Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Други кратки въпроси

Go down 
+17
oliv
galiusha
sugar6
Violet
Marrina
linda10
Teya
La la
pelle
zvezdichka
Зуки
AlexD
CaPuHa
desi1973
Galanthus
Admin
lindaLI
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Други кратки въпроси - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 01 2015, 09:03

lindaLI написа:
артемис

6 земя луна телец
смърт скорпио + 9 огън луна стрелец + 9 земя венера в дева

Атремис ти си изключително съсредоточена в дома, комфорта, угодията, поддържането на спокоен и уравновесен живот, в който все пак да е интересно. Виждам едни месеци, в които ще се стремиш да бягаш от рутината по всякой начин и да се улисвате с партньора в различни начинания

малко е рано за ов, но тенденцията е ясна и мисля, че мога да дам ов.
подготвяме общ дом и усилията ни са насочени в тази посока.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014

Други кратки въпроси - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 01 2015, 11:56

линда написа:
Искам мнение от други, които се занимават с колодата, че съм пристрастна.

Ще потърси ли скоро мъж жена, с която от доста време нямат контакт.

Асо огън/ Рицар вода- риби + Император -овен + 10 земя (меркурий в дева)

Не че съм много на ТИ с Манара , ама някак я виждам сама жената ... не мисля , че ще я потърси...Той иска май тя да му "клекне" , но и това не мисля , че ще стане...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 01 2015, 23:30

ами да..от една страна, овладени са някакви емоции, но пък меркурий в дева е силен за комуникация..а има и асо огън. силна енергия е това. Но пък с тази книга ми се стори като- записано е във времето, вече е история всичко.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 8 Icon_minitimeСря Дек 02 2015, 00:02

Ами аз заради дамата четяща книга реших така Smile Като че е съсредоточена в своите неща и обикновено четем историята , а в бъдещето гледаме напред ...
Абе мнооо са ми трудни тез Манара :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Други кратки въпроси - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 22 2015, 21:38

lindaLI написа:
шуги, манарата ти за дек-ри е

асо вода/ 10 огън сат стр 7 огън марс лъв 3 земя марс в коза

възможно е ново запознанство с някой буен, обсебващ, дързък и рязък по темперамент младеж, което да се окаже доста перспективно
картите сочат също,че в теб има доста бушуващи емоции, които държиш под контрол и постигаш външно равновесие, а само ти си знаеш какво става в душата ти

Ами по принцип ново запознанство нямаше с такъв човек, явно картите са показали моите емоции или по-нататък ще се появи такъв човек, не знам.
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Други кратки въпроси - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 22 2015, 21:52


Деси


Рицар въздух близнак
6 вода слънце скопи + 9 земя венера дева + Дама вода рак

Още не си забравила бившия и той теб не. И любим и враг, пак ще си го прибереш, защото не искаш без него. Любовта ви отдавна е минала фазата на романтиката, но пък се крепи на силното минало, от което ти не искаш да се откъснеш, макар, че вече реално си го направила. Силно привързана си към спомените
ОВ и тук
 никого не си прибрах ,не знам дали ме е забравил. и определено не съм го забравила че ми се вре в обектива постонно.Ох дано НГ ми донесе нов късмет
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 8 Icon_minitimeПет Дек 25 2015, 16:27

линда написа:
Тейче

10 вода марс в риби
Император овен + Рицар вода разбира се, Риби + Дявол- коза

Ти си във фаза ударена с мокър парцал и още се стича всичко по теб от Рицаря вода. Измъчване, агония, страдание, зависимост, отблъскване, студенина има в тези карти. Също виждам и размекване и поддаване отново на изкушение и като цяло въртележка все в същия омагьосан кръг

Искам да ти кажа , че не вода , ами кръв и пот вече се стича от мен от тоя Рицар . Има си ги агонията , и страданието в един момент отблъскване , завръщане с нова сила , опити за отричане на чувства ... Дявола си е съвсем на място тук , защото горим в някакъв адски огън . Какво ще правя хич не знам вече , тотално съм объркана мале
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Други кратки въпроси - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 8 Icon_minitimeНед Яну 10 2016, 03:23

lindaLI написа:
Почваме се!
10 огън- сатурн в лъв
8 вода- сат. в риби + 5 въздух венера водолей + 2 огън марс в овен

много мъжка енергия има тук като цяло. много биткаджийска и насилническа дори. ярко противопоставяне на характери и болезнен растеж, болезнено осъзнаване на нещо. кармичност има тук, ще научиш много за себе си, за отношенията, за мъжете през идните месеци. срещи и физически контакт се вижда. Ще добиеш смелост дръзкост в един момент, ще разбереш повече за сексуалността си и ще влезнеш в зона на комфорт.
Време е за ОВ. Наистина не ми беше лесно, но се справих. Сблъсках се с труден и прикрит характер, имаше удари под кръста и доста се разочаровах, но пък истината излезе наяве. 2 огън си е съперница - имаше и такъв момент, но аз ярко блестях пред нея.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Други кратки въпроси - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 8 Icon_minitimeНед Яну 10 2016, 11:38

lindaLI написа:
Фрог, мерси за ОВ. Тегля ти карти за декември

8 огън- мерк в стрелец/ Асо огън + Им-ца венера + 2 вода венера в риби

Не мисля, че ще има някой нов конкретен през месеца. Изпълнена си с енергия и емоционалност, която на яве все още никой не може да задоволи. Ще има мъж, който ще ти се предлага, но той ще ти е безинтересен

ОВ, Линд - 100 процента точност! Нямам какво да добавя. С тези карти сте тандем страхотен! Други кратки въпроси - Page 8 3032713799
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Други кратки въпроси - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Други кратки въпроси
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» .....и други ненормалности....
» чистене,зареждане на колодата,и други ''правила''
» Какво са сънищата според А. Литвин , и други окултисти
» Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Манара-
Идете на: