
Liliya
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 19
Join date : 19.11.2011

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 03 2011, 23:05

Момичета, една подредба за отношения, погледнати малко едностранно. Колодата е на Уейт. Съжелявам, но няма да мога да сложа картинки

Въпроси и отговори - Page 5 105110801083108011032

( 1 ) - какво показва другият пред нас, маската, която е надянал, ако има такава-Кула

( 2 ) - това, което другият прикрива от нас, което не иска да покаже. Възможно е да няма съществена разлика между карти (1) и (2), все пак някои хора са достатъчно открити.-Жрица

( 3 ) - това, което другият би искал да получи от тази връзка, на което се надява-Сила

( 4 ) - това, което другият не желае, от което се страхува, което не иска да получава-Отшелник

( 5 ) - това, което другият мисли за нас, осъзнати цели и намерения. Ако тук има дворцова карта от същия пол, какъвто е пола на питащия - значи другият е тясно свързан в мислите си с друго лице. Карта с полът на този, за когото питаме показва, че той е прекалено вглъбен в мисли за себе си.-Колело

( 6 ) - това, което другият чувста по отношение на нас, неосъзнатите импулси, които го движат.Ако тук има дворцова карта от същия пол, какъвто е пола на питащия - значи другият е тясно свързан в чувствата си с друго лице-Умереност

( 7 ) - настоящето положение на нещата в тези отношения. Тази карта е много съществена и в нейния контекст би трябвало да се разглеждат всички останали. Ако тя показва, че отношения няма, всички карти за другия, всъщност вероятно не касаят нас като мисли и чувства, а някой друг или по принцип са някакви актуални за него неща в момента.-Маг

( 8 ) - това, което лежи по пътя на развитието. Негативна карта тук препятства отношенията, позитивна - помага. По принцип това е нещо, което трябва да се вземе под внимание, някакъв фактор, който оказва влияние. Любовниците

( 9 ) - вероятен краен резултат, така както вървят нещата в момента.-Глупакът

Пред мен показва инат, хладнокръвие, все едно нищо не се случва. Това, което крие е може би....привързаност към мен, има някакви очаквания, но не иска някой да го принуждава за нещо. Трудно ми е да разбера какво иска. Може би да контролира нещата, или под някаква форма да овладее своите си мисли и желания..... Страх го е да не бъде изоставен. Мисли, че нищо не зависи от него, а и не се опитва да направи нищо. По отношение на чувствата - картата ми е малко като - от пусто в празно. Намерил е някакъв баланс за себе си. Проблема е, че той трябва да действа, да преодолее страховете и скованоста си. Това, което му пречи е че все още не е направил избора си. А този глупак като резултат не ми допада. Малко ми е несериозен и инфантилен.
Върнете се в началото Go down
Liliya
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 19
Join date : 19.11.2011

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 03 2011, 23:27

И същите отношения с мое участие, колодата е пак на Уейт.

Гара за двама

Въпроси и отговори - Page 5 10511080108310801103

Тълкуване:


Жреца ми изглежда много добра карта за сигнификатор - отношенията ни се развиват, в положителна посока /надявам се/. Явно аз не го разбирам.....
Моите карти ги виждам бързички. Мисля за някаква промяна, обновление, емоционално съм настроена да направя завой в отношенията /и го правя/, но явно не трябва толкова да бързам. И засега като външни действия си оставам зависима от него Twisted Evil А той заникъде не бърза. Би трябвало да се пребори със съмненията и страховете си, обаче като гледам как е затъл с този обесен......
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 04 2011, 13:20

Лилия, дай схема как са наредени картите с цифрички. И втората подредба , ти сама ли избра Голями Аркани или така си излязоха?
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Liliya
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 19
Join date : 19.11.2011

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 04 2011, 16:36

За първата подредба незнам каква е схемата, ще питам. Иначе да - и за двете аз си избрах да бъде само с големи аркани.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 05 2011, 17:23

Liliya написа:
И същите отношения с мое участие, колодата е пак на Уейт.

Гара за двама

Liliya, тези двама имат ли брак и деца?
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Liliya
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 19
Join date : 19.11.2011

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 05 2011, 18:49

Помежду си нямат брак и деца.
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 05 2011, 19:34

Аз не се наемам да тълкувам подредби само с ГА- за мен нито са точни ,нито правилни, тези подредби.. И аз както Джема смятам че Папата дава индикации за семейни хора / поне единия от двамата/ ...и ще спра до тук защото всяко тълкуване по-натам би било неточно за мен.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Liliya
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 19
Join date : 19.11.2011

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 05 2011, 21:53

Някъде съм срещала, че когато искаш да видиш нещата по-далечко в бъдещето и по като цяло - тогава се реди само с ГА. Незнам дали успях да обясня правилно.
Сега се замислям, че незнам какви подредби е възможно да се правят с ГА. МОже би има значение дали са само три карти, или повече.....
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 05 2011, 21:59

От подредбата ви "Гара за двама" мога да кажа, че мъжът тази връзка няма да я почне, продължи, възобнови .....
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 5 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: