Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+30
Луничка
pavla1118
mumoni
CaPuHa
lindaLI
лилиум
Frog
bellezza
Anima
megane6813
Galanthus
Зуки
simonabs
La la
Tanya111
любов
Redgina
Айла
Poni-Bonboni
Антония
Лизи
krila
Liliya
Redjy
twilight
DIAMANT
Старо злато
viatar
Shopkata
Admin
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
АвторСъобщение
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeНед Юли 22 2012, 12:26

Според мен обаждането е било случайно от материална гледна точка, но е отразило скрито желание за такова и е донесло удоволствие.
Ако трябва да поясня, защото и аз сама не се разбирам Въпроси и отговори - Page 24 642334 , това е човек, който упорства в нещо, но подсъзнателно знае, че не е прав. Подсъзнателно иска да промени нещата, поради което подсъзнанието е "инсценирало" обаждането за да постигне целите си. На съзнателно ниво, мисля, че човекът не е възнамерявал да се обади и не си дава сметка, че това е направил /особено, ако е мъж; тези хора съвсем не се разбират, според мен.../
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeНед Юли 22 2012, 12:57

twilight написа:
Умишлено ли беше обаждането?
Според мен няма карта тук ,която да показва това.Колелото си е застопорено в миналото и един КралП и 10Ч не могат да го задвижат.Освен това този крал не е от тези дето действат,той нищо не прави с+10Ч нещата не са такива каквито изглеждат.Какво те пита-''как сте в къщи ли?''
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeНед Юли 22 2012, 14:13

Момичета,браво на вас! Въпроси и отговори - Page 24 99390
Във всеки един коментар има доза истина.

Антония написа:
да,макар че този,който се е обадил не иска да си признае,

Smile

Tanya111 написа:
Според мен обаждането е било случайно от материална гледна точка, но е отразило скрито желание за такова и е донесло удоволствие.

Shocked Smile
Таня,твоят коментар ме изуми. мерси

Старо злато написа:
нещата не са такива каквито изглеждат.Какво те пита-''как сте в къщи ли?''

Съгласна съм с написаното.(само да поясня,че обаждането "уж" беше свързано с бизнес)

Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeПон Юли 23 2012, 22:31

twilight написа:
колелото+КП+10ч
Умишлено ли беше обаждането?
Щом ти е набрал номера, умишлено ще да е :sm38.gif:
По картите бих казала, че Колелото е самото обаждане, КП го представя него и бизнес предложението, което ти е отправил. Интересното за мен е 10Ч. По принцип 10-ките са край на нещо, а чашите се свързват с чувствата. Не знам какви са ви отношения, но може да иска да отворите нова страница, ако е имало някакви търкания. Търси взаимност, общи интереси. КП е доста прагматичен, може да бъде и едностранен, не се отказва лесно като си науми нещо.

Друго, което ми минава през ума за 10П е достигане на максимума в дадени взаимоотношенията. Нещо от сорта на:"това е, повече няма накъде да се очаква да се развият нещата". Т.е., да не влагаме особени надежди. Но според мен това би важало в случая, ако беше средна карта...
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Юли 24 2012, 06:41

Galanthus написа:
но може да иска да отворите нова страница, ако е имало някакви търкания. Търси взаимност, общи интереси. КП е доста прагматичен, може да бъде и едностранен, не се отказва лесно като си науми нещо.

Smile
Благодаря ти,Galanthus. мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Юли 31 2012, 10:10

как е взаимоотношението между Сп. и Сл.
9жезли-6жезли-колесница

оглеждат се като след битка,готови за нова(наскоро се скарали),тук се изисква голяма сила на духа да се показваш като единствен,важен,и владеещ.ах тази колесница,всичко е цел в ума,и никой не забелязва,и май не показва някакви висши чувства, сега за сега само енергия на показ,само в колесницата има и насоченост от към разума,и пак със самоцел,и контрол над всичко на около.
тази колесница на трета позиция-винаги е в дългосрочно очакване на развръзка Въпроси и отговори - Page 24 617156 ,както казват има още да се види...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Юли 31 2012, 15:34

Борба за надмощие , но Колесницата значи и преодоляване на пречки ,мисля че ще продължат в една посока...
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Юли 31 2012, 18:25

Az ne сьм толкова оптимистична. По-скоро вървят към раздяла...
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Юли 31 2012, 18:30

зуки написа:
как е взаимоотношението между Сп. и Сл.
9жезли-6жезли-колесница
Тези взаимоотношения от скоро ли са?Единия от двамата е разкрил душата си ,ама много му е било зор да го направи.Трудно начало бих казала с кандарми
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Юли 31 2012, 19:59

зуки написа:
ак е взаимоотношението между Сп. и Сл.
9жезли-6жезли-колесница

Аз мисля,че неразбирателството им не е отскоро-според мен се познават одавна,имали са някакви общи интереси,но коренно различни възгледи,единият от тях е голям инат,не признава друго мнение освен своето,другият е доста надут и мрази да не става това,което иска-общо взето напрегнати отношения-по тези карти имам чувството,че са пътували някъде заедно.По Колесницата-ще продължават да се дразнят и да водят борба за надмощие.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeСря Авг 01 2012, 10:20

зуки написа:
как е взаимоотношението между Сп. и Сл.
9жезли-6жезли-колесница

Помагат си един на друг, заедно преодоляват препятствия. Успешно въртят бизнес например. Подкрепят се в обществото. И влагат усилия и сърце в това, което правят.
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeЧет Авг 02 2012, 09:25

Имам въпрос,но за съжаление не мога да дам обратна връзка.Задавам го от чисто любопитство. Embarassed
За какво са разговаряли Р и С?(баща и дъщеря)Като допълнителна информация ще кажа,че сестрата е скарана с брат си и затова може би се падна мага Въпроси и отговори - Page 24 302820 )
8ч-маг-ПЖ Но от друга страна имаме маг(лекар)+ПЖ(дете)?Съвсем се обърках. Въпроси и отговори - Page 24 3465299449

Въпроси и отговори - Page 24 Db_RRW-_Kelche_081Въпроси и отговори - Page 24 Db_RRW-_I_-_Der_Magier1Въпроси и отговори - Page 24 Db_RRW-_Stabe_11_-_Bube1
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeЧет Авг 02 2012, 12:01

twilight написа:
За какво са разговаряли Р и С?(баща и дъщеря)

Те имат да решат нещо. Този въпрос или проблем не е от вчера, защото те се отказват от начина по който са го били правили досега (8Ч), този начин не е донесъл морално удовлетворение. Сега имат нова идея (Маг), която би трябвало да донесе промените (ПЖ).(мисля, че става въпрос за нещо социално)
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeНед Авг 05 2012, 14:35

Момичета,имам нужда от вашата помощ. От доста време се каня да направя нещо и все не го правя.Днес реших да изтегля карти на следния въпрос: Ще успея ли да го започна и да го издържа за 10 дни/става въпрос за лечебен глад,напоследък имам проблеми си мигрената,пък и качих някое кило/
Преди съм го правила веднъж и имаше голям ефект.
Изтеглих 5 пентакли+Обесеният+6 чаши

Търся изход от положението,търся различни варианти,но повече затъвам в мании,време е да се откажа, да проявя далновидност,доброволно трябва да приема ограниченията,които налага диетата,да си припомня какво съм правила преди,да си припомня хубавия резултат и може би ще успея.

обратна връзка ще дам още други ден,дали поне един ден съм издържала. Въпроси и отговори - Page 24 826247
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeНед Авг 05 2012, 15:46

И аз имам нужда от бърз съвет:

Питам: Какво мислят приятелите му за мен? ( не сме контактували- само са ме виждали)

5 Ч- 4 Ч- 4 пентакли

Благодаря ви мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeНед Авг 05 2012, 16:12

Аз мисля,че още не те познават добре-мислят те за затворена,прикрита,може би и малко надута и капризна,но после ще те приемат добре,ако си дейна и доброномерена към тях,моят съвет е да си открита и приветлива и ще спечелиш добро отношение Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeНед Авг 05 2012, 17:45

благодаря Антония!

Въпроси и отговори - Page 24 402149
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeПон Авг 06 2012, 15:01

Антония написа:
5 пентакли+Обесеният+6 чаши
Проблемът според мен е психологичен щом се появява (Обесеният),нещо от миналото ,което не можеш да преодолееш (6 чаши).Може би е страх от отхвърляне или обедняване
да кара тялото ти да трупа килограми като "защита" от външния свят... усмивка


lindaLI написа:
5 Ч- 4 Ч- 4 пентакли

Да....., не са особено очаровани ,може и някой да ги е настроил против теб (4 чаши).И още нещо те искат да са си само четиримата, не им е приятно да го делят с теб..... усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeПон Авг 06 2012, 15:47

Redgina написа:
Да....., не са особено очаровани ,може и някой да ги е настроил против теб (4 чаши).И още нещо те искат да са си само четиримата, не им е приятно да го делят с теб.....

Въпроси и отговори - Page 24 262180

мъжка му работа.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Авг 07 2012, 14:18

Здравейте момичета,

може ли да Ви помоля ако може да ми изтеглите карти Таро с един въпрос.

Аз нямам карти Таро, а имам Ленорман, а знам че Тарото са по-силни.

Ако някой има желание, ще напиша въпроса и ако трябва някакви данни.
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Авг 07 2012, 17:38

lindaLI написа:
Питам: Какво мислят приятелите му за мен? ( не сме контактували- само са ме виждали)

5 Ч- 4 Ч- 4 пентакли
Не те приемат,държат се хладно с безразличие,мислят те за затворена и егоистка...абе скучна си им
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Авг 07 2012, 21:18

lindaLI написа:
Питам: Какво мислят приятелите му за мен? ( не сме контактували- само са ме виждали)
5 Ч- 4 Ч- 4 пентакли
Някак усещат твоето присъствие като да ги разделяш. Мисля че не искат да приемат идеята, че може да има и друг човек в живота му. Наситено емоционално. Не се чувстват на място. Не, толкова да не те харесват или да имат нещо лично към теб. Може и да имат основания, в смисъл не знам дали поддържат същите близки оношения по между си както преди.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Авг 07 2012, 21:38

Момичета всички сте прави!

Отношенията ми с момчето все още не са станали сериозни, приятелите му просто са ме виждали покрай него и са чували за мен.
Определено той си прекарва времето с тях предимно- особено сега (като сме пак в джаза с нашите отношения Rolling Eyes )

Но е факт, че тези хора са много затворена компания, и ме гледат естествено като марсианка кацнала на луната...

Въпроси и отговори - Page 24 99390 благодаря ви!

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Авг 07 2012, 21:43

Можете ли да ми помогнете с разтълкуването на отношения на работата ми?


Какво мисли той за мен?

3 Мечове- 3 Жезли- Императора



Какво мисли тя за мен?

Император- 5 пентакли- 8 пентакли


Тези двамата са над мен, жената и мнението й ми е изключително важно...Благодаря ВИ! Въпроси и отговори - Page 24 156215
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Авг 07 2012, 22:18

lindaLI написа:
Какво мисли той за мен?

3 Мечове- 3 Жезли- Императора
Все едно не влага никакви чувства! Следва абсолютния ред и логика безстрастно. Очаква изпълнение и не го интересува друго, важното е всичко да върви по план.

lindaLI написа:
Какво мисли тя за мен?

Император- 5 пентакли- 8 пентакли
Като че ли се чуди можеш ли да се справиш или пък те е подложила на обучение и нещата просто се развиват, отново без емоции.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Авг 07 2012, 22:37

lindaLI написа:
Какво мисли той за мен?

3 Мечове- 3 Жезли- Императора

Внимателно те преценява,подлага те на различни тестове и си прави изводи за твоите възможности,смятам,че те харесва как работиш.

lindaLI написа:
Какво мисли тя за мен?

Император- 5 пентакли- 8 пентакли

Тя си мисли,че се справяш с работата,имаш желание и хъс да се учиш,може да промени положението за теб към по-добро,но преди това трябва да си го заслужиш с доста работа и усилия.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Авг 07 2012, 22:51

Въпроси и отговори - Page 24 99390 Мерси!

Ще връщам жестовете момичета, но с Ленорман!


Въпроси и отговори - Page 24 402149

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 24 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: