Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeЧет Юли 04 2013, 16:48

Момичета, на въпрос какво да очаквам в любовен план до 1 седмица , ми се паднаха малко странни карти- цепя на Влюбените,а картите са: Колелото на съдбата, Дяволът,9П
Честно казано, зациклих като ги видях...


Полиника,тази комбинация - Обесеният+Кралица мечове+ 3 чаши+ Асо мечове ,според мен, показва, че ако спрямо даден въпрос/ проблем не си знаела какво да направиш,как да действаш, то ще дойде момент, в който ще си решена и готова да предприемеш някакви действия с цел изясняване.
Тези 3Ч не ги разбирам,стоят ми странно на тази Кралица М...
Да не би да имаш съмнения за някакъв любовен триъгълник, за трети човек?
Или пък,тъй като въпросът е свързан с това как ще се развие животът ти до 1м., ако досега не си излизала и не си се забавлявала кой знае колко, сега ще решиш,че след като си single lady( съдя по ДМ), ти е време да се забавляваш?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeЧет Юли 04 2013, 19:57

Рени, има някакво развитие по Колелото и Дявола - флирт, страст, емоции, но нищо сериозно.Пак е самичка дамата от 9П.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 16:35

Рени, аз залагам на това,че тази седмица ще има сексSmile

Е, тя и Императрицата е изобразена самичкаВъпроси и отговори - Page 38 402149 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 16:41

Колега много държи на това да покани мен и друга моя колежка на едно място. Заподозрях го в интерес към мен.


Какви са намеренията му към мен и има ли някакви въобще?

Цепя на 6п

7 пентакли Влюбените 5 чаши


Май ме харесва от доста време, но е някак си обезкураженВъпроси и отговори - Page 38 528869 




Какво развитие да очаквам на взаимоотношенията ни в близко бъдеще?

Цепя на Звезда

Отшелник 8 чаши 2 чаши

Основа 9 жезли
Потенциал Асо Ж


А. Изненада.Може би ще започнем да излизаме. Всъщност е доста симпатичен...бих му дала шанс - да.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 16:47

Ами правилно си го заподозряла,явно от доста време се опитва де те впечатли,действал е упорито по въпроса,но е останал разочарован,ти се опъваш.Намеренията му към теб- иска секс.

Развитието-мисля,че с този Отшелник-нещата ще останат в застой,до ниво приятелски.Има потенциал за хубав секс.От тези карти се вижда единствено неговото желание и твоето нежелание.

Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 16:57

Линда,Фрог, блаодаря ви!
Съгласна съм с Антония,но тя ме изпревари с коментара Smile
С тази Звезда ми изникна в главата "Само с мечтите/с мерака ще си остане".
За развитието на взаимоотношенията- има шанс да се случи нещо,но някой от двамата ще се дърпа... Защо си мисля,че е възможно да ти предложи среща и да му откажеш, или пък ти на него ( малко ми е трудно да определя кой на кого)... Просто си представям ситуацията обърната - 2Ч,8Ч,Отшелник - уж има среща,но единият се отказва,а другият остава сам...
Ще чакам за ОВ,че ми е любопитно. Smile
Линда, поне струва ли си твоят колега, има ли "вид" ? Въпроси и отговори - Page 38 402149 Въпроси и отговори - Page 38 402149 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 17:10

Хах момичета, много сте точни.

Ами симпатично е момчето. Ако има някой колега, който да ми е горе - долу симпатичен- той е.
Но не съм заинтригувана някак си.

От доста време ходи при моята колежка и отправя покани, като изрично я моли двете с нея да отидем еди къде си, но тя до сега не се беше заемала да ме ангажира сериозно. Днес ми каза за другата седмица еди кога си да не си правя никакви планове, трябвало вече да излезнем!

И така. Имаме уговорена среща за другата седмица. Ще видим.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 17:17

Хитър е. Не иска да се разкрие,обезкуражен е и явно се страхува да не би да бъде отрязан директно- все пак това ще е удар по самочувствието му и с какви очи ще те погледне после...Мъже...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 17:25

Понеже аз теглейки картите изрично 2рата изтеглена- я наричам Минали Влияния- в случая Отшелник

Отшелник 8ч 2 ч - ми прилича на излизане от състоянието на отшеличество и срещи, контакти, но и аз мисля, че може би ще остане на ниво, както вие казвате- флиртове- няма да има такова задълбочаване. Асо Ж са флиртове и сексуално желание..но само това Асо за потенциал..е малко.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeНед Юли 07 2013, 19:23

Мъж и жена са разделени. Тя иска да знае какви са били чувствата му към нея през времето, в което са били заедно.

Какви са били чувствата а мъжа към жената преди време- 2 пентакли Жрец 9 жезли
През какво са преминали след това - Отшелник Крал Пентакли Крал жезли
И какви са станали в последствие (към настоящия момент) - Рицар меч 7 пентакли Паж чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeНед Юли 07 2013, 19:41

Откъм чувства, защо си мисля,че се е колебаел-на моменти- по-скоро предпазлив,изчаквал е да види как ще се развият нещата, защо си мисля,че се е дърпал...
Били са разделени,но в един момент нещо по работа ги е свързвало - поне така си мисля... или е било само за секса?
Какви са станали... били са скарани и е минал известен период от време,след това са се сдобрили /или им предстои да се сдобрят/.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeНед Юли 07 2013, 20:33

да, рени ,доста точно си уловила нещата.

в момента са разделени. аз си мисля, че сега му е криво по 7п и ще остане така известно време. ПЧ го разбирам като чувства, които още живеят, но не намират реализация и израз.
Ти по ПЧ ли мислиш, че ще се сдобрят?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeНед Юли 07 2013, 20:33

Линда написа:
Какви са били чувствата а мъжа към жената преди време- 2 пентакли Жрец 9 жезли
През какво са преминали след това - Отшелник Крал Пентакли Крал жезли
И какви са станали в последствие (към настоящия момент) - Рицар меч 7 пентакли Паж чаши

Какви са били чувствата-Обичал я е,но упорито не си е признавал пред нея,от инат,от страх да не изглежда слаб,много е внимавал как се държи с нея.Тя е изразявала открито любовта си.
През какво са преминали след това-Жената се е затворила в себе си,търсила е причините за раздялата.Той от едно състояние е приманавал в друго.Люшкал се е от една крайност към друга.Търси себе си.Не се е намерил още.
Какви са станали в последствие.
Тя наранена и гневна-той ще положи усилия пак да се види с нея.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeНед Юли 07 2013, 20:35

Да,Линда, когато съм имала конфликти и т.н,ПЧ ми е показвало сдобряване... Затова така си мисля
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeНед Юли 07 2013, 21:31

ок, Благодаря ви безценни мои! Ще успокоявам народа тук!

п.с когато хората са ми близки и прекарвам много време с тях, се влияя много, адски сте ми полезни.мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeНед Юли 07 2013, 23:40

Нали, затова сме тук! Въпроси и отговори - Page 38 156215 Въпроси и отговори - Page 38 156215 Въпроси и отговори - Page 38 156215 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeСря Юли 10 2013, 21:14

Момичета, на въпрос дали ме е излъгал, ми се паднаха следните карти:
Асо Ж, Рицар Ч, Страшен съд
Според вас какво показват? Някак си не ги схващам...
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeСря Юли 10 2013, 22:13

Да.Twisted Evil 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeСря Юли 10 2013, 22:56

Нямам думи...Зададох въпрос какво иска от мен - 6М,6Ч,Дявол - това какво ще рече,че иска да си тръгна ли?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeСря Юли 10 2013, 23:52

аз не знам кой карти отговарят за лъжата, но по втората подредба...май иска невинните отношения да прераснат в нещо повече?

Ако вече са..хм иска да си в някаква зависимост от него. От една страна желае желае чувствата ти да са мили и нежни от друга да си в тотално подчинение
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeЧет Юли 11 2013, 00:00

Благодаря,Линда! И като стана на въпрос в другата тема за 8П- тази подредба за развитие на отношенията как я виждаш- 3Ч,8Ж,8П
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeЧет Юли 11 2013, 00:02

тук 8п не е затворена- отношенията имат потенциал да прераснат в нещо сериозно
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeЧет Юли 11 2013, 00:19

Рени, аз не виждам карта която да сочи лъжа. Аз виждам влюбен мъж, който трябва да вземе някакво окончателно решение. Може и да го е взел, но не го е оповестил все още. По следващата ти комбинация - иска да се върне нещо старо, нещо което е съществувало между вас. Пристрастен е към нещо от миналото.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeЧет Юли 11 2013, 00:29

Благодаря,Фрог! Доста неща се случиха през тази седмица и вече не знам какво да мисля...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 18:25

Днес теглих карти за въпрос какво мисли той за мен след разговора ни днес и се паднаха карти,които не очаквах- цепих на 6М, а картите са 10П,8Ч,6П
Това какво ще рече според вас?
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 18:48

Аз смятам,че много те харесва,но още не се познавате добре,иска да те опознае повече,трябва да си по-открита към него,за да се държи и той така с теб.Мисля,че един от вас двамата е наранен от предишна връзка,което пречи нещета да се развият бързо.Етап на опознаване,представляваш интерес за него.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 18:52

По-скоро е наранен от нашата връзка,защото ние дълго време бяхме заедно и се разделихме... Сега сме в обтегнати отношения,а по-вероятно е наранената да съм аз- обидена до болка...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 38 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 38 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: