Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+30
Луничка
pavla1118
mumoni
CaPuHa
lindaLI
лилиум
Frog
bellezza
Anima
megane6813
Galanthus
Зуки
simonabs
La la
Tanya111
любов
Redgina
Айла
Poni-Bonboni
Антония
Лизи
krila
Liliya
Redjy
twilight
DIAMANT
Старо злато
viatar
Shopkata
Admin
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
АвторСъобщение
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeВто Авг 07 2012, 22:37

lindaLI написа:
Какво мисли той за мен?

3 Мечове- 3 Жезли- Императора

Внимателно те преценява,подлага те на различни тестове и си прави изводи за твоите възможности,смятам,че те харесва как работиш.

lindaLI написа:
Какво мисли тя за мен?

Император- 5 пентакли- 8 пентакли

Тя си мисли,че се справяш с работата,имаш желание и хъс да се учиш,може да промени положението за теб към по-добро,но преди това трябва да си го заслужиш с доста работа и усилия.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeВто Авг 07 2012, 22:51

Въпроси и отговори - Page 25 99390 Мерси!

Ще връщам жестовете момичета, но с Ленорман!


Въпроси и отговори - Page 25 402149

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeВто Авг 07 2012, 23:02

Имам една чуденка да ви кажа...по събитие, което отмина.

Попитах- ще ме потърси ли един човек до еди си кога. Той не ме потърси.

Паж М- 2 чаши- Крал Чаши

Защо не ме потърси? Въпроси и отговори - Page 25 262180 Картите ми се видяха хубави........
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeВто Авг 07 2012, 23:33

lindaLI написа:
Защо не ме потърси?
Паж М разваля цялата подредба.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСря Авг 08 2012, 10:03

мерси Благодаря Джема!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСря Авг 08 2012, 13:14

lindaLI написа:
Паж М- 2 чаши- Крал Чаши

Защо не ме потърси?
Съгласна съм с Джема че Паж мечове бърка нещата. Според мен е конкретен човек - млад мъж или жена, който се е намесил и е попречил действието да се извърши.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСря Авг 08 2012, 17:48

Благодаря! Може би е станало така.. мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСря Авг 08 2012, 20:58

lindaLI написа:
Попитах- ще ме потърси ли един човек до еди си кога. Той не ме потърси.

Паж М- 2 чаши- Крал Чаши

lindaLI написа:
Защо не ме потърси?
И аз мисля,че пажът меч е развалил всичко.
Не се учудвай. Не винаги когато има 2 чаши, има среща,това за мен е доста неустойчива карта и ако съседните карти не я подкрепят категорично-среща няма.На мен това ми се е случвало доста често при подобни въпроси-по скоро 2 чаши показва немерението,желанието/най-вече на питащия/за среща,а дали тя ще се реализира е под голям въпрос. И за да не бъда голословна ще напиша няколко комбинации с 2 чаши за подобен въпрос.
Ще има ли среща-2 жезли+2чаши+3 чаши-леки,приятни карти-среща нямаше.
Същия въпрос-2 чаши+Отшелникът+8 жезли-също,но тук няма категорично подкрепящи карти.
Имам и други примери.
И една комбинация най-накрая с положителен отговор-Императрицата+2чаши+Крал жезли.Но тук просто е ясно.
Интересно ще ми е е ако някой друг сподели мнението и наблюденията си за 2 чаши. Въпроси и отговори - Page 25 826247
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeЧет Авг 09 2012, 10:34

lindaLI написа:
Какво мисли той за мен?

3 Мечове- 3 Жезли- Императора
lindaLI написа:
Какво мисли тя за мен?

Император- 5 пентакли- 8 пентакли
Момичета нали Ви прави впечатление ,че Императора се дублира ,а също и 3 мечове
и 5 пентакли са карти на разбитото сърце и несподелената любов ,предателство и отхвърляне.3жезли и 8 пентакли ,говорят за едно дълго обмисляне и нерешителност ,тоест нещо е започнало да се случва ,някаква промяна към по добро ,към развитие....
но досега отношението не е било добро ,ограничение ,опит за налагане(Императора) и пренебрегване (3 м,5 пентакли ).Да не говорим ,че тези двамата мислят почти еднакво което може би означава ,че са те обсъждали .Това ,което срещаш в тяхно лице е една хладина,дистанция,а ти се стараеш много (8 п.)
Предполагам ,че работиш в държавна институция и с документи. усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeЧет Авг 09 2012, 10:48

Жената ми се струва по- положително настроена, но е по- далеч от мен организационно.

Мъжа е манипулативен, властен, държи се на моменти много лошо с мен, на моменти добре..но в доброто отношение пак има стратегия. За мен той е една хирта лисица.

Вярно е че е стриктен и че иска работата да се върши, но сме имали много тежки моменти с него. За момента пак е спокойно при нас.

Работата не е в държавна институция, но фирмата е много голяма, труда ми е аналитичен, има много неща и на хартия и на електронен носител- да.

Въпроси и отговори - Page 25 698924

Ще пусна скоро една подредба Избор по ситуацията с тези двамта и ще съм ви благодарна за помощ
Въпроси и отговори - Page 25 531608
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeЧет Авг 09 2012, 11:21

Здравейте,

Ще имаме ли връзка с Х. до 3месеца-7ч+2ч+справедливост


Какво е вашето мнение?

Благодаря ви!
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeЧет Авг 09 2012, 11:46

Хм , дано не съм права ,но мисля че мечтите са по -големи от действителноста!
7 чаши незнам в твоя случай ,дали фантазираш прекалено много ,или в комбинация с 2 чаши означава ,че това е любовта за която винаги си мечтала.Наистина незнам ,не съм много добра в любовните въпроси.И Справедливостта я тълкувам по два начина ,в първия по-негативен аспект ,че ще се сблъскаш с реалноста и втория по положителен ,че е дошло времето да получиш истинска връзка ,любов и т.н. Въпроси и отговори - Page 25 2560441086 тоест при всички случаи ще получиш това ,което заслужаваш , дано да е най доброто. усмивка
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeЧет Авг 09 2012, 12:15

справедливостта и чашите ми намекват че има нужда от ''отрезвяване'', и заземяване . така на трета позиция тази справедливост крещи на фона на чашите-2 и особено седем чаши- че всичко е в сверата на усещане,нагласа,желание,мечта.нещата се променят,но никой явно не забелязва,и все пак се променят. две чаши-дават шанс да се изрази справедливостта,каква ще е тя ?!- според мен тарото не отговаря,а съветва да си помосли човек дали е редно,дали го исак,какво иска,какви са очакванията, трябва да види дали тези 7 чаши отговарят на истината, защото често справеливоста когато мине в миналото,заставя човека да отговаря на неудобни въпроси...

май не дадох ясен отговор, но пък е интересна тази справедливост...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeЧет Авг 09 2012, 12:36

Благодаря ви момичета, времето ще покаже и ще ви дам обратна връзка. Наистина мечтите са по-големи от действията, на този етап. В момента сме на разстояние, края на септември ще се видим, но може и по-рано.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeЧет Авг 09 2012, 15:59

MarinaSmith написа:
Ще имаме ли връзка с Х. до 3месеца-7ч+2ч+справедливост
Според мен връзка ще има, но трябва много внимателно да се прецени дали си заслужава, дали трябва и при това с ума, а не със сърцето. Първото нещо което ми мина през ума като видях тези карти беше "Внимавай какво си пожелаваш, защото желанията понякога се сбъдват". мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeЧет Авг 09 2012, 22:53

Момичета: Избор...

Ако се откажа - 4 Ч- Крал Ч- Слънце

Ако продължа- 5 Ж- 3 Ж- 9 Ч


Ще ме посъветвате да се откажа или да продължа? Въпроси и отговори - Page 25 558911
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeПет Авг 10 2012, 00:28

lindaLI написа:

Ако се откажа - 4 Ч- Крал Ч- Слънце-Ще излезеш от апатията,която те е обзела,ще си наясно с нещата,ще прозреш някаква истина.

Ако продължа- 5 Ж- 3 Ж- 9 Ч-ще продължиш да се бориш,да преговаряш и ще получиш това,което искаш

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeПет Авг 10 2012, 09:43

Мерси Злато!

И какво излиза- и да паднем и да бием- пак ще се напием Въпроси и отговори - Page 25 642334

Знаех си!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeПет Авг 10 2012, 20:08

Здравейте,

Моя приятелка: Ще почне ли работа до края на септември?

9 чаши-Луна-Император-Крал жезли
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeПет Авг 10 2012, 20:11

MarinaSmith написа:
9 чаши-Луна-Император-Крал жезли

Приемам картите за отговор-коментар-съвет-резултат
Моето мнение е да не стои със скръстени ръце,а да потърси помощ от висшестоящ. мерси
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeПет Авг 10 2012, 20:14

Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Авг 11 2012, 00:36

MarinaSmith написа:
Моя приятелка: Ще почне ли работа до края на септември?

9 чаши-Луна-Император-Крал жезли

За мен отговра е да!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Авг 11 2012, 11:19

Здравейте пак от мен!

Как мислите ще се развият нещата ако постъпя както съм намислила да постъпя днес

Крал Жезли- Обесеният- 4 жезли...

Благодаря на всички за отзивчивостта до сега. мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Авг 11 2012, 14:08

lindaLI написа:
Как мислите ще се развият нещата ако постъпя както съм намислила да постъпя днес

Крал Жезли- Обесеният- 4 жезли...

Ще действаш енергично,нахъсано,но ще срещнеш някакви трудности,с които трябва да се съобразиш,накраая ще постигнеш това каквото си си наумила. Притеснява Обесеният,за него се изисква малко повече време,за да премине.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Авг 11 2012, 15:10

Антония благодаря много мерси - аз първо теглих онлайн таро за това как е правилно да действам- излезна 7 П- 7 П- Обесеният....викам си - ще изчакам и ще обмисля какво да правя

Мислих, мислих.. изработих си стратегия, питах избор какво ще стане ако направя така (пасивно поведение, действие след време) -2 м- 8 м- Крал Ч.....май е ясно да не правя така Въпроси и отговори - Page 25 402149

После си викам, дай друго да измисля да направя (активно поведение, действие сега, днес)- попитах какъв ще е резултата- и се показаха горните карти.

Може ли 7 пентакли и обесеният да се приемат като разработване на стратегия, а не като пасивност? Защото при пасивност резултата май е виден Въпроси и отговори - Page 25 302820

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 11:58

Х ще ми предложи ли работа?
6Ж,6М,Император
Въпроси и отговори - Page 25 1251227616_osha2109_image250029 Въпроси и отговори - Page 25 1251227638_laqw0080_image250057 Въпроси и отговори - Page 25 1251227597_qcul1545_image250006
Императора за работа е стабилна карта,би трябвало отговора да е ДА
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeНед Авг 12 2012, 12:10

И на мен ми прилича на Да.
А свързана ли е с преместване? Чудно защо се явява 6М, ново поприще? или откъсване от неприятна среда или условия?...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 25 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: