Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дяволът и Любовта

Go down 
+20
AlexD
magica
Blackmoon
linda10
Вера
Calantha
dgakova
Ole
La la
beti
sugar6
Az_sum
Reni
Frog
Persefona
Кирин
Луничка
Moira
Iva78
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 19 2013, 02:20

Благодаря ти за споделенотомерси  Точно тези истории ни помагат да разберем картите и чрез разбирането си да помагаме и на други хорамерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 19 2013, 12:20

Да, именно затова споделих тази история тук SmileЗа да бъде полезна на всички SmileДяволът и Любовта - Page 3 99390 

(Макар че виждам, че не казвам нищо ново, но все пак е впечатление на базата на личен опит и дава добра обратна връзка.)Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 27 2013, 22:42

ето мои подредби с Дявол- за един същи човек

какво съм за него- ДЯВОЛ справедливост 2 чаши
основен кръст от КК развитие- Асо М Жрец Асо П  3 м ДЯВОЛ 2 ж
Висша жрица развитие - Рч 3п 4 ч ДМ ПЧ ДЯВОЛ 10 п Асо п (Асо м)
Отношението към мен- Крал меч Асо П  8 п ДЯВОЛ
Как иска да се развиват отношенията- 6 п 5 м ДЯВОЛ
Обяснителни позиции 7-10 в КК относно чувства- 2 п 10 п ДЯВОЛ Колело

какво впечатление ви оставят тези карти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 28 2013, 10:40

Чисто интуитивно - че Дяволът не е за теб, а за него. Че този човек има някаква фиксидея, от която не може да се отърве, и смята, че ти си средството за постигането й.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 09:52

изтеглих едни карти какво поведение мъж от миналото ще има към мен-

дявол паж чаши паж жезли

ще кажа след време как са се проявили.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 09:54

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 14:43

оф аз се колебая как да ги рабирам - хем ми приличат на това, че той може много ама много да се влюби пак в мен.......хем се притеснявам да няма някакъв вид подигравка и лековато..инфантилно отношение
макар,че дявола би трябвало да е сигнал за липса точно на инфантилност...ще видим
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 15:52

Линд написа:
изтеглих едни карти какво поведение мъж от миналото ще има към мен-

дявол паж чаши паж жезли

ще кажа след време как са се проявили.
Линд, Дяволът тук си ти :sm38.gif:изкусителка!  Имам чувството, че и в двама ви е тръгнало да расте някакво отдавна забравено чувство. А като видя този паж жезли само за секс си мисляДяволът и Любовта - Page 3 642334 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 16:43

моя опит с пажа жезли е че се обяснява в любов, не се страхува да покаже симпатии и да ги обясни, пажа чаши е на прага вече на нещо по- дълбоко, рицаря е съвсем хлътнал, а краля обича.

но колкото до пажа жезли съм забелязала, че може да си остане само с приказките, АКО няма друга силна карта наоколо (както е в случая)

Но ПЖ е жизнерадостно, готино момче, времето прекарано с него е удоволствие.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 18:49

Здравейте,съвсем нова съм във форума и съвсем "нова" в гадаенето.Днес се сдобих с първата ми колода Таро.След няколко часа "опознаване" с картите реших да направя първата си подредба за отношенията със съпруга ми,които в момента са силно разклатени. От колодата сами изпаднаха 5 карти- Умереност,  7Жезли, Крал Чаши,6 чаши и Дявол.
Това,което аз виждам е,че в момента може би и двамата отстояваме позиции,някаква носталгия към миналото.Като прочетох какво сте написали за Дявола,си мисля,че приключването на тази връзка ще е доста трудно,може би.
Много ще се радвам на ваш коментар,защото /не знам как го правите  Дяволът и Любовта - Page 3 440471 /,но виждате доста по-надълбоко в картите. Надявам се и аз да се науча Smile.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 19:45

оо имам си адашка- добре дошла и наслука в изучаването на картите!

Изпадането на картите го приемам като описание на ситуацията.

Умереност- брака ви, 7 жезли- разногласията и това, че някой трябва да отстоява позициите си, Крал чаши е мъжа с труден характер, който по 6 чаши може би не е с така тежък човек, носи отдавнашна любов към теб, чисто като човек той много те харесва...надвиснала е някаква опасност над вашата чиста и невинна обич.

За да разберем каква е трябва да задаваш конкретни въпроси, да цепиш и теглиш три карти поне.. просто има много теми тук и за начинаещи- как да се отнасят с картите, как да ги питат как да ги съхраняват.

Порови се из форума, има много информация мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 20:05

Благодаря,за топлото посрещане и за коментара Smile
Да, с тежък характер е и връзката ни е на повече от 20 години  Дяволът и Любовта - Page 3 3032713799 
Всъщност аз разбрах каква е опасността и въпросът който ме вълнува в момента е ще успеем ли да запазим нормални отношения или ще трябва да се разделим по грозния начин.Но тях ще задам във другата тема.
Иначе прочетох доста от материалите тук и се надявам да започна да разбирам,това което ми казват картите.
Отново благодаря за вниманието.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 17:16

Линдали написа:
изтеглих едни карти какво поведение мъж от миналото ще има към мен-

дявол паж чаши паж жезли

ще кажа след време как са се проявили.

Постъпи долно мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 01 2014, 20:13

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 01 2014, 21:55

При мен дяволът по отношение на любовни въпроси винаги е равен на обсебваща страст, вманиачване по някой. Може тази страст да кара човека да се чувства като обвързан с вериги -от една страна разумът му да му казва, че трябва да се освободи от страстта, защото тя го измъчва, а от друга страна страстта да е толкова силна, че той да не може да я контролира.
Може също да означава изкушение, съблазън.
Дяволът за любовни въпроси е негативния аспект на любовта, когато тя се превръща в погубваща страст, в ревност, в желание да притежаваш някого. Този който изпитва тази любов си мисли " Този човек трябва да е само мой на всяка цена".
Може да се каже също, че страстта е свързана със секса, но не е задължително да е само с него.
Съгласна съм с Луничка за горните карти.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 09 2014, 10:32

А, я как съм влязла в правилната тема  Twisted Evil 

Дявол вчера като цепене на дневни карти, Дявол днес в КК като тенденция за развитие на отношения за 2 седмици...

И какво анализира Вера? - Бързо измъкване нъц, ще се мъчите до дупка.

Какво пише тук ЛиндаЛи?  - Но появи ли се Дявола край и забвение на отношенията не стои като опция. Ще се мъчиш, влачиш, ще го мислиш...и ще го усещаш като татуиран на сърцето си.

Е, ДЯВОЛИТЕ ДА ГО ВЗЕМАТ ДЯВОЛА...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 20:13

ами да- но започвам да наблюдавам, че Дявола доста често прецаква нещата също.

една моя приятелка имаше тук- Справедливост РЧ Дявол за мъж или РЧ беше последна..не помня вече- но - само секс и нищо друго. Мъжът не е неин тип, секса бил ок, но той имал много фалшиво поведение- не му била читава работата.

И за един мой бивш много излизаше- и аз не бих го определила като искрен човек, голям позьор като цяло.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 13 2014, 19:32

Гледах на една двойка. Разделени. Как ще им се развиват отношенията юни - декември 2014

Влюбени Колело Дявол

чудна комбинация...а? Аз като цяло бях казала, че ще се сдобрят, но явно ще е временно. Не мисля от една страна, че ще останат заедно, но все пак връзката по тези карти ми се вижда доста силна. Колелото се движи между двете лица на любовта.

Ще ви кажа после какво е станало.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 24 2014, 00:55

Подредба, в която липсва устойчивост, твърда почва. Дяволът дава емоции, но не и гаранции за бъдеще.

Ще следим ОВ.
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 24 2014, 03:26

Даже бих добавила ,че и кавга им предстои и ревност, и пълна палитра от емоции.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 24 2014, 11:55

Цитат :
Гледах на една двойка. Разделени. Как ще им се развиват отношенията юни - декември 2014

Влюбени Колело Дявол

На мен ми звучи като да се съберат отново.... Мнооого страст и свързаност на всички нива...
Другото ниво е да не се освободят психически един от друг - дори да са разделени ще имат неразрешени модели и проблеми, които ще влияят на бъдещите им връзки.
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 24 2014, 15:47

Aми дано си права, но при мен Колесницата ( много Марсова карта) никога не е давала събиране ,а по-скоро раздяла и кавги.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 02 2014, 13:53

Какво ще бъде жената Х. за мъжа до края на годината? (отношението му, визията за нея, очакванията...)

Крал меч + Дявол + Умереност обърната
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 02 2014, 13:55

А относно Колесницата...веднъж зададох хипотетичен въпрос- кои карти ще излизат един мъж като е влюбен и е решен на всичко да има жена?

не помня цялата комбинация, но имаше Колесница и  Дявол.

Безразличният мъж ми беше описан от Дявол и Отшелник в комбинация.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 02 2014, 14:14

Цитат :
ето мои подредби с Дявол- за един същи човек

какво съм за него- ДЯВОЛ справедливост 2 чаши
основен кръст от КК развитие- Асо М Жрец Асо П 3 м ДЯВОЛ 2 ж
Висша жрица развитие - Рч 3п 4 ч ДМ ПЧ ДЯВОЛ 10 п Асо п (Асо м)
Отношението към мен- Крал меч Асо П 8 п ДЯВОЛ
Как иска да се развиват отношенията- 6 п 5 м ДЯВОЛ
Обяснителни позиции 7-10 в КК относно чувства- 2 п 10 п ДЯВОЛ Колело

какво впечатление ви оставят тези карти

тук мога да дам обратна връзка с учебна цел.

Този мъж беше много обсебващ,властен, изключиелно ревнив, сексуален, нямало е изневери...беше и много добър на моменти. Беше много стиснат от към пари.
Трудно ме прежали, за моя изненада.
Командореше ме много и трябваше доста да се съобразявам с него....но от друга страна...дявола се оказа спойка за тези отношения...някак си така излезе.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
maria19
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 07.08.2014

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 07 2014, 20:57

Здравейте момичета, нуждая се от помощта ви. Въпросът, който зададох гласеше с какви впечатления е останал за мен след последната ни среща, паднаха се:

7 жезли, Дяволът и Императрицата

Не зная какво да очаквам от този човек...

(извинявам се, май обърках темата)
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 08 2014, 12:14

На каква карта е цепено, maria19?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дяволът и Любовта - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дяволът и Любовта   Дяволът и Любовта - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дяволът и Любовта
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 15 - Дяволът
» До 4 месеца в работата и в любовта
» Новото начало с нов човек в любовта
» Егоизмът и/или нереалните представи в любовта - кои карти Таро ги показват

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: