Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дяволът и Любовта

Go down 
+20
AlexD
magica
Blackmoon
linda10
Вера
Calantha
dgakova
Ole
La la
beti
sugar6
Az_sum
Reni
Frog
Persefona
Кирин
Луничка
Moira
Iva78
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 14:16

Мерси Линда,прегръщам те.
Но .................дано дойде той на срещата,защото ако не,ще си остана на някоя пейка,тъжна и сама.
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 15:44

Здравейте,
той НЯМА да дойде.

Имал работа ,иска да е по нататък ,дори другата седмица.
Но АЗ не желая. И изтрих абсолютно всичко.
Разочарована съм,тъжна,напрегната и чувствам болка.
Но, картите си казаха за пореден път своята дума!!

Благодаря ви момичета,трогната съмДяволът и Любовта - Page 2 396312 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 16:41

Благодаря,Линда. Бях изтеглила Паж П/ като неговите очаквания за тази връзка/ и попитах с какво е свързан този Паж и изтеглих тези 3 карти- РП,Дявол,10Ж...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 16:55

aa очаквания- е очакванията му са да е някаква голяма и трудна любов
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 21:54

Linda написа:
така е.
Но появи ли се Дявола край и забвение на отношенията не стои като опция. Ще се мъчиш, влачиш, ще го мислиш...и ще го усещаш като татуиран на сърцето си.
Иначе е невъзможна трансфорамцията-в крайна сметка Дяволът е Влюбените, но трябва да го изстрадаш, да му дадаше душа от душата си,да го победиш с любов.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 22:22

ще публикувам кратката подредба, която си направих тук:

Къде се намирам в личния си живот:

Какво ми е вече известно - 2 жезли
Какво е нужно да знам, но все още не съм го осъзнала - Крал Пентакли
Минали влияния- 2 пентакли
Бъдещи влияния- 6 жезли

Съвет: Дявол

какво мислите, че ме насърчават картите да направя? 2 двойки дава хармонични промени и комуникация...но с този дявол?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 22:28

Този съвет ми изглежда като : Отдай се на желанието,на изкушението...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 22:34

Линд, тази подредба не ми е позната, но аз я виждам по следния начин - имаш още много да се учиш, не си осъзнала достатъчно значимостта на близък до теб мъж - баща, брат или по-голям приятел. Миналите влияния са слаби - някакви колебания, някакви вълнения....Бъдещите влияния са доста примамливи. Тук ми се струва, че тези 6 жезли показват точно това, което е на картинката - предвещават успехи, а Дяволът те предупреждава да не се главозамайваш, а да стоиш твърдо на земята колкото и високо да те издигне животът.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 22:38

Според мен с тия 6 жезли хубавите неща са на път,а дяволът те съветва да се наслаждаваш на живота,да се откачиш от ограниченията,които ти самата си си наложила усмивка 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 15 2013, 10:42

Цитат :
ще публикувам кратката подредба, която си направих тук:

Къде се намирам в личния си живот:

Какво ми е вече известно - 2 жезли
Какво е нужно да знам, но все още не съм го осъзнала - Крал Пентакли
Минали влияния- 2 пентакли
Бъдещи влияния- 6 жезли

Съвет: Дявол
Малко след тази подредба се запознах със сегашния ми приятел.
Той показва, че много държи на мен за сега, доста ме харесва, желае и т.н

Попитах как той иска да ни се развиват отношенията- 6п 5м Дявол....определено си мисля, че Дявола има връзка със силните емоции и желание
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 15 2013, 12:14

Здравейте момичетаусмивка 
Първо се извинявам ,че засега се включвам само с въпроси,но от скоро имам карти и не се чувствам уверена да давам мнения
Въпросът ми тоя път е :
Какво ме очаква в любовта до края на годината
Като ги разбърквах  картите изпадаха АСО МЕЧОВЕ И КРАЛ ПЕНАКЛИ
Цепя на 5 МЕЧОВЕ,а картите са  КРАЛ ПЕНАКЛИ-ПАЖ НА ПЕНАКЛИТЕ-3 ЖЕЗЛИ
3 ЖЕЗЛИ ми се появява много често в подредбите ,но не зная как да я тълкувам
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 15 2013, 14:14

Beti- това е тема в която включваме главно картат Дявол, но!
до края на годината предстои да влезе мъж в живота ти и да защочнеш с него обещаващи отношения.
3 жезли често я свързвам с повече хора, но истината е, че може и да значи поставянето на основи на нещо, което има бъдеще. Много често ми излиза напоследък- а на мен периода ми е такъв.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 15 2013, 15:20

Линда ,благодаря ти за вниманиетоДяволът и Любовта - Page 2 531608 Надявам се да се появи такъв мъжДяволът и Любовта - Page 2 402149 
Не съм и разбрала че го публикувах тукEmbarassed
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 16 2013, 12:30

LindaLi написа:
Цитат:
ще публикувам кратката подредба, която си направих тук:

Къде се намирам в личния си живот:

Какво ми е вече известно - 2 жезли
Какво е нужно да знам, но все още не съм го осъзнала - Крал Пентакли
Минали влияния- 2 пентакли
Бъдещи влияния- 6 жезли

Съвет: Дявол

Малко след тази подредба се запознах със сегашния ми приятел.
Той показва, че много държи на мен за сега, доста ме харесва, желае и т.н

Попитах как той иска да ни се развиват отношенията- 6п 5м Дявол....определено си мисля, че Дявола има връзка със силните емоции и желание
Внимавай, Линда!!! Според мен съветът е да внимаваш при обвързване с този човек, той очевидно иска да те има и то не само физически... той рак ли е?
Смятам, че тази връзка няма да ти се отрази много добре... освен ако не ти харесва да си впримчена с някого, без избор за напускане.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 16 2013, 20:19

Lala- този човек ми говори много хубаво...казва, че държи на мен и т.н. ...........аз се чудя дали просто не съм му удобна, дали чувствата му са искрени, дали не иска да ме използва...знам ли аз..Дяволът и Любовта - Page 2 302820 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 16 2013, 21:52

Линда, извинявай че се намесвам, но послушай картите и La la. Любовта на този мъж е условна.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 16 2013, 22:46

Линда, и другите карти говореха, че той иска да те подчини. Но все пак от отговора на картите до реалността има разлика, детайлите са важни. Ти сама ще си прецениш какво можеш и неможеш да понесеш от връзката си с него. Всичко трябва да се изпита. Никъде няма перфектно, важното е да сте хармонични , пък дали ти ще си подчинена е друг въпрос. Направи си астрологична карта за това дали и колко си съвпадате. Тук във форума има и подредби, които могат да ти покажат до къде най-много могат да стигнат отношенията ви, как ще се чувстваш във връзката и т.н. Но най-вече живей.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 16 2013, 23:39

благодаря на всички, Деси права си- ще видим какво ще става.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 22 2013, 17:49

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 22 2013, 17:55

мисля, че той вече има някоя впредвид и пламенно ще я ухажва..дова по Дама чаши и Дявол
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 25 2013, 08:06

Попитах картите какво чувства към мен и се паднаха Дяволът,Висшата жрица и Магът.С този дявол май много вяра да му нямам.Може ли картите да показват обсебване или е просто обикновено сексуално привличане? Дяволът и Любовта - Page 2 302820 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 25 2013, 08:42

леле- ей това са карти. Обича те, но не го показва, прави се на мъж.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 25 2013, 09:36

Линда,тука определено ме шашна Дяволът и Любовта - Page 2 1329947235 Любов е последното чувство,което съм си мислела,че изпитва към мен.Напротив държи се доста противоречиво-хем дистанцирано,хем излъчва сигнали,че има интерес към мен.Човек да се чуди вече Дяволът и Любовта - Page 2 995437 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 25 2013, 09:45

Айде любов любов...мисля, че си му МНОГО ПОД КОЖАТА- нека така да кажа- изпитва страхотно привличане към теб и желание.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 18 2013, 22:26

Здравейте!

Макар че отдавна имам карти Таро и често съм се опитвала да си гледам, през последния месец осъзнах каква дълбока материя е всъщност Таро и си дадох сметка, че съм тълкувала нещата твърде повърхностно - всяка карта за себе си, което както разбрах е напълно погрешно. Започнах да вниквам по-добре вече в нещата, но имам още много път да извървя. Но това, което искам всъщност да кажа е във връзка с темата, т.е. с Дявола.

Преди време имах връзка с човек, който като характер и поведение беше супер обсебващ и манипулативен тип, с извънредно силно чувство за собственост, със супер голямо его, ужасно ревнив, човек на крайностите, който беше жаден за признание и възхищение от страна на жената до него (и не само), защото в същото време беше успял човек, с положение в обществото, което допринасяше за увеличване на самочувствието и авторитета му. В същото време ужасно страстен и сексуален, с огнен темперамент, с една дума - пожар. Човек, който е способен да даде на жената всичко, което пожелае, да я издигне на пиедестал, стига тя да му е вярна, изцяло отдадена и само и единствено негова. Като пиша за този тип жена си представям Кралица Чаши - женствена, мека, нежна, търпелива, слаба и уязвима, силно емоционална, зависима, с голяма нужда от закрила и сигурност, която да получава от мъжа до нея.

Написах всичко това, защото именно през този период постоянно ми излизаше Дяволът, а по прочетеното тогава знаех само, че това би могло да означава зависимост, задкулисни игри, страхове, подмолни действия, нечисти действия зад гърба на друг човек. А трети човек наистина имаше и нещата наистина ставаха зад гърба му едва ли не. И аз мислех, че тази карта ми казва точно последното. След време разбрах всъщност какво е имала да ми каже. Тя беше като предупреждение, опасност от силна зависимост, капан, от който не се излиза лесно, манипулации, силно изкушение, но и после изкупление. Но определено означаваше и много,много силни страсти, обсебващи и изпепеляващи бих казала. И не на последно място - помитаща всичко ревност.

Мисля, че тази карта извън контекста на любовните отношения, би могла често да означава страх, съмнение, нашата тъмна страна (дяволът в нас).

Друго, което си спомних, че тази карта много често вървеше ръка за ръка с Влюбените. Почти на всяка подредба ми излизаше Дяволът и Влюбените.

Резултатът след няколко месеца беше драматична раздяла поради силна ревност, манипулации и силно, задушаващо чувство за собственост. И нанесени тежки рани.

И след всичко казано до тук искам да кажа, че за мен тази карта, когато става дума за любовни отношения, означава най-точно казано : нездрава любов - с прекалено много болка и прекалено драматична, за да оцелее. Която вместо да те издига, разрушва всичко до основи - точно като Кулата.


Последната промяна е направена от Calantha на Сря Ное 20 2013, 02:21; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 19 2013, 02:20

Благодаря ти за споделенотомерси  Точно тези истории ни помагат да разберем картите и чрез разбирането си да помагаме и на други хорамерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 19 2013, 12:20

Да, именно затова споделих тази история тук SmileЗа да бъде полезна на всички SmileДяволът и Любовта - Page 2 99390 

(Макар че виждам, че не казвам нищо ново, но все пак е впечатление на базата на личен опит и дава добра обратна връзка.)Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дяволът и Любовта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дяволът и Любовта
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 15 - Дяволът
» До 4 месеца в работата и в любовта
» Новото начало с нов човек в любовта
» Егоизмът и/или нереалните представи в любовта - кои карти Таро ги показват

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: