Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за бебе

Go down 
+7
alaara
bibibi
Зуки
YsDiD
lindaLI
Reni
dgakova
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeПон Сеп 02 2013, 03:01

******11**12*****
****9******10****
*****7**13**8****
**** *5****6*****
********4********
****2*******3****
********1********


1. Защо иска да забременее, мотиви.
2. Какво ще я накара бременността да почувства ? Нейната първоначална реакция към нея.
3. Как ще израстне духовно и емоционално по време на бременността?
4. Кога ще забременее /сезон, месеци, години, интуитивно отгатване/?
5. Как ще се отрази бременността на питащата - материално, кариера, финанси.
6. Как бременността ще се отрази на връзката с партньора - положително или отрицателно
7. Какво дете ще има, момче, момиче или близнаци?
8. Какво ще донесе бебето като емоции в живота в момента - радост, проблеми?
9. Сега ли е времето да забременее или да изчака?
10. Какво ще бъде раждането? Опитът от раждането.
11. Как ще се чувства след раждането?
12. Какъв ще е новият живот с детето ?
13. Последното нещо, за което трябва да се помисли преди да забременее. Фокусът.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 01:37

Момичета,направих тази подредба. Цепя на 7М
1.Паж Ж
2.3Ж
3.Крал Ж
4.6П
5.Паж Ч
6.Крал Ч
7.Жрецът
8.10Ж
9.Страшен съд
10.2М
11.Луна
12.9Ч
13.5Ж
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 10:23

За теб ли е тази подредба Рени?

Ами мисля, че ти опредлено ще имаш дете, което ще донесе много позитивни емоции в живота ти и покрай, което ще израстнеш наистина като човек и ще станеш по- отговорна. Детето ще дойде и като свеж въздух за връзката ти с партньора ти, но бъди готова да влезеш в свят на огромни отговорности, трудно ще усещаш майчинството на моменти.
Момче ще е, умно и красиво дете, покрай, което постоянно ще учиш. Често Не родителите са учители за децата си- а обратно- в твоя случай ще бъде така. По 6п се замислих дали събитието не предстои в рамките на 6 години..но със СС наоколо- момента със сигурно е по- скорошен - да кам, че всичко е вероятно да се случи до половин година.
А иначе картите те съветват да приведеш някакви неща в хармония преди да стигнеш до детето, има нещо, в което трябва да се сложи ред и да има категорично решение по отношение на нещо.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 11:08

Да,Линда, за мен е и си много права! Целият ми живот е хаос! Идея си нямам какво ме очаква...но все пак,ако има развитие, ще дам ОВ.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 14:41

Цепя на 7 Жезли

1. Защо иска да забременее, мотиви - 4 Чаши
2. Какво ще я накара бременността да почувства ? Нейната първоначална реакция към нея - Паг Пентакли
3. Как ще израстне духовно и емоционално по време на бременността - 10 Жезли
4. Кога ще забременее /сезон, месеци, години, интуитивно отгатване/ - 9 Жезли
5. Как ще се отрази бременността на питащата - материално, кариера, финанси - 8 Пентакли
6. Как бременността ще се отрази на връзката с партньора - положително или отрицателно - Рицар Пентакли
7. Какво дете ще има, момче, момиче или близнаци - Коелото на съдбата
8. Какво ще донесе бебето като емоции в живота в момента - радост, проблеми - Звездата
9. Сега ли е времето да забременее или да изчака - Клралица Мечове
10. Какво ще бъде раждането? Опитът от раждането - 4 Жезли
11. Как ще се чувства след раждането - Асо Чаши
12. Какъв ще е новият живот с детето - 6 Жезли
13. Последното нещо, за което трябва да се помисли преди да забременее. Фокусът - Императрицата
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 14:48

Деси, според мен тази жена има репродуктивни проблеми и по- трудно ще забременее. да се консултира със специалисти как точно да стане работата.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 14:56

Хм ... Линда бе, тва съм аз ... освен сега нещо да се е получило .... то с този нередовен секс ... кога е по-рядко, кога е толкова много ... може, сега нямам оплаквания, но след раждането имах много усложнения и незнам, може нещо да се е объркало ... А и имам генетично изменение, но вече имам едно раждане ... при това родих бая голямо и високо бебе и забременях от раз, дори отделих 6 яйцеклетки, 4 бяха живи, останаха две и накрая едно,  но то се води поглъщане а не аборт.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 15:11

Деси, искаш да забременееш,защото се чувстваш раздразнена и неудовлетворена,а вероятно тази бременност би ти донесла много нови и положителни емоции. Според мен е възможно това да се случи неочаквано, защото ПП винаги съдържа елемент на изненада и емоции,които ще изпиташ за пръв път. По време на бременността ще ти е тежко, то се вижда. С 9Ж - не ми казвай,че означават 9 дни/или 9+19. Някъде съм чела,че 9Ж показва за време Луна във втората декада на Стрелец. Бременността ще ти се отрази "градивно". Бременността ще направи връзката ти с партньора по-стабилна. Какво дете ще имаш...ами,каквото дойде Smile знам ли и аз Smile
Бебето ще донесе много положителни емоции, ще внесе в живота ти надежда за едно по-добро бъдеще. Сега ли е времето... ами май е сега - с тази ДМ -тя е дейна и решителна. Опитът от раждането...ами сплотяване на семейството.Ще бъдеш много емоционална след раждането. Какъв ще е животът ти с детето- сякаш всички желанията са ти се сбъднали. Преди да забременееш трябва да станеш нечия "Императрица"... мерси мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 15:16

Ами имаш Кралица меч на много важна позиция, а съвета ти е Импертарица - иди да се прегледаш и говори с лекари..излиза да има дете, но според мен няма да стане без лекарска намеса..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 15:24

Момичета,направих такава подредба за моя приятелка,но картите са много странни...
1. Защо иска да забременее, мотиви. Рицар П
2. Какво ще я накара бременността да почувства ? Нейната първоначална реакция към нея. Крал Ч
3. Как ще израстне духовно и емоционално по време на бременността? Асо Ж
4. Кога ще забременее /сезон, месеци, години, интуитивно отгатване/? 6М
5. Как ще се отрази бременността на питащата - материално, кариера, финанси. 3М
6. Как бременността ще се отрази на връзката с партньора - положително или отрицателно - Смърт
7. Какво дете ще има, момче, момиче или близнаци? 8Ч
8. Какво ще донесе бебето като емоции в живота в момента - радост, проблеми? Глупакът
9. Сега ли е времето да забременее или да изчака? 8П
10. Какво ще бъде раждането? Опитът от раждането. 2М
11. Как ще се чувства след раждането? 2Ж
12. Какъв ще е новият живот с детето ? 8М
13. Последното нещо, за което трябва да се помисли преди да забременее. Фокусът. 7П


По принцип те са заедно повече от 2 год. и тя наистина иска дете. Имам чувството,че ако забременее, ще има големи проблеми с мъжа до нея. Според вас възможно ли е той да я накара да го махне? Много тегави карти...
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeНед Сеп 29 2013, 18:06

Хора, и по хорар и по предсказанието на Дилянка, до няколко месеца наистина ми е писано да забременея ... това е неочаквано, а аз нямам и постоянен партньор ... , освен това ще да е човек който познавам, но не сме толкова близки /отново по предсказанието на Анакин И Дилянка/. Всъщност предсказанието може да се окаже вярно. Най-интересно е че и по хорар се вижда - планетите също са го решили. Анакин се скъса да ми се смее, а аз се чудя как да се въздържам да не правя секс толкова време ... Shocked
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeНед Сеп 29 2013, 18:11

Според мен трябва да се актуализира тази подредба и да се сложи 14-а карта "Кой е бащата" Подредба за бебе 1329947235 Подредба за бебе 642334 Подредба за бебе 642334  защото и аз това се чудя за себе си...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeНед Сеп 29 2013, 19:15

деси- ти остави хорара- в натала по прогресии и дирекции и транзити също се вижда кога на човека му предстои забременяване и дали- това го има най- вече в натала- помоли анакин там да погледне

кралицата меч е всичко друго, но не и фертилна. Виж на коя позиция ти е в подредбатамерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeНед Сеп 29 2013, 20:54

Деси написа:
Сега ли е времето да забременее или да изчака - Клралица Мечове
Аз като цяло не съм се засилила да забременявам но се шашнах от отговора. То така или иначе сега не съм тръгнала да го правя. Освен ако неискаш да ми кажеш нещо друго, което немога да разбера от въпроса ...Подредба за бебе 302820 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeНед Сеп 29 2013, 21:07

добре де- ще видим!Smile След половин година ще дадеш ОВ дали ще ставаш майка.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 18:26

1. 8Ж 2. Обърната 7М 3. 3Ж 4.5Ж 5. АЖ 6. РЖ 7. 3Ч 8. АЧ 9. 10Ж 11. Висша жрица 12. 9Ч 13. РЧ
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 19:20

ехе,какви обремененни карти-все са жезли..

ами 5ж,аж,10ж,,9ж,рч-всичко е че може да имаш бременност,но погледни мъжа,сигурно той се пази,плаши и т.н.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 19:29

po skoro pazi ot kolkoto plashi hahaha :D a inache ne mojah da razbera za vremeto i za pola , ne moga da razgadaq kartite Zuki, blagodarq ti xxx
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 08:17

пола-3ч-момиче/та
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 16:35

Така една подредба за бебе на една моЯ клиентка

ЦепЯ на 6ж

1.Императрицата
2.4ж
3.КЧ
4.Умереност
5.Колесницата
6.Сльнце
7.Луна
8.Смьртта
9.9м
10.Справедливостта
11.2ч
12.7м
13.Императора

По тази подредба жената е вече бременна , почувствала се е щастлива като е разбрала за бремеността , но и доста емоционална, както казах вече е бременна и чака бебето до May месец пролетта , според мен ще е момченце, вапреки че тя иска да има момиченце защото бремеността и я кара да се чувства по различно , само че тези карти на 8.9 позичия незнам как да ги тълкувам ако някои има идея ... бебето е планувано сьс сигурност ! Ако искате да споделите мнението , ще ми бьде интересно да прочета !
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 22:40

YsDiD, това, което казваш излиза и на картите.
На 8а показват,че бебето ще донесе някаква коренна промяна в живота им- нищо няма да е,както преди. Тя да не би да е на 9 седмици и това да показват тези 9М?
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 22:43

Reni : Не Рени, 20 седмица , но май е разбрала по-късно за тази бременност ! Благодаря ти !  Подредба за бебе 531608 Подредба за бебе 531608 Подредба за бебе 531608 Подредба за бебе 531608 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 22:48

Ок, просто предполагах,защото и аз не знам какво прави 9М там Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 09:44

Дид,нейните притеснения са за износване на плода,мижв да е повече от 1.,
И дали ще получи помощ,но не иска натресени помищчии.
ИЗяън дома и,има пречещи обстоятекства. Всичко е в главата и де,да не и пука за хората,доро да са еоднините.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 16:19

Реших и аз да си направя тази подредба
Ццепя на 4М
1.Защо иска да забременее, мотиви.  8 пентакли
2. Какво ще я накара бременността да почувства ? Нейната първоначална реакция към нея. кралица чаши
3. Как ще израстне духовно и емоционално по време на бременността? Рицар жезли
4. Кога ще забременее /сезон, месеци, години, интуитивно отгатване/- 6 чаши
5. Как ще се отрази бременността на питащата - материално, кариера, финанси.- страшния съд
6. Как бременността ще се отрази на връзката с партньора - положително или отрицателно - Отшелникът
7. Какво дете ще има, момче, момиче или близнаци? 8Ч
8. Какво ще донесе бебето като емоции в живота в момента - радост, проблеми? 2 мечове
9. Сега ли е времето да забременее или да изчака? Маг
10. Какво ще бъде раждането? Опитът от раждането.  Светът
11. Как ще се чувства след раждането? рицат чаши
12. Какъв ще е новият живот с детето ? кралица пентакли
13. Последното нещо, за което трябва да се помисли преди да забременее. Фокусът. 5 жезли


Тези карти сякаш ми обещават това да се случи, според мен на пролет- По 6ч. но 8 чаши на 7 позиция ме притеснявам малко. Дали сега е времето или трябва да се изчака, мага май ме съветва, че това ще стане независимо от моите желания,мисли, чувства.
Какво ли показва 4меча- мои опасения относно това дали ще забременея или реален проблем, който трябва да бъде преодолян. 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за бебе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бебе   Подредба за бебе Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за бебе
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Подредба път
» Психологична подредба
» Любовна подредба
» Подредба за връзки
» Още една подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: