Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeСъб Май 18 2013, 12:08

Персефона, според мен няма да го получи, и двете карти са толкова статични, че ще се изненадам ако има действие, но жената вече няма и да го иска....
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeСъб Май 18 2013, 15:00

Да, не се е получило. Имало е силен насрещен вятър.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeПон Ное 04 2013, 13:16

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 15:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeПон Ное 04 2013, 13:57

линда написа:
и на мен ми прилича на влюбен мъж, който се пече на бавния огън дали да предложи и как да предложи..нещо такова- според мен решението вече го е взел,де
не знам дали до 3 месеца ще се задоми...но ще има постъпки в тази посока...
аз съм отговорила така!

Луни на коя е предложил бившата, която му се беше появила в живота или настоящата?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeВто Ное 05 2013, 08:26

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 15:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeВто Ное 05 2013, 08:48

Картите му - в този случай Жрец Дявол 8 п говорят по- скоро за провалено задомяване, неговата готовност за това е по Жреца...Дявола стои на пътя между Жрец и 8п- и това трябва да се отбележи.

За питания период от 3 месеца мисля, че са излезнали вярно- т.е че няма да има, въпреки намеренията му и готовността му
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 15:47

Момичета питам дали той иска да се види с мен-цепя на Колесница-мисля че показва че искам промяна,картите са 7ч-илюзии и празни надежди,крал п и рицар меч-заради рицаря си мисля че нещо доста ще го ядоса и надали ще има среща, а краля мисля че е стабилен но авно ще има разправия
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 16:02

не ...Sad
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 16:04

Благодаря ти,и аз така си и помислих,в момента си има други неща в предвид
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 18:13

Линджери, според дворцовите комбинации, които Линд беше давала преди време КП и РМ е любов, която трябва да пазите от нападки, да защитавате. Наистина 7 чаши е неприятна за любов - нещо като пиянство, илюзии. Колебая се тази Колесница твоето ли състояние показва или неговото - колебание, неяснота - насам или натам; с него или без него ....но може и неговото състояние да показва. Залагам на това да се срещнете три карти - Page 32 402149 
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 18:20

linjeri, на мен ми се струва като че ли му се иска да се видите, мечтае си за това (7 чаши), обаче смята, че си извън неговата лига (Крал пентакли) и ако те покани, ще го отрежеш (Рицар мечове). Това в случай, че гледането е само с прави карти.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 20:47

Момичета много ви благодаря,много искам да се видим,но сте прави и за това колебание,не знам дали е за него или за мен,той се държи на приливи и отливи,а аз също заради това не знам какво да мисля,аз като видях 7ч и рицаря и се отказах,дано все пак да има среща
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 21:37

Здравейте момичета,

от скоро имам карти Таро.

Въпроса ми е какви са му намеренията на Х. към мен след снощния ни разговор?

цепя на: 1. асо чаши - тази карта показва, че е с добри намерения, чисти

4 жезли, 3 пентакли , 9 чаши

4 жезли - показва намеренията му, които са хубави, тази карта показва лично щастие но и взаимно.
3 - пендакли -ново начало, разрастване
9 чаши - тази карта е задоволство, желанията му са насочени в добра посока

И сега да пробвам да тълкувам всичко - всички карти показват, че има добри и чисто намерения към мен, иска израстване на отношенията ни.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 21:52

всичко е наред марина, правилноо си тълкувала
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 22:44

Linjeri написа:
Момичета питам дали той иска да се види с мен-цепя на Колесница-мисля че показва че искам промяна,картите са 7чаши-илюзии и празни надежди,Крал П и Рицар Меч-
Някак ги тълкуваш разделно... освен това си отговаряш на съвсем различни въпроси.
Виж картите според въпроса, който си задала - Иска ли да се види с теб?
Харесва му идеята, дори си позволява да си представя как би било. Крал Пентакъл е проявление, а Рицарят Меч е силен в решенията...във вярата в себе си. Така че според мен не само го иска, но и ще го направи.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 23:05

Да,права си ЛА Ла,понякога ми е трудно да ги навържа, следвах значенията на картите-7 ч са мечти, еуфория,но и пробуждане,възможно разочарование,краля го приех че олицетворява него и това че преследва целите си,рицаря -показва охлаждане,спорове,действия- и за това приех че явно сега преследва друга цел,направих паралел между първата и последната карта -7ч и рицаря и изтълкувах че мечтите ще останат такива,пресечени от меча,но явно при таро не е така, а аз още трябва да се уча.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 00:03

Хей и аз се уча Smile
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 00:08

Тарото е необятно,доста време ще има да го изучавам Smile
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 09:31

---




Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 15:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 09:44

Според мен категорично се интересува той оттази жена. Според мен той място не може да си намери от мерак.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 10:06

луничка,да интересува се(макар че като първоначално исках да каже -не,несериозен е ,в образа който тя иска да си внуши за неговото намерение)
но мисля никак не е воден от морал,етика,извратено ми се вижда,или пък мераците са му твърде голями...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 10:43

Луничка, според мен даже изпитва и чувства. Страда заради това че не може да я има.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 10:51

луничка, не разбирам,защо пишем тук в първата тема,нали ти пусна вече трета- таро 3,която и тя е набъбнала... така е,като няма кой да заключва темите...
https://tarot-manija.bulgarianforum.net/f22-forum
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Universe
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 6
Join date : 30.12.2013

три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 20:29

чета ретроградно, затова може и да отговарям в неуместен момент. но може да се отнася и за физикална терапия и рехабилитация. това се отнасяше за питането на доника от 2010 г.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 32 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 32 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32
 Similar topics
-
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: