Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ангелски карти таро

Go down 
+8
AlexD
La la
Artemiss
magica
Зуки
Reni
Frog
dgakova
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeЧет Юли 04 2013, 23:03

Дами напоследък ги гледам тези карти и се зачудих какво представляват ?

Попаднах на ето този линк и задаох въпрос :

http://www.voiceoftheangels.com/flash/angeltaro_russian.swf

Как ще се развият събитията между мен и Й. ? /без период/


Но нищо не разбирам от руски .... просто исках да ви споделя тези карти и една подредба за тях, всички са много очаровани от точността им ...


http://dreamland-bg.com/index.php?topic=3874.0 - Тема с обучение от Дорий Върчу

http://www.tarotforum.net/archive/index.php/t-51234.html - Тема с подредби за Ангелско Таро

http://www.knowingangels.com/Angel%20Card%20Spreads.htm - още подредби за Ангели


Последната промяна е направена от dgakova на Пон Авг 12 2013, 05:44; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeЧет Юли 04 2013, 23:22

Ееехаааа, ама че хубави карти .... буквално ли се четат картите ? Или е като при Таро и Ленорман с 5000 значения ... ?

И тези електронните дали работят ? Иначе днес си харесах едни англески карти ... грабнаха ме много и сега се чудя ... Ако са по-лесни и от Таро и от Ленорман още малко ще помисля и може да си взема едни. До тук виждам еднозначни значения, а не да се чудя, това ли е, онова ли е ...

Вие какво ще кажете ?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 08:52

Много хубави карти Деси, символни! Не съм ги виждала. Трябва да поразучиме из сайтовете.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 10:43

Фроги, досега не са ми харесвали ангелските карти. Тези ми харесаха и струват 259 долара, щото са дизайнерски и са били ограничени количества. Но не вярвам наистина да е така, и все се надявам да ги намеря някъде на нормална цена. Продължавам да търся !Ангелски карти таро 698924 

Иначе тук в една езотерична книжарница харесах едни, ще ги видя днес и направо ги купувам. До колкото чета, значенията им са съвсем точни, а с Ленорман продължавам да немога да се разбера, незнам защо Ангелски карти таро 302820
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 13:04

Деси, когато ги вземеш, пиши отзиви.
Аз с Таро съм на моменти- ту ги вдявам и ги виждам ясно, ту гледам като гръмната. Smile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 13:24

Моят Ленорман категорично отказва да ми съдейства. Вече около 5-6 пъти се опитвам да наредя голямата подредба по различни въпроси и все започва със затворената книга. Вече дори не се изненадвам от това. Ангелски карти таро 800909 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 13:41

Незнам и моя не ми работи. Защо и как незнам Ангелски карти таро 302820 

Но определено не отговаря на въпросите за които питам, незнам, чудя се .... да не би това че първо сме започнали да работим с таро оказва влияние ???? Определено неискак да ми говорят.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 13:48

Не, не смятам че е заради това. По-скоро аз бях причината "за да ми се сърдят". Когато ги купувах бяха запечатани и не ги видях, а като ги отворих вкъщи и се разочаровах - бяха ниско качество, а цената им не беше ниска. И така още от началото не се харесахме. Ще ги пречистя, ще спя с тях пък да видим дали ще си променят отношението.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 18:41

деси- ангелски и аз не съм харесва никога,дори си имам и мнение за тези  картинки с  крила и перушина,не знам как да обърна съзнанието си и да повярвам в тия неща с перата,какти и във феи и там подобни розови феерии,по съм привърженик на черно,червеното и виолетово синьото сияние....вярвам че има ''ангели''-но не като тия по картинките,иконите,енргияли е,какво не знам,е ние сме ги кръстили,заради нас самите,все пак имаме речево общуване

за ленорман- позвам ги от има няма 5 години. началото беше ''голямо'',интуиция,усещане,каквото се сетиш всичко  имах. естествено и желание за дълго ровене из  форуми,комбинации и т.н.
но имаше едно момиче в бгмама-питаше,питаше,искаше подредби,а тя самата не  тълкуваше,''само ни черпеше с кафе по стените'' и накрая толкова дотегна на  другите и мен,че блокирах(ме).
тя прекали с еднотипни въпроси,ден след ден,та цяла година едно и също,около нейната  недобра връзка....
това блокиране траеше  с месеци.
мисля че с ленорман може да се блокира,да не работят-ако сме прекалили с въпроси,ако сме егоисти към тях или себе си или друг,защото лъжем по тоя начин.
може и да става така,ако  ползваме интуиция,или нещо друго(не знам как да  го назова,нещо свише,дарба,може и несъзнато да е,ако ни е природа,и не си даваме сметка че сме уникални с подобно притежание на  някаква сила,дарба,понеже е добре да се познава и развива )
та  черпейки от нещото там,ние  не се зареждаме.и ето дупката.уморили сме се..или ъктрябва да се плат с нещо.понеже  малко сме позвали от Горе,според  законите,те ни режат от контакта с картите,и слава богу.
фрог-за книгата,може и ти си знаеш,и не трябва да питаш.
и може пък още да учиш...може и да не са твойте карти....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeСъб Юли 06 2013, 00:04

Много ми въздейства това което каза - че трябва да се плати с нещо, когато гледаме с карти .... С какво можем да платим, а дали това което стана с татко е разплата ?

А и аз не съм ползвала картите толкова много. Дори един месец ги бях оставила в друг човек. После да съм наредила 5-6 подредби и това е. Не съм ги питала толкова много.

Незнам, възможно е и това че още съм в траур заради татко да влияе на тях. И таро незнам дали ми гадаят в момента. Направо едно към гьотере са ми гаданията.

Иначе Ангелските - поне тези които открих сега, ми се струват много лесни и точни. Няма лутане в отговора - да се чудиш кифла с мармалад ли е, кифла със захар ли е, и най-накрая да излезе че е геврек!

Още мнения ще събера, а тези ги открих на ниска цена дори и се чудя дали да ги поръчам. Но отзивите за тях са много добри и клоня към това да си ги взема. Така че ако случайно го направя, ще ви се похваля Smile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeСъб Юли 06 2013, 00:57

Деси, не мисля,че станалото с баща ти е свързано с картите... /Светла му памет!/
Според мен изчакай малко и не бързай с тези карти. 40 дни минаха ли?
Трябва ти малко спокойствие, да се отърсиш от всичко,да излезеш от техния свят и да поживееш малко в своя,реалния.
Понякога,когато всичко ми дойде вповече,правя точно това - живея си постарому- така,както трябва да бъде, защото картите ни правят различни...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeСъб Юли 06 2013, 05:54

деси,не мисли че си предизвикала нещо с картите.

а новите,може да са твоите.понякога ни намират те,и треперим от нетърпение да ги имаме.радвай се когато ги вземеш,каквито и да са.

да ти кажа, на белини оракула, ме плени. но куцам с астрото,а там е важно да го поназнайваш,защото е голям жокер .

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeСъб Юли 06 2013, 06:09

Благодаря момичета.

Не ги разпитвам картите за щяло и нещяло вече,особено сега. Но пак се изблазня да наредя нещо и спирам, не е като преди. А тези ги поръчах от измислен сайт и незнам дали наистина ще дойдат. Дано да не е сайт за събиране на пари и номера на кредитни и дебитни карти ... Иначе снощи попитах и за работата ми картите от електронния вариант и просто неможе да са толкова точни ... Толкова добре описаха ситуацията че се шашнах. При това са електронни . .. Ще ги видя като дойдат /ако дойдат/ и ще дам мнение Smile
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeПон Юли 08 2013, 23:37

Дами, чета за ангелските карти и освен че има и такива за гадаене - оракул, на Дорий Върчу, има и такива, които посочват какво от тялото си да лекуваш ! Има за чакрите също, за живота, и какво ли още не ... Насочени са към това да лекуват живота на хората. Аз мисля че си заслужават внимание. Освен точния оракул който имат - без много описания и варианти в гаданията, имат и онази горепосочена възможност, в различни колоди естествено - всяка с предназначението си. Така че, погледнете, вижте и може пък нещо по-различно да видите Smile


http://www.aeclectic.net/tarot/cards/doreen-virtue.shtml
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeЧет Юли 11 2013, 16:11

Ще запазя ли работата си?

Метода на изтегляне на карти беше по-различен и като че ли от тук нататък ще ползвам този метод за работа с всички карти - Таро, Ленорман и Ангелски - меся, меся, меся, меся после ги разстилам и по интуиция ще тегля картите. Та изтеглих три карти, но една много ми натякваше - вземи ме, вземи ме, вземи ме и я взех последна. Та отговора им е:


Ангелски карти таро Ama7


Любим - може би имам нужда от любов, да обичам повече себе си или това че бившият ми съпруг много ми помага в това да запазя работата си с подкрепа!
Разпери Криле -  може би те стряска перспективата за промяна или мисълта да излезеш от зоната си за комфорт, но е време да полетиш на високо. Приветствай новите възможности и знай, че за теб е безопасно да последваш сърцето и мечтите си. Съсредоточи се изцяло върху любовта, служенето и духа и не обръщай внимание на скеприците и черногледците. Помни, че ти вдъхновяваш другите, щом  успееш да превъреш предизвикателството в победа!
АБСОЛЮТНО БУКВАЛНО ПРЕДСТАВЯТ СИТУАЦИЯТА - има хора които наистина ми пречат, навела съм глава, отчаяна съм, разсеяна и ме е страх от това да вървя напред и да се боря ... трудно ми е и почвам да вървя назад.... много точно представяне и съвет!
Победа - победата си е победа, явно ще се задържа на работата си ... колкото и да изгубих желание за борба.

А последната карта ... Привет от небесата - приветстването от моите близки от небето .............. неможе да е истина ..... моят татко ме подкрепя .... и затова тази карта толкова много искаше да я взема .....

Много, ама много харесвам вече тези карти. Толкова са положителни и ми дават спокойствие. Дано и в работата да успея ....мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeЧет Юли 11 2013, 17:47

desi написа:
Толкова са положителни и ми дават спокойствие
- деси , имали някоя карта, която не е токова положителна на поглед. сещаш се- като кула,коса,метла , за таро и ленорман?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeЧет Юли 11 2013, 22:23

Не Зуки. Всичките 45 карти са положителни. А когато нещо лошо предстои да се случва ти казват че са с теб, че ти помагат, да излезеш навън и да дишаш чист въздух или подобни хубави положителни неща.

Просто наблягат на любовта, на подкрепата, на спокойствието ... затова много ми харесаха ...
Вече гледах на приятелка с тежки проблеми и теглих три карти с въпрос какво ще се случи, а те решиха да излезат и трите да я успокояват, но не й дадоха отговор, а съвет да е спокойна и как да го направи ...
Много са хубави, много ми харесват . Дано и да се сработя добре с тях Smile

Моите са Архангели - гадателски карти.

Ето едно ревю на английски:

https://www.youtube.com/watch?v=rAolMH8dnXk
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeЧет Юли 11 2013, 22:59

Деси, много положителни карти. И само колко крила си изтеглила за себе си. Успех в работата и не се предавай!!!!Ангелски карти таро 156215 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeПет Юли 12 2013, 22:40

Какъв здравословен проблем Има И.?


Здравословен начин на живот - Архангел Рафаил
Облекчение - Архангел Азраел - Аз съм с теб в тези трудни времена и ти помагам да излекуваш сърцето си !!!
Ясно чуване - Архангел Задкиел - Обърни внимание на нежните напътствия, които чуваш в ума си или от други хора

Тя признава че си е мислила че може да е проблема в сърцето, този задух, който има, ще отиде на лекар за сърцето и ще видим дали картите правилно са ми отговорили, но до колкото виждам работят изключително точно. Отговора им също е за здравето .... съвсем точно си показват Ангелски карти таро 698924 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 08:57

деси,а  четеш ли повече литература за ангелите. защото те са много и в йерархия, до колкото знам де,  всеки си има място,заслуга на работа.
-когато минат 40 на баща ти,може да теглим  за един човек
.....................................................

Здравословен начин на живот -
Облекчение
Ясно чуване - ..... това о книжката като метод  ли е? интересен е?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 10:35

Ще тегля Зуки, като съм по-свободна и малкия спи, че сега съм и на работа.
Иначе всичко от книжката чета и го давам по усет. С тези карти реших да не се обременявам сега с други източници на информация. Те така или иначе абсолютно буквално ми говорят. Вкнижката има още описания но аз не ги пиша тук всичките а само тези, които са по-важни и неразбираеми.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeСъб Авг 17 2013, 15:33

Днес попитах какво ще ми се случи:

Цепя на "Всичко е наред"

Здравословен начин на живот
Чувствителност
Отглеждане на деца

Явно ще имам нужда от това да си обръщам малко повече внимание, да се поглезя ... така и ще направя ще си взема билкова вана Smile . Ще съм чувствителна, и май ще имма нужда от хора до мен и като че ли довечера ще ми докарат детето ... то и аз така си мислех да направя де ... Да питам бившия дали като дойде иска да ми докара детето Smile

Ще видим дали изобщо нещо ще стане Smile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeСъб Авг 17 2013, 23:16

Деси, може ли да ми дръпнеш за утре от тези карти - страшно важен ден ми е, а вече цяла седмица съм на черешата. Не стига това, ами онзи се появи отново. Давай да видя какво ще става, моля, моля, моля....Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeНед Авг 18 2013, 00:43

Фроги, за утре:

Цепя на Спомни си кой си - трябва да си спомниш че ти си многъщо и любящо същество и че всички Ангели много те обичат. Но това ти го казва Архангел Михаил, явно иска да те предпази от нещо. Може би ще забравиш коя си, може би ще се унижиш или нещо подобно ...

Кристално ясни намерения - бъди наясно какво искаш и се съсредоточи с непоколебима вяра
Приоритети - Съсредоточи се върху най-важното. Аз ще ти помогна с организацията и мотивацията - това ти казва Архангел Метатрон. Той много силно пречиства. Силен Ангел е!
Състрадание - Смекчи сърцето си във връзка с тази ситуация и всички участници в нея, включително към себе си.
Ангелска Терапия - предай всичките си грижи и тревоги на нас, ангелите и ни позволи да поемем товара ти.

Мила Фроги, утре явно трябва да мислиш трезво да си направиш приоритети, но и да не си толкова жестока с другите и себе си. Като гледам колко силни ангели се събраха, утре те ще са с теб. Позволи на любовта на ангелите и тяхната сила да поемат товара ти да се справят с него. Не забравяй че те са с теб и непрекъснато ти помагат.

Утре се помоли на Арахнгел Михаил да те защити от всички негативи, на Архангел Зедкиел да смекчи сърцето ти и на Архангел Рафаил да поеме всичките ти грижи. Най - много се моли на него, той е много любящ, но те немогат да ти помогнат ако ти не ги помолиш и не им разрешиш. Прочисти се с вдишвания помоли ги да ти помогнат и най-важното - позволи им да ти помогнат ти ще получиш помощ от тях. Тази помощ може да дойде като предчувствие, идея или пряка намеса. Архангел Рафаил има много хубава и успокояваща изумрудено-зелена аура, позволи му да я обгърне около теб и да ти даде любов и спокойствие за нещата.


Ангелски карти таро Yp9e

Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitimeНед Авг 18 2013, 07:30

Деси, страшно много ти благодаря, прегръщам те от все сърце!!!! Ангелски карти таро 948782830
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ангелски карти таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ангелски карти таро
Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ТАРО с 3 карти
»  Карти за Помощ в Таро
» Колоди карти Таро
» Таро тираж с 3 карти
» Преходни и непреходни карти в Таро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Руни,и други методи за гадаене-
Идете на: