Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юни 21 2013, 04:40

Дами, от просто любопитство попитах за душата на татко.

Жива ли е душата на татко, и какво чувства в момента?
Цепя на 5 Меча

6 Жезли, 4 Меча, Паж Мечове, д. Звезда

С 6 Жезли е тръгнал към пътуването си в отвъдното, 4 Меча - Смърт, починал си е човека, Паж Мечове обаче .... ??? А цепенето на 5 Меча - борба, сражаване - да не би това да е борбата му за живот преди смъртта ?

dgakova написа:


Как ще се развият събитията в семейството ми до 1 месец ?

Влюбените, 9 Меча, 6 Чаши .... ???

Какво са показали влюбените тук, да не би в обратния вариант да се е показала картата тук? Татко почина, 9 Меча - болка и сълзи и 6 Чаши - дойдоха близки хора от миналото за да се сбогуват с него.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юни 21 2013, 09:58

Деси, знам че до 40 дни не трябва да пипаш картите. Причините за това вероятно са, че ти си натоварена изключително силно емоционално и така "заразяваш" картите. Остави ги до 40 дни.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юни 21 2013, 16:26

Ако получи възможността да замине или не?

Да замине- Крал меч Смърт Колесница

Да не замине- Слънце Крал жезли 2 пентакли


Ситуация Кралица меч
Цепила съм на 5 пентакли


Тази 5 пентакли ми се струва доста ялова основа на ситуацията, а съвета всякаш й шепне да мисли хладнокръвно. Картите, които са ЗА-са силни..от една страна мисля, че предвещават промени, но някак си ми идват много тежки и с този КМ.. а и не ми харесва комбинацията смърт- колесница...според мен ще се реши да се откаже от идеята.
Някаква обвързаност с Краля жезли може да я спре...битова обвързаност- мъж, дете..?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юни 21 2013, 18:07

А това подредбата на Хайо ли е за избор?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юни 21 2013, 19:14

Da:)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юни 21 2013, 22:44

Линд-по твоята подредба за избор "Дали да замине или не".
В подредбата за избор ми липсва последна карта за съвет, която би била доста важна в случая.Кралицата М ситуацията ли е или съвет?
Тя е твърдо решена да действа и да замине.
Решена е на промяна, иска да затвори зад себе си някаква врата, да продължи.Шансовете да замине са много големи.Но...дори и да го напарви-а картите не я съветват да го направи, то ще е временно.Ако имаше карта за съвет можеха да се кажат по-конкретни неща.Тук има ли избор между двама мъже, трудна работа, но...тя ще замине според мен, макар и после да съжалява.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юни 21 2013, 23:11

а карта съвет няма, седмата карта е кралица меч- която описва ситуацията. Права си за това, което казваш- само дето тя не е твърдо решена, колебае се. Ако замине мисля, че я чака голям стрес и големи житейски промени като че ли..но не знам дали е най- доброто за нея
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юни 21 2013, 23:13

Не е, за нея не е добре да заминава, но тя много се надява, че така ще постигне нужната й промяна.Тя има огромна нужда от промяна, само дето тя няма да стане със заминаване.Промяната ще е по-скоро вътрешна, а не външна.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПет Юни 21 2013, 23:21

Благодаря Фроги ...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Юни 22 2013, 08:41

Линд, никак не ми харесва комбинацията при отговора на първия въпрос - да замине! Крал меч, Смърт, Колесницата...... ще има проблеми и няма да може да замине, а ако това стане - няма да е доволна /Смъртта тук не ми звучи като трансформация/. Не знам за какво заминаване става въпрос, но и самото пътуване е проблемно. Трябва да е изключително внимателна. Отбелязвам само, че единственото, което ми се наби в очите е първата комбинация. Другите не съм ги гледала, а и няма нужда според мен.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Юни 22 2013, 08:56

Даа..тя така или иначе не е убедена, но съм забелязала- като излиза колесницата в зададен въпрос- човека обикновено се отказва от идеята
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Юни 22 2013, 12:42

LindaLi написа:
Ако получи възможността да замине или не?

Да замине- Крал меч Смърт Колесница

Да не замине- Слънце Крал жезли 2 пентакли

Ситуация Кралица меч
Цепила съм на 5 пентакли

Интересно е, че според теб тя се колебае. Но колкото и да не е наясно, най-вероятно ще има шанса да го направи и сама ще реши, кое е най-правилно за нея.
Много силни карти за заминаване! - твърдо решение, че иска да се промени и нещата да зависят само от нея - според мен е много вероятно да успее.
Вторите карти просто казват, че остава на сигурно и продължава да действа, както досега - на дребно.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Юни 22 2013, 12:46

Ла ла и аз мисля, че жената почти 100% ще замине-не виждам колебание.Жената е твърдо решена нещо да се промени.В подредбата не се пита кое е добре за нея, а е само избор.Може би да се попита-добре ли е за нея да замине?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Юни 22 2013, 18:16

Ами тази подредба показва ако замине какво и ако не замине какво.

За сега тя каза, че се отказва от идеята, защото трябва да се съобрази с определени неща. А и не намира подкрепа за начинанието си..която й е нужна.

Благодаря ви- ще ви пиша ако след месец два има обрат или все пак замине..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Юни 23 2013, 07:26

линда- ''ако поучи възможност''- ма нещо което  я кара да желае промяна за себе си,иска ,миси за ново ,запромяната,и и казва точно това,''ех да можеше,и веднага след това-ох,ами ако  стане''...значи аз виждам колебание,по скоро неяснота в реализацията на самата жена.силно желае да пътува,няма спор,но страха я подтиска,а сега е нахъсана,но  в смисъла на закана,заканваща се жена,което не е точно жената на вземане на решения,тя не е импулсивна натура....
а  как стои с това ''ако има предложение'',какви надежди възлагана отговора, вярвали в  това че ще има предложение
(само да кажа че не съм чела всички постове,а само цитата на ЛАЛА,ако си споделила повече по темата-извинявай)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Юни 23 2013, 12:38

Благодаря за интерпретацията Зуки, всички казахте по нещо вярно и уловихте историятамерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Юни 23 2013, 15:23

---


Последната промяна е направена от Луничка на Чет Юни 05 2014, 08:26; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Юни 23 2013, 16:05

Нещо свързано с презентации,доста добре изглеждаш в очите на хората,умееш да създаваш лесно контакти, по принцип си много добронамерена и хората ти вярват.С успех ,според мен, можеш да се занимаваш с продажби,реклама и бизнес,свързан с крастота-козметика например.Основният ти талант според мен е умението ти да общуваш с хората и трябва да развиваш това умение.Другото,което ми хрумва,че можеш да се занимаваш с интернет тръговия,например. мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 18:11

Здравейте! Попитах картите ще започна ли работа скоро? Паднаха се 8 мечове,2 пентакли и Кралица жезли.Благодаря предварително Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 18:48

мисля, че да- била си дълго време като с вързани ръце- в неспособност нищо да предприемеш..но предстои раздвижване- лека полека ще влезеш в ритъм, кралица жезли е заета жена!Smile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 18:51

Защо не се опиташ да дадеш по-конкретен период - 20 дни, месец, седмица.... така е твърде неразбираем периода. За да имаш точен отговор ти трябва точен въпрос. По тези карти не виждам  работа. Може би само някакво колебание заради 2П на някаква оферта, която ще видиш, но нищо повече. Струва ми се че ДЖ си е работещата жена, но по-скоро показва желанието ти а не реалността. Няма карта ,която да задвижи Кралицата. Питай конкретно и  се съсредоточи върху проблема, когато теглиш картите....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 21:25

Момичета, от известно време  през ден, през два ми звънят мъже от непознати номера и търсят човека х. По принцип се случва при смяна на номера стар номер да бъде даден на нов човек, но взе да ми става подозрително, защото обажданията зачестяват.

Питам Таро дали в тези обаждания има някаква приложена стратегия спрямо мен, има ли нещо, което не знам зад тези обаждания.

Цепя на Крал Меч

Паж меч Свят Паж жезли

Основа- 3 пентакли
Потенциал- 6 чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 21:49

Линд-много общи са ми тези карти.Нещо с умисъл има, но няма нищо скрито-как да ти кажа, нещата са ясни, точно такива, каквито са и са изнесени наяве-не виждам нищо скрито, нищо опасно за теб.Скоро ще остане в миналото и ще си спомняш като за шега.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 22:06

Попитах картите как си помагам и как си преча в работата
Помагам си-кралица чаши
Преча си-кралица ж

Хрумва ми, че си преча като се правя на силна и давам съвети, а всъщност аз се нуждая да подредя вътрешния си свят.Да се държа за кралица Ч и да избягвам кралица Ж.Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 22:10

Помагаш си когато си "бяла и добра" - когато отговаряш на нуждите на хората около теб в работата/, когато им влизаш в положението. Пречиш си когато яхнеш метлата и дадеш газ на макс /огнената кралица/ Три карти 2 - Page 8 402149
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 22:12

Фрог-много точно.Браво!мерсиПонякога, понякога, понякога съм бяла и добра....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitimeВто Юни 25 2013, 11:27

Mersi persefona- znachi naistina sa nepoznati hora I si tirsiat choveka, koito tursiat - po rabota I niamam niakakvi taini otkacheni obojateli
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Три карти 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 8 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: