Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 16:57

Фрог, по първото ти питане, където си цепила на ДП- според мен питането е било за силна и дейна жена, която вътрешно е убедена, че трябва да предприеме някакви действия и тя Ще ги предприеме! Асо меч ми е излизало когато аз съм решавала да действам и изяснявам

За вторите карти почти същото бих казала, но там като, че ли ми струва да има някаква интрига в която е замесена жена...ако питанията са за любов- няма да е точно интрига думата...не знам тук до колко не става дума за някакви подтиснати страсти, които в някакъв момент ще намерят път навън по Асо меч
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 17:03

Попитах картите ми какво е мнението на човек с важни позиции на работата ми за мен (доста по- възрастен, със семейство- не питам от някакви сексуални мераци към него - чисто в професионално отношение и като впечатление за мен се интересувам)

цепя на Жрец

Крал жезли Императрица 9 жезли

Странни карти нали? Много големи аркани ми излизат напоследък.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 18:19

Линд, човекът те уважава и цени и как няма да го прави, когато в неговите очи ти си Императрица, тоест на мястото си. Подчертавам ,че не става въпрос за никакви любовни пътечки този ред на мисли. В същото време осъзнава, че можеш да се защитаваш и да пазиш своето място, своята позиция, да защитиш действията си.... а вероятно няма защо да го правиш. Имам чувството, че ти си "на нокти" спрямо този човек и той го знае. Сякаш иска да ти каже "спокойно бе, момиче, аз не ям хора"...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 18:47

отнасям се леко подозрително просто- много го уважавам, но се чудя- той мене уважжжжаааа ли меТри карти 3 - Page 19 947743 
:sm38.gif: :sm38.gif: :sm38.gif: 

Мерси Фрог!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 22:53

Питам за моя съседка, която е първокурсник.

Как ще се чувства Х. на новото място?

9 Пентакли - 10 Чаши - Кулата
Нямам идея, честно казано. Но май ще преживее някакъв шок, което си е нормално Три карти 3 - Page 19 617156
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 23:51

тя отива леко романтично настроена- нещо нереално има в представите й...бързо ще я смъкнат от облаците
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeСря Окт 09 2013, 00:30

искам да знам какъв е този човек- в тази фаза на живота си, на този етап..добър ..лош..какво му е личностносто състояние- сериозен ли е, не е ли...

Цепя на Паж пентакли

Слънце 6 пентакли 10 жезли

Аз виждам само, че е в някакъв нов етап на живота си...зрял..зрял..колко да е зрял...но поне се труди- чудя се на някакви хора ли помага или просто се опитва с малко усилия да постигне много неща?..зает човек е..


Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeСря Окт 09 2013, 01:23

Линда, благодаря мерси 

По твоите карти, аз залагам, че човекът е студент или стажант някъде, вълнува се от кариера Три карти 3 - Page 19 2388113407 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeСря Окт 09 2013, 09:28

Мис написа:
Как ще се чувства Х. на новото място?
9 Пентакли - 10 Чаши - Кулата
Отива с увереност и спокойствие, че ще се справи с всички задачи. Такъв оптимист е, че ако й кажеш, че нещата няма да са същите след време, няма да ти повярва. А нещата ще се променят. Подозирам, че още първата сесия розовите облаци в главата й ще се разпръснат /кой ли студент не е бил така в първи курс Три карти 3 - Page 19 402149 /
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeСря Окт 09 2013, 09:35

Линд написа:
Цепя на Паж пентакли
Слънце 6 пентакли 10 жезли
Линд, човекът е уравновесен, но и не е изгубил детското в себе си. Добър е, раздава се, но и носи прекалено голям товар /виждаш по жезлите./ Вероятно в момента такъв е периодът му, а не че характерът му е тежък. Така си мисля....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeСря Окт 09 2013, 15:58

можем ли да кажем, че е някой с голямо его, но все пак посмекчено от 6 п, способен е да търси гледната точка на другите, благороден е- 6 п. аз мисля, че носи тежък характер 10 жезли е една типична карта за тежък характер, но може би това е нещото, което показва навън ? а под многото кални пластове по 10 ж...е скрил злато..?
чудя се дали е самоотвержен и се наема с неща, които не са му по силите- само и само да помогне - 6 п- 10ж
или се изхвърля- липсва му реална преценка за живота?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeСря Окт 09 2013, 16:04

Линд, аз не обърнах внимание на Слънцето, а виждам че и ти го подминаваш, а то трябва да ни дава насока. Според мен то именно акцентира върху тези две черти от характера му, засилва ги, прави го особняк - хем е щедър, а пък намусен един такъв...не знам точно как би изглеждал такъв човек.....за мен щедрите са усмихнати и ведри...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeСря Окт 09 2013, 16:18

Да..носи със себе си товар- дава, дава, но не е безоблачно небето... Слънце- 10ж, според мен той има голямо его по слънцето....


Ок, благодаря ти много Фроги! На работата ми се очертава нова възможност.

Питам какъв е шанса да ме насочат натам.

Цепя на 10 п
Император 2 пентакли 6 меча


Ако започна да изпълнявам това- как ще ми се отрази, как ще се чувствам?

9 пентакли
Колесница Император Маг

Три карти 3 - Page 19 1329947235 

Дали това не би ми отворило врати към някаква шефска позиция...направо бих била във вихъра сиSmile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeСря Окт 09 2013, 21:35

Момичета питам дали ще започна връзка с ..цепя на Свят,картите са Асо ч,5м и 9ч-света показва нещо ново,шанс,чашите са емоции и щастие,но дали ще стане,не знам,малко се чудя
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeСря Окт 09 2013, 22:30

И аз така мисля,Линда, за последните ти карти. Тук виждам промяна на статуквото и то към нещо по-добро. Ако започнеш...ами,според мен, това е твоето място - поне това показват картите мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeСря Окт 09 2013, 23:38

за сега не се вижда връзка- linjeri, по- скоро нарастване на чувството са самосъхранение
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeСря Окт 09 2013, 23:45

В смисъл че всеки ще брани своята територия ли,това ми звучи по скоро като отдалечаване, а и тези 9 ч и 5 м ми се струват като прекалени,сякаш май ще премина покрай тези емоции и може да пропусна момента
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeЧет Окт 10 2013, 21:47

Момичета питам какво да очаквам в работата до 3 м-цепя на умереност-доста протеворечиви чувства има,не съм много доволна,но няма как,картите са Асо ч,2ч и докато теглих третата изпадна и 7пентакли , а последната е рицар жезли-много емоции,чудя се даже от къде ще са като надали ще съм съм толкова щастлива там, а рицаря дано да носи добри новини за промяна,но като цяло поне за мен не виждам да намеря нова.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeЧет Окт 10 2013, 23:15

ами лин- или някакво пътуване и командировка, или някаква нова идея, изненадваща промяна на някакви планове- има динамика в картите- аз виждам някаква изненада.........оооофф..но все пак- в работата ти има ли мъж към който храниш чувства и емоции??
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeПет Окт 11 2013, 20:52

Лин права си,очаквам ново предложение за друга работа и сфера,поне от тази работя не пътувам и нямам колега на работата,но пък се надявам да стане нещо с мъжа с който искам да работя.Чудя се дали не показват тези мои желания или неочаквано да получа все пак това ново предложение.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeПет Окт 11 2013, 22:53

Лин, не искам да те разочаровам, но с това Асо на първа и двете чаши не ми се вижда много оптимистична ситуацията. Най вероятно не си в добър период за търсене на работа - малко хубави емоцийки - да, мъж - да, тръгнал е към теб, но нищо особено на този етап по отношение на работата- ще си там където си, макар и неудовлетворена поне до края на годината.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeПет Окт 11 2013, 23:14

Благодаря ти Фрог,и аз така си знам,идеята може да се реализира чак след 6 м. да работим заедно и ако той не не промени мнението си ,иначе наистина търся си през това време и друга работа,знам ли,може и да не стане,но нищо не намирам...
Върнете се в началото Go down
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Окт 13 2013, 09:52

Момичета ,ще ми помогнете ли в разтълкуването на тези карти 
Цепя на ПАЖ ЖЕЗЛИ

КРАЛИЦА НА ЖЕЗЛИТЕ-АСО МЕЧОВЕ -3 ЖЕЗЛИ
Въпросът е ,дали един мъж ще дойде в БГ до 3 мес.
Благодаря ви предварителномерси
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Окт 13 2013, 16:24

На мен ми казват само, че го има решението и подтика да се направи, има го очакването, но не виждам пристигането.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Окт 13 2013, 18:06

Бети, има идея да си идва, но все още тя не е преминала в решение. Ако вземе решение ще си дойде през зимата - което включва още два месеца, тоест възможно е да излезе извън указания срок.
Върнете се в началото Go down
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeНед Окт 13 2013, 20:07

Благодаря ви много момичетаТри карти 3 - Page 19 531608 
Ще дам обратна връзка
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitimeПон Окт 14 2013, 21:46

Така, отделянето на ГА от колодата ми за да гледам с тях ме наведе на мисълта че така се учат по-добре - когато работиш с определена група карти.
По същия начин смятам да отделя дворцовите и да питам само с тях - 4х4=16 карти. Ще задавам въпроси само с тях като дневни карти.
После ще помисля коя друга група да отделя за да видя какво показват.
Но определено използването само на дворцови за ситуации ще вдигне завесите за доста въпроси. Ще видим какво ще покаже експериментът Три карти 3 - Page 19 826247


Ще ползвам Таро на Търсещия.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 19 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 19 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: