Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+30
Луничка
pavla1118
mumoni
CaPuHa
lindaLI
лилиум
Frog
bellezza
Anima
megane6813
Galanthus
Зуки
simonabs
La la
Tanya111
любов
Redgina
Айла
Poni-Bonboni
Антония
Лизи
krila
Liliya
Redjy
twilight
DIAMANT
Старо злато
viatar
Shopkata
Admin
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АвторСъобщение
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 11:58

Х ще ми предложи ли работа?
6Ж,6М,Император
Въпроси и отговори - Page 26 1251227616_osha2109_image250029 Въпроси и отговори - Page 26 1251227638_laqw0080_image250057 Въпроси и отговори - Page 26 1251227597_qcul1545_image250006
Императора за работа е стабилна карта,би трябвало отговора да е ДА
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 12:10

И на мен ми прилича на Да.
А свързана ли е с преместване? Чудно защо се явява 6М, ново поприще? или откъсване от неприятна среда или условия?...
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 12:35

La la написа:
А свързана ли е с преместване? Чудно защо се явява 6М, ново поприще? или откъсване от неприятна среда или условия?...
Може да е пътуване от един квартал в друг и да може да се каже ново поприще .Ще видим ..въпроса съм задала за месец
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 12:41

Старо злато написа:
Х ще ми предложи ли работа?
6Ж,6М,Император

La la написа:
И на мен ми прилича на Да.

И аз съм за ДА. Smile Успех,Злато. мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 13:15

Старо злато написа:
Х ще ми предложи ли работа?
6Ж,6М,Император

Аз също мисля,че- ДА,ще ти предложи работа.
И аз като La la смятам,че нещата за теб ще се променят към по-добро-за мен 6 меча е много обещаваща в това отношение,настъпват добри промени след период на разочарования във всяко едно отношение.
Успех и от мен! мерси
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 13:33

Абе, да ви кажа, на мен Императорът не ми се появява като добър отговор, особено като завършваща карта. Може да е отражение на някакво мое лично бунтовническо отношение към авторитетите, обаче по-скоро ми е символ на стагнация. На това, че някой от позиция на силата възпрепятства изпълнението на плановете.
Дано в случая да не е така! Иначе другите карти наистина са хубави - и аз бих им се зарадвала мерси
Върнете се в началото Go down
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 14:03

За мен Императора е започване на работа според практиката която имам на такива въпроси.

Линда, 7П е карта при която се изчаква плода да узрее за да бъде откъснат. Обстоятелствата вързват ръцете на Обесения, колкото и да ни се иска да действаме. Не разбрах коя подредба си използвала
lindaLI написа:
питах избор какво ще стане ако направя така
Аз ти предлагам да използваш подредба "Избора". Опитах се да я постна тук, но нещо не ми се получава. Потърси я в нета. Има такава и за Ленорман Smile






Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 14:57

Какво да очаква в любовен план С до 3месеца?(питах и в Ленорман за нея и ще се приключи ли връзката и)
КП-обесения-5ж
Може би ще има определен застой за в момента,и нищо интересно няма да и се случи.Но след време пак ще има раздори с половинката.Какво мислите вие? Въпроси и отговори - Page 26 440471

Въпроси и отговори - Page 26 Db_RRW-_Scheiben_14_-_Konig3Въпроси и отговори - Page 26 Db_RRW-_XII_-_Der_Gehangte1Въпроси и отговори - Page 26 Db_RRW-_Stabe_051
Върнете се в началото Go down
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 15:35

Връзката пиключила ли е, twilight? На мен на такава ми прилича. Мъжа е упорит, да не кажа инатест. Доказва колко е непоколебим, отстоява някаква негова позиция. Възможно е и да няма голям избор, да е притиснат да действа така. В указания период връзката не приключва, няма карта показваща окончателна раздяла, но няма и положително развитие. Като че са в задънена улица, не могат да намерят изхода. Проблема е в него за мен, той трябва да развърже възела.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 17:05

или ти или някой друг ще се опита да те разколебае, има някак нещо надменност ,незговорливост...но все пак картите казват че ще има известие-
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 17:18

Anima написа:
Връзката пиключила ли е, twilight? На мен на такава ми прилича. Мъжа е упорит, да не кажа инатест. Доказва колко е непоколебим, отстоява някаква негова позиция. Възможно е и да няма голям избор, да е притиснат да действа така. В указания период връзката не приключва, няма карта показваща окончателна раздяла, но няма и положително развитие. Като че са в задънена улица, не могат да намерят изхода. Проблема е в него за мен, той трябва да развърже възела.

Anima,благодаря ти-няма една излишна дума от коментара ти. мерси И аз смятам,че нещата между тях вече са към края си. Въпроси и отговори - Page 26 396312 Точно си описала и позицията на господина и тактиките му.Инати се и това е;не приема и съвети. Въпроси и отговори - Page 26 2388113407
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 17:31

зуки написа:
или ти или някой друг ще се опита да те разколебае, има някак нещо надменност ,незговорливост...но все пак картите казват че ще има известие-
Зуки този коментар за кого е?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 19:46

злато - точно това виждам , че не е ясно ...как е станал този пропуск- за теб е -
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 22:32

Антония написа:
lindaLI написа:
Как мислите ще се развият нещата ако постъпя както съм намислила да постъпя днес?

Крал Жезли- Обесеният- 4 жезли...


Ще действаш енергично,нахъсано,но ще срещнеш някакви трудности,с които трябва да се съобразиш,накраая ще постигнеш това каквото си си наумила. Притеснява Обесеният,за него се изисква малко повече време,за да премине.

Антония мерси обратна връзка- нещата се развиха положително за мен- резултат- какъвто се надявах. Със забавяне (От Обесеният мисля идва това), но все пак!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 22:41

lindaLI написа:
нещата се развиха положително за мен- резултат- какъвто се надявах.
Въпроси и отговори - Page 26 99390
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeПон Авг 13 2012, 20:15

усмивка

Казани ли са му за мен добри думи? Кула- 8 м- Императрица

Защо той търси контакта с мен? (тегля онлайн Таро)

Умереност- Умереност-9 пентакли

На какво се дължи промяната в поведението му- 9 м- кралица пентакли- влюбените

Благодаря ви!

Става дума за лични отношения- не за работа. мерси

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeПон Авг 13 2012, 20:29

lindaLI написа:
Умереност- Умереност-9 пентакли
Невъзможно е това-повтавящи се карти
Момичета купете си по едно тесте .Он лайн тегленията са глупост.Няма как да се придаде енергия на картите виртуално
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeПон Авг 13 2012, 22:02

Старо злато написа:
Он лайн тегленията са глупост.Няма как да се придаде енергия на картите виртуално
Супер
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeПон Авг 13 2012, 22:25

Подкрепям идеята за предаването на енергията, но онлайн подредби се е случвало често да ми познават, а и на мои познати. Питала съм се защо.
Отговора според мен е в това, че информацията, за която питаме и помощта, която ни трябва идват от един и същи източник и по различни канали.
Така, че аз не виждам голям грях в тегленето онлайн. Особено като не става дума за някакви големи подредби или жизнено важни въпроси.

Изразявам мнението си с най- добри чувства и разбиране към всички, които защитават обратната теза Въпроси и отговори - Page 26 99390
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 14 2012, 00:11

lindaLI написа:
Умереност- Умереност-9 пентакли
Отново копирам това.От къде идва тази информация?
Нямам нищо против онлан сайтовете ,но ето тези неща дето се получават няма как да стане наяве.Не съм виждала колода с повтарящи се карти.Трябваше още като си видяла Умереноста два пъти в едно теглене да ти е ясно ,че това е невъзможно.
Предпочитам да ти тегля карти лично отколкото да се мъча да тълкувам някакви случайни попадения.Извинявай ,ама много се издразних с тази Умереност мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 14 2012, 09:38

оплескахме темата с онлайн тегленето- но наистина най-добре е с колода в ръце. онлайн- да получава се . Това повтаряне съм го виждала в един сайт, наизкачаха само дяволи и луни...програмата име грешна...

аз моето таро си купих от книжарница, ако нямат в наличност ,правят заявки

линда - ти се справяш блезтящо в разчитането на картите -особено Ленорман мерси
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeСря Авг 15 2012, 01:21

И аз да си кажа по дискусията, че често тегля от един сайт и за сега ме устройва усмивка Правя аналогии с хорарната астрология, където се задава въпрос, който ни е належащ, и се построява карта за дадените дата и час.

Но в случая с повтарящите се карти - според мен трябва да се смени сайта. Наистина съществува опасност от повреден/сгрешен софтуер, а това опорочава всичко.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeСря Авг 15 2012, 01:46

В интерес на истината майка ми има тесте Таро (много красиви и големи карти), което от 15 години стои завито в един шал и не се използва. Майка ми почна да гледа, отказа се (тя се отказа въобще от всички начини по които гледаше да гледа) подари картите, после пък на нея пак и подариха и сега тя има Таро което не ползва.
Ще го взема тестето.

Но просто знам, че като го взема няма да го оставя, а си бях планувала по- натам във времето да се занимая с Тарото, просто с картите трябва да се занимаваш да ги изучаваш да се ангажираш......за това тези онлайн сайтове ми дойдоха подходящи!
Там тегля и питам и забравям.
А когато картите са си при мен- това си е по- ангажиращо. Въпроси и отговори - Page 26 262180
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeСря Авг 15 2012, 01:50

А иначе с повтарящите се карти аз го тълкувам като карта на която трябва да се обърне внимание при въпроса- в смисъл аз пак го приемам като вид знак отгоре и отговор.

Но това е въпрос на възприятие.

Или ще сменя сайта или ще взема Тестето Въпроси и отговори - Page 26 698924
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 21 2012, 09:54

Момичета теглиха ми карти- ако някой има мнение ще се радвам

Какво да очаквам от него до края на месеца?


Страшен съд- 4ж- 9ж

Въпроси и отговори - Page 26 531608
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 21 2012, 10:19

lindaLI написа:
Какво да очаквам от него до края на месеца?
Страшен съд- 4ж- 9ж


промяна на работното място, малък офис затворено пространство 4Ж и по-висока длъжност 9Ж, промяна на социалния статут (по-висока длъжност).


Последната промяна е направена от Джема на Вто Авг 21 2012, 10:27; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 21 2012, 10:23

Мерси Джема! Всъщност ми теглиха картите за лични отношения, но настина до края на месеца ми предстои местене в друг офис на фирмата, дано и длъжността да ми пооправят :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 26 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 26 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: