Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 18 2013, 13:26

Линд написа:
цепя на Колесница

9 чаши 4 жезли 7 чаши
Не си е променил мнението, само ситуацията се е променила. В момента е ангажиран с други емоции и с някакви негови си мечти и изобщо не му е до теб. В неговия свят си е. Възможно е скоро да се срещнете и да си говорите.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 18 2013, 13:39

И аз като Фрог си мисля, че вниманието му просто е някъде другаде.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 18 2013, 19:50

Lind написа:
Един познат от известно време не поддържа така активен контакт с мен. Питам защо, дали съм променила мнението му за мен с нещо негативно?

цепя на Колесница

9 чаши 4 жезли 7 чаши
Съгласна съм-човекът е потънал в собствени занимания-вероятно му се е наложило да пътува, да отсъства, вероятно си е почивал, забавлявал се е , бил е на гости на роднини.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 18 2013, 21:10

Момичета моят въпрос е дали ще получа предложение за среща до края на другия месец-цепя на 8ч-показва че търся нещо ново и вървя напред,картите са 2ч,2ж и рицар ч- с тези 2ч и рицаря мисля че ще има доста емоции и вълнения,а 2 ж показват че има шанс нещо да стане,но реално не виждам действия,но все пак си мисля че вероятно ще има среща и с това да се постави началото на нещо ново.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 18 2013, 22:28

Линджери, ще има някаква закачка, някакви симпатии, погледи, но и аз не смятам, че ще има действия. Още не е дошло времето за такива. Слабички са картите.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 18 2013, 22:30

Хм, интересни и противоречиви карти. Да се надяваме че 8 Ч е показала ситуацията сега, т.е. някой те е напуснал, тръгнал си е от теб.

По 2Ч е срещата Линжери, тази карта показва срещата. 2 Ж е замисълът за ново начало и промяна в досегашните навици, а РЧ са си нови емоции, ново начало. Но много бих искала да видя мнението на Фрог, тя много точно познава, кога ще има действие и кога картите са статични. За мен Рицарят е действие, но Линда, Фрог и Зуки са по- вещи е това.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 18 2013, 22:32

Е неможе да бъде , точно това исках да чуя и Фроги веднага е писала. Я сега ми обясни как разбираш това за действието, по кои карти ?
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 18 2013, 22:41

Момичета много ви благодаря,ще видим какво ще стане и ще дам обратна връзка след месецмерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 18 2013, 22:51

Ами действието трябва да го извърши някой, Деси, а действията се извършват от действени карти - кралици, рицари, ГА,жезли, мечове, но не Рицар чаши /Нарцис/, той е влюбеният /може и в себе си/, но и пасивният, мечтател някакъв, зареян в своя си свят. Обикновено на тези малките двойки, тройки действията не са им присъщи - чашите погледни колко са статични, те отразяват според мен по-скоро мъъъничка емоция от типа на "виж как ме гледа този". Естествено този поглед може да прерасне в нещо по-сериозно, но да видим... така мисля, но може и да греша...
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 18 2013, 23:10

Фроги много ти благодаря за разяснението,това не го знаехмерси
За да разбера дали все пак ще има действия и в каква посока попитах дали ще има среща до края на годината, цепя на 2 п -колебание и липса на решение,картите са дама меч, Маг и Колелото на съдбата- като ги гледам си мисля че вероятно ще имам шанс за среща,че нещата може би зависят само от мен,колелото мисля че дава обрат за добро,но като цяло приемам че за да стане трябва аз да направя нещо
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 19 2013, 00:46

Какво е мнението на мъж за мен? (флиртува с мен, искам да знам дали наистина си пада)

Цепя на 6м

Дявол 6 пентакли Асо жезли

Основа 3 жезли
Потенциал 5 меча
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 19 2013, 01:01

Линдали мисля си че наистина е доста изкушен от теб,но като че ли много внимава какво прави,макар че заради асото се чудя дали няма да предприеме нещо като стъпка напред,но тези 5 м потенциал-може да показват това че ти много не му вярваш или очакваш скрити действия
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 19 2013, 07:59

ооо,линда,картите наистина показват че си пада по онова което демонстрираш,показваш пред него,и го кара да си фантазира...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 19 2013, 12:39

Леле Линда, толкова желаещи и изкушаващи карти на едно място ..... а потенциала е ужас ... ти искаш ли го изобщо този човек ???
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 19 2013, 13:57

Много го искам! Ама е трудно...

Ако щете ми вярвайте- аз харесвам 5 меча в емоционалните отношения. Това са игрите на пук! - но те правят флирта много интересен..уктротяват се двама опърничави ..всеки с характера си..
5 меча издават един по- дълбок интерес един към друг..

Мисля си, че ако Любовта на Лиз Тейлър и Ричард Бъртан можеше да бъде описана- там щеше да има и Дявол, и 5 меча....но разбира се и Влюбените, и Жреца..и Умереността..и и др.

В 5тице като цяло има много любов, много силни чувства - те са изпитанието на любовта, при тях чувствата са достатъчно изкласили. една 2ка чаши не мже да се сравни като емоции и наситеност с която и да е от 5ците.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 19 2013, 14:07

Момичета, да ви помоля за малко помощ.Теглих карти за една приятелка дали ще започне работа до 15.10, тъй като вчера имаше среща относно това.
Изтеглих карти,които не очаквах - цепя на 4М,а картите са Умереност,5М,Рицар М - дали я лъжат според вас с тази 5М и съответно дали този РМ показва скандал?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 19 2013, 14:10

Не, няма да почне - ще разбере, че някой е завъртял интриги зад гърба й, говорил е лошо- или нещо от сорта- и ще побеснее!

Рицар меч ми показва буквално побесняване, големи скандали и проблемации- когато и да е излизал.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 19 2013, 14:12

Благодаря,Линда и аз така си мисля... наистина не го очаквах..
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 19 2013, 18:46

Рени, и аз мисля като Линд, няма да станат нещата.
Линд, поздравления за описанието на петиците! Много хубаво си ги анализирала!
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 35
Местожителство : Плевен

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 19 2013, 23:13

Хей момичета, здравейте! мерси 
Скоро имах едно прилошаване, беше ужасно. Събудих се и си отворих очите и ....ужасен световъртеж без дори да съм станала от леглото. Сигурно след 5-10 мин. ми мина! Страшно се уплаших, още ме държи спомена въпреки, че минаха 2 дена, без да ми има нищо, като изключим страха и притеснението да не се повтори. Не знам на какво се дължи, никога не ми се е случвало толкова силен и продължителен световъртеж. Може да ми е паднало кръвното или да съм изстинала, не знам.
Направих 2 подредби
Каква е причината за неразположнието ми ?
Цепя на Крал Пентакли
9 Пентакли - О
Сила - К
9 Жезли - С

По картите мисля, че прекалено съм се самовглабила. Вярата в себе си ще ми помогне.Трябва сама да се застъпя и да се науча да се защитавам и пазя сама. Проблема не е нов, по-скоро рецидив на предишни проблеми.

Какво да направя за да се чувства по-добре? / много силни карти се паднаха, само ГА/
Цепя на 7 чаши
Дявол
Император
Колелото на съдбата
Проблема е моята слабост и самозаблуждение. Сама си поставям капани и се хващам в тях. За да се чувствам добре трябва да мисля рационално и не само да мисля, а и да действам. Това е решението на проблема. Да се изправя силна. Колелото е символ на новия сикъл,който започва. И дано да е по-добър

Може ли да коментирате и да кажете дали вашите виждания съвпадат с моите?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 08:37

Мерси Фрогимерси


Йоанна написа:
Какво да направя за да се чувства по-добре? / много силни карти се паднаха, само ГА/
Цепя на 7 чаши
Дявол
Император
Колелото на съдбата
Това е едно тежко състояние...емоционално и напрегнато...което виждам да продължи повече време...не знам- опитай се да ходиш на йога и да медитираш..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 09:52

Ioana написа:
Каква е причината за неразположнието ми ?
Цепя на Крал Пентакли
9 Пентакли - О
Сила - К
9 Жезли - С
По трите карти ми звучи като преумора. Ако си имала по-спокоен период и после някакво ударно натоварване, може да ти е дошло в повече, и даже да се е превърнало в хронична преумора (9 жезли), макар че Крал пентакли като сянка ми звучи повече като хранително натравяне или поне прекаляване с храна...

Иначе не по картите - и аз имах същия проблем през август. Един цял ден ми се виеше свят много зле и от това ми се гадеше. Не можех изобщо да легна, защото веднага цялата стая започваше да танцува. Доста се изплаших, почнах да си мисля вече чак за мозъчни тумори и какви ли не други глупости. В последствие осъзнах, че предишния ден бях стояла потна на климатик в колата и може от това да ми е изстинала главата. Но тази седмица и баща ми се оплака от същото и каза, че има такъв вирус, така че може би просто сме пипнали това гадно нещо от някъде. Само не се шашкай излишно усмивка
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 35
Местожителство : Плевен

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 11:26

Линда и Вера и двете сте прави! Линда с това, че е тежко и продължително така е. Лошото е че най-малкото нещо свързвам и отдавам на това. Тук ми е грешката. Вера и ти си права, и аз онзи ден тичах из града, че имах работа и после отидох у една приятелка и както се бях загряла и изпотила седнах на терасата на течение да пуша. Истината е, че си мисля че е от истинка, а го одавам на друго. Ето тук мисля идва илюзията. Три карти 3 - Page 5 531608 
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 35
Местожителство : Плевен

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 11:36

А Вера също си права за натоварването и физическо и психическо. Преживях ужасно разочарование от стара приятелка и дори скандал. Много ме потресе.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 16:55

Дами интересни карти днес на една клиентка - ще разберем другата седмица отговора:

Бременна ли е и ще забременее ли до края на тази седмица ?

8 Жезли
Дяволът, 9 Пентакли, Жрецът, 7 Пентакли

Тя ми разясни че мисли че вече е бременна и за по-голямо уточнение пак попитах дали е бременна ?

Звездата
Паж Жезли, Асо Чаши, 2 Жезли, Сила

И по двете комбинации мисля че е бременна, но бременността й може да протече малко сложно , по-скоро ще има емоционални и психически натоварвания.
А Маите беше споменала че 7 Пентакли й е показвала 7 месеца, така че й казах че по 7 Пентакли, бременността й може да трае 7 месеца

Ще се мести ли да живее в Канада?

4 Меча - сега има нужда да почива
3 Меча, Кулата, Кралица Чаши, 8 Чаши

Сега тук съм малко затруднена, но по Кулата й казах че ще се премести да живее в друг град а не държава и по 8 Чаши направо ми се досвидя да й кажа че онзи може да си тръгне, да я напусне и да се чувства самотна, чувствителна и изоставена, а тя каза че той е шофьор на ТИР и така и така го няма и все се чувства самотна.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 17:56

аз пък мисля че не е бременна.
това с преместването,има връзка с  бременост и небременост...(но не знам каква е)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitimeПет Сеп 20 2013, 20:56

Хм, на интересен линк попаднах за комбинации за бременност.... после ще го гледам обаче че имам малко работа:

http://lovedovetarot.com/2012/07/21/16-pregnancy-and-fertility-tarot-card-combos/
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 5 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: