Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АвторСъобщение
Shopkata
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeЧет Юни 07 2012, 16:05

Tanya111 написа:
10 пентакли - 3 жезли - Отшелникът
Таня ,ти си седиш като върху буре с барут.Много си напрегната,но за сега очакванята ти са напразни.Имало е преплитане на линиите, дуплекс или деривт ,нещо такова е било.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
twilight
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeЧет Юни 07 2012, 20:40

Таня,Шопи благодаря ви много! Въпроси и отговори - Page 11 99390
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeЧет Юни 07 2012, 21:28

Tanya111 написа:
Грешка ли беше обаждането?

10 пентакли - 3 жезли - Отшелникът

Няма грешка според мен.
По 10 Пентакли е извадено и установено във физическият свят, по 3 Жезли е задействано.
Отшелникът никога не съм го свързвала с объркания човек - търсещ - да, можещ - да, знаещ - да, но да се е объркал като глупака...виж, ако беше обърнат, по-вървеше да е имало грешка Въпроси и отговори - Page 11 402149
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeЧет Юни 07 2012, 21:33

twilight написа:
Как ще се развие любовният живот на мъж до 3месеца?
6ч-КП-звезда

Няма развитие...
Всичко си върви по старому, имам чувството, че е твърде тесногръд, за да види възможностите, които му предлага живота и ще си остане с мечтите...
Трябва му нещо рисково, нещо, което да разбуни кръвта му - тогава вероятно ще се отворят сетивата му! Твърде инерционно го дава...
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 08 2012, 07:42

La la написа:
Всичко си върви по старому, имам чувството, че е твърде тесногръд, за да види възможностите, които му предлага живота и ще си остане с мечтите...

Ла ла,благодаря ти!!! Въпроси и отговори - Page 11 531608 Много правилно си се изразила. Razz
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 08 2012, 11:53

Tanya111 написа:
10 пентакли - 3 жезли - Отшелникът
Някой търси нещо(Отшелника) ,пари(10 пентакли) ,документи (3 жезли)


twilight написа:
Как ще се развие любовният живот на мъж до 3месеца?6ч-КП-звезда
Възможно ли е да се появи някоя бивша възлюбена,да започнат бизнес взаимоотношения и цялата тази ситуации да му се отрази зле-да му причини страдание?

Не не бих казала усмивка ,просто той мечтае за нещо (Звездата) още от дете(6 чаши)
да постигне нещо в живота (Крал пентакли) пари ,кариера ,бизнес, да се издигне...
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 08 2012, 13:38

Redgina написа:
Не не бих казала усмивка ,просто той мечтае за нещо (Звездата) още от дете(6 чаши)
да постигне нещо в живота (Крал пентакли) пари ,кариера ,бизнес, да се издигне...

Благодаря,Реджи. Въпроси и отговори - Page 11 99390
Преди си мислех,че му има нещо,но явно кариерата му е по-важна. Въпроси и отговори - Page 11 642334
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 05 2012, 09:08

подредбата е на Х.Б. за връзка.колода-уйет.прави карти.

жена _______________ мъж
----------------------------------
4 чаши _______________ 5 чаши
6чаши ____ 9чаши ____сила
7меча _______________асо меч


набиват ми се на очи чашите-и то чаши които са утежняващи , не очакваното от тях море от любов. картите са преценящи,сравняващи,но и карти в застой,примиреност при тях. всеки един нещо вижда което го подразнили в даден момент от връзакта, обида,премълчаване,виждане на връзакта и о другата страна но не смеят да го кажат гласно. мисля че мъжът е посмоосъзант,и внимава да не допусак излишни грешки,но има едно на ум.дамата усеща добрите намерения,у мъжа,оценя ги , но и хитрува.отдала се е на някакви мечтания май?!май има престои разговор с цел заземяване(асом) и отсреща с отговор по женски(7м)....

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
лилиум
Наблюдател
Наблюдател
лилиум


Female Брой мнения : 26
Join date : 17.10.2011

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeПон Юли 09 2012, 01:03

зуки написа:


жена _______________ мъж
----------------------------------
4 чаши _______________ 5 чаши
6чаши ____ 9чаши ____сила
7меча _______________асо меч


Тук има любов, ..но има и много разочерование, обида, огорчение особенно от страна на жената, ..романтичка, едно е искала друго е станало, ..В по голямата част от времето е недоволна и сърдита. Мъжа от своя страна не губи надежда, ..въпреки че е наранен от неиното поведение, ..Той се е постарал, ...по негов си начин, ..но се е постарал. Полага усилия да се контролира, ..да здържа емоциите си, ...но въпреки това някои неща вече няма да търпи - Асо мечове
Върнете се в началото Go down
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeПон Юли 09 2012, 01:56

Зуки, не са им добре нещата на тези двамата. Мисля, че нещата са на доизживяване. В мислите и двамата предвиждат ако не окончателна раздяла поне временна. Мъжът го е решил по- категорично. Сякаш са се разминали в очакванията си един към друг. Това не е връзка от скоро. Има и борба на характери. Затруднява ме Силата при мего на нивото на чувствата. По мое тълкуване този аркан показва контрол, но съм срещала толкова много и различни тълкувания. От сексуална карта ( с което не съм съгласна) до манипулативна карта- както Шопи е споменавала. Все пак мисля, че при него показва овладяност, контрол по отношение на чувствата. Аз тук любов не виждам към момента.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeПон Юли 09 2012, 19:42

зуки написа:
жена _______________ мъж
----------------------------------
4 чаши _______________ 5 чаши
6чаши ____ 9чаши ____сила
7меча _______________асо меч

Наистина подредбата е изцяло от чаши и мечове,като на мен впечатление ми направи,че мечовете са на ниво поведение,външното,което всеки един от тях показва-за жената-готова на всичко да запази този съюз,със средства,които не подбира и които не са дотам достойни,и от друга страна поведението на мъжа,който явно не толерира такова поведение,който търси начин да прекрати това нейно държание,което може да доведе до скандал и сериозна разправия и оттам до разпадане на тази връзка.За Силата на емоционално ниво при мъжа,мисля,че тази жена никога не му е била безразлична,дори и в момента,тя го е очаровала и вбесявала същевременно.
Върнете се в началото Go down
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeПон Юли 09 2012, 20:47

Съгласна съм с Антония за манипулациите от страна на жената. 7М съм ги видяла като 7Ж. 7М за мен е една от най- манипулативните карти, като най- често срещаното "оръжие" са децата. Като цяло съм съгласна с написаното мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 10 2012, 08:37

наистина съм изумена от точноста на видяното в картите и нужните думи които сте подбрали.

те са семейство от доста време.
Да жената е мрънкаща,и недоволна,често дори и властна,все да си каже ,и настоява да е на всяка цена на нейната. Борба на характери,наистина ''силата'' засега владее ''дивото '' у мъжа,но ....
Дали се обичат,не зная,след 20 год. брак с характери може любовта да се е поуморила,малко,само малко.
Имено за това сега затъват ,нейни прищевки.
Да тя малко си позволява да кокетничи и пред други мъже,търси неин си начин да си реши фин.въпроси, и това не е одобрено от мъжа, откровена съм с вас заради обратната връзка, защото бяхте много точни,много. В момента става нещо около тях,и е малко или много страно и за хората близките им, повече ме притеснява поведението на жената .


Цитат :
Той се е постарал, ...по негов си начин, ..но се е постарал. Полага усилия да се контролира, ..да здържа емоциите си, ...но въпреки това някои неща вече няма да търпи - Асо мечове
- често той затваряше уста и уши , била съм свидетелка на за съжаление на немясто направени коментари от нея,забележки,наставления и какво ли не,но тя си е такава жена, има такива хора вечно недоволни,оплакващи,избухливи,маниполативни.

хм- защо толкова отрицателно черти се събират у един човек... дали и аз не съм такава - нали казват това което забелязваш у другите като недостатък и го изброиш - не е изключено ама хич да описваш сам себе си... ле леее какво зло бих била в случая....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 10 2012, 08:49

зуки написа:
дали и аз не съм такава - нали казват това което забелязваш у другите като недостатък и го изброиш - не е изключено ама хич да описваш сам себе си... ле леее какво зло бих била в случая....

Ще си позволя малко отклонение от тематиката, но във връзка с написаното от Зуки:

https://www.youtube.com/watch?v=Fmm_NVvfN1I&feature=player_embedded#!
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 10 2012, 19:53

зуки написа:
защо толкова отрицателно черти се събират у един човек... дали и аз не съм такава - нали казват това което забелязваш у другите като недостатък и го изброиш - не е изключено ама хич да описваш сам себе си... ле леее какво зло бих била в случая....
мерси Въобще не смятам, че си такава - самият факт, че си задаваш този въпрос, говори сам по себе си. усмивка
А това, че откриваме някои негативни черти в другите може да значи, че сме не по-малко критични към себе си или просто търсим недостатъци в другите, с някаква манипулативна цел/страх. Всяко нещо си има две страни, както монетата си има ези/тура. Разбира се, има и други мнения.
Върнете се в началото Go down
лилиум
Наблюдател
Наблюдател
лилиум


Female Брой мнения : 26
Join date : 17.10.2011

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 11 2012, 00:17

зуки написа:
дали и аз не съм такава - нали казват това което забелязваш у другите като недостатък и го изброиш - не е изключено ама хич да описваш сам себе си... ле леее какво зло бих била в случая....

Ако не за друго, поне можем да послужим за лош пример.
Не се коси Зуки, ..живота ни среща с такива хора за да си сравняваме часовника, да осъзнаем какво не бива да правим. Разбира се има и хора които биха толерирали такова поведение, въпрос на избор и път.
Тя хитрува - 7меча премерена доза хитрост, и не до там премерена, ..с това поведение на кокетничене иска да покаже колко е значима и да предизвика реакция в своя полза. Да ама Не. - Ако преди е вършело работа сега вече удря на камък.
4чаши срещу 5чаши, ...разочарование, ..огорчение недоволство, което с времето ни прави зли, и то не е насочено към живота или обстоятелствата а към него , той е виновен за всичко, вини го и успява да му насади вина - 5чаши, ..това го депресира, наранява, затваря се в себе си и страда ....сам , дето се казва по мъжки.
Силата подсеща че му се иска да подивее, ..леле как му се иска, ..но се контролира. Търпеливо момче, интелигентно. Контролира и нея, меко - знае какво да направи знае какво да каже и как да се държи - само мир да има.
6чаши - Романтика, носталгия, ...болезнена носталгия. Искала Барби а получила парцалена кукла, ..поне в нейните представи е така.
По Асото съдя че чашата прелива, ..нещо е на предела си, не е задължително да е раздяла, понякога и две думи казани на място са достатъчни да отрезвят някого и да го сложат на мястото му, ..дано е осъзнато.
Загадката тук е 9чаши, ..за мен тази карта показва колко щастлив и самодостатъчен би бил някой ако е сам. Но въпреки всичко те един без друг няма да могат.
Проблемът е че единият не прави компромиси а другият прави но само със себе си.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 11 2012, 13:16

лилиум написа:
Загадката тук е 9чаши, ..за мен тази карта показва колко щастлив и самодостатъчен би бил някой ако е сам. Но въпреки всичко те един без друг няма да могат.
Проблемът е че единият не прави компромиси а другият прави но само със себе си.

И аз се замислих , защо сигнификатора е 9 чаши в това гледане,какво означава ?
Че имат нужда от чисто физически удоволствия? Или че някой мисли само за зад....ка си?
Или седи със скръстени ръце?
Какво ми хрумва на мен за тази карта (9 чаши) - Яж , моли се и обичай ! усмивка
Да умееш да се наслаждаваш и да цениш това ,което имаш!

Tanya111 написа:
Ще си позволя малко отклонение от тематиката, но във връзка с написаното от Зуки:

https://www.youtube.com/watch?v=Fmm_NVvfN1I&feature=player_embedded#!

Таня , мерси
Благодаря много за линка ,който си качила видеото е невероятно! мерси
Препоръчвам и на другите да гледат ,ще си обяснят много неща ,надявам се!
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 11 2012, 13:20

Моля! И на мен много ми хареса и чакам с нетърпение 2-та част. Май още я няма... Въпроси и отговори - Page 11 531608
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 11 2012, 18:07

9 чаши си е и самота за мен...Много пъти -особено на въпроси по празници,кой как ще празнува- щом се появи 9чаши- си показва самотно напиване или празнуване ,ако въобще е празнуване... Та в подредбата на Зуки- за мен ми казва ,че макар и д а са заедно -те са едни безкрайно самотни хора.... И ЖЕНАТА МУ Е СЛОЖИЛА НАМОРДНИК...ПРАВИ СЕ НА ЖЕРТВА И ГО manipulira чрез нейното нещастие и разочарование...Горкият лъв...Бивш....
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 12:20

Ще срещна ли любовта на живота си до 3 месеца? Въпроси и отговори - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcQRwDZ07S4rgFjI4Nw_dkzt5lAXP09OdBim_GkIsMQk0BeeybXMqA

3 жезли - Справедливостта - 3 пентакли

Дали не го познавам вече? История, започнала в миналото да се развие сега?

Как мислите?
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 12:30

Tanya111 написа:
Ще срещна ли любовта на живота си до 3 месеца?

3 жезли - Справедливостта - 3 пентакли

Дали не го познавам вече? История, започнала в миналото да се развие сега?

Как мислите?

мерси Въпроси и отговори - Page 11 402149
едва ли, има още неща да осъзнаеш преди да енергията ти да го повика... има да поработиш за това - доста вероятно да срещнеш поне двама преди да дойде Той Въпроси и отговори - Page 11 402149 ...
дано да ти се случи Smile
то всяко влюбване си е прекрасно Smile
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 12:38

Благодаря! Много ме развесели, най-вече в частта за другите двама, които ще срещна преди него. Като имам предвид, че при мен връзка с мъж започне ли, продължава поне 10-ина години, значи Него да го чакам като стана на около 60 Въпроси и отговори - Page 11 642334
Абе, и в любовта не ми върви, както и в живота blush
Благодаря Въпроси и отговори - Page 11 531608
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 13:12

Справедливостта е всичко друго ,ама не и любовна карта. Говори за разум и логика ( все пак е препратка към Атина Палада ) И съм сългасна с Ла-Ла ,че може да демонстрираш вниманието на трети, друг човек,ноооо за да натриеш носа на някой. 3 п ,какзва ,че както че ли ще поуспееш ,но надлаи "мъките'' ти ще свършат с това. Нещо както - да реаншираш се ,но...какво от това. Толкова много си вложила вече...
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 13:15

Ами какво да ти кажа Шопи, толкова много обич раздадох, толкова пъти ме продадоха за жълти стотинки... АЗ вече не знам дали мога още веднъж да се доверя и да обичам. Просто не знам. И по-скоро не мога повече. Поне сега - не мога.
Дори малък реванш е нещо Sad
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 13:29

Tanya111 написа:
3 жезли - Справедливостта - 3 пентакли

И аз мисля като La la,ще срещнеш любовта на живота си,но не знам дали ще е в този срок,който си посочила,а дали ще е любовта на живота ти-надали ще разбереш веднага след като го срещнеш,за това се иска време....
Справедливостта не е човешка карта-нищо не зависи от теб-но смятам,че случаят ще те срещне с нови интересни хора,които ще станат твои приятели и ще осмислят по някакъв начин живота ти,а там може би ще намериш и любовта...

Tanya111 написа:
Абе, и в любовта не ми върви, както и в живота
А първото,което трябва да направиш е да изхвърлиш негативните мисли и да отвориш очите и сърцето си за положителни емоции,едва тогва ще оцениш и хората около себе си и ще обърнеш късмета на своя страна.
Пожелавам ти от все сърце слънчев и прекрасен ден! мерси
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 13:37

Благодаря за съвета!
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 14:16

Антония написа:
Справедливостта не е човешка карта-нищо не зависи от теб-
Какво имаш впредвид с това? Може ли да дадеш някаква подредба, в смисъл пример за да те разбера по-добре.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 11 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: