Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+30
Луничка
pavla1118
mumoni
CaPuHa
lindaLI
лилиум
Frog
bellezza
Anima
megane6813
Galanthus
Зуки
simonabs
La la
Tanya111
любов
Redgina
Айла
Poni-Bonboni
Антония
Лизи
krila
Liliya
Redjy
twilight
DIAMANT
Старо злато
viatar
Shopkata
Admin
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
АвторСъобщение
Лизи
Участник
Участник



Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeВто Фев 07 2012, 00:30

Ще се опитаме да се свържеме с майка му тук другата седмица и надявам се да дам обратна връзка, какво става с него наистина, мерси Въпроси и отговори - Page 14 698924
Върнете се в началото Go down
любов
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 16
Join date : 14.01.2011

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeВто Фев 07 2012, 09:39

Момичета , благодаря ви , че сте разсъждавали по моята комбинация Сила , Отшелник , 5 меча.
И аз мисля ,че не се интересува.Малко се подлъгах заради 5 меча .Помислих да не би да таи някаква обида и заради прекъснати отношения (Отшелник) , да е безсилен да си изясни нещата .Силата , както може да е сила , така може и да е безсилие. Та затова да е използвал този разговор .
Няма да мога да дам обратна връзка , едва ли ще разбера самата истина .
мерси
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeВто Фев 07 2012, 14:18

Здравейте! На въпрос "Какво става с новата ми работа?" ми се появиха Крал на жезлите, Глупакът и Крал на чашите. Изобщо не разбирам какво значи това и моля за помощ! За пояснение - преди месец напуснах предишната си работа. Нямам конкретни предложения в момента. Идеята на въпроса ми е, тъй като по принцип нещата първо се развиват в духа и после се проявяват на земята, та каква е обстановката около появяването на моята бъдеща работа.

Предположенията ми са, че нещата оше не са ясни. Краля на жезлите би могъл да бъде бившия ми шеф, който благодарение на помощта на Вятър разбрахме, че ми е много ядосан. Глупакът може да значи ново начало. Но за другия крал виж нямам никаква идея. Освен ако картите са избрали да ми кажат, че човекът е влюбен в мен Embarassed (което хем ми се иска, хем - не).
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 09:30

Таня, за новата ти работа ми се струва че ще има раззвижване и започване на ново място , на което ще ти хареса . Аз ли Вятър съм коментирала за ядосване нещо ?? не помня ...
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 11:29

Благодаря! Въпроси и отговори - Page 14 156215

За ядосването имах предвид Вятър от другия форум. Всъщност не знам дали си ти Embarassed
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 11:32

а ето затова не помня ..... Поздрави на другия Вятър , знае ме Въпроси и отговори - Page 14 402149
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 11:36

Съжалявам за причиненото объркване! Въпроси и отговори - Page 14 1338018678
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 13:57

Tanya111 написа:
Какво става с новата ми работа?" ми се появиха Крал на жезлите, Глупакът и Крал на чашите
Сега да попитам- имала ли си някаво обещано ...не съдействие ,а като някой да ти е подхвърлил идея за нова работа с обещанието че ще стане?
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 14:12

Ами... Имаше преди около два месеца разговор за едно място, за което мой приятел беше говорил с шефката. Тя беше казала "да", но след това на самата нея и се наложи да напусне.
Другата възможност е бившия ми шеф, който обаче доста по принцип беше казал "дай да дойде края на януари и ще мислим нещо за работа".
Може би първото е по-вероятно да е това, за което ме питаш
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 14:18

Защото на въпроси за работа по същият начин- не ясни и мъгливи ми е излизал Крал Ж на първа....Надежди и звучеше мнго примамливо. После пона да излиза на последна ,както резултана карта и то обърнат- ами не стана.... Обещанието при мен не се получи и беше от мъж. Така за тебе- глупакът е както и глупост ,така според мен в твоя случй тук ,е че ще се появи накава внезапна възможност ,но не от там а друга, която е добре да я пиемеш. Шанс който не бива да се изпуска и трявба да се действа веднага- почтри мигновенно....Сега дали обаче ще го хванеш тоя шеанс - не мога да ти кажа .Картите не индикират....Но бъди на щрек .Пак от мъж ще дойде и ще изглежда малко не сигурен и несериозен....
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 14:18

Tanya111 написа:
Здравейте! На въпрос "Какво става с новата ми работа?" ми се появиха Крал на жезлите, Глупакът и Крал на чашите. Изобщо не разбирам какво значи това и моля за помощ!
Здравей Таня! усмивка
Ако въпросът е "ще започна ли скоро нова работа?" - аз бих казала -не за сега, няма нищо конкретно ,всичко е в сферата на мечтите ,емоциите и добрите пожелания.Според мен двата краля си ти, Глупакът по средата е състоянието, в което се намираш в момента готовността да се в впуснеш с чисто сърце в неизвестното.Но може и да си постъпила наивно "пуснала си питомното ,за да гониш дивото" Въпроси и отговори - Page 14 698924
Tanya111 написа:
тъй като по принцип нещата първо се развиват в духа и после се проявяват на земята, та каква е обстановката около появяването на моята бъдеща работа.
Съгласна съм , и аз прилагам "Закона за привличането" , но знаеш ,че докато нашите мисли и пожелания се реализират в битието има времеви континиум , освен това третото правило на закона е допускането.Съзнанието и подсъзнанието ,трябва да се синхронизират,за да си сигурна ,че нищо в подсъзнанието ти не пречи (допуска)
да се случи това ,което искаш от Вселената!
Таро е точно за това ,отваря вратите на вътре!
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 14:26

Благодаря много! Въпроси и отговори - Page 14 99390
Върнете се в началото Go down
любов
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 16
Join date : 14.01.2011

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 16:34

Здравейте !

Redgina, напълно съм съгласна с твоето мнение !
Според мен въпроса не е зададен правилно , дори ми звучи леко агресивно. Таня може да го зададе отново и щом няма нищо конкретно като предложение , е по - добре да попита : Ще започна ли работа в срок от ....?
Успех !
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeЧет Фев 09 2012, 10:15

Любов, дълбоко се замислих след твоя пост. Права си, че проблемът е във въпроса. Истината е, че аз не питам кога ще започна работа. Това, което пита душата ми е "забравили ли са ме? изоставили ли са ме моите колеги, приятели и т.н., които всъщност биха ми предложили новата работа. А дали картите могат да отговорят на такъв въпрос? Знам ли!
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeЧет Фев 09 2012, 12:06

Помолих една позната за услуга , която зависи от синът й.
Обратна връзка -края на месеца.

Паж мечове , 4жезли , 6пентакли

Мисля ,че ще помогнат ,само този паж мечове ме притеснява . Да не придизвикам
някакви спорове между тях . С нея сме близки ,но това което искам зависи от синът и .


Обратна връзка:
Казаха "да може ",но с половин уста,ами ако това ,ами ако нова ,ама то не трябвали да....незнам какво си.При което на мен ми стана ясно ,че по -добре
да не искам услугата. Друг човек ми помогна ,на драго сърце (6 пентакли)
и така хем ми свършиха работа ,хем не си развалих отношенията ....


Последната промяна е направена от Redgina на Съб Фев 25 2012, 10:25; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeЧет Фев 09 2012, 12:47

Redgina написа:
Паж мечове , 4жезли , 6пентакли

Мисля, че ще свърши работата. (ПМ го разгледах, като сина й)
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeЧет Фев 09 2012, 13:07

и аз съм съгласна с Джема ,това ще да е синът й.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
любов
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 16
Join date : 14.01.2011

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeЧет Фев 09 2012, 13:14

Redgina И аз мисля , че ще получиш услугата.

Таня , колеги и приятели не са те забравили . Времената са труднички и знаеш , че е трудно с работата особено в този период на годината. Не е лошо да им напомняш често ,че търсиш или очакваш работата. Така и те ще знаят , че си заинтересована.
Търси , все нещо някъде те чака . Щом използваш Закона за Привличане, визуализирай , че си намираш най -подходящата работа за теб, без съмнения и без да се чудеш как ще стане това . Мисли само за това , че имаш най - подходящата работа за теб! Успех !

Момичета , не мога да си отворя съобщенията . От къде се влиза Embarassed .
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeЧет Фев 09 2012, 14:58

Redgina написа:
Паж мечове , 4жезли , 6пентакли
Информация ли търсиш? С Това свързвам ПажМ,или пък това ,че трябва да изчакаш да ти се обади тази жена и резултатът е благоприятен за теб,получаваш подкрепата и помоща ,която си поискала.Да услугата ще бъде извършена усмивка
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeЧет Фев 09 2012, 17:20

любов написа:
Таня , колеги и приятели не са те забравили

Благодаря за съветите! Сигурна съм, че са отправени с чисто сърце!

Това в картите ли го видя, или по принцип говориш? От чисто изследователска гледна точка питам.

Иначе за работата конкретно, тя ще се появи точно когато му е дошли времето и аз за конкретното и осъществяване не бързам. Въпроси и отговори - Page 14 402149
Върнете се в началото Go down
любов
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 16
Join date : 14.01.2011

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeЧет Фев 09 2012, 20:32

Таня , в картите ти има 2 Краля . Всеки от тях може да е твой познат или бъдещ работодател, които да ти предложат нещо ново, бих казала и непознато за теб , но да е нещо което ти харесва. Затова предположих , че не са те забравили приятелите ти мерси
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeЧет Фев 09 2012, 20:43

Благодаря! мерси
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeПет Фев 10 2012, 08:54

И аз с един въпрос от вчера за работа усмивка

Ще помогне ли М. на Л. да си намери нова работа?
Асо чаши, 9 чаши, Паж пентакли

Според мен да. Виждам новото начало, помощта и 9 чаши, които ми показват спокойствието от новата работа след преминалия тежък период.
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeПет Фев 10 2012, 09:17

Да, и на мен ми изглежда като "да" и освен това, ако паж чаши не е конкретния човек М. бих го тълкувала като перспективна от материална гледна точка работа.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeПет Фев 10 2012, 12:06

Лизи написа:
Ще помогне ли М. на Л. да си намери нова работа?
Асо чаши, 9 чаши, Паж пентакли
Аз също мисля че да , ще помогне.Асо чаши ,значи също приятелство ,добра воля.
Паж пентакли ,ще е работа ,която не е работил досега. усмивка
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeПет Фев 10 2012, 23:07

Мерси момичета.
Надявам се скоро вече да почвам да давам обратна връзка по въпросите Mad
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitimeПет Фев 10 2012, 23:26

Обещаващи са картите ,но не чак толкова много.9ч е неговот голямо желание нещата да се случат.ас ч си е обещанието- М има нагласата ,склонен е да помогне. Сега паж п си е новак- това е какртата която ми казва че би могло да стане.В бъдеще той да е новакът някъде на новата работа.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 14 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 14 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: