Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ще намеря ли истинската любов?

Go down 
+23
CaPuHa
БабаВуна
ivelina13
sugar6
zvezdichka
linda10
AlexD
La la
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
linjeri
ivotania
pelle
Blackmoon
Calantha
Frog
Galanthus
ivaivanova79
lindaLI
Зуки
Reni
Miss Bloom
dgakova
27 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeНед Ное 18 2012, 18:03

Ще намеря ли истинската любов? 2up4b5d

Тази подредба също може да се използва и за това да се определи дали това е подходящият човек.

1. Ще намери ли някога питащият истинската любов?
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ?
3. Ще има ли възможност за брак ?
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият?
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ?
6. Ще пламне ли магията между тях?
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си?

Ето оригиналният текст. Ако имам грешки или пропуски кажете ми за да редактирам описанието.


Will the querent ever find his/her true love?
Will the querent feel safe and secure with this person?
Is marriage a potential for the querent?
Will this new love be similar to the querent's past lovers?
Will commitment be possible with this new love?
Can the magic last between them?
What can the querent do to make this person part of their life?


Последната промяна е направена от dgakova на Нед Ное 02 2014, 12:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeСря Юли 24 2013, 22:59

Здравейте Smile

По съвета на Майте направих подредбата за моята приятелка. Въпреки съвета на Рени отново питахме за срок от 6 месеца, тъй като 3 ѝ се стори прекалено кратък.

1. Кралица меч
2. Асо жезли
3. Висшата жрица
4. Рицар чаши
5. 4 чаши
6. Асо меч
7. Умереност


След емоционалната болка според мен тя ще има по-ясни цели и е напълно възможно тя да срещне някого, използвайки умело интелекта си. Ще бъде поставено началото на нещо ново. Според мен всичко ще се случва на платонично ниво. С Рицар чаши и 4 чаши - дали нещата няма да се случват само в нейните мечти, а в действителност нищо Ще намеря ли истинската любов? 617156 Според мен тя ще успее да овладее емоциите, ще бъде активна и ще постави нещо ново. Всичко ще се случва бавно и в крайна сметка ще постигне баланса, ще почувства хармония и готовност за среща с подходящ партньор.
Извинявам се, ако грешаЩе намеря ли истинската любов? 262180 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 01:36

Мис, според мен твоята приятелка ще е сама- преди всичко Кралица М е жена,която е необвързана.Може би ще има шанс за връзка, но тази връзка си мисля,че ще е свързана с някаква тайна - може мъжът да се окаже обвързан или да предпочита да я крие. С 4Ч си мисля, че въпреки, че ще има някакви влечения, ще се отдръпне от този човек, ще го избягва, защото няма да бъде сигурна в неговите, та дори и в нейните чувства, възможно е да се откаже, защото вече е претърпяла някакви разочарования и има нужда от нещо по-спокойно, даващо сигурност.Просто ще се стигне до ситуация, в която всичко ще трябва да се изясни, за да се постигне някакъв баланс, някаква хармония преди всичко за самата нея...
Казано накратко- има вероятност да срещне някого, да пробва отначало, но няма да е удовлетворена.
Мис, моля те дай обратна връзка, ако има някакво развитие Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 07:01

миси- първо ми прав впечатление картите как са изтеглени,така както си ги пуснала . и ми се струва че това момиче не вярва в любовта ,такава каквато е за повечето хора. тя търси нещо което,съществува,но не на всеки е отредено да срещне този човек с тази любов която той да има да дава.
мисля че тя трябва да бъде даваща,но е уморена,или недоволна,но не е и борбена.мисля че гледа на любовта само от своя страна.
замен подредбата показват една жена затънала в мислите си,отдадена на разсъждения,очакване.
тя самата няма да се ожени ако не го пожелае,защото е унил търсач на истини(кито почти не са реални и земни).
и за мен тя има човек който си е набелязала,но там нещата не са истински,има нещо скрито,не е лъжа. но рицар чаши и висша жрица-кой знае,около мъжката персона е-може би тя знае отговора,кое пречи.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 13:34

Тази подредба ме заинтригува и направих такава за мен до края на септември. Докато разбърквах картите ми изпада Крал М, цепих на Жрецът, а картите са:
1.8П
2.Звездата
3.Рицар П
4.5П
5.3П
6.Кралица Ч
7. В Жрица

В тази подредба 5П ме обърква... Не знам как да я тълкувам - че няма да е различна от предишната или , че ще е несподелена...
Какво мислите вие?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 14:49

Рени- твоите карти са много хубави- май при теб се очертава сериозна любов до 2 месеца, обаче с тази звезда и тези 5п- да не би това да е трудна любов в началото, да не той да бъде обвързан? Но иначе според мен се задава нещо сериозно и със сериозни перспективи.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 14:59

Линда, честно казано и аз това си помислих- да не е някой обвързан...ама аз по 5П и Жрицата :D
Оххх само това ми липсва... и какво ще го правя такъв- обвързан... Та аз съм с такова силно чувство за собственост...ето,затова ще има Звезда- ще ми се наложи да преглътна много неща и 5П- мъката във всичките й измерения, защото няма да е само мой...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 15:34

хаммиии..така може да започне историята, но това да е само началото й...

Я, да си направя и аз такава подредба- до края на октомври

Цепя на ПП

уф, че карти

Ще намеря ли човека за мен- 8м
Ще се чувствам ли стабилна с него- Кула
Възможност за брак- 3 чаши
Ще прилича ли на предишни любови- 9 пентакли
Възможност за обвързване, посвещаване един на друг - 10 пентакли
Ще бъде ли тръпката трайна- Страшен съд
Какво мога да направя, за да направя този човек част от живота си- Звезда


Разколебана съм- първо, че на първа позиция имам 8 меча- сякаш има нещо, което не знам, с което не съм наясно. После обаче 8м Кула 3 чаши- тук ми прилича на събаряне на стените и преградите, кулата сякаш руши тези 8 меча- таз тъмница и тоз затвор и чак ще се празнува!- 3ч
Обаче ми е много странно- възможност за брак- 3 ч, възможност за обвързване, посвещаване един на друг- 10 пентакли ???прилича на сватба...но тези 8м?

Как виждате тези мои карти??? Аз по първите 3 бих казала, че не се вижда нищо, но останалите са много сериозни.

Много мерси!Ще намеря ли истинската любов? 99390
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 21:05

Линда, след като цепиш на ПП дали пък не се задава при теб нещо ново, нещо различно? Интересни са тези карти...
Възможно е 8М да показват невъзможност за вземане на решение, може би ще си в ситуация, в която няма да знаеш какво да правиш. С тази Кула сякаш ще се чувстваш под напрежение- определено ще има тръпка.
На мен ми е любопитно тази 9П какво показва в случая, защото не мога да си я обясня. 10П,СС мисля,че са ясни-доста сериозни карти са,а Звездата ,според мен, означава, че е необходимо едно опознаване и нагаждане на характерите, и компромиси от твоя страна.
Линда, а в действителност възможно ли е да има сватба? Питам, защото това не е нещо,което се решава от днес за утре и предполага,че двамата трябва да се познавате доста добре... 3Ч,10П - за мен това показват- събиране по семеен повод...Просто ми е любопитно,ако искаш- не ми отговаряй Smile :*
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 22:20

Ами нали се сещаш израза "сляпата неделя"...
Иначе има човек, когото много обичах, но нямам никаква връзка и контакт вече с него, дано е жив и здрав.

Та сляпата неделя като дойде- хората и за месец се женят. Аз принципно съм против подписи- но да не се заричам.

Странното е, че съм цепила на Паж пентакли, но дали ще срещна човек- на първа позиция е 8м. По тези карти бих казала, че няма да срещна въпреки готовността си..но после 9 пентакли, 10 пентакли- на много ключова позиция.
9 пентакли я разбирам тук- в съдбовния й смисъл- няма да е случайна любов- ще е някаква кармична връзка- следващото стъпало, което душата ми трябва да мине в този живот.

Надявам се да срещна някой...но с тези 8 меча на първа...просто не знам какво да мисля.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 23:22

Рени, Зуки, благодаря много Ще намеря ли истинската любов? 948782830След като получа ОВ ще пиша. Тази беше първата подредба след като пречистих и нулирах картите усмивка 
Рени, Линда - успех в любовтаЩе намеря ли истинската любов? 99390 Ще намеря ли истинската любов? 99390
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 23:24

Много благодаря и аз, Мис! Дано при всички всичко да се нареди... (hug)
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeСъб Авг 10 2013, 23:40

1. Ще намери ли някога питащият истинската любов?-Кралица чаши
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ?-Жрец
3. Ще има ли възможност за брак ?-Звезда
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият?-3 жезли
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ?-Паж мечове
6. Ще пламне ли магията между тях?-Императрица
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си?-Асо мечове
И аз си направих тази подрадба!Определено имам нужда от помощ!!!
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeНед Авг 11 2013, 17:30

Ива, според мен картите показват,че ще я намериш, но трябва да бъдеш по-решителна и да си изясниш някои неща сама за себе си. С Паж М си мисля,че може да е трудно първоначално да се обвържеш, защото е възможно да е с някого,с когото контактуваш по интернет...
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeНед Авг 11 2013, 22:37

Благодаря за помоща ти!мерси Дано е така...то всяко начало е трудно!
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeПон Авг 12 2013, 05:31

Брей , не бях забелязала че има раздвижване в тази тема.
Между другото не зададох въпрос за точно определен човек, а попитах дали някога изобщо ще срещна човек с който да имам стабилни семейни отношения /защото неикам брак с подпис/. А не попитах и за период. Може пък да покажат след много години напред, както виждат и със 100 години назад Smile

Ето и моята подредба:

Цепя на .... Глупакът

1. Ще намери ли някога питащият истинската любов - Паж Жезли - ще намерим !
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек - 9 Пентакли - Да, с толкова много материални неща около мен, сигурно човека няма да е съвсем до мен, но за това пък ще съм материално задоволена /и така може Smile/
3. Ще има ли възможност за брак - Дяволът + д. Колесницата - ми с Дяволът човек се чувства като роб - вързан за желанието си, а с тази Колесница, нищо чудно да пътува човека, това обяснява защо ще съм сама на втора позиция и материално задоволена и защо ще го искам толкова много с Дяволът. Той просто ще пътува с тази Колесница.
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият - 2 Жезли - никак няма да прилича на предишните. Съвсем ново нещо, но 2 Жезли е свързана и с малко болка от промяната, друг тип човек, към който трябва да се пригодя.
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов - 10 Жезли + д. Рицар Пентакли - възможно е , но ще ми е тежко, тези отношения ще ми тежат, бая бреме си е 10 Ж. Но все пак отговора на въпроса е и Рицар Пентакли, което си е възможност, според мен де. Иначе може да ми тежат тези отношения например заради пътуванията. То там и Дяволът се меси, вързана съм, а и с тези 9 Пентакли, явно наистина ще ми тежи това че често ще съм сама.
6. Ще пламне ли магията между тях - Крал Пентакли - то си е направо семейство - спокойни и улегнали чувства. Няма да е кой знае колко дива любов, по-скоро и двамата ще са водени от нуждата от стабилни отношения.
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си - 2 Меча + д. 2 Чаши - с тези 2 Меча - нищо ! А с тези 2 Чаши , като че ли все пак се опитва да се събере с човека, да балансира това между тях, но като цяло повече се затваря. Двойката до колкото виждам от много подредби показва баланс с цел изграждане, усъвършенстване - баланс на мисли - 2 Меча, баланс на чувства - 2 Чаши, баланс на материалното - 2 Пентакли,  баланс на действия - 2 Жезли. Всичко това е с някаква цел и точно боите показват каква е целта на действие, в каква насока. Докато при Умереност например там целата е да останеш жив от тряскащите те емоции, то в малките аркани, балансът е малко по-умерен и е в основата на някаква цел.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 17:43

Само с прави ли теглите? усмивка 

Помолих да ми теглят, но и с обърнати карти.
1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? - Асо Чаши
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек? - 7 Меча
3. Ще има ли възможност за брак? - обърната Асо Пентакли
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащия? - обърнати 4 жезли
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов? обърнат крал Чаши
6. Ще пламне ли магията между тях? - 3 Пентакли
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си?  - обърнати 5 жезли

Асо чаши е хубава за подобна подредба. 7 меча - дали няма да се наложи да проявя по-голяма хитрост, комбинативност; нещо не е както трябва. Обърнатото Асо Пентакли ми говори, че трудно може да става въпрос за брак, а и аз не съм на тази вълна все още усмивка. Обърнати 4 жезли - има несигурност, ненадежност, но в случая може би: "не, няма да бъде".  Обърнат крал Чаши ме озадачи, ако беше прав бих казала, че едва ли би се обвързал (моето впечатление е, че не е такъв типаж), но в случая е обърнат... Магия има шанс да пламне, ако се инвестира в отношенията, да.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Окт 17 2013, 14:03

тази подредба мислите ли, че се тегли веднъж за винаги?
защото аз питах до октомври...но това е просто подредба в житейски план..не знам

Галантус- ще срещнеш голямата любов- пред теб е, ще се чувстваш обгрижвана обичана и впечатляваща, ще се чувстваш ценена, човека няма да е лесен за обичане обаче, не знам дали ще стигнете до традиционен брак или ще е нещо като съжителство, няма да е като другите ти любови. Магията ще пламне след по- солидно поопознаване, общуване в обща среда. Какво да направиш- нямам идея с тези обърнати 5 жезли... да станеш по- спокойна и аналитична, да се насочиш към това да изслушваш другите.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Окт 17 2013, 14:09

Линда написа:
Цепя на ПП

уф, че карти

Ще намеря ли човека за мен- 8м
Ще се чувствам ли стабилна с него- Кула
Възможност за брак- 3 чаши
Ще прилича ли на предишни любови- 9 пентакли
Възможност за обвързване, посвещаване един на друг - 10 пентакли
Ще бъде ли тръпката трайна- Страшен съд
Какво мога да направя, за да направя този човек част от живота си- Звезда
Мислите ли, че 8м на първа моеж да значи, че съм го срещнала, но...в момента не ми пред очите- или не го осъзнавам, че е той- или нещо от сорта...?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Окт 17 2013, 17:16

Линд написа:
Цепя на ПП
Ще намеря ли човека за мен- 8м
Ще се чувствам ли стабилна с него- Кула
Възможност за брак- 3 чаши
Ще прилича ли на предишни любови- 9 пентакли
Възможност за обвързване, посвещаване един на друг - 10 пентакли
Ще бъде ли тръпката трайна- Страшен съд
Какво мога да направя, за да направя този човек част от живота си- Звезда

Мислите ли, че 8м на първа моеж да значи, че съм го срещнала, но...в момента не ми пред очите- или не го осъзнавам, че е той- или нещо от сорта...?
Линд, според мен 8М казват, че не е намерен все още Човекът. По-нататък ги тълкувам така - този, за когото мислиш няма да ти даде желаната стабилност /леле как можа точно пък Кулата да излезе на този въпрос/. Възможността за брак е само ако си падаш по многоженството. Прилича на предишни любови дотолкова, доколкото те праща в някакъв твой изключително подреден, светъл и ароматен свят. От тук нататък някак въпросите , а и отговорите ми са неясни......
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Окт 17 2013, 17:46

Smile мерси Фроги!Smile Ама какво многоженство- 3 чаши е карта типична за сватбено тържество особено ако е излязла около 10 пентакли.
Като цяло всички карти ми харесват- дори и кулата и страшния съд- мисля, че ще кипят много емоции, а аз си падам по такива любови....помислих си, че го познавам защото жената от 8 М има история зад гърба си, която я тормози- навързах с 9 п и СС.
Ох..Ще да видимSmile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Окт 17 2013, 19:02

Линд написа:
Ама какво многоженство- 3 чаши е карта типична за сватбено тържество особено ако е излязла около 10 пентакли.
е, хайде де, нека да е сватбаЩе намеря ли истинската любов? 947743 харесвам сватбите, и тържествата, и веселият живот, и всичко таковаЩе намеря ли истинската любов? 2875332484 
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeЧет Окт 17 2013, 20:14

Embarassed 


Последната промяна е направена от Miss Bloom на Нед Окт 20 2013, 22:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeПет Окт 18 2013, 14:11

LindaLI написа:
Галантус- ще срещнеш голямата любов- пред теб е, ще се чувстваш обгрижвана, обичана и впечатляваща, ще се чувстваш ценена, човека няма да е лесен за обичане обаче, не знам дали ще стигнете до традиционен брак или ще е нещо като съжителство, няма да е като другите ти любови. Магията ще пламне след по- солидно поопознаване, общуване в обща среда. Какво да направиш- нямам идея с тези обърнати 5 жезли... да станеш по- спокойна и аналитична, да се насочиш към това да изслушваш другите.
мерси  Звучи ми хубаво, само се чудя дали ще е с човека, с когото се виждам (той хич не е лесен) или с някой нов, но ще се разбере усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitimeПет Окт 18 2013, 14:19

Галантус- възможно е- възможно е..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Ще намеря ли истинската любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ще намеря ли истинската любов?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Любовен въпрос
» ГОЛЯМА ПОДРЕДБА ЗА ЛЮБОВ
» lenormand - Още значения за любов,здраве,професия и комбинации
» Дама жезли и Дама пентакли- коя каква любов дава?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: