Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+30
Луничка
pavla1118
mumoni
CaPuHa
lindaLI
лилиум
Frog
bellezza
Anima
megane6813
Galanthus
Зуки
simonabs
La la
Tanya111
любов
Redgina
Айла
Poni-Bonboni
Антония
Лизи
krila
Liliya
Redjy
twilight
DIAMANT
Старо злато
viatar
Shopkata
Admin
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 10:51

La la написа:
Джема написа:
с извенение вагина АЧ+Умереност, която значи бременост.

Джема, това някоя комбинация, която знаеш ли е или е твоя опитност?

La la, мерси това не е комбинация, а значения на картите събрани в едно. Бих много се учидила, ако Anima, би дала отрицателен отговор усмивка

АЧ си е женска, приемаща енергия и материалния аспект на тази карта си е вагина.
Комбинацията от АЧ+АЖ= секс, мъжката и женската енергии взаимодействат.
АЧ+АМ= изнасилване.

ГА Умереност в нашия материален живот означава бременост и бремеността ще протече без компликации и усложнения.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Admin
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 11:08

Момичета, голяма молба към тези които дават задания или поставят питания.
Бъдете уважителни към тези, които отговарят на въпросите ви, поне само за това, че човекът е отделил част от времето си да ви обърне внимание и е споделил мислите и знанията си от които се ползват не само участниците, но и гостите на форума. Мисля, че ние тук не се надпреварваме, а опитваме се да изтеглим от всяка една карта колкото може повече значения, които съответстват на действителността.

Моля коментрайте всеки отговор!!!!
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 13:16

зуки написа:
9жезли-глупак-8чаши
Зуки, сори ,че сме те пропуснали...... Embarassed както се казва в един много любим за мене детски филм "Синьо лято": "посредникът е Лай...О"...Май ти ще го отнесеш ...настъпила си я по мазол от миналто. Тя не може да излезе или по-точно забрави нещо което някога й се е случило,сега ти си докоснала болната тема и тя може и да се е обидила някак на теб....8 ч за която питаш е -оттегляне ,отдалечаване, раздалеччаване...разстояние
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 14:41

bellezza 5П ми се е появявала и като карта предупреждение, не е задължително финансов проблем. Пример давам от онези дни на въпрос относно пътуване с моя мъж ми излезе 5П+7П и в неговата и в моята подредба (3-тата карта за съжаление не си я спомням). Вчера ходихме до банката и в момента в който бяхме на гишето и ни съобщиха, че ги няма едни пари, които очаквахме, а мъжа ми си бръкна в джоба и установи, че си е изпуснал телефона в таксито. До края на деня имахме още 2 неприятни случки.
Някъде след това бях видяла и тази комбинация 5П+7П - неприятности
Върнете се в началото Go down
bellezza
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 41
Join date : 09.01.2012

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 15:06

Благодаря ти, Лизи...за съжаление среща нямаше, от този човек ни вест, ни кост до момента... Благодаря ви, момичета, че се включихте в тълкуването Въпроси и отговори - Page 23 402149 приятен и усмихнат ден на всички ви
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeЧет Юли 19 2012, 19:48

Galanthus написа:
Снощи сънувах особен сън и реших да питам картите какво е посланието, което носи. Изтеглих:
Крал Пентакли
Паж Меч
Крал Меч
Anima написа:
Galanthus, на мен ми прилича на конфликт между двама мъже.
Сънувах конкретен човек и си мисля, че картите или са отразили съня, или са точно както писах предупредителни. Имаме 2 краля, като ПМ е преход. Сякаш след спор или друга динамична ситуация ще видя въпросния човек в съвсем различна светлина(КМ). А КМ не ми е любима карта - посича всякакви илюзии и което сметне за излишно, без да се церемони.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeЧет Юли 19 2012, 23:24

Galanthus написа:
Крал Пентакли
Паж Меч
Крал Меч

Според мен ти си Паж мечове ,липсва ти информация ,има неща които не знаеш ,ако така тълкуваме картите.Но ако тълкуваме съня ,ще излезе друго.Крал мечове е решение на проблем - наболял ,той идва като хирурга да отреже нещо ,на което не му е било обърнато внимание и то е пораснало и сега застрашава.Говоря метафорично разбира се.Каквото и да е ,подсъзнанието ти дава индикация,светва червена лампичка
че има нещо ...... усмивка


усмивка
bellezza написа:
Колесница-Глупакът-3 чаши - въпреки че не знаем в какво се "забъркваме" усмивка, късметът е на наша страна, накрая има хепи енд и имам повод да почерпя.

Глупакът +3 чаши според мен е празни приказки ,несериозни ,лекомислие .Може да става въпрос за пътуване или преместване на ново място(Колесница)
А иначе по горната комбинация ти сама си си отговорила, 5пентакли не е за подценяване. усмивка

Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeПет Юли 20 2012, 00:18

Redgina написа:
Според мен ти си Паж мечове ,липсва ти информация ,има неща които не знаеш ,ако така тълкуваме картите.Но ако тълкуваме съня ,ще излезе друго.Крал мечове е решение на проблем - наболял ,той идва като хирурга да отреже нещо ,на което не му е било обърнато внимание и то е пораснало и сега застрашава.Говоря метафорично разбира се.Каквото и да е ,подсъзнанието ти дава индикация,светва червена лампичка
че има нещо.
мерси усмивка
Сънят ми беше как аз попадам на информация за този човек и ми се изясняват някои обстоятелства, направо ми се изкристализираха нещата, макар и неприятни. В един момент мъжки глас (може би беше лице) - като един крал на Мечовете започна да повтаря с непоколебим тон: "той те лъже..." Е, толкова явен сън и аз за сега не откривам причина да е верен...Затова се усъмних дали картите просто не отразяват съня, който може наистина да е червена лампа да внимавам.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeПет Юли 20 2012, 14:40

Как ще се развие ситуцията на работата за мен до края на месеца?
Асо меч+Рицар пентакли+Колесницата

настъпил е моментът да действам,ще имам добра реализация,след като ще трябва да науча ноещо ново и да го изпипам в детайли,нещо свързано с пари,добро приключване на месеца
Ще се радвам и на вашето мнение по въпроса,аз може и да не съм обективна
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeПет Юли 20 2012, 14:46

Galanthus написа:
момент мъжки глас (може би беше лице) - като един крал на Мечовете започна да повтаря с непоколебим тон: "той те лъже..."
Аз съм имала няколко пъти такива сънища,как някакъв глас ясно и отчетливо ми казва нещо-винаги се е сбъдвало 100% след известно време.Това се случва понякога,когато много искаш да научиш нещо,а нямаш никаква информация отдругаде.
А Крал меч индикира заплетена ситуация,която ти ще трябва да разрешиш мерси
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeПет Юли 20 2012, 16:54

Антония написа:
Как ще се развие ситуцията на работата за мен до края на месеца?
Асо меч+Рицар пентакли+Колесницата

Идеята (АМ) свързана със пари (РП) ще се реализира успешно(Колесница) :sm38.gif:
Така мисля Въпроси и отговори - Page 23 3473555709
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeПет Юли 20 2012, 17:16

Джема написа:
Идеята (АМ) свързана със пари (РП) ще се реализира успешно(Колесница
Благодаря! мерси
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeПет Юли 20 2012, 18:46

Антония написа:
Асо меч+Рицар пентакли+Колесницата

Нещо, започнато наскоро, ще донесе реализация и развитие, благодарение и след положен от твоя страна труд, много търпение и изпипване на нещата. Въпроси и отговори - Page 23 531608
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeПет Юли 20 2012, 19:13

Ще чакам с нетърпение обратната връзка на Антония,най вече заради Колесницата.Само при мен ли се проявява както напускане ,отдалечаване ,тръгнване в нова псока без мнго да мислиш за поселдствията. Има малко и кавга, сърдене.Казвам ,че при мен е така и ще се радва много ако успея да променя това проявление с ваша помощ. мерси
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeПет Юли 20 2012, 20:23

Shopkata написа:
Ще чакам с нетърпение обратната връзка на Антония
Задължително ще дам обратна връзка към края на месеца, Шопи!

На мен Колесницата ми е излизала като постигнат успех/получен бонус/,когато става въпрос за работа.
Дано и сега да е така. усмивка
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeСъб Юли 21 2012, 10:59

Антония написа:
Как ще се развие ситуцията на работата за мен до края на месеца?
Асо меч+Рицар пентакли+Колесницата

Момичета ,не разбирам коя карта дава индикация за "нещо ново " Въпроси и отговори - Page 23 283610114 ,както сте написали в по-горните мнения.Тук има Рицар пентакли на средна позиция ако приемем ,че това е човек (Антония) означава ,че е стабилен ,постоянен (знаем характеристиките на Рицаря).Няма нищо ново тук ,човекът работи с ясното съзнание (Асо мечове) ,търпеливо ,стъпка по стъпка (Рицар пентакли ) и прогресира (Колесница ).Аз го виждам и като повишение в работата.Хареса ми и тълкуването на Джема,
Джема написа:
Идеята (АМ) свързана със пари (РП) ще се реализира успешно(Колесница)
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeСъб Юли 21 2012, 11:40

Redgina написа:
Момичета ,не разбирам коя карта дава индикация за "нещо ново " ,както сте написали в по-горните мнения
Ще ти кажа за мен.Писала съм го преди по повод Рицар жезли ,който си е като малката Колесница. Ако си сега в точка А -Колесницата тръгва към точка В, която си е нещо ново и различно.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeСъб Юли 21 2012, 11:57

Redgina написа:
Момичета ,не разбирам коя карта дава индикация за "нещо ново
Реджи,веднага ще ти отговоря-Рицар пентакли означава също така и възприемане на нови идеи,готов е да се учи,стига това да доведе до печалба, а в съчетание с Колесницата,която тръгва за някъде ми прилича на нещо като поставяне на нови задачи,постигане на нови цели/ не че досега задачите ми са малко де/.Дано този път де е свързано и с повишаване на финансите,а не само с допълнителна работа Въпроси и отговори - Page 23 3465299449
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeСъб Юли 21 2012, 12:25

Shopkata написа:
Ако си сега в точка А -Колесницата тръгва към точка В, която си е нещо ново и различно.
Антония написа:
Реджи,веднага ще ти отговоря-Рицар пентакли означава също така и възприемане на нови идеи,готов е да се учи,стига това да доведе до печалба,
Момичета продължавам да не съм съгласна а Вас , мерси не се заяждам просто искам да направим една добра дискусия ,и да изясним нещата до край.
Тони ,това за което пишеш ми прилича на Паж пентакли ,не на Рицар пентакли.
За мен Рицар пентакли означава ,нещо или някой натрупал опит във времето ,с постоянство и упорство .Мона /Ивета (от която съм силно повлияна ,нама как Embarassed ) го нарича
"Аутистът" в Таро ,ако тук има някаква "нова" ситуация ,то тя ще е резултат от усилия и труд положени назад във времето ,нещо в което си влагал доста време или пари или труд започва да дава резултат,Асо мечове приемам ,че е интелектуална работа умствена .Колесницата ще тръгне тепърва ...
Както и да е ,комбинацията е хубава ,пожелавам ти успех! Въпроси и отговори - Page 23 880995423
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeСъб Юли 21 2012, 12:49

Redgina написа:
.Колесницата ще тръгне тепърва ...
Е да де- нали и аз за това говоря -ще тръгва т.е. оства досегашното място назад и отива на ново място...
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeСъб Юли 21 2012, 13:24

Redgina написа:
За мен Рицар пентакли означава ,нещо или някой натрупал опит във времето ,с постоянство и упорство .Мона /Ивета (от която съм силно повлияна ,нама как ) го нарича
"Аутистът" в Таро ,ако тук има някаква "нова" ситуация ,то тя ще е резултат от усилия и труд положени назад във времето ,нещо в което си влагал доста време или пари или труд започва да дава резултат
Реджи, при мен ситуацията на работа е точно такава-много вложено време и усилия.
Реджи,аз също имам разпечатани почти всички обяснения на Мона/Ивета и съм силно впечатлена от нея,но чета и от други източници и от моите лични наблюдения не винаги като видиш картите ти хрумва точното им знамение.Мисля,че и Ивета беше писала за картите-сенки-виждаш Обесения,а говориш за Отшелника.
А също така ще цитирам дословно и една жена,която се занима с таро от 25 години,и от която много съм се учила,значението на Рицар пентакли-Педант,бизнесмен,никога не се отчайва от неуспехите,винаги е готов да се учи,да приема нови идеи,стига те да носят пари.Когато се пада тази карта-може да се роди дете или нова любов.
От тази жена съм научила,че всеки индивидулано тълкува картите,при всеки различна комбинация показва определено нещо.
мерси
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeСъб Юли 21 2012, 13:40

Ами супер ,ето че добавихме няколко нюанса към значението на Рицар Пентакли усмивка Аз също чета различни източници на значенията на картите.Пък и ти ще дадеш обратна връзка ,какво ще е новото на работното ти място ,това ще помогне да изясним значението на комбинацията в твоя случай! мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeСъб Юли 21 2012, 13:46

Разбира се Реджи,че ще дам обратна връзка! И на мен ми се ще вече да бъда адекавтно оценена на работа-дано новото да не е още работа!!! Shocked
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeНед Юли 22 2012, 09:47

Въпроси и отговори - Page 23 1232893691_olky8971_image039Въпроси и отговори - Page 23 1232893664_gcqx4331_image014Въпроси и отговори - Page 23 1232893675_nqxa8489_image024

колелото+КП+10ч
Умишлено ли беше обаждането? Въпроси и отговори - Page 23 826247 За мен отговорът е ДА.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeНед Юли 22 2012, 11:36

За мен също-да,макар че този,който се е обадил не иска да си признае,че е било умишлено,макар че много му се искало да се обади! мерси
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeНед Юли 22 2012, 12:26

Според мен обаждането е било случайно от материална гледна точка, но е отразило скрито желание за такова и е донесло удоволствие.
Ако трябва да поясня, защото и аз сама не се разбирам Въпроси и отговори - Page 23 642334 , това е човек, който упорства в нещо, но подсъзнателно знае, че не е прав. Подсъзнателно иска да промени нещата, поради което подсъзнанието е "инсценирало" обаждането за да постигне целите си. На съзнателно ниво, мисля, че човекът не е възнамерявал да се обади и не си дава сметка, че това е направил /особено, ако е мъж; тези хора съвсем не се разбират, според мен.../
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitimeНед Юли 22 2012, 12:57

twilight написа:
Умишлено ли беше обаждането?
Според мен няма карта тук ,която да показва това.Колелото си е застопорено в миналото и един КралП и 10Ч не могат да го задвижат.Освен това този крал не е от тези дето действат,той нищо не прави с+10Ч нещата не са такива каквито изглеждат.Какво те пита-''как сте в къщи ли?''
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 23 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 23 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: