Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next
АвторСъобщение
Кирин
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Апр 01 2013, 19:11

Момичета, може ли малко помощ по една комбинация?
Жена пита как ще се развият отношенията в семейството й. Имала е извънбрачна връзка, която е прекъснала наскоро, но така или иначе не иска да продължи и с брака си. Все още се чува с другия мъж, който междувременно е започнал нова връзка, защото не искал да е отговорен за разпада на семейството й.

Паднаха се Магьосникът, 2 меча, Колесницата.

Тя явно все още много мисли за бившия любим, щом Магът се пада на първа, но не иска да вземе решение или да предприеме активно действие на този етап (2 меча). Мисля, че също така се интересува дали новата връзка на "бившия" е стабилна и дали тя самата ще може да се пребори за него с новата жена в живота му. По Колесницата ми се струва, че реално ще има раздяла, но това най-вероятно ще е с любовника, не с мъжа й. Сякаш няма да рискува с молба за развод...

Много ми е сложно да гадая за такива любовно-триъгълни отношения.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Апр 01 2013, 19:52

Кирин тя иска да промени нещата, тоест тя иска раздялата, но не смее да предприеме крачка, тази колесница накрая може и да означава преодоляване на страховете и раздяла, но може и да означава ново начало. Въпроси и отговори - Page 13 617156
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Апр 01 2013, 19:54

--



Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 01 2014, 20:34; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Апр 01 2013, 19:54

Аз Колесницата я виждам като спъване. Все едно двойка мечове спъва Колесницата.
Мисля, че тя не иска сериозна раздяла с мъжа си.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Апр 01 2013, 20:38

Луничка написа:
Л и С ще осъществят ли пътуването си утре?
- би трябвало, ама само по една 8ж, която горе-долу се "движи" - не е сигурно - ами всичко зависи, доколко ще се поддат на притесненията, не ти говорят картите за пътуване, има тук нежни чувства по РЧ и 9м - притесненията са заради сестра ти явно. Според мен си мислила повече за сестра си, докато си бъркала картите, отколкото за пътуване.

Кирин написа:

Паднаха се Магьосникът, 2 меча, Колесницата.
- тази жена чака мъжът, по когото е запленена, да реши, иначе на нея много ѝ се иска да скача в дълбокото, ама той да е с нея, по-скоро ще се събира и разделя с мъжа си, нищо окончателно няма да се реши в скоро време.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Апр 01 2013, 21:17

Кирин написа:
Жена пита как ще се развият отношенията в семейството й. Имала е извънбрачна връзка, която е прекъснала наскоро, но така или иначе не иска да продължи и с брака си. Все още се чува с другия мъж, който междувременно е започнал нова връзка, защото не искал да е отговорен за разпада на семейството й.

Паднаха се Магьосникът, 2 меча, Колесницата.

В нейни ръце е всичко, засега е примирие, но всеки момент ще се активира и ще промени живота си. Само още малко да поогледа ситуацията и ще се задейства. Достатъчно е силна и просто ще разбере, че е време.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeПон Апр 01 2013, 23:56

Кирин написа:

Паднаха се Магьосникът, 2 меча, Колесницата.

според мен колебания има свързани с любовника и се чуди на база това сега ако продължи, пък той няма да е с нея и сега какво ще стане- нещо такова.
Но с тази колесница накрая и понеже въпроса е за семейството (мъжа й) мисля, че предприеме крачката към раздяла с мъжа си..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 00:25

Кирин написа:
Паднаха се Магьосникът, 2 меча, Колесницата.


Аз също мисля,че жената ще си тръгне.Писнало и е.
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 10:09

Какво би се случило ако аз се обадя днес?
цепя на паж пентакли:
Паж мечове, Луната, 8 чаши

Какво би се случило ако не се обадя и изчакам:
цепя на 4 Пентакли
3 чаши, 5 П, 3жезли

Хехе, във втората комбинация всичко е 3, 4, 5 Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 12:09

jasminbg написа:
Какво би се случило ако аз се обадя днес?
цепя на паж пентакли:
Паж мечове, Луната, 8 чаши

Какво би се случило ако не се обадя и изчакам:
цепя на 4 Пентакли
3 чаши, 5 П, 3жезли

Дали изчакаш или не изчакаш- резултата не ми се струва да се променя от това, просто ако не изчакаш ще го научиш по- рано.
Не мисля, че това, което ще научиш ще ти хареса..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 12:50

Обадих се, довечера ще пиша обратна връзка, след срещата.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 14:28

jasminbg написа:
Какво би се случило ако аз се обадя днес?
цепя на паж пентакли:
Паж мечове, Луната, 8 чаши

Какво би се случило ако не се обадя и изчакам:
цепя на 4 Пентакли
3 чаши, 5 П, 3жезли

В първият вариант имаш развитие на ситуацията, докато във втория има да си чакаш - преустановяване и забавяне.

Луната, 8 чаши показват, че загърбваш страховете си...дали не са родени от клюки?
Във втората 5П също са страхове, но 3-те Жезъла не те отървават от тях, напротив изчакваш притеснена.
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 16:38

Обратна връзка - звъннах сутринта, тел. изключен, после смс с уговорка за среща.
Хвърлих кръст за резултата, ето тук съм писала:
https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t250p75-topic
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 17:02

обадила си се, но ще получиш по ПМ, Луна, 8ч невярна информация, баламосване и протакане.
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 21:21

Писах за резултатите в темата за Универсалните подредби - Кръст.
Луната се прояви като бъдещи проекти, неясни като концепция, 8 чаши показва много пътуване, което разбрах, че ще има.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 21:49

Ще дойде ли А. на празненството?

Цепя на смърт

крал чаши- крал меч (+ 2 чаши)- 3 жезли

От какви намерения мислите, че ще се води този човек?


Последната промяна е направена от lindaLI на Вто Апр 02 2013, 23:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 21:56

jasminbg написа:
Какво би се случило ако аз се обадя днес?
цепя на паж пентакли:
Паж мечове, Луната, 8 чаши

Да, прочетох обратната връзка, но и от тези карти и от кръста не би ми хрумнало развитието което си описала.
Радвам се за теб много, но картите, които теглиш никак не ми съответстват на събитията... Rolling Eyes

Защото и Пажа мечове и Луната пък и с 8 чаши..това са тежки карти тежка атмосфера не предполагат нищо конкретно най- малкото (8 чаши отправяш се без план в неизвестна посока, пък и си огорчен от нещо- примерно от лъжа)...а за назначаване на длъжност пък въобще не ми говорят картите Въпроси и отговори - Page 13 283610114
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 21:58

jasminbg написа:
Питах дали вече са взели решение относно назначението ми на едно място.
Цепя на 10П. Паж жезли, Слънцето, Асо чаши

Слънцето като втора карта не знам, как да тълкувам. Дали ще освети пътя или ще изгори останалите?

За това място ли става дума?
За срещата от днес?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 22:20

Линда, според мен А. няма да дойде на празненството, ще е ангажиран с нещо друго, поне аз така си мисля де.
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 23:31

lindaLI написа:
jasminbg написа:
Питах дали вече са взели решение относно назначението ми на едно място.
Цепя на 10П. Паж жезли, Слънцето, Асо чаши

Слънцето като втора карта не знам, как да тълкувам. Дали ще освети пътя или ще изгори останалите?


За това място ли става дума?
За срещата от днес?

Да, за същото.

Линда, според мен човекът ще е ангажиран и ако дойде, ще е към края (смъртта)
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeВто Апр 02 2013, 23:53

Момичета за смъртта- цепила съм на нея- тя не е част от тегленето
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeСря Апр 03 2013, 00:08

lindaLI написа:
Момичета за смъртта- цепила съм на нея- тя не е част от тегленето
Аааа тогава си сменям мнението, ще дойде и то защото е привлечен от някого усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeНед Апр 07 2013, 19:13

lindaLI написа:
Ще дойде ли А. на празненството?

Цепя на смърт

крал чаши- крал меч (+ 2 чаши)- 3 жезли

От какви намерения мислите, че ще се води този човек?

Дойде.
Моя приятелка е влюбена в него, той се появи, говориха си, но после (според нея) му се обадила някаква жена и той си тръгнал...та сега си мислим, че е обвързан.

Склонна съм да мисля, че КМ+ 2чаши могат да покажат обвързаността му.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeНед Апр 07 2013, 19:36

Много интересна комбинация, Линда. Когато резултатът е ясен има какво още да се добави. В случая картата на която е цепенето е показала ситуацията в елементарния и вид, явно приятелката ти се е разочаровала от това, което се е случило, надеждата и за връзка с този човек е умряла/ може и да не съм права/. Комбинацията между Крал чаши и крал меч е страшна - очарователен, остроумен, завладяващ жените / не бих си го пожелала за мъж обаче, защото ще умра от ревност/ ето какво определение съм извадила за тези двамата.
Цитат :
Всичко при Крал чаши е променливо, непостоянно, затова и градивната сила лесно се превръща в сакатлък. Ако девизът на един Крал меча е "дойдох, видях, победих!", на Крал чаши би бил "дойдох, опознах, промених..."
По-скоро обаче, човекът е по-характерен с мечовете, а чашите го допълват като характеристика.
Двете чаши са срещата, а трите жезли дали пък не дават емоциите на трима души.....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeНед Апр 07 2013, 20:17

Благодаря Фрог- за мен 3 жезли беше подтвърждаваща на това, че ще дойде, ще има среща и комуникация.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeНед Апр 07 2013, 21:52

Да, Линда, в случая игнорирах въпроса без да искам, логически ми вървеше това съждение.... нали знаеш, понякога даже виждаме други карти, а не изтеглените..... Като се замисля картата е положителна, очакване и обещание за нещо хубаво. Ами дано има положително развитие. Въпроси и отговори - Page 13 904684 Хубаво е да си влюбен Въпроси и отговори - Page 13 3465299449
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitimeНед Апр 07 2013, 22:25

Ще се разделят ли мъж и жена до края на годината?
цепя на 6 мечове, което е отдалечаване, пътуване, нараняване. В някои случаи значи и емиграция, но тук не мисля. Отдавна са се отдалечили.
На карти тегля Кралица мечове, Обесеният, Умреност. Всички са статични карти, няма промяна на положението. Мисля, че ще се задържат нещата до края на годината в това положение. Компромис обаче също не виждам, сякаш всеки си отстоява на своето. Разрешението на въпросът виждам към началото на декември, по време на Стрелец.
Прави ми впечатление, че тя излиза на картите като начело, но той не. Решението май е изцяло нейно. Като допълнителна изтеглих 4 пентакли, която показва отново статичност, но и финансов аспект. сякаш това е единственото, което за момента ви задържа, не виждам обаче нито негови чувства, нито нейни.

някой, нещо допълнително ако вижда, нека помогне Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 13 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: