Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+30
Луничка
pavla1118
mumoni
CaPuHa
lindaLI
лилиум
Frog
bellezza
Anima
megane6813
Galanthus
Зуки
simonabs
La la
Tanya111
любов
Redgina
Айла
Poni-Bonboni
Антония
Лизи
krila
Liliya
Redjy
twilight
DIAMANT
Старо злато
viatar
Shopkata
Admin
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АвторСъобщение
Shopkata
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeСря Яну 25 2012, 21:53

Съгласна с теб. Понякога Луната ми указва срока кога това би се случило.Някъде около пълнолуние или другите цикли на Луната. Ще ми е интересно да видя дали и сега това казва.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Redgina
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeЧет Яну 26 2012, 09:11

Аз мисля ,че Да ,ще се обади.... (Отшелника ще потърси топлината на Императрицата,навън е много студено..) усмивка
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeЧет Яну 26 2012, 09:46

Ако Императрицата беше втора и след това Отшелника бих допуснала като Реджина развитие , но в тази последоватлелност отговора ми е Не .
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeЧет Яну 26 2012, 20:31

Антония написа:
Ще се обади ли Х /мъж/на У/жена/ тази вечер.
Колодата е на Уейт
Императрица+Отшелникът+Луната
Давам обратна връзка-Не,не се е обадил.
Благодаря Шопи,Реджи и Viatar
Шопи,погледнах фазите на луната-1 четвърт -31 януари,пълнолуние-7 февруари,последна четвърт-14 февруари-ако се обади по това време,ще ми се изясни
до известна степен значението на Луната-ще ви информирам,ако стане
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeСъб Яну 28 2012, 23:10

Като си говорим за Луна....падна ми се в подредба на въпроса:

Ще замине ли Л. да работи в чужбина тази година?
Колодата е на Уейт
Смърт + Крал на жезлите + Луната

Според мен ДА, само че не мога да разбера с тази Луна на последната позиция все едно е объркал пътя ли, как да се изразя не знам Въпроси и отговори - Page 13 617156
Лошото е, че в други подредби ми се е падало път надалече за него и сега се бъркам с тях
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeНед Яну 29 2012, 10:43

Лизи написа:
Като си говорим за Луна....падна ми се в подредба на въпроса:

Ще замине ли Л. да работи в чужбина тази година?
Колодата е на Уейт
Смърт + Крал на жезлите + Луната

Според мен ДА, само че не мога да разбера с тази Луна на последната позиция все едно е объркал пътя ли, как да се изразя не знам
Лошото е, че в други подредби ми се е падало път надалече за него и сега се бъркам с тях
Лизи ,според мен не е ясно дали ще замине,все още няма индикации,че нещата се случват в събитиен план.
Питашия е приключил с нещо(Смъртта),действа,решен е (Крал жезли),но все още няма нищо конкретно.Трябва да питаш след известно време пак , когато се падат малки аркани , тогава вече имаме събития в реалния живот.
На мен много често ми се пада Луната ,или Висшата жрица на такива въпроси,когато още не е ясно какво ще се случи. усмивка
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeНед Яну 29 2012, 11:29

Ясно, благодаря Redgina. Сега като се замислих наистина явно трябва да мине време, защото в подредбите все се падат и в комбинация Колелото на съдбата + Кулата , което е точно свързано с разтърсващите събития в живота му. Единственото по различно, което си спомних, че някъде бях чела е че тази комбинация е и път надалече без поглеждане назад, нещо такова Въпроси и отговори - Page 13 617156 , но то не е задължително да означава и чужбина, може да е просто нов етап от живота му.

Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeНед Яну 29 2012, 15:07

Лизи написа:
, Ще замине ли Л. да работи в чужбина тази година?
Колодата е на Уейт
Смърт + Крал на жезлите + Луната
От моя скромен опит съм забелязала,че когато се гледа за даден въпрос с три карти,ако третата карта е Луната,отговорът е винаги-не,не и за този период,за който се пита.Нещата се получават,но по-късно.Луната ти казва,че нещата не са такива,каквито изглеждат,представта е замъглена,има объркване и дезориентация в дадената ситуация,преследват се неизпълними желания,а прочетох,че комбинацията Смърт+Луна,означава,че човекът е получил голям срив и е дълбоко наранен,но се бори с всички сили, за да излезе от депресията/крал жезли/.Пожелавам му успех.
Върнете се в началото Go down
любов
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 16
Join date : 14.01.2011

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeНед Фев 05 2012, 17:15

Здравейте момичета !
Не мога да си разгадая една комбинация и моля за помощ.
Въпроса е малко завъртян : От тел. разговор между двама мъже , да разбирам ли че този от който се интересувам (и който е позвънил на другия) ,въобще не се интересува от мен или използва този разговор за да разбере нещо за мен?
Отговор - Сила , Отшелник , 5 меча .
Картите са със стандартни изображения . Колода Друиди и Уика.
Благодаря !
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 09:52

любов написа:
въобще не се интересува от мен или използва този разговор за да разбере нещо за мен?
Отговор - Сила , Отшелник , 5 меча .

Не, не се интересува. Силата(Силата) му е в самотата ( Отшелникът) и това са неговите принципи (5М) ( така го виждам)
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
любов
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 16
Join date : 14.01.2011

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 10:21

Благодаря Джема мерси !
Когато съм пристрастна виждам каквото ми се иска Embarassed .Друго е едно странично мнение да ме отрезви усмивка .
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 10:45

Любов.. с тези 5М има голямо лицемерие,действия със замисъл за лична изгода,груба манипулация.Човека се интересува само от себе си.
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 12:03

Ще получим ли вести от М. ?
( М. е приятел, който е в чужбина и от както си честитихме Новата година няма никаква вест от него, а преди това често се чувахме и беше на линия в Скайп )
Колодата е на Уайт.
Колелото на съдбата, Императорът, Дяволът

Нещо се е случило и нещата при него са се променили, някакво фатално обстоятелство Въпроси и отговори - Page 13 617156 И все големи аркани
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 13:43

Лизи ,според мен ,човека е доста ангажиран с нещо , направо погълнат оттова което прави.Може би нещо му е възложено да прави и не зависи от него . Картите по скоро обесняват ситуацията окло него , отколкото да дават отговор , ама то и въпроса е така поставен , няма срок .
Добре де ЗЛато ако 5 мечове е точно това лицемерие ...демек малък дявол , то може да се допусне че иска да извлече информация приятеля на Лизи. Аз нещата по въпроса ги виждам така, че полага усилия момчето за да не попита за Лизи.
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 14:47

Силата на 1-ва позиция е период на тотална липса на емоции,Отшелника-търсене и за финал 5М(всичко казано от мен по-горе)която винаги води до провал от опит го казвам.Ако момчето търси някакво инфо ,то не е с добър замисъл -игра не по правилата
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 15:23

Да, права си viatar, то и аз така си поставих въпроса, напоследък нещо не ги формулирам като хората.

А за 5М да кажа и аз...към "игра не по правилата" на златна да добавя "удари под пояса" , с подлост да изостри ситуацията може би
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 17:41


Лизи написа:
Ще получим ли вести от М. ?
Rolling Eyes
Лизи мерси, все някога ще получите може би след 10 години или 30 Въпроси и отговори - Page 13 402149
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 18:20

мерси мерсиии
По скоро ни интересуваше дали е добре, но явно точно така и трябваше да си задам въпроса.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 21:39

Лизи, много отдавна бях вадила подобна комбинация, по-точно Дявол+Колелото, която ми каза, че човекът е наркоман. При теб има и Император, не искам да те плаша, но ми прилича на проблеми с органи поради наркотици.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 22:22

Лизи написа:

Ще получим ли вести от М. ?
( М. е приятел, който е в чужбина и от както си честитихме Новата година няма никаква вест от него, а преди това често се чувахме и беше на линия в Скайп )
Колодата е на Уайт.
Колелото на съдбата, Императорът, Дяволът
Какво да кажа по тази комбинация...тежка е,но не мисля че е свързана с наркотици.Нещо го е спънало този човек,няма начин да му се завърти Колелото,няма как да стане,човека си е затворил хоризонтите и го е страх от нещо, в много тежък период е и то материален,изпаднал е в беда от неразумни действия.И друг път съм споменавала,че натрупването на големи аркани това са промени на много дълбоко ниво,които промени ще засегнат в последствие целия живот.
Дано да можеш да дадеш обратна връзка някой ден Лизи,и дано не сме прави
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 22:35

Джема ,Императорът разделя Колелото от Дявола,което ще рече ,че последствията няма да са толкова големи,тъй като Императорът стопира развитието за каквото и да било,на него никой не може да му наложи нищо,просто човека си е загубил ключа в момента и дърпа дявола за опашката
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 22:41

zlatna30 написа:
Дано да можеш да дадеш обратна връзка някой ден Лизи,и дано не сме прави
Въпроси и отговори - Page 13 698924
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 22:57

zlatna30 написа:
Императорът разделя Колелото от Дявола,което ще рече ,че последствията няма да са толкова големи,тъй като Императорът стопира развитието за каквото и да било,на него никой не може да му наложи нищо,просто човека си е загубил ключа в момента и дърпа дявола за опашката
Въпроси и отговори - Page 13 698924 Браво, Златна е специалист по Императора (помните задачата с визата )и не само.Един от гостите на форума ger4o88 зададе въпрос "Как ще се развие връзката с приятеля й?"
Аз изтеглих :
9 меча , Кралица чаши , Имератор
кажи моля те , какво мислиш по комбинацията , може и в другата тема или тук ,както прецениш!
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 23:46

Redgina написа:
"Как ще се развие връзката с приятеля й?"
Аз изтеглих :
9 меча , Кралица чаши , Имератор
Няма да се развие.... Императорът е всичко друго но не е и емоционален,доста тесногръд, обикновенно е възпитан в типично балкански дух ,че мъжът не трябва да показва чувства- че е срамота. А както гледам и тея 9 меча преди това- няма да се очуда ако си е просто "кастриран " в- имам впредвид емоционално ранна детска възраст...
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Фев 06 2012, 23:50

Какво да кажа...миналото носи болка,бъдещето страх и неяснота и тя е по средата.Императора,ах този Император-тежък,тромав и стиснат,многооо голям пън,не и дава никаква свобода,ще я контролира от всякъде гледайки я из под вежди.Да бяга от него това е съветът ми,не се живее под лупа
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Фев 07 2012, 00:30

Ще се опитаме да се свържеме с майка му тук другата седмица и надявам се да дам обратна връзка, какво става с него наистина, мерси Въпроси и отговори - Page 13 698924
Върнете се в началото Go down
любов
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 16
Join date : 14.01.2011

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Фев 07 2012, 09:39

Момичета , благодаря ви , че сте разсъждавали по моята комбинация Сила , Отшелник , 5 меча.
И аз мисля ,че не се интересува.Малко се подлъгах заради 5 меча .Помислих да не би да таи някаква обида и заради прекъснати отношения (Отшелник) , да е безсилен да си изясни нещата .Силата , както може да е сила , така може и да е безсилие. Та затова да е използвал този разговор .
Няма да мога да дам обратна връзка , едва ли ще разбера самата истина .
мерси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 13 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: