Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АвторСъобщение
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeСря Юли 24 2013, 23:36

Мерси,
ами аз не мога д ги изтълкувам.......или да опитам....Аз чета просто значенията им една по една от един сайт.
Глупака е ново начало,по детски чисто,9 мечове я дават като щастлива карта, 2 пентакли е материална...
Как да го тълкувам? Като ДА,ще срещна и ще има споделеност, ще стане внезапно и неочаквано,но после ще ми е трудно да съчетавам домашните си задължения,работата и виждането си с него и ще трябва да лавирам.усмивка 

Това разгадах аз.
А вие?
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 00:01

Според мен ти липсва ясна визия, представа за партньора, когото желаеш да срещнеш.
Така виждам Глупака от Таро, готов да рискува с всеки. Мисля, че на този етап нямаш силна нужда от партньор. Самодостатъчност по 9Ч. За една романт. връзка с идеята да премине в нещо по - сериозно, трябва да се отделя време, енергия, търпение...2 пентакли - намиране на баланс. 2 пент. може да показват и това, което търсиш в една връзка - споделени чувства, любов, уважение - ВЗАИМОНОСТ. Мисля, че Таро в случая не ти е дало отговор на въпроса. Но това е моята гледна точка. Лека вечер!!усмивка мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 00:05

по моему няма да има ново запознанство, Глупакът е в миналото, случило се е вече- ще жонглираш с настоящите мъже. Отново се вижда ситуацията от твоя КК.
Ще си ухажвана, ще знаеш, че си обект на обожание- но мисля, че тук става дума за настоящия ти партньор и този за когото писа в другата тема за трите карти.
Мисля,че около тях двамата ще се върти света ти до октомври/
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 00:13

Според мен съвсем безцелно ще си се шляеш, дори ще си се глезиш, а накрая ... 2 Пентакли ... днес видях в картата че водата зад човека е доста къдрава и буйна, и 2 Пентакли е балансирането между емоциите, балансирането между две, три или повече неща, които вършиш ... Аз тук не виждам любов. Последно на мен 2 пентакли ми излезе в годишната ми подредба за месец юни и тогава трябваше да балансирам между събитията, които ме връхлетяха. Нова работа, емоционалното ми състояние и смъртта на татко. Незнаех на къде по-напред да наклоня везната .... къде да вложа повече ...
Върнете се в началото Go down
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 07:10

Благодаря ти Маите,
значи реално,всъщност аз за сега не се нуждая от партньор? Картите го казват така ли?
Все едно съдбата все още не намира за нужно да ми прати човек?
Ако е така,добре.
Мерси много!усмивка
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 14:50

My_name_is_love, с този Глупак на първа позиция си мисля,че картите не са ти отговорили. Когато на мен ми излезе тази карта на 1ва, обръщам внимание дали не съм ги питала вече подобен въпрос, или пък, вероятно, сама знам отговора и един вид картите ми казват "Глупав въпрос", или си е чиста проекция. Но все пак обръщам внимание на подредбата- може и да има нещо интересно...
Глупакът, 9Ч, 2П...
Искаш, силно вярваш и се надяваш да срещнеш такъв човек. Променила си възгледите си и гледаш по нов начин на нещата.Решила си да се забавляваш, но 9Ч понякога показва,че се чувстваш сам сред хора...9Ч означава и да се молиш да го срещнеш, да се молиш да се случи нещо, което да ти даде поне знак,че има надежда това да стане. С 2П...за мен показва някакви колебания, все едно се чудиш какво още трябва да направиш,какво още трябва да промениш, за да се случи всичко това...
А това,което ми идва на ум като ги видя тези карти е... Излизаш с приятели,забавляваш се на макс и изведнъж изкачат 2-ма...и се чудиш какво да правиш, кой да бъде от двамата Smile/шегичка/ Smile
Картите, които са ти излезли са бързи, така че като минат 2-3 дни може да ги питаш пак, но според мен трябва да съкратиш малко въпроса,че и аз не го запомних ;) Кратко,точно и ясно SmileИ пиши пак, да видим какво са показали Smile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 14:55

Момичета, според вас, ще се подобрят ли отношенията ни с Д. до края на август- цепя на 7П, а картите са 3П,ПЖ,Рицар П...
Това,което си мисля е,че някой от двамата ще има предложение по работа и ще поддържаме комуникация, но...отново по работа ... и нищо повече... т.е само служебни въпроси...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 15:40

7 п е раздяла, но не окончателна- изчакване помъдряване, събиране на опит

Ще се подобрят отношенията ви - да- но леко и постепенно. Радвай се- рицар пентакли- ще подходи зряло към теб- дано пък да са верни картите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 15:56

Рени, рано е още, много рано.Ентусиазмът на паж жезли може да профука ситуацията-от бързане само ще стане по-лошо.Необходимо ти е време, много търпение и издръжливост.Събирай информация, планирай, но остави рицар П да се "накуми", че сам да реши какво ще прави.
Върнете се в началото Go down
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 17:26

Много ви благодаря мили момичета!!!
Може и да сте прави,а още по-прави са картите.Възможно и чрез подсъзнанието ми да излиза наяве отговорът.Чрез картите.

Сега искам да разтълкуваме друго.
Преди месец зададох въпрос на една астроложка, в която вярвам много.Ето въпросът:
Ще се сбъдне ли предсказанието на астроложката?

Кралица Жезли
Императора
7 мечове

Тези карти изтеглихblush
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 18:00


Опиши въпроса. Например предсказала ти е бременност до 6 месеца и ти питаш- ще забременея ли до 6 месеца? Или ще срещна ли нов мъж за отношения до 6 месеца? Не знаем за какво става дума- как да разгадаем картите..

Картите иначе показват една жена, която твърдо и непоколебимо се е запътила към желаната цел. Жена с много силен характер, която не се спира пред нищо и явно ще има успех.
Ако картите са за работа- са добри, ако са за личен живот- малко е прекален егоизма, който тук си личи, вижда се някаква победа, но не е абсолютна победа и дълбоко щастие, ами нещо от типа- да си застанеш на ината и да стане на твоето. Това не носи дълготрайна радостмерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 18:04

Каза,че след юли/не е определила точно/ ще срещна любов.
Каза,че ще е по-малък на години от мен и ще дойде от чужбина.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 18:14

По предишните карти ти излезна (по КК)- до октомври - нищо ново- жонглираш между настоящ партньор и онзи другия човек- поне на мен така ми се видя.

А по тези карти...не ми се виждат като за нова любов от една страна, от друга говорят за някакъв успех и реализация на идея- но като цяло в житейски план.

Възможно ли е- понеже задаваш въпроса за нова любов..просто много пъти тези дни и картите нещо друга да показват? Има ли нещо важно в живота ти или работата или семейството- друго важно, което се случва? И там да ти се предвещава успех?

Мисля, че октомври ще продължаваш както си сега, попитай пак тогава. Може и междувременно да попиташ ако срещнеш някой нов човек....ма така като ги гледам картите- възможно е да почнеш и тайна връзка с този господин който ти се прави сега на важен...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 18:16

И тъй като знам малко информация за онова момче от кореспонденцията ни- възможно ли е астроложката него да е имала впредвид? Просто времето да е объркала.
Той отговаря на това описание
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 18:18

Мерси Линда.
Да, ако става за друго нещо въпрос,имам желан успех в кариерата.На който много се радвам.Много.Както и на напредъка на детето.

Просто исках да разбера дали астроложката ще познае,защото миналата година ми предсказа любов и наистина срещнах мъж,с който имах любов.Друг е въпросът колко е продължило,но тя го предсказа.

А за този господин...не знам.От тогава ни вест ни кост.Наблюдавам го само във фейсаВъпроси и отговори - Page 40 826247 от време на време поства по нещо и все добавя разни жениEmbarassed 
Но .....нище ни ми е писал...
Върнете се в началото Go down
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 18:19

Възможно е.
Абсолютно.
Тя каза,че с такъв ще имам любов,няколко пъти го подчерта.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 19:42

Благодаря, момичета.Много точно казано- наистина в момента сме разделени и това,което правя е да стоя и да гледам отстрани , и да "събирам" информация.
Засега не мисля да предприемам,каквито и да било действия,защото съм прекалено разочарована и не знам какво да правя, затова предпочитам да стоя настрани от него.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 22:28

my name is написа:
Възможно е.
Абсолютно.
Тя каза,че с такъв ще имам любов,няколко пъти го подчерта.

в такъв случай залагам на това, че до октомври е вероятно с него нещо да започнете. Макар, че сега ще ти тежкарее...картите указват двама мъже в живота ти, но никой нов. Значи новия вече е на фронта...

-------

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/viewtopic.forum?t=726


Последната промяна е направена от lindaLI на Пет Юли 26 2013, 03:56; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 40 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 40 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: