Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+30
Луничка
pavla1118
mumoni
CaPuHa
lindaLI
лилиум
Frog
bellezza
Anima
megane6813
Galanthus
Зуки
simonabs
La la
Tanya111
любов
Redgina
Айла
Poni-Bonboni
Антония
Лизи
krila
Liliya
Redjy
twilight
DIAMANT
Старо злато
viatar
Shopkata
Admin
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АвторСъобщение
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 09:42

И на теб, благодаря! мерси
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 10:08

Само да вмъкна, че 2 Пентакъла при мен е наистина доста неща за вършене, но се справяш без проблеми, просто ти е натоварено, има да мислиш за бая неща, но имаш и силата и времето и способностите да се справиш Smile
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 10:28

Tanya111, мерси извинявам се за флуд.

Ако искаш да благодариш някого, можеш да натиснеш върху зелената ръка във дясната страна на съобщението, не е задължително да се пишат благодарностите, макар, че е приятно. По този начин ще помогнеш на форума за спестяването на мястото, което ни се отпуска от Domain.
Благодаря Въпроси и отговори - Page 22 531608
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 12:02

Момичета, чета ви ,и аз като вас искам да дам позитивни прогнози, но 2 пентакли не вещае трансформации по никакъв начин.Или ако изглежда ,че има трансформации те са само привидни. Символиката на 2 П е свързана с "Уробурос" Змията,която си е захапала опашка,там където свърша ,започва пак на ново, без промяна,по същият начин,както е било до сега.Един вечен кръговрат..Макар ,че змията си сменя кожата при нея нямам трансформиращи процеси ,като при пеперудата -пак си осатва същата,няма съзнание ,а само чист инстинкт.. Предните 2 карти указват ,че проблеми за дете няма (физиологични). Т.е. всички предпоствки това да се случи са на лице,оства трансформацията да се извърши. Т.е. не може да се чака различен резулта ,ако услвието оства същото без промяна, а тази промяна трябва да се случи на дълбоко вътрешно ниво. Слънцето ми говори ,за завишени очакваня и изискваня,очакване на Принца,който реално ние знаем,че не съществува. Глупакът може би казва ,че е чист наивитет,но освен това и че очакванята е добре да бъдат снижени. и доста други неща ми казва ,за връзки ,които са базирани на не здрава основа,партньори ,които се появяват и изчезват и пак така.Още много информация може да се извлече от тези карти и то предимно за психологичната страна на въпроса. Както ,че и "мераклии" не липсват, но пак се опира до личен избор и очи ,които да ги забележат.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 12:31

Ето 3 нови карти на въпрос за бременност. Има ли такава или не:
АсоЧ + КралицаЧ + Умереност
Какво е вашето мнение?
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 12:42

Shopkata написа:
Момичета, чета ви ,и аз като вас искам да дам позитивни прогнози, но 2 пентакли не вещае трансформации по никакъв начин.Или ако изглежда ,че има трансформации те са само привидни. Символиката на 2 П е свързана с "Уробурос" Змията,която си е захапала опашка,там където свърша ,започва пак на ново, без промяна,по същият начин,както е било до сега.Един вечен кръговрат..Макар ,че змията си сменя кожата при нея нямам трансформиращи процеси ,като при пеперудата -пак си осатва същата,няма съзнание ,а само чист инстинкт..
Въпроси и отговори - Page 22 3032713799

Шопи мерси обаче разреши ми да не се съглася със теб, защото първите две карти са от ГА сиреч козовете и малката двойка, не вярвам, че може да ги затвори. Ние знаеме, че ГА показват нещо глобално, важно в живота ни, а малките само уточняват и допълват ги.

________________________________________________

Anima написа:
Ето 3 нови карти на въпрос за бременност. Има ли такава или не:
АсоЧ + КралицаЧ + Умереност
Какво е вашето мнение?

100% бременост.

Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 12:50

Anima написа:
Ето 3 нови карти на въпрос за бременност. Има ли такава или не:
АсоЧ + КралицаЧ + Умереност

Джема написа:
100% бременост.

И аз съм за положителен отговор. мерси
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 13:09

Естествено, че не е задължително да се съгласява никой с мене.СПоедлям мойте усещаня и опит с 2 пентакили на последнна позиция ,резултатът или бъдещата ситуация. Права си ,че ГА са козовете и аз това казвам- всички предпоставки са налице това да може да се случи. Козовете са печеливши. Въпросът е ,че за да ги изгирае печеловшо е добре ,само малко да корегира неща в себе си.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 13:10

Ще изчакам и останалите момичета да се включат и ще дам обратна връзка- имам го!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 13:50

Тази умереност нещо не ми се връзва с бремеността, макар че картите не са пред мен и ми се губи визуалното възприятие на трите карти като цяло. По-скоро клоня към "не".
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 15:04

Anima написа:
въпрос за бременност. Има ли такава или не:
АсоЧ + КралицаЧ + Умереност

ох, аз и двата отговора ги виждам - Умереността може да е както търпението и времето, нужно за износване, така и предупреждение, че твърде много емоции се влагат в това желание и трябва да се успокои топката...

Все пак клоня към Не...емоциите не са ми достатъчни май, за да го потвърдя.
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 15:50

Anima написа:
АсоЧ + КралицаЧ + Умереност
Какво е вашето мнение?
НЕ ВИЖДАМ БРЕМЕННОСТ,ПО-СКОРО ВЪЗПАЛИТЕЛЕН ПРОЦЕС,КОЙТО Е ДОВЕЛ МИСЪЛТА ЗА БРЕМЕННОСТ.УМЕРЕНОСТА ТУК СИ Е ЛЕЧЕНИЕ.
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 15:59

И аз мисля, че тези карти не показват бременност.

Shopkata написа:
Слънцето ми говори ,за завишени очакваня и изискваня,очакване на Принца,който реално ние знаем,че не съществува. Глупакът може би казва ,че е чист наивитет,но освен това и че очакванята е добре да бъдат снижени. и доста други неща ми казва ,за връзки ,които са базирани на не здрава основа,партньори ,които се появяват и изчезват и пак така.Още много информация може да се извлече от тези карти и то предимно за психологичната страна на въпроса. Както ,че и "мераклии" не липсват, но пак се опира до личен избор и очи ,които да ги забележат.

Тук ще се наложи да отговоря, защото някак се засегнах, най-вече в частта "връзки ,които са базирани на не здрава основа,партньори ,които се появяват и изчезват и пак така".
Аз имам силно неподвижен хороскоп. Слънце, Луна и Венера са в неподвижни знаци, осите също. Партньори появяващи се и изчезващи за човек като мен биха представлявали самоубийствено поведение.
Всъщност през живота си съм имала две връзки. Първата продължи 7 години и приключи, защото човекът с когото бях, почина. Втората продължи 10 години. Всъщност в известен смисъл продължава и сега, но в момента отношенията са малко неустановени. Най-вече, защото аз, както всички знаете се влюбих и си страдам по един друг мъж. Всъщност, мъжът от втората връзка е женен и така и не се разведе с жена си и продължи да си живее с нея, въпреки че през 10-те години отношенията ни бяха не просто сериозни, а и много се обичахме. От самото начало решихме, че няма да се пазим и ако се появи бебче ще си го гледаме. Бебче, обаче, за тези години не се появи. Ходенето по лекари не доведе до нищо, тъй като те твърдяха, че всичко е наред.
Както и да е. Изписах всичко това, защото аз имам всякакви други пороци, но по отношение на любовите си, никога и нищо не съм пестила и никога не съм подхождала повърхностно или фриволно. Което до голяма степен е и проблема, всъщност.
Освен двамата мъже, с които съм имала връзки и за които написах, съм била влюбена в още трима мъже, включително този, за когото ви надух главите.
Съжалявам, ако правя ненужен трафик във форума, но наистина ми стана мъчно.
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 16:37

Taня,не съм искал да те засегна,но се извинявам ,че така се е получило,нито съм имала впредвид ,че ти си човекът с фриволното поведение,а че "Обектът" по-скоро е с несериозно отношение.И именно защото съм в същият филм от 5 години за това знам Глупакът как се проявява при мен- идва и си отивиа с обещания ,които никога не се изпълняват, а мойте очакваняа са точно такива като по СЛънцето, проекции и "бели коне" и "тронове" и "пиадестали" ,които -пак съвпадение, притежаваше предишният ми партньор ,който ... почина. Много близка ми е тази компилация от карти и наистина много се чудех дали да си дам мнението ,защото се опасаявах ,че няма как да мога да го обясня писменно,така ,че да не предизивкам този ефект. Освен това от картите може да се види ,че ти не питаш просто дали ще имаш дете ,а дете от специален партньор. Затова и пиша ,че дете има възможност да се случи ,ако просто ти /респективно аз/ имаме очи да погледнем, видим и оценим други хора.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 19:06

Давам обратна връзка по моите карти за бременността, че нямам търпение. Бебе ще има , живот и здраве Surprised Бременността е потвърдена и от лекар вече Въпроси и отговори - Page 22 114321
Злато, за пореден път ме изумяваш, особено по въпроси свързани със здраве. Девойката има възпаление на пикочните пътища и в момента е изписан антибиотик.
Ла ла, много имам да уча от теб за картите като срокове...Често определена карта излиза за да укаже точно време, нямам очи за тях в това отношение. В случая Умереността изобщо не я възприех като търпение. Ще кача картите. защото аз се ръководих в тази подредба от картините:
Въпроси и отговори - Page 22 50-Minor-Cups-AceВъпроси и отговори - Page 22 62-Minor-Cups-QueenВъпроси и отговори - Page 22 14-Major-Temperance
Погледнете каква красота усмивка
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 19:18

И аз с една комбинация. Снощи сънувах особен сън и реших да питам картите какво е посланието, което носи. Изтеглих:

Крал Пентакли
Паж Меч
Крал Меч

За мен е предупреждение да внимавам.


Последната промяна е направена от Galanthus на Чет Юли 19 2012, 19:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 19:22

Едно от значенията на Умереноста е търпение и смирение.В комбинация с чаши има здравословен проблем според мен.Тази комбинация изобщо не отговаря на въпрос за бременност.Ако имаше Императрица,КралицаП,Луна,7П-да
В твоята Умереност девойката вари отвара някаква-лечение с билки-мята ги в казана (дозирани обаче)
Върнете се в началото Go down
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 20:07

Смесва съставки, Златце. За бременност ми е излизала и 8Ч, в което нямаше никаква логика, но когато се замислих защо пък не- напускаш спокойния си начин на живот, установените привички, всичко се обръща на 180 градуса с малкото същество Smile

Galanthus, на мен ми прилича на конфликт между двама мъже.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 00:47

Anima, нещо не можах да те разбера Въпроси и отговори - Page 22 617156
Ти си прокоментирала тези момичета, които са дали отрицателен отговор, а жената е бремена.
Anima написа:
Бебе ще има , живот и здраве Бременността е потвърдена и от лекар вече


La la написа:
Все пак клоня към Не
zlatna30 написа:
НЕ ВИЖДАМ БРЕМЕННОСТ

Имаме в подредбата една жена КЧ и една с извенение вагина АЧ+Умереност, която значи бременост.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 01:12

Джема, нещо се разминаваме Smile)) Аз коментирам част от постовете на момичетата дали отрицателен отговор. Макар и отрицателни и в тях има част отговаряща на реалността. Златна е видяла здравословни проблеми и такъв има, но не във връзка с бременността. Ла ла е видяла в Умереността търпението свързано с износването. Сега дали се изразих правилно усмивка
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 01:14

Anima, би било правилно да дадеш коментар на всеки, който отговорил на питането ти мерси
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
bellezza
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 41
Join date : 09.01.2012

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 09:03

Момичета, днес ми предстои важна за мен среща...с мъж Въпроси и отговори - Page 22 402149 сутринта зададох два въпроса на картите Ок ли ще мине срещата, гладко ли (влагам смисъла без спорове, обвинения, напрежение) - Справедливост-Колелото на съдбата и 5 пентакли - според мен ще мине ок, ще има успех, само тези 5П - материални проблеми не ми се връзват Въпроси и отговори - Page 22 617156
Другия въпрос ми бе - Това днес, ново начало за връзка ли е? - Колесница-Глупакът-3 чаши - въпреки че не знаем в какво се "забъркваме" усмивка, късметът е на наша страна, накрая има хепи енд и имам повод да почерпя.
Ще се радвам да чуя и вашите мнения, аз съм начинаеща в тарото...а днешната среща ми е особено важна Въпроси и отговори - Page 22 402149
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 09:23

bellezza написа:
5 пентакли -

Тази карта я свързвам и с отхвърлянето,поради една или друга причина не може да бъдете заедно. Sad Някой от вас да не е обвързан? blush
Върнете се в началото Go down
bellezza
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 41
Join date : 09.01.2012

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 09:26

twilight написа
Някой от вас да не е обвързан - не, никой от двамата не е обвързан
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 09:43

Джема написа:
с извенение вагина АЧ+Умереност, която значи бременост.
Джема, това някоя комбинация, която знаеш ли е или е твоя опитност?
Защото тази комбинация ми е малко трудна Smile мерси
да свържа изблика на щастие и настроение с Умереността.

5 Пентакъла е и напрежение/страх от предстоящото, непознатото, дори да няма индикации за проблеми.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 10:51

La la написа:
Джема написа:
с извенение вагина АЧ+Умереност, която значи бременост.

Джема, това някоя комбинация, която знаеш ли е или е твоя опитност?

La la, мерси това не е комбинация, а значения на картите събрани в едно. Бих много се учидила, ако Anima, би дала отрицателен отговор усмивка

АЧ си е женска, приемаща енергия и материалния аспект на тази карта си е вагина.
Комбинацията от АЧ+АЖ= секс, мъжката и женската енергии взаимодействат.
АЧ+АМ= изнасилване.

ГА Умереност в нашия материален живот означава бременост и бремеността ще протече без компликации и усложнения.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitimeСря Юли 18 2012, 11:08

Момичета, голяма молба към тези които дават задания или поставят питания.
Бъдете уважителни към тези, които отговарят на въпросите ви, поне само за това, че човекът е отделил част от времето си да ви обърне внимание и е споделил мислите и знанията си от които се ползват не само участниците, но и гостите на форума. Мисля, че ние тук не се надпреварваме, а опитваме се да изтеглим от всяка една карта колкото може повече значения, които съответстват на действителността.

Моля коментрайте всеки отговор!!!!
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 22 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 22 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: