Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Next
АвторСъобщение
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeЧет Окт 24 2013, 14:27

Тъкмо Меркурий мина ретрограден и се скарахме, да видим какво ще последва, но на мен ще ми е трудно да направя първата крачка Три карти 3 - Page 24 3473555709
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeЧет Окт 24 2013, 17:56

Става въпрос за среща - как ще протече: обърната 8 чаши, 3 чаши и обърната 6 чаши За сега няма изгледи да се случи... написа:
ех,защо ли на мен също така ми се виждат.
сигурно колебанието ти /ни идва от обърната 8чаши,ни се връща,ни тръгва...
хубава е 3чаши-среща,може би някак между нещо,което пречи ,ще изскочи ''случайна среща''... 6 чаши-може би просто не бива да се срещате...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Окт 25 2013, 13:44

Здравейте!!
Едно момче на 14 г. е изчезнало преди 21 дни. Казва се Avonte Oquendo.
Детето страда от аутизъм. Не може да говори.
Попитах, дали детето е живо? - Паж Пентакли + Паж Жезли + 2 Чаши, ц. 9 Жезли
Ще бъде открит до 2 седмици? - КС+5П+Паж Ч, цепя на 8М
Ще бъде ли намерен въобще? - Обесен+Умереност+2М цепя на Рицар Жезли
Ще се завърне ли у дома? - 5 Меча+5Пентакли+Паж Чаши, цепя на 9 Чаши
Къде е ? 7 Меча + Светът + Смъртта, ц. рицар меч

Имам усещането, че картите си противоречат - по първия и последния въпрос. Възможно ли е 2 чаши да показва смърт??
Някой може ли да изтегли карти само на въпросите: дали е живо и дали ще бъде открито? Благодаря ви!!!
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Окт 25 2013, 14:12

Мисля, че е живо детето, освен това май е само, тоест не го е открил някой и да го прибере, защото от дворцовите карти има само Пажове, а те би трябвало да показват самото момче. Но картите са много и така става само по-голяма каша.

По-добре питай само къде е момчето или още по-добре - къде да го търсят и изтегли само една карта, като обърни внимание повече на самото изображение, отколкото на стандартното значение на картата. Тоест това, което виждаш като нарисувано и на какво място ти прилича. Стискам палци да се намери детето и да е живо и здраво.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Окт 25 2013, 14:20

маите-просто картите в случай като този имат различни значения.
това момче живее в ''друг свят'',картите се опитват да говорят на твоя език,но не се получава,просто може да получиш нищо,като отговор,ако не ги разчетеж...

и на мен ми се видяха противоричиви,защото питаш за неща,за които таро е объркано,с тази болест,самото таро,не знаме дали е живо,какво е живо,и какво е неживо...не намесват изобщо смъртта,като край на живота на организъма,друго е...

не че мога да обясня,но така мисля,че има нещо...

дори мечовете,са слаби пред жезлите тук...жив,нежив-те не знат как д аго окачествят-заради болестта (а кой нзае и заради поставения въпрос,но като източник- питащия,може би нагласата,настройката не е съвсем чиста,на ниво,дали не им влияеш?)-оххх,никак не те критикувам,просто разсъждавам,дали сме прецизни,точни и чисти-ние когато задаваме въпрос и търсим отговор

знам ли - битие,небитие,ментално ,духовно-ей това трябва да научим...

-колкото до откриването-те са се разминали с него,този който го търси.
-мястото-река,мост,параклис,увеселителен парк
-мился че е на място където се чуства добре,за неговия свят,може би на познато място...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Окт 25 2013, 15:16

Пробвах само с една карта, попитах къде да го търсят, за да го намерят и се падна Колелото на съдбата, прилича ми на компас. Нямам идея с какво място да го свържа.
Стрелката на компаса сочи към А от думата Тора, най-вероятно на изток.


Последната промяна е направена от MAITE на Пет Окт 25 2013, 15:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Окт 25 2013, 15:21

Маите, възможно ли е да бъде на някоя автогара,жп гара...на място,където има много хора и е свързано с пътуване...

А по 7 Меча + Светът + Смъртта - дали пък не е в някоя болница или гробищен парк?
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Окт 25 2013, 15:59

Със Светът и Смъртта и аз си помислих за гробище, а иначе за Колелото на съдбата си мисля някакъв лунапарк може би?
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeПет Окт 25 2013, 17:06

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:26; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Окт 26 2013, 00:39

miss bloom написа:
Питам за моя съседка, която е първокурсник.

Как ще се чувства Х. на новото място?

9 Пентакли - 10 Чаши - Кулата
Нямам идея, честно казано. Но май ще преживее някакъв шок, което си е нормално
linda написа:
тя отива леко романтично настроена- нещо нереално има в представите й...бързо ще я смъкнат от облаците
frog написа:
Отива с увереност и спокойствие, че ще се справи с всички задачи. Такъв оптимист е, че ако й кажеш, че нещата няма да са същите след време, няма да ти повярва. А нещата ще се променят. Подозирам, че още първата сесия розовите облаци в главата й ще се разпръснат
ОВ:
Момичето се отказа, на този етап няма да учи. Поне не и настоящата година. Отиде, видя и се прибра.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Окт 26 2013, 15:30

Маите написа:
Едно момче на 14 г. е изчезнало преди 21 дни. Казва се Avonte Oquendo.
Детето страда от аутизъм. Не може да говори.
Попитах, дали детето е живо? - Паж Пентакли + Паж Жезли + 2 Чаши, ц. 9 Жезли
Ще бъде открит до 2 седмици? - КС+5П+Паж Ч, цепя на 8М
Ще бъде ли намерен въобще? - Обесен+Умереност+2М цепя на Рицар Жезли
Ще се завърне ли у дома? - 5 Меча+5Пентакли+Паж Чаши, цепя на 9 Чаши
Къде е ? 7 Меча + Светът + Смъртта, ц. рицар меч
Маите, нямах време тези дни да влизам и съм пропуснала доста. Мисля, че детето е живо, но е някъде, където се чувства затворено, преградено. Възможно е да има и други деца там. Да го търсят в църква, църковна общност или секта. Ще го намерят, но кога - не знам, може би до месец-два. Отговорите на едни и същи въпроси нямат смисъл затова не ги тълкувам. Къде е обаче - това ме навежда на мисълта че не е случайно изгубил се, а просто подведен, примамен, затворен в общност, която се опитва да го промени
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Окт 26 2013, 16:13

Какви чувства изпитва даден мъж към мен ?

Цепя на 9 Пентакли
Колесница, Асо Жезли, 2 Пентакли д. 3 Чаши

Като цяло аз нямам интерес в момента към никой. Това е стара любов и ей така ми дойде на ум да попитам.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Окт 26 2013, 16:25

Сексуални мераци, твърдоглавие и игра на ези-тура за по-близко общуване - това е Деси, което аз виждам
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Окт 26 2013, 16:59

Значи, с Колесницата си мисля че неиска да се застоява при мен, иска секс с Асо Жезли, но хем му се иска, хем му се стиска с 2П. И 3 Чаши - просто иска всичко да е на ниво забавление.

Не общуваме отдавна, всеки си живее неговият живот, но бях любопитна. С Ленорман пак подобен отговор.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Окт 26 2013, 19:11

Ох,Деси, като видях колесницата-и си казвам-ма то е нещо минало покрай нея ,ако търси тя нещо сега,е изпуснала момента...а то- виж ти, спомени те връхлетяли....

Недей така-за миг се усъмних във ''видяното'' от мен...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Окт 26 2013, 19:22

Хайде да ми помогнете - какво мисли жена Х за жена У - колегиални отношения но сложни

Паж чаши, Император, Кралица пентакли - цепя на Влюбени
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Окт 26 2013, 19:37

фрог,одеве по паж чаши се сетих че той  в някои комбинации(до друг паж,или рицар)-може да покаже и ревнив  човек...
кой знае,при тези две колежки да няма подобни  колегиални нещица.
императора е  странна сила тук,а и с подкрепата на влюбените...(приемане на  форма-по чашите) и показване на  фигура-по дамата п... императора  действа според момента,службата и т.н. в техния случай.
сякаш някой е облякъл чужда дреха...такъв е избора,такива са изискванията,реда,правилата...
*ревност-завистТри карти 3 - Page 24 617156 

човек рано или късно  трябва да порасне
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeСъб Окт 26 2013, 19:52

Зуки написа:
фрог,одеве по паж чаши се сетих че той в някои комбинации(до друг паж,или рицар)-може да покаже и ревнив човек...
Пак си в десятката, Зуки! Точно така, това се нарича ревност. Но това е странна ревност, защото не са близки приятелки, но едната се нацупва веднага /зодия овен/ ако другата се сближи или си помисли, че се сближава с някой друг от екипа....
Цитат :
императора действа според момента,службата и т.н. в техния случай.сякаш някой е облякъл чужда дреха...такъв е избора,такива са изискванията,реда,правилата...
Smile  дааааммм, втората се съобразява с настроенията на първата и прави редица компромиси, но като започне да и се друса на главата, показва лошата си страна. Тогава първата мирясва Три карти 3 - Page 24 677995 
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeНед Окт 27 2013, 00:05

Цитат :
Здравейте!!
Едно момче на 14 г. е изчезнало преди 21 дни. Казва се Avonte Oquendo.
Детето страда от аутизъм. Не може да говори.
Попитах, дали детето е живо? - Паж Пентакли + Паж Жезли + 2 Чаши, ц. 9 Жезли
Ще бъде открит до 2 седмици? - КС+5П+Паж Ч, цепя на 8М
Ще бъде ли намерен въобще? - Обесен+Умереност+2М цепя на Рицар Жезли
Ще се завърне ли у дома? - 5 Меча+5Пентакли+Паж Чаши, цепя на 9 Чаши
Къде е ? 7 Меча + Светът + Смъртта, ц. рицар меч
Reni написа:
Маите, възможно ли е да бъде на някоя автогара,жп гара...на място,където има много хора и е свързано с пътуване...
Казват, че много обичал метрото и дори са разлепили обяви в метростанциите...

Какво е КС?

Не съм сигурна дали е жив... нито виждам връщането му у дома...Три карти 3 - Page 24 396312 
По-скоро духа му ще се връща там...
Да наистина странно говорят, Зуки, много добре си го хванала Smile
Той е другаде..., но къде е това другаде, не мога да кажа. Все пак смъртта досега не ми е излизала за реална смърт... така че много се надявам да го открият!!!
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeНед Окт 27 2013, 22:25

Каква е причината за негативното отношение на някого към мен?

5 жезли - Сила - 10 жезли, доп. Империатрицата

Нещо като че ли допирните точки изчезнаха, конфликтите взеха връх. А според вас дали има намесена женаRolling Eyes
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeНед Окт 27 2013, 23:29

Мисс Блуум написа:
Каква е причината за негативното отношение на някого към мен?

5 жезли - Сила - 10 жезли, доп. Империатрицата
На публично място или пред други хора си накарала човека да извади от себе си най-доброто за да се справи със ситуацията, много голяма тежест си стоварила на раменете на човека. Твое решение ли е било, твое блесване пред тълпата ли е било ... незнам. Има ли нещо такова ? Спомни си и напиши ако можеш ...
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeНед Окт 27 2013, 23:33

Мис аз мисля че просто на него му е трудно да отговаря на твоите изисквания,приема те като нещо повече,иска да ти даде максималното но явно това му идва в повече.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeПон Окт 28 2013, 09:12

Фрог написа:
Хайде да ми помогнете - какво мисли жена Х за жена У - колегиални отношения но сложни
Паж чаши, Император, Кралица пентакли - цепя на Влюбени
Оо, тук определено мислите са като за конкурентка....но мисля, че Х. се чувства в по- слаби позиции от У. Ревността е примесена с чувство за слабост и лека завист.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeПон Окт 28 2013, 09:15

Мис написа:
Каква е причината за негативното отношение на някого към мен?

5 жезли - Сила - 10 жезли, доп. Империатрицата
Инат. Това е. Не си по- слаба от него и това го вбесява- че демонстрираш положение и, че той не може да вземе връх. Ако си хитра и искаш да си оправите отношенията просто наведи главата и го остави да се почувства мъж- ако това е ок за теб.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeПон Окт 28 2013, 13:04

Линд, права си, такива са усещанията - ревност по отношение на работата и на колегите, лека завист, може би и недоволство понякога....сложна работа. Влюбените тук ги виждам като непрекъснат избор на Х - дали да бъде добра, каквато иска да бъде или не...Борбата е тежка и видима за У.

Мис написа:
Каква е причината за негативното отношение на някого към мен?
5 жезли - Сила - 10 жезли, доп. Империатрицата
Да, инат е, породен от нечия слабост. Тежко му е в момента - нито с теб, нито без теб. Но и тази допълнителна Императрица ми е странна. Прилича като на сестра, майка, родственица...дали пък не иска да угоди на някоя близка жена. Проблем има, в различни посоки сте тръгнали - той с товара си на една, ти с твоята слабост на друга.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeПон Окт 28 2013, 15:44

Д.Гакова написа:
Какви чувства изпитва даден мъж към мен ?

Цепя на 9 Пентакли
Колесница, Асо Жезли, 2 Пентакли д. 3 Чаши


Деси, мъжа не е влюбен, желание за секс и флирт има -да
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitimeПон Окт 28 2013, 22:10

Момичета въпроса ми е какви са чувствата и намеренията на мъж към мен за месец ноември-цепя на 6 ч-нещо старо и от миналото,Жрец,Справедливост и Глупак- като цяло мисля че дори и да има някакви чувства, ще се сдържа и няма да направи нищо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 24 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 24 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: